Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי roeeco

1. יש פה כמה שחיים בסרט, עזבו את באר שבע אנחנו משחקים פח

הגנה זוועה,בעיקר הבלמים,קישור שלא תורם כלום התקפית ושחקני שיודעים רק ליצר הבלחות

כשאנחנו נשחק סביר נסתכל על האחרות

2. הראיון של דסה לרדיו של ערוץ הספורט:

לגזור ,לשמור ובעיקר ללמד איך צריך להתנהל בראיון.

•נותן כבוד גדול למועדון העבר בלי ללקק

•נותן המון ריספקט ליריבה מהימנעות ממשחקי פסיכולוגיה בגרוש

•מדבר ישירות ,בלי התחנפיות,בלי ליפול בקטנות,בגרות והמון שכל

ריספקט

ללא ספק אחד ההחתמות הכי משמעותיות בשנים האחרונות וזה מבלי להתייחס ליכולת המקצועית

3. טוב שההגה בידיים שלהם / "הכל מקצועי"

ברדה וזהבי הם הכוכבים הגדולים, אבל קרב האליפות בין באר שבע למכבי ת"א יוכרע במידה רבה על ידי היכולת של אוגו ואלברמן, שני הקשרים האחוריים הטובים בישראל

אורי קופר

פורסם: 20/01/2016 10:51

איזה שחקן כדורגל הייתם רוצים להיות? כמעט כל אדם בעולם עונה שם של שחקן התקפה, הרי כולנו רוצים לרוץ לקהל אחרי הבקעת שער, אבל לוויסנטה דל בוסקה יש תשובה שונה. כשמאמן נבחרת ספרד התבקש לענות על השאלה הוא השיב "סרחיו בוסקטס", והסביר: "כשמסתכלים על בוסקטס לא רואים שחקן אחד אלא משחק שלם".

לעוד טורים של "הכל מקצועי"

מקורי, מעניין, אבל לא חוכמה גדולה, הרי בוסקטס נחשב היום לקשר האחורי הטוב בעולם. ועם זאת, את ההסבר של דל בוסקה אפשר וצריך לייחס גם בכלליות לעמדת הקשר האחורי, שבשיטות משחק מסוימות, כמו של דל בוסקה, אחראי לכוון את כל המשחק, הגנתית והתקפית. זה גם אחד התפקידים החשובים ביותר במאבק האליפות בישראל, שיוכרע לא מעט על ידי היכולת של גל אלברמן וג'ון אוגו.

גל אלברמן. ליכולת שלו תהיה משמעות רבה במרוץ האליפות (צילום: טל שחר)

כדי להבין למה מדובר באחת העמדות הקריטיות במגרש, הנה שיעור קצרצר בהיסטוריה. פעם כמעט כולם שיחקו אותו דבר, 2־4־4, ולא היה דבר כזה קשר אחורי אמיתי. היו קשרים בעלי אופי הגנתי, אבל לא היה אף שחקן שהתמקם בין קו ההגנה לקישור. עם הזמן הכדורגל השתנה, והנורמה הפכה להיות 3־3־4. לקחו שחקן התקפה והעבירו אותו לאזור שלפני ההגנה. התפקיד של כל מיני שחקנים השתנה, אבל השינוי הגדול ביותר היה בשתי עמדות: הקשר האחורי שבעצם מילא תפקיד חדש שלא היה קיים קודם, והחלוץ שהיה רגיל לשחק עם עוד מישהו בהתקפה ועכשיו האחריות שלו גדלה.

גם היום, כשקבוצה משחקת 3־3־4 קלאסי, כלומר עם קשר אחורי אחד מאחורי שני קשרים מרכזיים (ראו תרשים), יש הטוענים שאלה שתי העמדות החשובות ביותר במערך. מדובר בשחקנים היחידים שאין להם אח תאום במגרש. יש שני מגינים, שני בלמים, שני קשרים מרכזיים, שני שחקני כנף, אבל רק קשר אחורי אחד וחלוץ אחד. כשמסתכלים על שתי הקבוצות הטובות בליגה שלנו, מכבי ת"א ובאר שבע, הכוכבים הגדולים באמת הם בעמדת החלוץ הבודד, ערן זהבי ואליניב ברדה, מלך השערים וסגנו. והשחקנים החשובים ביותר בנוסף אליהם הם הקשרים האחוריים, אלברמן ואוגו, שנמצאים שניהם בעונה פנטסטית.

