Jump to content

דולי (ג'ונסון) המקורית

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by דולי (ג'ונסון) המקורית

1. יכול להיות שאתה צודק. רק שסהר חסון ניראה קצת שונה והוא עדיין בגיל נערים ולא יוצא מהשער של הנוער ומתאמן בבוגרים כי סוזה רוצה.. תסתכל איך הוא בנוי כבר בגיל כזה, לא אופייני לשוערים ישראלים בגילו וגם ביכולת הוא לא רע (:
  2. כי ניראה שסהר חסון מתפתח לאחד כזה שייתקע המון שנים בשער..
  3. ג'ורדי הוא אל!! בעצם עוד לא, קודם שיחתים את הג'וניורים לבית פריצהההה
  4. בטח בוזגלואית לא ישנה בלילה מהסיוטים שהקפטן עשה לה.
  5. "כתבה" מוכנה מראש ל"איזון" הטור של פז חסדאי ותו לו
  6. עד עכשיו הייתי מאלו שאמרו אמן על כל החלטה מקצועית של ג'ורדי, גם כשהיו כאלו שהיו קשות לעיכול דוגמת זהבי בהתחלה (כיום אני סוגדת לג'ורדי על כך), רק שכל פעם שהדיבורים על שכטר למכבי עולים לכותרות, בא לי לתת לג'ורדי סטירה /:
  7. בוסה, אני כבר כתבתי פה שהכובע שאלברמן מאכיל אותי העונה מאוד טעים ושסוף סוף אני רואה מאלברמן מה שציפו ממנו כל השנים מאז שהגיע. סוף סוף אלברמן שלפני הפציעות הקשות. (בגארבצ טיים של העונה שעברה הוא אכן היה סבבה לקראת סוף העונה אך העונה הוא הרבה יותר טוב מהעונה שעברה) מיטרוביץ לא יכול להחזיק אמצע לבד, הוא 50:50 והציוות שלו עם אביינדר, שעשה רושם ריאשוני חיובי מתחיל לעלות לנו ביוקר כי על כל משחק טוב של אייבינדר, הוא דופק עשרה חלשים ומיטרוביץ נקלע לתקופה של חוסר ביטחון (ובכל זאת מכניס כדורים מדהימים בהתקפה). אבל דווקא אלברמן של אתמול הזכיר לי את אלברמן שכל כך קטלתי פה, הוא עשה עבירות טיפשיות, אחת מהן על הקו שליאני הטיפש למזלנו לא שרק אפילו. ניראה שסוסה בחר אתמול להמשיך לתת לו להמשיך לנוח כי הוא סומך על החלק ההתקפי שיעשה את שלו, רק שהם בכושר חלש מאוד לאחרונה. ניראה לי שאם זהבי, טב"ח ומיכה היו ניראים טוב במחצית הראשונה (לא שהם ניראו הרבה יותר טוב בשנייה, אלא רק קצת יותר טוב), אז לא היתה משמעות לחוסר הביטחון של מיטרוביץ ולחולשה של אייבינדר. (שנה שעברה הקישור האחורי היה חלש בהמון משחקים שההתקפה היתה מצויינת וזה חיפה על כך שאנשים לא שמו לב לחורים שאלברמן עושה ולעבירות הטיפשיות שלו על סף הרחבה) אגב, מה שמדהים השנה אותי הכי הרבה אצל אלברמן, זה באמת הקטע שחילוצי הכדור ליד הרחבה מצליחים לו ולא נהפכים למצבים חופשיים. (להוציא כמובן את אתמול בעבירה על בקל שליאני לא שרק)
  8. במחצית הראשונה הוא ביטה את השם של חן DALMONI בערך בדקה שלושים הוא עבר לDELMONI עד סוף המחצית. במחצית השניה הוא החליף כל הזמן בין שתי הגירסאות שהמציא. השם הוא DILMONI
  9. כל ההתקפות הכביכול מוצלחות של חיפה במחצית הראשונה נבעו מטעויות של זיו, אלברמן ויצחקי שהיו החלשים במכבי במחצית הראשונה. איש הפיצה פשוט מדהים, תמיד במשחקים חלשים שלו הוא פתאום מבקיע, אבל הדבר הזה אתמול שיצא לו מהרגל, אין דברים כאלה!!
  10. מיטרוביץ ואלברמן נחלשו כשראדי נכנס. בתחילת המשחק שניהם היו נוראיים, אבל השתפרו אחרי רבע שעה הראשונה שלא הפסיקו לאבד כדורים. . זה לא נורא כי בני יהודה לא ניסו לעבור את החצי. אבל זה מדאיג לעתיד. הכניסה של ייני עשתה סדר במשחק ההגנה, עד אותו רגע חגגו על זיו ובן הרוש. מאותו רגע השליטה שוב חזרה אלינו. טיבי אל.
