Jump to content

Bresler

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

1. איך קוראים לקליפ אנימציה הזה של חבורה של שמנים קופצים ורוקדים למוזיקה יוונית כזאת?
  2. אחלה חטיבה עם אנשים מעולים. ובסופו של דבר החטיבות חי"ר דומות והאנשים עושים את ההבדל. אין על הנח"ל מכל הבחינות
  3. סרט חרא עלילה משעממת שלא מתקדמת לשום מקום אבל יש כמה קטעים טובים של מכות. לא מתקרב לראשון שהיה ענק
  4. אם יש גן עדן.-רון לשם חובה
  5. היא זכתה במדליה אז אוטמטית היא בנאדם גדול? באמת שהיא סופרטאית גדולה וגם זה בעבר.היום היא צל מעורר רחמים של מה שהיא הייתה פעם משאירה את עצמה בכותרת בדרך שרק אנשים שאין להם כלום להציע חוץ ממדליה לפני איזה אלף שנה וזיכרון יפה עושים. לא היה לה ובטח שאין לה היום זכות לדבר ככה לאנשים ובטח לא לשורה.
  6. וסתם בשביל הדיבור יעני. אם הייתם צריכים להשוות לגולני או לגבעתי...? מכל הבחינות
  7. אני הולך להתגייס במרץ הקרוב לנח"ל. ובהמשך לנושאים כמו גולני vs גבעתי הייתי רוצה לדעת מה אנשים חושבים על הנח"ל. מאנשים שיצא לי לדבר איתם חלק שירתו בנח"ל חלק לא-אף אחד לא היה סגור על עצמו. אז בגדול איך החטיבה בכלל ודוגרי איך מסתכלים עליה בצבא. איך האנשים ואיך התש.
  8. דרך אגב בלי קשר כל כך לנושא. הנח"ל רק אחרי גולני בביקוש. בגולני 3.5 אנשים על מקום ובנח"ל 2.5 אנשים. http://dover.idf.il/IDF/News_Channels/bama.../08/09/0909.htm
  9. קודם כל תודה. אבל אני מיועד לנח"ל רק בגלל הבחירה שלי או שיש עוד גורמים יעני? אבל בכל מקרה נח"ל קטלני
  10. אז ככה. אני מתגייס במרץ הקרוב-09 וביררתי עם ידידה מהבקו"ם שמתעסקת עם הדברים האלה לאן אני הולך.היא אמרה לי שיש לי שיבוץ חזוי לנח"ל. במנילה סימנתי נח"ל ראשון. קודם כל מה זה שיבוץ חזוי? היא לא ידעה... וגם זה קשור לבחירה במנילה ואז גם יכול להשתנות בהתאם לגורמים אחרים?
  11. איזה תוכנות אני יכול למצוא ברשת שלוקוחות קובץ של סרט וקובץ כתוביות ומאחדת אותן לקובץ של תרגום מובנה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.