( )

למה הם כל כך חשובים

בימיו הראשונים הקשר האחורי נחשב לגרזן. התפקיד שלו היה למנוע את התקפות היריב. בשנות האלפיים התפיסה השתנתה, בעיקר אצל הקבוצות המובילות, שהציבו בעמדה פליימייקר אחורי, שחקן שמקבל את הכדור מההגנה ויוצר מעמדה אחורית. קלוד מקאללה הפך לצ'אבי אלונסו. היום, כשקבוצה משחקת 3־3־4 עם קשר אחורי אחד ורוצה לשלוט בכדור, התפישה היא שהקשר האחורי צריך למלא את שני התפקידים.

משמעות המילה וולאנטה (VOLANTE) בספרדית היא "קשר", אבל בפורטוגזית של הברזילאים הכוונה למילה "הגה", כזה שיש בכל רכב. הקשר האחורי הבודד כיום, לפחות לפי הברזילאים, הוא וולאנטה, מי שאחראי על הכיוון של הקבוצה. זה שקובע לאיזה צד תפנה, באיזו מהירות, ומתי גם צריך לבלום. כשמשחקים 3־3־4 הוולאנטה צריך לעשות הכל. הנה הסיבות לחשיבות הגדולה של העמדה במערך הזה:

אוגו מול זהבי. גם הוא בעונה פנטסטית (צילום: עוז מועלם)

הגנה מסודרת. הקשר האחורי אחראי על עזרה לשחקני ההגנה "בשטח שבין הקווים", כלומר בין קו ההגנה לקו הקישור, האזור שכל יריבה רוצה לשלוח אליו שחקן עם הכדור. יש צורך באחריות ובתנועה חכמה ללא כדור בהגנה.

עצירת התקפות מתפרצות. קבוצה שמחזיקה הרבה בכדור חשופה למתפרצות, והקשר האחורי הוא בדרך כלל זה שנשאר מאחור עם שני הבלמים. הוא חייב להיות בעל מהירות סבירה, אתלטיות ויכולת להגיב מהר למתרחש במגרש.

הנעת כדור. כשחקן שמתחיל את בניית רוב ההתקפות, הקשר האחורי חייב להיות מדויק במסירה הקצרה. הוא היחיד שיש לו, בדרך כלל, אפשרות מסירה לכל אחד מעשרת השחקנים האחרים במגרש ועליו לקבל החלטה נכונה לאן למסור. במקביל הוא תמיד צריך לנוע בלי כדור כדי לפתוח זווית מסירה אליו.

קלוד מקללה של פעם הפך לצ'אבי אלונסו (צילום: EPA)

מהירות יציאה להתקפה. הקשר האחורי חוטף הרבה או מקבל את המסירה הראשונה משחקני ההגנה שזוכים בכדור. עליו לשלוט בקצב המשחק ולהחליט אם להוציא התקפה מהירה קדימה או לחכות ולשחק מסודר.

משחק לחץ. הקשר האחורי צריך לדעת ללחוץ היטב כי נדרש ממנו לעלות למעלה ברגעים שבהם הקבוצה לוחצת באגרסיביות. העלייה צריכה להיות מתוזמנת כדי שלא יישאר בור מאחור.

מצא את ההבדלים

מכבי ת"א ובאר שבע משחקות כמעט בכל שבוע בשיטה הזו, 3־3־4 עם שחקן אחד בין ההגנה לקישור וניסיון לשלוט בכדור. במחזור האחרון היה אפשר לשים לב בבירור ליכולת הנפלאה של אלברמן ואוגו בתפקיד הזה. אלברמן זכה שוב ושוב בכדורים, גם מול התקפות מסודרות ובעיקר במניעת מתפרצות. יותר מזה, משחק הלחץ של אלברמן הרס את עכו והוא תיקל בהצלחה פעמים רבות בחצי של היריב. חטיפה אחת שלו, ליד רחבת עכו, הובילה גם לשער של טל בן חיים.

צפו באלברמן מסדר שער לבן חיים

אוגו, בזכות הפיזיות, משחק הראש והנוכחות המאסיבית שלו, איפשר לברק בכר להציב לפניו במשחק האחרון שני קשרים התקפיים, מאור בוזגלו ומאור מליקסון, והניגרי החזיק לבד את הקישור. בניצחון על מכבי פ"ת אוגו גם הוציא התקפות מהירות בעצמו, ושמר על הכדור בכל הניסיונות שלו להתקדם איתו.

