Jump to content

דולי (ג'ונסון) המקורית

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by דולי (ג'ונסון) המקורית

1. אבל אני לא שונאת אותו, רק חושבת שהוא לא מספיק טוב. הקבוצה העונה כל כך טובה התקפית, שיש הרבה שקשה להם לראות את החולשה של אלברמן וזה בסדר אפילו אני מאוד משתדלת להפסיק לכנות אותו כלומברמן כשהוא מביא לי עצבים כשהוא עושה טעויות בזמן משחק. אפילו את מסיקה, שהוא השחקן בהא הידיעה (שחקן?! נגר!!) שהכי עשיתי לו טרור פה, אף פעם לא שנאתי באמת, אלא רק שאנתי את מה שהוא ייצג בשבילי.
  2. ספציפית אלברמן, המסירות הלא מדוייקות של אלברמן היו כולן במחצית הראשונה, כולן היו בהתקפה, כל הכדורים יצאו החוצה והרסו התקפות כשהוא כמעט ולא עבר את קו האמצע במחצית השנייה וביתר לא עשתה כלום, היה לו יותר קל לדייק במסירות שלו לטיבי וקרלוס האמת שאכן חל שיפור אצל אלברמן בחודש האחרון, כמו כל השחקנים, אבל הוא עדיין החולייה החלשה. זה הספיק העונה לליגה פה. זה לא יספיק בעונה הבאה באף מסגרת.
  3. נגיד שעטר מקבל הצעה רצינית מקבוצת מרכז טבלה בספרד או באנגליה,כשההצעה כוללת גם שידרוג כספי מאוד משמעותי, באמת ניראה לכם שהוא יחליט להישאר במכבי אך ורק כי יצחקי חזר? אם כן, אתם חיים בסרט
  4. אם יצחקי הפנים שנגמרה השכונה ושאם הוא חוזר אז הוא צריך ליישר קו ולהתנהג כמקצוען לא רק על הדשא, אז לא אכפת לי שיחזור כמחליף למרגוליס
  5. יאללה, מי אמביציון מקפיץ נושאים שלי ושל אכי מההתחלה של אל קפיטן במכבי אמרנו לכם!!!!!
  6. ראית את המשחק????????????????????? לא נעים לי ללכלך על שחקן בקבוצה אחרי התצוגות האחרונות, בטח כשהחולשה שלו לא ממש גורמת נזק, אבל אי אפשר שלא לצחוק מהתגובה שלך (: אלברמן היה גרוע אתמול במחצית הראשונה, הרס המון התקפות במסירות לא מדוייקות (שש פעמים בעט החוצה מסירות שהיו אמורות להיות פשוטות), עשה חורים וגליצ'ים לא מועילים. אוסקר ראה את זה. ולכן במחצית השנייה אלברמן השתדל להישאר מאחור ולא להתערב יותר מידיי במשחק. ביתר לא ממש עשתה משהו, כך שאי אפשר לשפוט את משחק ההגנה שלו במחצית הזו, אבל אני זוכרת 2-3 עבירות טיפשיות מהמחצית הזו.
  7. אחד מהם התרגז השבוע שג'ורדי נתן לעופר אישור לתת קצת מספרים מדוייקים לווינט ווואלה. מספרים שמוציאים מישהו יקר להם מאוד לא טוב בלשון המעטה מצד אחד וסותמים להם את הפה על כביכול גזירת קופונים של ג'ורדי מצד שני אממ אממ. אבל אז הוא התחרט ומחק
  8. איזה מאמן גאון. מחצית שנייה אלברמן השתדל מאוד להישאר מאחורה ולא להתערב יותר מידיי בהתקפות, נתן לראדי לעבוד מדוייק. איך אני יודעת שזאת הוראה של אוסקר?! מחצית ראשונה אלברמן חירב התקפות במסירות לא מדוייקות החוצה (ספרתי שש), חורים, איבודי כדור וגליצ'ים לא מועילים. איזה כיף שהחוליה החלשה לא מצליחה לגרום נזק
  9. באמת ניראה לכם שאם קרוייף היה רוצה אותם, וואלה היו יודעים על זה??!! חיפה רוצה אותם, אז הסוכן שלהם אומר שגם קרוייף, כדי שהמחיר יעלה. נשמע לי יותר הגיוני מאשר קרוייף יספר לוואלה את מי הוא רוצה מביתר לעונה הבאה. (גם אם הוא באמת רוצה אותם)
  10. http://www.facebook.com/dalya.gur/posts/10151347775636864?comment_id=25930619&ref=notif&notif_t=feed_comment#!/MaccabiTLVFC אכן נגמרו החבילות נוער לשער 7.
  11. לא בטוח שנגמר, לי רק בניסיון העשירי זה נתן לעבור להמשך הזמנה וכל הזמן היה רשום שאי אפשר להזמין יותר משני כרטיסי נוער כשסימנתי 1 בכלל וכבר התייאשתי, אבל ברגע שהחלטתי לנסות פעם אחרונה, ההזמנה הצליחה. זה היה לפניי עשרים דקות בערך.
