Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי roeeco

1. אם אני פטריק אני פותח עם:

טננבאום

פיבן,טיבי,הרננדז,סבוריט

גולסה,פרץ

ביטון

יוני,פשיץ,טבח/איילון

משחק קלאסי לשחקן כמו ביטון באמצע , מול הבונקר של בני יהודה צריך איום מרחוק ושחקן שחושב מחוץ לקופסא

2. 6 דקות לפני, הנדון said:

הוא לא ברמת הרכב למכבי.

הרכב? מתחרה ראוי ובמשחקים מסויימים הרכב קל

יושב על המשבצת של גולסה המרותך ובמערך של אמצע חזק: גלזר,גולסה,גבי זה ב 4 דרגות טוב יותר מברסקי או ריקן, גם התקפית ובפער הגנתית

3. אפילו את השם של השחקן אתה לא יודע לכתוב.

חלוץ זה בלקמן ומחליף למיכה זה ניקוליץ'.

ולמה אתם קובעים על פי משחקי אימון שאמאדור עושה שביתה?

אם בלקמן זה החלוץ הנדרש, אבדנו, הוא ברירת מחדל,ואוי, לא רשמתי אופואדו, אז כן עם כל הכבוד לא הוא השחקן הזר שאני מצפה ממכבי להחתים

ניקוליץ?? השחקן עבר פציעה קשה, בא מליגה בינונית וילד הוא לא

כשמחתימים זרים בעניי הם אמורים להיות רמה אחת מעל הליגה ולך לצערי אין כאלה (למעט סבוריט , את השוער אני לא שופט)

זה לא ניתוח של משחק אימון כזה או אחר, הם היו פה גם בעונה האחרונה

לגבי אמאדור, אני מקווה בשבילו שהיכולת שהוא מציג עד עכשיו זה בגלל שביתה כזאת או אחרת כי אם לא אז הוא באמת ממש לא ראוי, זוכר מי היו הפותחים שנה שעברה?? לא הוא לא היה אחד מהם

4. מכבי בבעיה, למעט סבוריט שהוא רמה מעל כולם ובהנחה שאנדראס סביר במינימום שאר הזרים לא מעל הרמה של הישראלים וזה גרוע:

•אמאדור גם בעונה שעברה לא היה הרכב ובטח עכשיו עם החצי שביתה שלו

•ניקוליץ ללא שנה של כדורגל ומראש לא בא כאיזה טאלנט, סופר הימור

•אופיידו שגם בעונה שעברה התנדנד בין הרכב לספסל לא שחקן שובר שיוויון

מכבי חייבת בדחיפות:

בלם

חלוץ

מגן ימני (הכי פחות קריטי)

ומחליף למיכה

רק אלוהים יודע מה מכבי מתכננת לעשות במצב שהיא הכניסה את עצמה

5. שיפוט חלש מאוד

•את הגול ראו גם מי שישב באמצע המגרש (כדור יורד באלכסון מהקורה לא יכול לנחות על קו השער , פיזיקה פשוטה)

•אין לי בעיה עקרונית עם האדום לשפונגין, לפי החוק היבש שני הכרטיסים נכונים, הבעיה היא חוסר האחידות,היו עוד לפחות 4/5 עבירות זהות שלא הובילו לכרטיס ,לפני האדום של אוגו ובעיקר אחרי האדום לשפונגין

• בשלב מוקדם מאוד הוא איבד שליטה על המשחק וקינח עם אדום לטהה שספק אם היה שולף אותו בדקה,תוצאה,מגרש אחר

6. חובה: ללא 50/50 שמייצר מספרים ובעיקר משחק לעומק

אין למכבי מה למכור

צריך מאוד: גרזן שגם מניע מאחור את המשחק, פרץ זה נחמד אבל לא מספיק כרגע

מומלץ: אולי זה אני אבל לא תופס מבאבין: הוא מאוד כבד,לא איכותי בלנהל את המשחק מאחור ובעיקר דיי בנוני

7. כל אוהד מכבי שדיברתי איתו עד עכשיו אמר לי שהוא לא רוצה לראות את אלירן מגיע אלינו בסכומים כאלה.

מקווה שימשיך בחיפה, ושאנחנו נביא זר טוב.

ולא בסכומים האלה אז כן???

אנשים פה מתבלבלים,

אוהד צריך להגיד (לעצמו כמובן) : הוא טוב לי או לא

כסף??

תשאירו את זה לבעלים

שורה תחתונה (ואני רחוק מלהיות בחסדיו)

במצב העניינים הזה, כשהשוק הישראלי בשפל

שחקן כמו עטר, כשהוא רעב טוב ליהודים

8. 1. דור משחק מגן כי אין לך אף אחד כזה כשיר בסגל לגביע השוקו (דסה פצוע ושפונגין נח) ואין ספק שזה עושה לו עוול, חייב לשחק באמצע.