אלברמן ואוגו אינם דומים לגמרי. אוגו החל את הקריירה כקשר קדמי ורק העונה זז לעמדה האחורית יותר. הוא עדיין לומד את המשמעות הטקטית, ויש משחקים בהם הוא מתבלבל במיקום שבו הוא צריך להיות. אלברמן ותיק יותר ונמצא תמיד בעמדה הנכונה כדי לתקל. 5.2 התיקולים למשחק שלו שמים אותו במקום השני בקטגוריה בליגה אחרי חאלד חלאילה מסכנין (ראו טבלה), נתון גבוה מאוד כשלוקחים בחשבון שמכבי היא קבוצה שתוקפים אותה פחות מאחרות. מהצד האחר, לאוגו יש גובה ורוחב פיזי שאין לאלברמן. לא סתם הוא השחקן שזוכה בהכי הרבה קרבות אוויריים בליגה ומנצח בלא פחות מ-76 אחוז מתוכם, כשהוא מקדים במעט את דקל קינן.

( )

גם בצד ניהול המשחק אלברמן ואוגו שולטים. אחרי איתן טיבי, שנמצא במקום הראשון, שני הקשרים האחוריים הם השחקנים שמוסרים הכי הרבה בליגה בממוצע למשחק. שניהם גם מדייקים ב-91 אחוזים מהמסירות שלהם,

יותר מכל שחקן אחר בליגה, ובכלל, אם מסכמים את סך הפעולות שכל שחקן עושה במשחק הם השניים שנמצאים במקומות הראשונים (קלאודמיר מבית"ר שלישי).

אלברמן ואוגו בעונה נפלאה, והחשיבות שלהם לא תרד אלא אפילו תעלה. פיטר בוס הוא מאמן שתמיד דורש מהקשר האחורי שלו המון, כולל יציאות קדימה. בנוסף, כל עוד למכבי אין רכש בהגנה אלברמן יצטרך להמשיך ולשחק תפקיד חשוב מול מתפרצות, כי הבלמים של מכבי לא מהירים מספיק. לאוגו אין באמת מחליף בבאר שבע, והשחקנים שאמורים לעזור לו ממרכז הקישור נמצאים בירידה. מהראן ראדי לא בכושר של תחילת העונה, ואובידיו הובאן פצוע.

למעט זהבי וברדה אפשר לומר שאלברמן ואוגו הם השחקנים החשובים ביותר במרוץ לאליפות, ושניהם עושים בינתיים עבודה מצוינת. הם ההגה של הרכב, אלה שמכוונים את הקבוצה במטרה לא לסטות מהדרך הישירה אל הצלחת.

4. אנשים פה חיים בסרט,ב"ש קבוצה מצויינת ובעיקר מאוזנת:

1. היתרון הכי גדול שלהם זה דווקא משחק ההגנה,הם לא סופגים והכי חשוב שכמעט לא מגיעים מולם למצבים.

2. אוגו זה כמו בולדוזר באמצע ,לא עוברים אותו והכי חשוב מבחינתם שהשנה הוא גם ממעט לאבד כדורים.

3. מליקסון וווקאמה פשוט בפורמה מצויינת,הראשון עושה מה שהוא רוצה והשני פשוט מגנט לכדור

4. מאוד מאוזנים,מספרית:ברדה,בוזי,מליקסון,ראדי...

5. צבירת נקודות מטורפת,הליגה פח וקשה לראות איפה הם מאבדים נקודות

אבל (החלק האופטימי):

1. אנחנו (אם ננצח בשני) במרחק נקודה בלבד.