  11. הטעות של סוזה אתמול היתה אייבינדר ומיטרוביץ. התגובות שלו היו נכונות, וזה התחיל מכך שהוא שם לב לפירפורים של הבועל על בן הרוש ועבר לשלושה בלמים. כשהוא החליט שצריך לתקן את הטעות הראשונית שלו ולהכניס את ראדי, הוא לא אשם שראדי נידבק לחולשה של אייבינדר ומיטרוביץ. עוד לא החלטתי אם החולשה בהתקפה נבעה מזילזול או עייפות. שיתבכיינו עוד מאה שנה על ליאני, היה עוד פנדל לנו, 2 עמודים והחמצות שנבעו מהעייפות/זילזול/נירפות שלנו. לא צריך לקנות קשר 50/50. צריך לקנות מגן ימני. יש ייני!
  12. תסתכלו איך הבועל חגגו על בן הרוש ותבינו עד כמה ייני היה טוב אתמול (להוציא את החור שצויין פה עם הנגיחה שלא הצליחה). והמסירה לגול גאונית והיו לו עוד כמה מסירות מצויינות בהתקפה, אבל ההתקפה לא תיפקדה אתמול והם איבדו את הכדורים שהוא נתן להם. לאור החולשה של ראדי, מיטרוביץ ואייבינדר, הגיע הזמן לקנות מגן ימני בינואר ולהחזיר את ייני למקומו הטבעי.
  13. מאז שהוא הגיע, זאת העונה הטובה שלו. רוב התיקולים מוצלחים ולא נגמרים בעבירות מטופשות ליד הרחבה כמו בעונות קודמות. כמעט ולא רואים חורים כמו בעונה שעברה והוא אפילו מנסה לבעוט מרחוק למרות שלא מצליח לו. הרוטצייה עושה לו טוב וניראה ששומרים עליו פרש להמשך העונה. כובע טעים!
  14. אם יש משהו שאני לא אוהבת במכבי, זה את שרן ייני מגן ימני.. למרות שיש משחקים שזה בסדר דווקא. אתמול התגעגעתי מאוד לייני כמגן ימני, בעיקר במחצית הראשונה כשיואב טעה בה המון ולמזלנו רעננה לא ניצלה את הטעויות שלו. טב"ח מצד אחד מתחיל מאוד להדאיג עם הטעויות בכל משחק, מצד שני הסיבסוב הזה ברחבה שהצליח וואוו. לא קל לראות מה וינסנט עושה, לדעת מה ברק לוי מסוגל לעשות ולראות מה קולינאס עושה /: אלברמן הרבה יותר טוב מהעונה שעברה בה לא הפסקתי לקטול אותו (:
  15. לפי הסיפורים, מלבד הזמר השני מעורב גם כדורגלן בסיפור. יצחקי ו/או בסיס הם האופציות ההגיוניות.
  16. למדתי ממרום שנותיי לא להגיד אף פעם "בחיים לא".. בכל האתרי מדגישים את המילה "כדורגלן", בסיס כבר שנים לא כדורגן וכשכותבים עליו בשנים האחרונות מזכירים אותו בעיקר כבעל של זאת מהישרדות הכדורגלן לשעבר בדגש המילה לשעבר. באף כתבה היום לא מצויינת המילה לשעבר לאחר המילה כדורגלן ואחד הסיפורים הוא על קוקאין בהקשר של הכדורגלן. אז...
  17. מתי לירון בסיס פרש מכדורגל? עשר שנים? כבר לא מגדירים אותו במילה אחת "כדורגלן" נכון? כי אם זה לא לירון בסיס, אז איש הפיצה הוא סופר מטומטם וקרוייף יעיף אותו במידה וחלק מהסיפורים שרצים עכשיו יתבררו כנכונים..
  18. לדעתי הירידה ביכולת ביחס לשנה שעברה נובעת מירידה בריכוז. מתחילת העונה הוא ניראה עצבני מאוד וחסר שקט במשחקים, שזה דבר שמאוד לא אופייני לו. השיא היה בשבת. (מצד שני מבינה את העצבים, הוא בכלל לא עשה עברה). במשחק נגד פרנקפורט חצי מהעברות שנשרקו נגדו הוא בכלל לא עשה ומהר מאוד הוא יצא מהריכוז, דבר שבסוף הוביל אותו לנגיעת היד הטיפשית כי הוא לא היה מרוכז. * בן הרוש ושיטת שלושת הבלמים נוסתה אם אני לא טועה במשחק קילקול הקיבה של ייני. בן הרוש לא הסתדר עם עצמו במערך הנ"ל.
  19. יצחקי ענק. תחשבו לאן היינו מגיעים באירופה בעונה שעברה אם ג'ורדי לא היה שולח אותו לאי השכן..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.