Jump to content

MTA For Ever

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

3 Followers

About MTA For Ever

Recent Profile Visitors

4,353 profile views
  1. זה בדיוק המהלך שכבר קורה בזמן שיצחקי מעמיס לחוח. לפחות הוא דוחף חזק לכיוון איביץ׳ כדי שישמור לו על המשרה ורחוק מאור הזרקורים.
  2. אין כאן שאלה אם גולסה צריך להישאר. הוא צריך להיות חלק מהסגל, חייבים בנוסף לחזק את מרכז המגרש.
  3. אין מצב שהוא נשאר אחרי שהתבטא ככה בתקשורת. אם מאריכים לו את החוזה זה יהיה ביזיון עצום ומתמשך.
  4. אתה הגיוני אבל כותב דברים לא רלוונטים ולא קשורים בעליל. אנחנו אולי מדינת חוק, אבל הדיין האדום לא חושב כמוך. יש איפה ואיפה בין העונשים שמקבלים כאן יתר הקבוצות ויש את העונשים של מכבי. במצב כזה, הם לוקחים את החוק לידיים ואנחנו האחרונים שצריכים לשתוק על זה ! גם אם צריך להחרים את הדרבי ואת הכושלאמא של ההנהלה הזו שלא עושה דבר וחצי דבר עבור הקהל שלה שרק מקיא כסף בשביל להגיע ולתמוך בקבוצה.
  5. חחחחחחחחח אתה חתום על רצף של תגובות כל אחת יותר הזויה מהשניה. אז עדיף להחתים שחקנים פחות מוכרים וטובים כדי לא לייצר יותר מדי ציפיות ? אתה מעלה נקודה מעניינת, היסטורית אפילו. מעניין אם פלורנטינו יושב עם כל הגווארדיה בריאל ואומר, תגידו, אולי נחזיר את די מריה במקום להביא את אמבפה ? הוא יעלה כאן את רף הציפיות … זה שזו בסה״כ הדעה שלך הבנתי כי אני רואה כמה היא מנותקת מהמציאות.
  6. אתה שוב טועה בענק אני חייב לדייק אותך. על מה אתה מדבר ? לא זכור לי שהגיל השפיע על הרעב של שכטר או של שרן, ריקן וטיבי. אני מזכיר שבעונה שאתה מדבר עליה אלירן עטר כיכב בליגה על אדי דלק. ערן זהבי זה השחקן הכי רעב בכדורגל הרדוד הזה והכי טוב בפער עצום. זהבי הוא תוספת כח בלתי ניתן לתיאור במילים בכל האספקטים, גיבוש וכל הזיון מוח הזה. הוא אל יווני עבור כל שחקן ישראלי וכשזה מגיע עם איביץ׳ יש כאן שילוב היסטרי. אני מנסה להישאר הכי ענייני שיש אבל אתה לא מדויק בעליל. לא בטוח שאתה מבין מה שאתה רושם בכלל.
  7. איביץ׳ אחד המאמנים הכי גדולים שדרכו כאן. אחרי שנתיים של דוניס-פטריק-יצחקי-מלאדן אני לוקח אותו בחיבוק עצום. כמו שאמרתי, הטיעון שלך הוא ההימור הכי מושכל שהיית לוקח בעולם. והוא גם שגוי אגב אבל זה כנראה עניין של דעה, קצת הזויה אבל בכל זאת נכבד. איביץ׳ יושב בבית כבר שנה וחצי. כסף לא מגרד לו, מגרד לו לחזור לבמה המרכזית ולמנף את הקריירה שלו שוב, יש לו אתגר עצום להעפיל לשלבים מתקדמים באירופה כדי להרוויח את החשיפה הבינלאומית לצד ההצלחות שצבר בזירה המקומית. תזכור ששנתיים מוחצות של אליפות עם כשלונות באירופה סידרו לו חוזה יפה באנגליה.
  8. איביץ׳ לא יגיע לכאן ללא התחייבות שישקיעו בבנייה של הסגל, כנ״ל זהבי. זה לא דומה בכלל, גם לא מבחינת הציפיות שאתה מדבר עליהם. אי אפשר להשוות בין תפוח לבננה. אין מניות יותר בטוחות מהם בכדורגל שלנו, זה די משעשע בכלל לקרוא את זה נשאיר את קרסטאיץ׳ ופריצה ולא נביא את איביץ׳ וזהבי כדי לא לייצר ציפיות בלתי אפשריות ? זה ההימור הכי מושכל שיהיה לך בעשור הקרוב.
