Jump to content

MTA For Ever

משתמשים רשומים
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

4 Followers

About MTA For Ever

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. מה שכתבתי זה משהו שנאמר לי מאז הפרישה שלו. ג׳ורדי המליץ עליו כאחד שיכול למלא את תפקיד המנהל המקצועי, הוא מאוד מוערך בקרב כל הסובבים בכדורגל הישראלי ואהוב מאוד במועדון בכלל
 2. בדרך לחתום על חוזה שנתי בסך 15 מיליון דולר
 3. ישראלי טיפוסי . אף אחד לא ייקח מג׳ורדי מה שעשה עבור מכבי, באותה נשימה לבן מנספורד יש המון נקודות זכות. מה הבעיה בלהגיד תודה על הכל ולהיפרד כמו שצריך ? לא מכיר הרבה מועדונים שבמשך שנתיים פגעו ברכש מבלי יכולת מוכחת להוציא שקל מהכיס. נעשו טעויות הקיץ וזה ברור לכל אדם במועדון, הראיון שלו באותה נקודת זמן היה נכון ואף הכרחי כדי לא להוריד את הביטחון של השחקנים עוד יותר נמוך ממה שהיה. אני מעריך אותו על הראיון הזה, משוכנע שבדלתות סגורות הוא לא באמת חשב כך. יאללה תתקדמו.
 4. יצחקי לא יהיה מנכ״ל, הוא לא היה מיועד לכך מעולם. יש פה אנשים חרדתיים ברמה לא סבירה. יצחקי הוא חלק מהצוות המקצועי / ניהולי ובמועדון מבצעים ׳הכשרה׳ לתפקיד המנהל המקצועי ביום מן הימים. כל זמן שהוא במועדון זה כי מכבי דוחפים לכך ומעריכים אותו, הגיע הזמן שתשחררו ממנו.
 5. רק דריקס! בהצלחה למנספורד. אבידה גדולה.
 6. טיימינג מעולה, יש לנו שבוע הבא את ב״ש אני מאוד מקווה שיועברו מסרים לשחקנים שמסריחים את הדשא מהיום הראשון העונה.
 7. קדימה גולסה. השמן מפרסם שפרץ צפוי להיעדר חודש, כשהצוות הרפואי במכבי יבדוק אותו זה יקפוץ ל-3 במינימום ..
 8. האיש חי ובועט. תבדקו גם ראפר אלמוני בשם Blac Haze שיצא לאור ב97/98 ונעלם כאילו לא היה .. מוזר לא ?
 9. ומה עם תנועה של חלוץ? וחלוץ שמבין שהמשחק תקוע והוא צריך לרדת אחורה כדי ששחקני הקו השני יואילו בטובם לעשות תנועה לעומק? להעסיק את הבלמים? שם בצד את העובדה שגולר הוא לא, ולייצר לעצמו מצבים הוא לא יודע כי הוא לא מספיק טכני, הוא לוקה בחסר בכל מה שרשמתי למעלה. שכטר לעומת זאת, זה אולי הדבר היחידי שהוא טוב בו. לעשות בלגן להגנה, לייצר סביבו עניין, זה מניע את האחרים. שהיום היו חושך. כהן עם 200 איבודים ו0 דריבלים מוצלחים, לא בעט לשער כמו שצריך במשך 94 דקות. צ׳יקו מסתבר שווה משהו רק בחוד, ולא ברור למה אחרי שנתן צמד הוא מוסט לאגף כשהשחקן הכי חלש מבין כל החלוצים פותח בהרכב. ועטר? עומד, לא זז מטר, תוקע את הכנף, דריבל רע. משהו שם הלך לאיבוד. אולי התשוקה למשחק. לא יודע כבר.
 10. תמשיכו לשחק לרוחב, תמשיכו למסור כמו מזדיינים בתחת, תמשיכו לעמוד על המגרש 270 דקות ואף שער בבלומפילד. חילוף היה מתבקש כבר במחצית, ניהול משחק עלוב של איביץ׳. מה נגיד ומה נאמר על מספר 9 המושיע ? מתי הוא יבין שחוץ מלתקוע את המשחק הוא לא מצליח לייצר שום תועלת לקבוצה?
 11. אמא שלו זונה. השחקן הכי שנוא עליי בארץ הכי כיף שהוא הסיט את השלישי של צ׳יקו פנימה על הפרצוף שלך עם האף הענק הזה יא זבל
 12. היה בעונה של אוסקר, זהבי עטר פריצה וצמד של מונאס.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.