2. מכבי עולה עם הרכבים כמו בשכונה בגביע השוקו (העיקר שיהיו 11 במגרש) וזה בסדר במצב הנוכחי, הבעיה שאלה שכן מקבלים הזדמנות משחקים באדישות וחוסר חשק (למעט דור,שון וריקן) אבל ככה זה שהקפטן שלך מתייחס למשחק כאילו זה משחק ראווה לותיקים (כל הצאפחות ,החיוכים והדריבלים המפגרים באיזורים המסוכנים)

3.חיזוק - לא הייתי מתאבד על חיזוק בטענה שצריך שישחקו בפלייאוף , הקבוצה האוסטרית נחותה ממכבי (לא שזה מבטיח לנו משהו) מה עוד שלצמד המשחקים הזה נוסף מיכה (הכי יצירתי בפער בסגל הזה)

שורה תחתונה: עדיף איכותי וללא סחיטה (עטר)

9. שיחה בין ג'ורדי למיץ (חרטוט שלי ובעיקר סוג של משאלת לב):

ג'ורדי:

מיץ שומע, השלושה שוברי שיוויון שאני מחפש לא יגיעו לפה לפני אמצע סוף אוגסט אז...

בשביל לעלות לבתים של האירופאית ולהבטיח הכנסה של מעל 5 מיליון אירו אני חייב חיזוק התקיפי לשמאל.

יש שם בכימיכלים שחקן כזה שכבר היה פה, כבש בצרורות,בכושר מיידי לצמד המשחקים והוא גם חבר טוב של האיש גדר מה שבטח יעזור למרצ'נדייז.

נביא אותו תמורת בלטה וגם על הדרך ניפטר כבר מאזולאי שמסיים חוזה ורק עושה לנו פרצופים

אלירן יפתור זמנית את הבור בשמאל ויעזור לנו להעפיל

תוך כדי נחתים את הבלם אכזר בעל רגל שמאל,הגרזן השחור עם השפם והקיצוני סופה לשמאל.

מיץ':

ג'ורדי, מה נעשה איתך??אתה חושב שעשו אותי באצבע?

למזלך אני אוהב אותך

אז בפעם האחרונה לך על זה.

10. בהתחשב במהלך המשחקים בבית ובחוץ היה להם הרבה מזל, אבל זאת הייתה הדרך היחידה שלהם לעבור אותם בהתחשב ביחסי הכוחות.

בכל אופן מי שרוצה ללמוד איך סוגרים את וואקמה שיראה את הקלטת מהיום, לפנתיאון.

אם זה לפנתאון כשהוא מסיים עם בישול אז אבדנו

11. מיכה יכול לשחק בשמאל בהנחה שאצילי באנקר בימין. יונתן כהן יכול להיות מחליף ריאלי לשניהם אם באמת רוצים לתת צ'אנס לשחקן צעיר.

גם ריקן יכול לשחק בעמדה של טב"ח, ואפילו יצחקי במשחקים מסוימים (יכול לעבור להיות סקנד-סטרייקר די בקלות). אמנם הם לא יתנו את הסטטיסטיקה האישית שלו, אבל אני מאמין שנראה קבוצה עם כדורגל קצת יותר מאוזן ושוטף, בלי שהכל יעבור דרך האגף של דסה.

אין ספק שיותר חשוב מקיצוני זר זה להביא זרים לעמדות הבלם והקשר האחורי.

12. אני חייב להעלות פה נקודה שמעצבנת אותי.

איבדנו 2 אליפויות לקבוצה שלדעתי האישית יותר איכותית מאיתנו בכל פרמטר. הגנה, קישור שמביא מספרים,

כושר גופני, עומק וכו'. לדעתי ואני מאוד מקווה שאינני טועה למיץ' טיפה נמאס, לא מההשקעה, אולי גם, אבל בעיקר מאיבוד

התארים בשנתיים האחרונות.... ובאחריות, יותר מכל אחד ואחד מאיתנו. מישהו (אינני זוכר) הזכיר כאן לפני כמה ימים

שאוהד ב"ש הוא למעשה הסקאוט של הקבוצה. ניקח בחשבון שלא את כל השישה זרים הוא הביא. נלך על חצי,

שלושה הביא, בשלושתם פגע! נחזור אלינו, מישהו יודע את החישוב של כל הזרים שג'ורדי הביא לעומת אלו שפגע?

שלא יובן לא נכון, מה שג'ורדי עשה עד כה קדוש, אבל כל אחד צריך צוות, עוזר לידו. קיבינימט, הגיע הזמן עם כל התקציב

שמיץ' מעמיד לו כל שנה, יצליח להנחית פה עוד 2-3 זרים ברמה של ראיקו/וידאר ונחזיר את מה שגנבו לנו.

הסגל הישראלי בוודאות לא נופל מהם בשום עמדה.

"האוהד" שלהם הביא בסה"כ זר אחד שגם הוא נפלט מהסגל בינואר ולא הצליח להיות שחקן הרכב גם לא באשדוד

•את הובן הביא נימני

•ווקמה הסתובב פה 3 שנים וגם אותו נמני הביא

•סוארז שנים פה והיה נחשב לעוקץ שר"ג עשתה בזמנו על אלונה

•וויטור הוצע פה לשליש ליגה כולל אלינו ועוד ראשונים לפני שחתם בבש

•אוגו בכלל בא למבחנים כשאלישע בזמנו לא כל כך רצה בהתחלה

שורה תחתונה

זרים זה בעיקר מזל וכסף

ככל שתשקיע יותר כנראה הסיכוי לתוצרת מהם תגדל (ריקו,וידר וכו)

לגבי גורדי

עד לפני שנתים הרוב המכריע של הזרים שהביא היו העברות חופשיות או בכסף קטן מאוד

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.