  12. ראית לאחרונה משחקים של מכבי שאתה אומר שלא עוברים אותו?? הוא עושה חורים יותר מזיו ולוגאסי וראדי מסתירים את זה רוב הזמן..שלא נדבר על העברות הטיפשיות ואיבודי הכדור הרבים. אל תתנו לקונוסים של סכנין בשבת לגרום לכם לחשוב שאי אפשר לעבור אותו. הם באמת לא עברו אותו בשבת ונתנו לו לקחת כל כדור, הם פשוט לא שיחקו רוב המשחק וזה גרם לו להיראות כביכול מעולה.
  13. שיהיה ברור, אכן חל שיפור עצום העונה אצל זיו, רק שעדיין העמדה הבעייתית במכבי היא העמדה שלו והוא עדיין עושה המון חורים ותאמין לי שגם אתה יודע שלעונה הבאה חייבים מגן שמאלי. לליגה זיו מספיק. לאליפות העונה זיו מספיק! (עמית, תקפוץ לי )
  14. "החוליה החלשה" העונה במכבי. אפילו יותר מזיו. זה מספיק לאליפות שבדרך, חייבים להחליף אותו לעונה הבאה. אגב, אם אוסקר היה תופס מורד, אז אלברמן היה מתייבש על הספסל כי ייני לא היה מגן ימני. במחצית הראשונה אתמול היה הטוב במכבי, אבל רק בגלל שהקונוסים של סכנין נתנו לו לקחת כל כדור. במחצית השנייה כשסכנין כן שיחקה קצת כדורגל, שוב ראינו כמה אלברמן הוא החוליה החלשה במכבי.
  15. הטעות של אוסקר שהחליט לתת מנוחה ליותר מידיי שחקנים. יכול להיות שהוא זילזל ביריבה יותר מאשר סמך על המחליפים. אניימה היה בסדר. טיבי אדיר. קרלוס עושה את טיבי אדיר. בכל פעם שאוסקר מחליט לתת לורד הזדמנות, זה עולה לנו ביוקר. הוא כל כך גרוע בגלל חוסר ביטחון בעיקר. פידלף איום ונורא, אבל ראו שהוא מנסה ופשוט כלום לא הצליח לו אתמול. מתי אוסקר יבין שאלברמן הוא הנזק העיקרי וזה בולט במיוחד במשחקים שראדי חלש. אתמול איבודי הכדור עלו לנו בעיקר "רק" בכרטיס צהוב ללוגאסי ומזל שביתר לא ניצלו את העברות הטיפשיות. ראדי חלש כאמור. לוגאסי לא צריך לפתוח, הוא לא מפוקס למרות שהוא מאוד מנסה ומקריב (אם לא הצהוב שלו הגול הראשון של ביתר מחור ענק של אלברמן היה מגיע מוקדם). "זהבי שיחק בדרבי על אדרנלין הנקמה מאז נעלמו עקבותיו" אסאמאס לאורית במהלך המשחק. קולואטי ניראה אתמול זקן ועייף שלא אכפת לו שכלום לא מצליח לו. המנוחה לפריצה היא היחידה שהיתה מוצדקת אתמול, רק שדאבור היה זה שצריך לפתוח. עטר בעוד משחק חלש. אוסקר החליט שחרף הבעיות בינו לבין גונזאלו הוא כן צריך לשחק. אז נכון שהוא ניראה לנו אדיש, אבל הוא בסדר גמור ודברים לא הולכים לו כמו בתחילת העונה לא בגלל חוסר רצון אלא בגלל חוסר ביטחון, אבל גם כשהוא חסר ביטחון ומסירות ובעיטות לא מצליחות לו, רואים שהוא שחקן. מתי גאל מסיים טירונות???
  16. "קפטן 21" לא 8 ולא בטיח וזה לא קשור בכלל לנימני.
  17. סולחת אני פשוט ראיתי את זה, ביום שקלינגר נתן לו לשחק בפעם הראשונה. לא יודעת להסביר. קפטן 21
  18. ובנימה אופטימית, אבי סטרול. תשאלו את שניר מה קרה בפעם האחרונה שסטרול שיחק מגן
  19. מס אחד? אף אחד לא היה טוב, בטח שלא אלברמן. בחמש דקות הראשונות הוא ירד ל-2 גליצ'ים שהצליחו לו יפה. ואז הגיע הגליץ השלישי. בגליץ השלישי, על קו השש עשרה, משיח לא ראה שהוא חילץ את הכדור עם היד. אז תודו למשיח שלא ראה ולא לאלברמן. פשוט אתמול כולם היו חלשים אז הגליצ'ים שכן הצליחו לו בהתחלה מבלבלים אתכם לחשוב שהוא היה טוב.
  20. היו זמנים שהייתי פותחת פה נושאי אהבה ומעקב לייני והיו מקללים אותו וטוענים שהוא גרוע
  21. אם אתה לא חושש למקום של שרן, זה אומר שאתה צריך להתחיל לחשוש למקום של אלברמן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.