Jump to content

MTA For Ever

משתמשים רשומים
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Recent Profile Visitors

3,781 profile views
 1. ג׳ורדי היה מתייצב למסיבות עיתונאים, הוא היה מנהל את כל המערכת הזו גם לבד בתקופות כאלו ואחרות. הוא היה מכבי. יצחקי לא יגיע לשם בעוד 3 גלגולים עם כל הרצון הטוב.
 2. פטריק לא יישאר במכבי לדעתי, זה רק עניין של זמן. לקחת עכשיו מנהל מקצועי שיצטרך בעיקר ללמוד את הליגה כמה חודשים ולעשות הכנות לעונה הבאה. בעיקר מאחורי הקלעים לעונה הזו. ברגע שינחת כאן כזה (אם בכלל) המאמן יצטרך להתיישר עד לסיום העונה או לשים את המפתחות. האפשרות שינחת כאן מנהל מקצועי פלוס מאמן באמצע העונה לא נשמע סביר וגם לא אחראי.
 3. לטעמי זה התפקיד הראשון שצריך לאייש כרגע. גם אנחנו צריכים לזכור שאסור למועדון להפוך לכזה שרואה לטווח הקצר, אבל כן חשוב שתהיה היררכיה ודמויות בסדר גודל שהמועדון הורגל אליו. אפשר למצוא לברק יצחקי עוד המון תפקידים, צריך ספורט דיירקטור לפני הכל.
 4. רק עכשיו ? הבנאדם עושה סבוטאז׳ מתחילת העונה. בלתי נסבל. רך, כבד מדי ולא מדויק עם הכדור. כולי תקווה שפיבן ימשיך בהרכב כי מגיע לו במצבת הבלמים בקיימים בסגל יחד עם נחמיאס כשיחזור. שיחקו העונה כבר לא פחות מ 4 שחקנים שונים לצד הרננדס, מישהו שם צריך להתעורר ולהבין מי בדיוק החוליה החלשה במרכז ההגנה שגם תופסת מקום כ״כ יקר בסגל.
 5. פטריק עלה היום אולי לראשונה מזה הרבה זמן ב 4-3-3. גולסה ושרן מעל גלזר שמשחק בין הבלמים. שרן מלך ובאמת שאפו על הכושר הגופני, אבל גבי חייב לשחק לצד גולסה מעל גלזר. אני מקווה שגם הוא מבין שהקבוצה נראית הרבה יותר מסודרת, המגנים יכולים להצטרף ביותר נינוחות ולא לייצר חורים עצומים. גולסה אהבה בלב.
 6. מה הקשר בין הטעות הזו לבין מאמן מסריח כושל בן כושל שקיבל סלעים אבנים מקלות וקללות בעודו ״ לוקח אליפויות ״ הסינון כאן חייב להתחיל להתבצע בצורה יותר איכותית .
 7. חחחחחחחחחחחחחחחחחחח בוא נביא את אלישע הוא גם לקח אליפויות בכדורגל שלנו. פח אשפה
 8. מביך אם זה הומצא על ידו. יותר מביך אם זה נאמר על ידי טל בן חיים.
 9. מבלי להתייחס ברצינות לפחות לחצי מהכתבות המביכות שיוצאות ללא הפסקה ומטרתן אפילו לא לזרוע רעל בקרב אוהדי מכבי אלא רק כי סופסוף יש להם את האפשרות לייצר קליקים וכניסות על חשבונכם מבלי אפילו צורך להתאמץ לפרסם ידיעות אותנטיות ונכונות. אתם יכולים להמשיך לזיין את המוח ולקחת את הדברים יותר בפרופורציות, רק תגידו מראש שאתם טומנים את הראש בחול זה יהיה הרבה יותר נכון. למכבי יש בעיה חמורה והיא לא רק בעמדת המאמן. אין סמכות ניהולית - מקצועית כמו בעבר. מזל שהיה לנו את ג׳ורדי ומנספורד בשביל שנוכל לדעת להבדיל בין טוב לרע. איפה ״המנהיגים הוותיקים״ ? מלבד שרן ייני הפכו לשחקנים מתוסכלים שמסריחים את הדשא כאשר משחקים וכאשר לא הם גם משתמשים בתקשורת כדי להעביר מסרים. המועדון בכאוס פנימי כי הוא מתנהל ב 180 מעלות מאיך שהוא התנהל ב 7-8 שנים האחרונות. מי שלא רואה את זה עיוור. מי שצריך כתבות סרק בתקשורת בשביל אולי להבין זו בעיה שלו. אבל הכל טוב, קחו את זה בפרופורציות. מותר למכבי לספוג שלישיות ורביעיות, לשחק כדורגל שמנותק מהמציאות ושייך לתקופות חשוכות ולבייש את עצמה.
 10. הוא מועמד יוצא מן הכלל לדעתי, בטח בנקודת זמן כזו. קשה לי להאמין שיקרה.
 11. שמועות שדהאן מנסה לשדך את לנון למכבי.
 12. אוסמה חלוץ סבבה, לא מכיר אף קבוצה בכדורגל המודרני שמחזיקה רק 2 חלוצי מטרה על אותו סגנון משחק. מאז עונת קלינגר - קוביקה - פרוחננקובס לא ראיתי הזיה כזו. מזרחי שיחק להם מדי שבוע מול העיניים אבל לא יכלו להעמיס חלוץ שלישי לסגל. זה מביך ברמות הגבוהות ביותר. אפילו במנג׳ר הוא היה נכשל עם הסגל שבנה.
 13. אני מבין מאיפה זה מגיע אצלך, אבל אי אפשר לקבל את זה בכזו קלות.
 14. אתם חופרים במקומות מיותרים. פרץ לא אשם שטיווחו לו את השער כל המחצית השנייה. זה הרבה מעבר לזה, אין כאן כדורגל, אין כאן קבוצה מאומנת עם שיטות משחק כיחידה שעושה הגנה והתקפה, אין תרגילים בנייחים, לא מחפשים לצאת מהקופסא, בינוניות טהורה שקורסת בשנייה, המתכנן צריך להגיש מכתב התפטרות מחר ולהגיד תודה על כל השנים בהן התפרנס כאן.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.