2. ינואר בפתח ולא משנה מה הם יביאו לנו אם יפגעו ברכש החיזוק קריטי בפער

3. הם יצטרכו לעמוד במבחן הלחץ (כרגע הם עומדים בו סביר,לוקחים נקודות עם יכולת בינונית מינוס ביחס להתחלה שלהם)

צמוד,קשה אבל הם חזק מאוד בתמונה ובזכות

5. בעניי ,בכל עמדה מכבי חייבת חיזוק/רענון ,אבל וזה אבל גדול שינואר זה לא קיץ והשינוי/חיזוק חייב להיות נקודתי ובעיקר מדויק לחולשות הכי גדולות שלך ,ולכן:

1. כבר הוכח שאליפות (בעיקר בארץ) לוקחים דרך הגנה,הקבוצה שסופגת הכי מעט גם לוקחת אליפות,השנה ההגנה שלנו מאוד פגיעה והעמדה הכי בעייתית בעניי היא המגן השמאלי ,נכון שהבלמים לא מציאה אבל התעלות של טיבי ובר כוח והיציבות היחסית של קרלוס אמורה להספיק,בן הרוש בעני בלם לא פחות טוב מכל השלושה,דסה? בינגו

שורה תחתונה: מגן שמאלי חובה!!!

2. איך שלא נהפוך את זה התלות שלנו בזה אבי עצומה עד תלותית,בהעדר גולר אמיתי,רצוי חלוץ 9 קלסי שגם כובש ובעיקר מפנה את ערן לעמדות שהוא יותר אפקטיבי בהם היא קריטית.רדוניץ מראה ניצוצות של אחד כזה,אבל עם היסטורית פציעות כמו שלו והעדר רזומה של מכונת שערים (פריצה היה מכונת מעורבות בשערים-גולים+בישולים) זה סיכון גדול להסתמך עליו

שורה תחתונה: להחליף את רדוניץ אבל רק תמורת חלוץ מוכח ואכזר

3. האמצע כשכולם בריאים הוכיח גם העונה שהוא מסוגל לשלוט במגרש כולל לחץ טוב על הכדור אבל וזה אבל ענק שהוא לא מייצר כמעט בכלל שערים או בישולים,בעונות קודמות ראדי/מיטרו/זהבי כששיחק באמצע עשו את זה מצוין השנה נאדה (להבדיל מב"ש שם הם עושים את זה מצויין) , קשר שכזה יכול להעלות את הרמה בעשרות מונים

שורה תחתונה: קהת או ורסיה משודרת זרה שלו באופציה רק של מציאה (בעיקר אם זה זר 3 שצריך להחליף) , בגדול יכול לחכות לקיץ

בכלל למעט ראיקו,דסה,זה אבי כמובן ועוד שחקן או שתים להרכב בעני בעיקר בקיץ כל עמדה ראויה לחיזוק

סיכום:

•מגן שמאלי זר (אם הוא יודע לשחק בלם עוד יותר טוב)

•חלוץ זר ואכזר (אלא אם חמד או דמרי סתומים ומוכנים לבוא בינואר)

•קשר אמצע שיוצר שערים בעדיפות אחרונה למעת מציאות או שקהת יפסיק לשחק אותה מקל (בתכלס צודק שהוא לא חוזר)

6. מסכים עם הכל, לגבי השורה התחתונה, אני חושב שטיבי טוב ממנו, אף על פי שהוא ממש לא כזה בלם גדול כמו שחלקנו נוטה להאמין.

בגדול, שניהם בלמים מאוד מאוד בינוניים (כל אחד והבעיות שלו) ביחס לאירופה, לא פלא שקיבלנו כל כך הרבה שערים ממרכז הרחבה.

העונה והסיבה ממש לא מעניינת (הסרוב שלו להמשיך חוזה כרגע)

הוא ממש לא איתנו,סגירות לא נכונות,מאבד לא מעט כדורים באזור המסוכן ומשחק רגל על גבול השערוריה

הבעיה של בן הרוש היא בעיקר ריכוז כי:

פיזית - הוא חזק מאוד ,אולי קצת מבן חיים

מהירות - לדעתי גובר על כולם

משחק ראש - הכי טוב

משחק רגל - שוב חוץ מבן חיים בפער גדול מהשאר

חוכמת משחק - ביחד עם טיבי בתחתית הרשימה

ועדין אם תשכלל את הכל,מאוד צעיר עם הכי הרבה חומר גלם

7. 1. זה שהוא הבלם הכי טוב שלנו רק מעיד עד כמה אנחנו חלשים בעמדה הזאת

2. לטעמי רק במערך של 3 בלמים הוא טוב מאוד ,הוא משחק באמצע ,יותר תלוי בחוכמת המשחק שלו (ויש לו הרבה מזה) ופחות על המהירות (שאין לו בכלל)

3. חייב להיגמל מלשחק עם ידיים ,פשוט חייב

שורה תחתונה:

כרגע הכי טוב שלנו (בכל מערך),האבסורד שלטעמי הטוב אחריו כבלם זה בן הרוש.

