Jump to content

MTA For Ever

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

3 Followers

Recent Profile Visitors

3,502 profile views
  1. יש כאן אנשים שלא אכפת להם אם זה יוספי, אלטמן, אודי כבודי או אבי אבינו. רק תביא להם רכש.
  2. יונתן כהן לא עושה סאבוטז׳ ולא נעליים. אין קישור. גררו ואוסמה גם כן היו חסרי אונים.
  3. חסר מאוד גולסה + קשר נוסף על ריקן. אין להתקפה הזו יכולת להוכיח את עצמה עם קישור כזה.
  4. סבלנו ככה שנים עם טועמה הבן של זונה הגיע הזמן לשנות את הנוסחא
  5. התפקוד של פיבן עושה איתו עוול. חבל שזה לא קארצב (שגם ככה לא משחק בחמישי ושווה לתת לו ביטחון היום) או שחר שהוכיח שנה שעברה ששווה את ההזדמנות ואין זמן טוב מזה לתת לו אותו עכשיו.
  6. אף אחד מהצעירים שחזרו בית״ר ת״א לא בסגל. מה שממחיש לנו שכרגיל, אין לאף אחד שמץ של מושג מה הולך שם. שיהיה לנו בהצלחה היום.
  7. הדבר היחיד שאין לגביו ספק הוא שאתה סתם פייק חסר חיים.
  8. רז אמיר מצייץ בטוויטר שהחתימו איזה ילד זר לנוער
  9. הדבר הכי חשוב כאשר אתה בוחר לשלב צעירים במועדון כמו מכבי הוא באלאנס בסגל. אנחנו לא בתחילת עונת 18/19. אותם שחקנים שחזרו לכאן בעונת איביץ׳ הראשונה עדיין לא מרגישים לי מספיק לידרים בשביל שצעירים כדוגמת בר כהן, חנצ׳יס ושחר יוכלו לצמוח לצידם. ככה זה מרגיש לי בכל אופן. ההרכב שראינו בחמישי הוא כביכול ההרכב הכי מנוסה בסגל בהתחשב בהיעדר פצועים. 0 הימורים. אפשר להבין את זה לנוכח הקישור החסר ניסיון שעלה לאיביץ׳ בזמנו באירופה (גלזר-ברסקי בזמנו). למעט פרץ שעלה בלית ברירה, כל היתר שיחקו כאן בעונה שעברה והציגו כדורגל בינוני עם הברקות לפרקים. את הרעב והאגרסיביות קיבלת מהספסל בדמות חלאיילה. שיחררו כאן שחקנים שבעים כביכול, אבל לא בוצע שום רכש משמעותי שיאפשר גם את המטרה הזו (לשלב את הדור הבא). אין ספק שזה רק משחק ראשון והסגל לא גמור כך שמוקדם לשפוט ואין לנו ברירה אלא להמתין.
  10. שמע כל התגובה שלך מנותקת בצורה מדהימה מהקו שלי כלפי מכבי אז אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל. אני רק רוצה לוודא שהבנתי נכון, לשיטתך היינו צריכים גם בשנה שעברה כשדוניס אנס לנו את החיים היינו צריכים לאכול את החרא ולהגיד שטעים לנו ? אם היית רואה את התגובות שלי לאורך כל הדרך אני מאמין במכבי ותומך מובהק בפטריק. אבל אני לא יכול לעצום עיניים. לא דורש שיערפו כאן ראשים, צריך לחזק את הקבוצה משמעותית והחלטות לא נלקחות באופן נכון, על פניו עד כה. זה אומר שאני פחות מכביסט ממך ? נראה לי שההפך, קשה לי לראות את מכבי מבזה את עצמה כמו אתמול. אם אתם נהנים מהאחיזת עיניים הזו וממשיכים לחשוב שהסגל הנוכחי הוא מאוד איכותי אז לבריאות.
  11. תלית פוסטרים של אלונה בחדר שינה ? לא יפה
  12. קשה לגלוש כאן בגלל הרמה הנמוכה שאתה לא משתדל להסתיר אפילו. כשאתה אומר סגל מאוד איכותי זה אחרי ששמת את הגלימה עם הלוגו של דוניס יביא אליפות ? הרי כל החלון אתה משרטט פה הרכבים מונפצים עם סגלים כמו איזה ילד בפורום של האולטראס מלפני 15 שנה. אתה מביך גבר
  13. שמע קובי אתה הטרול הכי חזק שהיה כאן. ניצחת את כולם באמת. נשגב מבינתי איך אפשר לשרטט הרכב, שלא נאמר סגל, שמחצית ממנו מדובר בשחקנים שבורים (מוח, אלמוג ושות׳) ובאותה שורה גם לכתוב את המילה אליפות. שחרר אותנו באמא שלך.
  14. על המשחק אתמול אני לא חושב שיש מקום לבוא בטענות לשחקן ספציפי. למען האמת, זה בדיוק היכולת שציפיתי ואפר לומר שגם קיוויתי לראות. זה היה ביזיון שאין כדוגמתו, ואתם נופלים על כהן (שלמען האמת צריך למכור אותו ולו בשל העובדה שאין מה להחזיק שחקן שלא נמצא כאן ב100% , בשנה הבאה המניה תרד והוא יהיה שנה לפני שנת חוזה - קדימה לסחוט את הלימון ולהביא מכירה עם מחיר מקסימלי) ג׳ראלדש והפרסי הצטרפו להתקפה אתמול? עקיפה על הקו הייתה? היה שחקן קישור שעושה את המעבר מהגנה להתקפה? הייתה הצטרפות מקו שני? היחידי שהוא עקבי במשחק שלו משנה שעברה הוא אבי ריקן. בתפקיד שלו כ ׳10׳ הוא נותר אוויר. מביך. קארצב הוא הראשון שאני מכניס לעסקת קניקובסקי, שחקן שמזיין את השכל על עצמו וכל שנה מתנגח עם המועדון, בינוני מינוס בכל משחק שראיתי אותו למעט זלצבורג. עולים למשחק מול נגרים עם נגרים. התוצאה בהתאם. ואז מגיעים לחלק הקדמי ובאים אליו בטענות. על מה? גם חלק קדמי של זהבי, מוח ויצחקי בשיאם לא היה זז שם אתמול עם מספר 6 האגדי שחר פיבן. הגיע הזמן להפסיק למצוץ לרעיון של נטו שחקני בית ולהסתכל בעיניים אובייקטיביות מי כן ראוי ומי לא. הקבוצה הזו זועקת לחיזוק כושילראבראבק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.