Jump to content

חיים צהובים

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. 17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה - 1 18:00, הפועל חיפה - בני סכנין - X 18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה - 2 18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע - X יום ראשון: 20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים - 2 20:50, בני יהודה - מכבי חיפה - 2
  2. אני מבקש, רפי "בולדוג" דהאן.
  3. אצטדיון ארור, אורי כהן בור, עקבתי אחריו בכל המשחקים ששיחק משנה שעברה ועד היום, לא יודע מה ראיתם בבית אבל במגרש הוא בור פתוח, אם בוזגלו עובר לליאז' אנא ממך גדי כרמלי תמצא עוד מחטף כמו הבולדוג רפי ד(א)הן ותביא מגן שמאלי צעיר וסופר מוכשר, אפשר גם אירופאי\אפריקאי\חייזר לא חובה ישראלי רק תקפיאו את סידיבה כי כל עוד הבולדוג משחק ככה לצערי אין לו מקום...
  4. חארקוב או פרטיזן,במקרה הכי גרוע פנא, עזבו אותי מפורלאן\גוטי\קווארסמה ושות'.
  5. למי יש את הטלפון של איווניר ??? פיט שחקן חופשי !!!!!!!!!! שימו לו חוזה נחמד ויאללה יואב יש לך תחרות בעמדה !
  6. תכל'ס, לשים דגל ישראל ליד הדגלים האלה לא שווה הרבה...(להזכירך, הם עדיין תושבי ישראל ומחזיקי דרכון ישראלי...)
  7. בוזגלו תמורת אלרואי, שחקן עם רגל שמאל שיכול לשחק באגף שמאל.( מה שלעולם לא יקרה כי הילד לא מוכן לחתום על חוזה של יותר מעונה אחת ואלרואי גם מרוויח הרבה פחות) ועוד דבר קטן, יעקב שחר שוב הוכיח את גדולתו.
  8. לפחות פעם במשחק תוך כדי ריצה עם שחקן יריב יואב זיו היקר מחליט להפיל את עצמו, יש פה בפורום נושא של משחקים מלאים של מכבי, אתה מוזמן לראות בעצמך, כל משחק ! זה באמת משהו שלא רואים כל יום, שיבדוק, אולי הוא יכול להיכנס לספר שיאי גינס על זה..
  9. מגן שבכל התקפה שם לעצמו רגל ונופל, צר לי, לא מגן ואפילו לא שחקן כדורגל (לכל האנשים שאומרים "יואב זיו לא כזה נורא") ולעניין, ברשימת הקניות של שנה הבאה צריכים להיות שחקנים שמשחקים בעמדות הבאות: מגן שמאלי (רצוי זר ומהיר) קשר שמאלי (רצוי זר ומהיר) זהו, זה הכל.
  10. בNRG מפורסם שמנסים להיפטר ממדוניאנין ולחלוטין התייאשו ממנו. קולאוטי רוצה להישאר (למה לא הוא מרוויח יפה בלשון המעטה) אבל איווניר מנסה לייאש אותו.. יהיה קיץ מעניין שוב...
  11. המכביסטים ביציע איבדו את הצפון.. לא ברור לי איך לעזאזל התשקורת הצליחה לגרום לכולכם לחשוב שהגועל נפש שמעבר לכביש כזה טוב, נוסף על כך לא ברור לי למה אתם ממעיטים כל כך בסגל שכולנו תפסנו את הראש על כל החתמה שבו. אנחנו לא נופלים לא מהגועל ולא מהקופים, ואין שום סיבה "לתת" לקופים את המשחק. אנחנו תמיד צריכים לבוא לנצח, לא משנה מי, מה ואיפה. את הגועל בדרבי, את הקופים בבית\בחוץ ואת מכבי נתניה לעשות 15\15 בפלייאוף העליון ולצאת עם טעם טוב מהעונה המחורבנת הזו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.