  9. זה סתם תירוץ בשקל. גלזר לא משדרג את המשחק שלו מ 2018/19. זו אחת העמדות הכי קריטיות בכדורגל המודרני, בתור קבוצה שצריכה ליזום מול 99% אם לא 100 מול כל הקבוצות בליגה, הוא פוגע אנושות במשחק המעבר מהגנה להתקפה. אין לו פס, אין לו דיוק, הוא לא רואה את המשחק כמו שקשר בעמדה שלו צריך, לכן 99% מהמסירות שלו חוזרות לבלם/מגן או החוצה. על איומים לשער אין מה לדבר בכלל, ברמה של איינבינדר. גם החלק החזק שלו כביכול מבחינת אחוזי ההצלחה בתיקולים ירד. הוא כל הזמן צריך סביבו שחקנים שיחפו על הרבה חסרונות ואנחנו רואים את זה טוב מאוד בשנתיים האחרונות. אם הוא היה גבוה יותר היה יכול להיות בלם אדיר.
  10. הם ביום כזה בתקשורת של להרים לעצמם, בספורט 5 שרי סיפר למה לא חתם בסוף במכבי. שרק ימשיכו ככה אני מתענג על כל כתבה שמראה אחד לאחד את המנטליות האשדודית שלהם.
  11. האשמים בעונה הזו הם קברניטי המועדון בלבד. הם בנו סגל בינוני ולא מאוזן עם מאמן שכפי שאמרת זה פרגון עצום בכלל לכנות אותו בשם כזה. למען הסר ספק, מלאדן קרסטאיץ׳ היה ונותר ברירת מחדל שמכבי תל אביב מינתה עקב סירובו של איביץ׳ ומי יודע של מי בנוסף. הסטטוס שלו לא השתנה וגם הוא יודע את זה. הוא ברירת מחדל לכל אורך הדרך ולכן הוא גם לא ימשיך לעונה הבאה. הרי איביץ׳ לא היה מקבל חוזה לחצי שנה עם אופציה בשורה התחתונה, קראסטיץ׳ הוכיח שהוא לא ראוי לאמן את מכבי תל אביב. היו כאן מאמנים פי 8 יותר טובים ממנו שגם אם מישהו מהם פרק תסכול, אף אחד לא התבטא בכזו עליבות וטיפשות מול התשקורת הפח אשפה שלנו ועוד בטענה ששמו הולך לפניו והוא מאמן גדול (מה?) שמעתי שבמועדון הקודם שלו הוא התבטא בטוויטר כנגד המועדון לאחר שלא האריכו לו חוזה, הסיפור המדויק בפודקאסט של השופר של יצחקי. האמת, הוא תפור על באר שבע.
  12. אתם כל הזמן הולכים על קראסטיץ׳ במובן המקצועי. הוא לא חף מטעויות אבל הוא לא בנה את הקבוצה אז יש כלפיו טענות חלקיות ומוצדקות. באף משחק שהוא מאני טיים לא הגענו. כמובן שיש למאמן חלק גדול בזה. הבעיה איתו היא הרבה יותר אישיותית. הוא לא מתאים לפה והוא הוכיח את זה בכל ראיון. אם חבורת פח הזבל של התקשורת הישראלית, שבקושי מצליחה להגיד שלום באנגלית ללא טעויות מוציאים אותו משיווי משקל זה אומר דרשני.
  13. במדינה שלנו יודעים להתעורר רק כאשר מדובר באנשים זרים. כל עוד זה במגרש של שחר - ברקת - בן זקן ושות׳ אף אחד לא יקום עליהם.
  14. זה ממש לא גלאקטיקוס 2. זהבי לא סוס מת כמו השלישייה שהכתירו אותה לגלאקטיקוס. אין בטוחה בשום דבר ואין נוסחה אחת לבנות קבוצה. הנוסחא שבדר״כ תעבוד היא לדאוג שכל הישראלים הטובים בשוק ישחקו אצלך ככל הניתן ולפגוע בזרים. כתבתי בנושא אחר שבו ליגלגו על דקות המשחק של ביטון. יש ישראלים פנויים בשוק טובים ממנו ? על זהבי אני בכלל לא שואל כי כולנו יודעים את התשובה.
  15. אנשים פה יצאו מפרופורציות חחחח. אם הוא לא יבוא העונה אבל עונה הבאה כן אף אחד לא רוצה אותו ? חחחח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.