צריך להמשיך עד סוף העונה אבל חייב להיות מוחלף לקרת שנה הבאה בלפחות קרלוס גרסיה מודל 2013

8. את מה שהרווחנו בקמפיין הזה נוכל כנראה לדעת רק בעתיד:

1. כסף והרבה- נכון למיץ לא חסר ,אבל הוא אמר יותר מפעם אחת שהוא יוציא בייחס להכנסות והמטרות (ראו ערך דסה,אזולאי,ראיקוביץ)

התקווה שבכסף הזה הוא ישתכנע להביא לפה זרים אכותיים יותר

2. הרעב של מיץ- הוא כל הזמן מדבר על טווח רחוק עם יעדים בדרך,עצם ההגעה אולי תיתן לו דרייב לקפוץ לשלב הבא וזה לתקוע ייתד ואף לעשות משהו במפעל הזה

3. חשיפה לזרים- ראיקו כשהגיע אמר שהוא בחר במכבי כי היא בליגת האלופות, אין ספק שהגעה נוספת לשם בתוספת לכך שכבר היינו שם תעזור לדרבן זרים להגיע לכאן (וזה כולל מאמנים טובים)

4. קייב- הקמפיין לא נגמר ,נכון שאם עד עכשיו לא עשינו כלום אז בקייב הסיכויים קלושים עוד יותר,אבל וזה אבל גדול, המשחק שם יכול באופן הזוי להיות השחזור של ישראל - צרפת המפורסם.

קלוש ביותר אבל אם יקרה,כל אירופה תסתכל עלנו אחרת (נו טוב,לא כל אירופה אבל למי אכפת)

5.סמי עופר- זה כמו לקבל בבושקה באריזה מהודרת - מבחוץ נראה מאוד מרשים אבל עד שאתה מוריד את האריזה ומגיע לבובה האחרונה אתה מותש ומבין שעבדו עליך ומכרו לך סתם בובה.

פשוט סיוט שלא נגמר להגיע לשם ואווירה? לא קרוב לבלומפיד

6. קהל- קשה לשפוט כי זה רחוק וכל היוקרה גרמה להמון טרמפיסטים לקפוץ על הרכבת ,אבל אכזבה,אין עידוד חוץ מהגוש ושערים 8,7 ו 13 שהיו מפוזרים וקולם לא נשמע.

בכלל לא בטוח שאצטדיון גדול טוב לנו.

אין כמו הישן והטוב - בלומפיד

לסיכום

טוב שהיה ,עוד יותר טוב שנגמר (כמעט נגמר)

ראשון בנתניה חוזרים לשכונה

9. נראה לי שאפשר לסכם את זה ככה:

1. ביחס לעבר שלא הייתה קבוצה שתיתן פייט נראה כי השנה יש כזאת

2. ב"ש ביחס לשנים הקודמות משחקים טוב יותר ולוקחים נקודות גם כשלא ממש הולך להם

3. במשחק בנינו למרות שנצחנו ולמרות שהם לא ממש סיכנו את השער הייתה תחושה לראשונה בשנים האחרונות שהם משחקים מולנו בלי פחד ואפילו דיי שלטו בכדור

4. ב"ש עם הווייב ואנחנו עם הלשון בחוץ מקורח הנסיבות ולכן התחושה הכללית שהשנה זה אפשרי

אבל...

אליפות זה ריצת מרתון ולכן:

1. השאלה אך נראה אחרי שהעומס ירד

2. מי יפגע יותר בינואר - אנחנו בחיזוק שבטוח יגיע (לפחות בהתקפה) או ב"ש עם הזר הנוסף שעדין חסר להם

3. כשתבוא התקופה הקשה בב"ש איך היא תגיב אליה

4. מי יתפקד במניטיים

לסיכום:

להתחיל ולקבוע עמדות נחרצות זה בערך כמו לצעוק "יישששששש" לפני שהכדור עובר את הקו

10. 1. הטוטו נדחה. לא חושב שהיה מועד אחר לדחוף אותו.

2. אני מניח שיש כאן שיקולי רייטינג.. גם זהבי דיבר על זה.

אז ככה..

1.זה שהוא נדחה זה נכון,והפלא ופלא יש עכשיו פגרה אז למה לא בשבת הקרובה??????

