Jump to content

דודי לוי

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About דודי לוי

• Birthday 02/05/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://www.hamaccabi.com

Profile Information

• Interests
    מכבי אהבת חיי :]
  1. המדינה הזאת נהרסת.. הצבא הזה נדפק..חיילים משתגעים...חייל מודיעין נחשב יותר מלוחם בצבא... מה קורה פה ?
  2. בלי יותר מדי בילבולי מוח בעיקרון כל חייל בצה"ל גם הלוחמים שבנינו מגיע רגילה כל 4 חודשים מטכ"לי וכן יצא חוק שכל חייל יכול לקבל עד 20 ימי חופש בשנה אבל אם את סמבצ"ית בקו ח"יר זה הכל תלוי בסד"ק מבצעיות וכאלה..גם אצלנו יש כאלה שלא קיבלו רגילה שנה וחצי זה לא הקריה או השלישות ברמת גן שהם יכולים לקבל מתי שבא להם
  3. שמשון של היום זה גדוד 92 של חטיבת כפיר שתופסים את בית לחם ובקרוב הולכים לשכם אין יותר יחידת מסתערבים וגם דובדבן לא מתקרבת לרמה של שמשון של פעם...הם היו מטורפים.
  4. תותחנים אנשים סבבה שקטים כאלה ודווקא הם התחילו לתפוס קווים באיו"ש קצת אני יודע שיש להם ליד איזור בית לחם
  5. טוב אז ככה קיבלתי ריתוק 21 ובתוך הריתוק יצא לי שאני 11 גימלים בבית יש מצב שזה לא תופס על הריתוק ? אין מצב כזה נכון ?
  6. אני לוחם בשמשון ואל תדאג כל הקרבי זה ככה תתרגל לחיים החדשים ואל תדאג נפלת במקום טוב מי המכ"ים שלך ?
  7. למגבניק לאח שלי יש עסק ועובד עם החברות שעושות חולצות וקפוצ'נים וכל מה שתרצה יעשה לך מחיר טוב לנו הוא עשה גם לסוף מסלול תדבר איתו אם בא לך 0505644794
  8. תאכלס שמשון חרוב ודוכיפת באותה רמה גדודים איכותים מאוד חרוב כרגע מחליפים איתנו גזרות בית לחם\שכם בעוד חודש דוכיפת נשארים בקו הכי קשה של איו"ש רמאללה בעיקרון כל גדוד יש את הדברים הטובים והדברים הרעים שלו.
  9. אני לוחם בגדוד שמשון עוד 3 שבועות מסיים מסלול מי פה מבלבל את המוח כלכך הרבה הגדוד הזה עובד כמעט יותר מכל גדוד בארץ בעוד 3 חודש אמורים לעבור אימון ואז לעבור לגיזרת שכם בבית אילמא ומי שרוצה שיברר שהגדוד הזה עשה הכי הרבה מעצרים בצה"ל בשנה שעברה וכן תופסים את גזרת בית לחם ובמקרה של מלחמה אנחנו קשורים לאיו"ש מלחמה בעזה סיכוים גבוים שהגדוד יכנס כי הוא תפס שם כמה שנים את קו נצרים.
  10. טוב אבל תבין משהו אחד לעצמך ולחיים אתה פלצני שחבל על הזמן. ואני לא מאמין אם אתה משרת או שתגיד לי ששירתת ביחידה קרבית כי לא מכיר פלצנות כזאת במקום שאני נמצא בו. בכל מקרה תהיה בריא ושתהיה לך שנה טובה
  11. תיודע יש לך דיבור מגעיל..אני לא ילד מחשבים או איזה מסכן שיתחיל לריב איתך פה כמו מסכן... אבל בוא נדבר קח את האי סי קיו או מסנג'ר כנס ונדבר על מה התכוונת ואיפה שירתת אי סי קיו 298675772 מסנג'ר dudi.levi1@hotmail.co.il
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.