Jump to content

לב צהוב ראש כחול

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About לב צהוב ראש כחול

• Birthday 08/02/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

1. ניקוב למחר 40 שקל .. תשאירו אס אמ אס אני יחזיר לכם הודעה 0526354664
  2. 2 ניקובים מנווי מבוגר למחר מחיר רגיל לא עושה כסף כמה שיותר מהר עוד היום בלי פרטית !!! 052-6354664
  3. בטח שלא להיות טמבל אחי אבל מה לדעתך הדרך הכי טובה בשביל להיכנס? אפשר ללכת לשוטר להגיד לו שמע וזה אני אוהד מכבי אבא שלי בטעות קנה לי.. או שפשוט להיכנס לשער של מכבי בלי שישימו לב לכרטיס או להיכנס לצפוני של ביתר ולרדת לסדרן ולהגיד לו שיעביר אותנו?
  4. גמאני וגם חבר שלי קנינו לצפוני-של ביתר כי לא נישארו כרטיסים ומקווה מאוד שלא יהיה בעיה... שנה שעברה אם אני לא טועה מחזור 27 קניתי והכניסו אותי,אבל הבנתי שיש אזהרות באתר בימות מאיפה שקניתי
  5. הורג אותי שהוא פשוט דורך על אנשים כדיי להתקדם למעלה..חחחחח לא שמתי לב לדגל פריסה עד שבאתי הביתה וראיתי בתקציר חחחח מהיציע לא ראיתי כלום כי זה היה מהיציע הצמוד שלנו
  6. אנשים רק לפניי חצי שעה הגעתי לבית...עצרנו לאכול בדרך חח עד שמצאנו מקום טוב בירושלים הנקודה היחידה מהמשחק הזה זה הקהל שלנו...רוב המשחק עודדנו בכל הכוח הלך לי הגרון במחצית אבל היה שווה את זה חח איזה סיפור עשו מזה שקריסטין ישבה ביציע ..כמה מצלמות..חבל שבעלה לא התאמץ ככה חחח ובני זונות אוהדי ביתר שהתגרו מהיציע ליד
  7. אם יש 2 מקומות פנויים אם אתה יכול אני גר בבת-ים 233035621
  8. מוכר ניקוב ל11 וגם עוד 2 ניקובים לשער 8 פרטים ב 052-2404320
  9. דוד שלי נסע לחול והשאיר לי 2 כרטיסים מבוגר לשער 8 ומנוי מבוגר ל11 (ניקוב)) מי שרוצה להתקשר לטלפון 052-2404320 ואל תתוכחו על מחיר כי זה לא שלי ,לי יש מנוי ברוך ה' ואני לא מתעסק בשטויות האלה אני כולה מוכר לו לא באתי לספסר עליכם ולא כלום!!!
  10. נו אז מישהו יודע אם היא עוברת מבת-ים? אם כן אני רוצה להירשם..
  11. אם יש מקום קחו אותי גם בחשבון!! אני גם רוצה לבוא ואני מבת-ים..
  12. מישהו יודע מה הטלפון של מי שאחראי על ההסעות~!? ובאיזה שעה ניראה לכם שההסעה תיצא מקריית שלום? תודה..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.