אה כי 2 שחקנים של בני יהודה משחקים בצעירה??? שוב העסקנות מנצחת כי דמאיו קרוב יותר לצלחת (הינה גם יצא לי חרוז)

2. רייטינג? הצחקת אותי, כשרוצים הכל אפשרי,כי דרבי בשבת בשעה 18:00 זה שעת שיא הרייטינג (הרי עצרת רבין חשובה יותר ,אל תבין אותי לא נכון כי ימני קיצוני אני לא),ועוד אלף דוגמאות אם תרצה להזזת משחקים לימים פחות סקסיים בגלל אלף ואחת סיבות.

11. תגובה הזויה ולא מכבדת אבל יחד עם זאת הם צודקים.

צודקים? מעוותים את המציאות:

1. מכבי לא התלוננה על הדרבי ,אלא על גביע השוקו שיצר את הרצף ההזוי: שני-ביתר,רביעי-בני יהודה,שבת-דרבי...

כמובן ששום התייחסות שלהם לגביע השוקו

2. ברור שמכבי תסרב לשחק ביום ב ללא פרץ

שוב שום התיחסות לכך שפרץ ישחק ביום ב ויצטרף לנבחרת יום אחרי או לחילופין שהמשחק ישוחק ביום א

ההתנהלות של המנהלת כהתנהלות התקשורת כולה: אישית,אינפנטילית,צהובה ובעיקר מונעת מאינטרסנטים

12.  

אני רחוק מלהיות חסידי הפירו וכו' וכו', אבל בחייאת. להביא תינוק/ת לשער 11? אולי גם תביא תינוק/ת לפאב רועש? זה לא מקום שמתאים לילדים בגילאים הללו. מה זה, טיפת חלב?

שנה? לא נראה לי אבל לי יש ילד בן 7 שמגיל 4 מגיע למשחקים,אני יושב בשער 8 ועד היום אני בוחר בפינצטה את המשחקים שהוא יכול ללכת.

פירו,קללות,אלימות וכו

כל הויכוח פה מיותר: אבוקה,מצית,גזענות וכל מה שאסור חלק/הרוב בארגון משתתף/מתעלם מלגנות

אז מה הארגון מצפה?? לזר פרחים על קללות לראדי? ,פאקט סיגריות על השלכת מצתים?? או מדליה על פירו ביציע?? (כן זה יפה ונותן אוירה אבל אסור ומביא קנסות כבדים ורדיוסים)

אבל מה שהכי מרשים זה שהם שרים: "הכל בשביל מכבי לעולם לא תצעדי לבד.."

אה עד שזה מגיע לאחד הטמבלים בארגון....

13.  

אני רחוק מלהיות חסידי הפירו וכו' וכו', אבל בחייאת. להביא תינוק/ת לשער 11? אולי גם תביא תינוק/ת לפאב רועש? זה לא מקום שמתאים לילדים בגילאים הללו. מה זה, טיפת חלב?

שנה? לא נראה לי אבל לי יש ילד בן 7 שמגיל 4 מגיע למשחקים,אני יושב בשער 8 ועד היום אני בוחר בפינצטה את המשחקים שהוא יכול ללכת.

פירו,קללות,אלימות וכו

כל הויכוח פה מיותר: אבוקה,מצית,גזענות וכל מה שאסור חלק/הרוב בארגון משתתף/מתעלם מלגנות

אז מה הארגון מצפה?? לזר פרחים על קללות לראדי? ,פאקט סיגריות על השלכת מצתים?? או מדליה על פירו ביציע?? (כן זה יפה ונותן אוירה אבל אסור ומביא קנסות כבדים ורדיוסים)

אבל מה שהכי מרשים זה שהם שרים: "הכל בשביל מכבי לעולם לא תצעדי לבד.."

אה עד שזה מגיע לאחד הטמבלים בארגון....

