Jump to content

רומאריו

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. הוא הולך לל"א ירוק או של חיל האוויר? טכנאי או מפעיל?
  2. מישהו יודע בדיוק על מה פוסלים ועל מה לא ירפ"א? דרך אגב התפקיד הוא לא טייס.
  3. איזה דברים יכולים להפיל כשירות ירפ"א? האם בעיות ברגליים או תגובות רעות לטיסה( בחילה סחרחורת) יכולות לגרום לזה?
  4. לי יש גם דלקות ואני לא בקרבי. אתה צריך לגרום להם להבין שאתה באמת לא יכול..
  5. פשוט תלך לביקור רופא עם פרצוף של מת ביום שבת בלילה ותגיד שאתה משלשל, מקיא, מרגיש חולשה והוא יתן לך גימל.
  6. יש לי דלקות ברגלים מה שמקשה עלי לעמוד לאורך זמן. שלחו אותי לקורס לוחמה אלקטרונית בחיל האוויר. בקורס יש תפקידים שעומדים על הרגלים וכאלה שלא. יש לי ביום ראשון תור לאורטופד ושם אני יכול להוריד פרופיל (יש לי 97). אם אני יוריד בטח ישלחו אותי עוד פעם למדור קורסים ואז אני יכול לקבל תפקידים טובים יותר ופחות (לטובתי יאמר שיש לי קב"א 56 עם דפ"ר 90). השאלה האם כדאי לי להוריד פרופיל ולקוות שאני יקבל במדור קורסים תפקיד טוב (איזה תפקידים לדעתכם יציעו? השאיפה שלי היא מודיעין) בזכות הנתונים שלי או להשאר בלוחמה אלקטרונית?
  7. תודה, יש מישהו שמכיר את התפקיד יותר מקרוב? אתם יכולים לפרט לאיזה תפקידים אפשר להגיע משם? הבנתי שיש בשטח, מוטס ועוד כמה דברים.. הקורס עצמו מעניין? וזה לא מודא"ל ומודא"ל מוטס?
  8. נשלחתי להיות מפעיל לוחמה אלקטרונית בחיל האוויר. מישהו מכיר ויכול לספר על התפקיד? יש קשר בין זה לבין מודיעין אלקטרוני בחיל האוויר?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.