14. חבר כדי להגיע להיות באזל אתה צריך לקבל כאפות בצמפיונס..אתה לא תקום ביום בהיר ותיהיה כמוהם...תצטרך.להתחשל ולקבל בראש ורק אז להתיישר...אז זה הזמן לקבל בראש ולדעת לקחת אליפות בארץ ולנסות שוב להעפיל לצמפיונס

כולכם פה בדכאון מכל הפסד בצמפיונס אני רואה תגובות כמו למה עלינו..מפעל מיותר..שיגמר הסבל הזה..סה תגובות לא אמיתיות טוב מאוד שעלינו זה המחיר של ההתחשלות ונרוויח מהניסיון הזה לעתיד

בדיוק ככה,אני שמח שאנחנו במפעל מהסיבות שמניתי אבל וזה אבל גדול, אני לא באבל על כל הפסד,ובעיקר מגיע עם חיוך לכל משחק וכך גם הולך בסיומו ולא משנה התוצאה

עדין המפעל הזה בעדיפות מישנית בעניי

15. גם אני חלמתי לעלות לצמפיונס, למה? מרבה סיבות: 1.החלום לטוס עם מכבי במפעל גדול

2.קפיצה מקצועית אדירה - רצון של שחקנים ברמה גבוהה לבוא לכאן (וכן ראיקו זה דוגמה מצויינת)

3.קפיצה כלכלית אדירה (מיץ לא פראייר ופותח את הכיס ביחס להכנסות,ראה ערך דסה אזולאי וראיקו)

4.לפגוש מקרוב את הגדולים ביותר

...

וגם אני חושב שהמשחק הזה מיותר,הליגה הרבה אבל הרבה יותר חשובה, וכרגע אנחנו פצועים ובעיקר סחוטים (גביע שוקו,ליגת אלופות,ליגה ונבחרת.כמעט כל שלושה ימים משחק)

אז נכון כשניהיה רוזנבורג,באזל ודומהם,שלוחקים אליפויות כל שנה ובדרך כלל גם מעפילים למפעל הזה נדבר אחרת ונשאף בשלב ראשון להיות פקטור אחר כל לסיים שלישי ולבסוף להילחם על משהו.

כרגע,לא רק שאנחנו לא שם אנחנו רחוקים שנות אור משם.

לסיכום, אם ננצח-חלום,נשים גול-הלוואי,שוב נפסיד על האפס-לא קרה כלום, העיקר שנעבור את זה בשלום מבחינת פציעות ועייפות.

16. אני זורם עם השיטה עליה טוכמן מדבר:

ראייקו

ראלי,בר כוח,טיבי,קרלוס וריקן

פרץ ואלברמן

מיכה (ורמוט)

זהבי ויצחקי

•ריקן וראלי הרבה יותר אפקטיבים כמגינים במערך כזה (הם לא ממש מגינים)

•אם זכור לי נכון זהבי ויצחקי בעונת סוזה פרחו ביחד במערך הזה

•באופן יחסי זה הרכב נטול עייפים (זהבי לא בן אנוש,טיבי ובר מוח לא ממש התעייפו)

•ורמוט לדעתי יותר אפקטיבי במערך כזה אבל מתישהו מיכה צריך לשחק

•זה מערך מושלם אם דסה (במקום ראלי) ואיגבור במקום פרץ היו יכולים לשחק

17. אחד הדברים הכי חשובים לחלוץ זה להגיע למצבים, אם נשכלל את זה שהוא עשה בחצי שנה האחרונה רק 2 אימונים מלאים ,נמצא עם הקבוצה בנטו שבוע (ברוטו שבועיים אם רוצים להחשיב את שבוע הנבחרת), והחיבור עם הקבוצה שואף לאפס אז..

הוא עשה אחלה משחק, הגיע ל4 מצבים ,2 מהם היו חייבים להסתיים בגול , מאוד פיזי עם יכולת טכנית סבירה פלוס

לסיכום, יש פה הכנה לחלוץ מצוין

18. משהו פה מסריח:

1. בבוקר אופירע טוענת שלבלבי מוצע כטרייד לבוזגלו, שממהר להכחיש ביחד עם אלונה.

2. עכשיו וואלה טוענים שהוא יהיה בהפועל אם רק תשלם את מה שקיבלה ממכבי.

3. לבלבי כשהיה מעבר לכביש מיהר תמיד להכחיש כל ספין שעף לכיוון שלו ( גם כשהוא היה נכון ) וכרגע דממה מגזרתו.

4. ברור שמישהו פה מנסה לייצר פה משהו, השאלה היא האם מכבי רוצה להיפטר ממנו (לא ממש נראה לי), קצב לבקשתו של לבלבי מחפש ומכבי זורמת??

5. מה שבטוח שזה לא מריח טוב

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.