Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by roeeco

1. כמו שאר העובדים בערוץ של אופירע גם הוא מחויב למה קופמן לא ביציע????
  2. במצבת השחקנים שלנו לטעמי חייבים לשחק עם שחקני קו מהירים באגף: 1. בן חיים שחקן העונה של מספרים ולטעמי בפער פונטציאל לאירופה 2. מרגוליס כמו שכבר אמרו כאן לפני , ים כישרון ועם פאקו זה או להתפוצץ או לגמור כמו אלי ביטון , כרגע זה נראה טוב 3. בן בסט חייב לשחק בקו שם הוא הכי יעיל 4. מיכה אומנם לא הכי מהיר אבל דריבליסט בחסד מתוך הארבעה 2 צריכים לפתוח לדעתי אין לנו חלוץ 9 אמיתי ברמה גבוהה לצערי: פריצה מעבר לשיא ( להחזיק זר בספסל זה בזבוז לטעמי ), בדש טוב כמחליף ( לא טיפה מעבר ) ויצחקי גם כשיחלים יותר טוב בקו מאשר שפיץ לכן זהבי כ 9 מדומה הוא הפיתרון הכי אידיאלי בעיקר כשיש לך באמצע את איגבור, ראדי, אלברמן, אייבנדר, וילדים טובים עם כישרון ( מי יותר ומע פחות ). פאקו מסתמן כמאמן שחושב ובעיקר לא מקובע נקודה למחשבה: רוב המצבים הטובים היום כולל 2 שערים לפחות הגיעו מלחץ יעיל וחילוצי כדור מה שמוכיח שוב שבכדורגל כושר גופני משנה יכולת של קבוצה מקצה לקצה ( מכבי של אוסקר מודל 2012 לעומת מודל 2014 )
  3. הפעולה היחידה שהוא עשה היום זה האדום של עמוס כל ההתקפות המסוכנות של הפועל עד ההרחקה באו מהאגף שלו יחס איבודים/מסירות מדויקות שלו היו בסדר גודל של ה IQ של זגורי בדרך כלל אני בעד דורה כי הוא לפחות מנסה אבל היום... בכללי: 1.אין לנו קישור לצערי , עד החילופים הפועל שלטו בכדור , אחרי הגול ובעיקר ב 15 דקות האחרונות כשהם עם 10 שחקנים ואנחנו עם קישור מעובה לא הצלחנו לשמור על הכדור ולהרוג את המשחק 2.מה שמוביל אותי לסמפטום שמעצבן אותי העונה, אנחנו משחקים מאוד לא חכם (בעצבים תוך כדי משחק אני קורא לזה "קבוצה טיפשה") כשצריך להחזיק את הכדור בהנעה חכמה אנחנו מסתבכים בפינות ומעיפים כדורים, כשצריך לשחק על האגפים משחקים כדורים ארוכים לא יעילים ובעיקר לא מסוגלים לייצר מומנטום ולהרוג משחקים. 3.ההוא מזינזנה דווקה נראה ממבט הכי לא מקצועי כמאמן שיהיה מעניין לראות אותו העונה: ויזואלית על הקווים ובעיקר לנתח את המהלכים שלו 4.זהבי, בן בסט וכל שאר הלא פוגעים /מחודדים אני לא דואג , זה יגיע 5.נקודה למחשבה: בן חיים עד עכשיו העונה נותן מספרים , רק שיתחילו לשחק עליו קצת יותר , בעיקר בצורה חכמה. למרות העובדה שהוא לא הכי חכם הוא לטעמי היתרון שלנו על כל הליגה ( את זהבי לא מחשיבים כי זה אובייסט) כשהוא חד ומרוכז אף שחקן בארץ לא עוצר אותו (תשאלו את אילוז)
  4. על זה שהצלם בזבוז הקצאה לזר הרוב המוחלט פה מסכימים עכשיו נשאלת השאלה: שוער זר תותח או שוער ישראלי בכיר. 1.שוער זר תותח כנראה לא נראה בעידן גורדי (וחבל שכך , הקלישאה ששוער הוא חצי קבוצה נכונה בעניי) 2.ישראלי בכיר- אין ממש כזה ,הכי בכיר הוא הרוש שלצד משחקים גדולים עושה גם לא מעט פשלות ברק? ,לטעמי צעיר מידי ולא הייתי מהמר עליו כל כך מהר הכי נכון עם ברק זה להוציא אותו לקבוצה אחרת לשנת שפשוף וצבירת ניסיון ואז להחזיר להיות שוער עתיד תחושת בטן, הרוש עם כל המצב סביבו יכול לחזור ליכות הטובה שהציג וככה על הדרך גם לעשות עליו כסף ממכירה לאיזה קבוצה בחול אבל זה רק אני
  5. 1. אכזבה: האכזבה האמיתית היא לא מגדיעת חלום האלופות אלא מזה שלא הבטחנו את הבתים של הליגה הארופית, נכון אנחנו מדורגים אבל יהיה קשה בשלב הפלייאוף 2. מקצועית:אין לנו סגל לליגת האלופות, גם אם היינו עוברים את מאריבור הסיכוי לעבור בשלב הבא היה קטן עד קטן מאוד 3. אירופה: למרות שכבר דנו פה בנושא אני עדיין חושב שעדיף לשחק עוד שנה באירופית, לשפר את הניקוד והמסורת ואז לממש את "תוכנית החומש" ולהיכנס מהדלת הראשית לליגת האלופות. 2. יחסי כוחות :אנחנו לא טובים יותר ממאריבור וגם אם כן זה לא בהרבה יש להם מגינים בהרבה יותר טובים משלנו, קישור טוב יותר ושוער לא רע בכלל 3.נהיולית:לא היה לנו הכנה טובה למשחקים באירופה, הפחד מלאבד שחקנים וההתעקשות על לגיונרים הובילו להחתמות מאוחרות שלא תרמו לצמד המשחקים האלו (אני בטוח שיתרמו משמעותית בהמשך) ,הסגל של שנה השנתיים האחרונות כבר "עייף" בעניי בראייה רחבה יותר (ליגה) זה היה שיקול נכון אבל סיכון שפגע בחלום האלופות 4. סגל:שוער- בזבוז הקצאה לזר , או זר תותח או ישראלי סביר, בטח שלא צלם מגנים- כבר שנים שאין לנו מגנים טובים, מגן שלא תוקף פוגע משמעותית בשטף המשחק ההתקפי קישור- חייב קשר דפנסיבי שיניע כדור ,בעיקר באירופה אנחנו מדלגים על הנעת הכדור כי אין מי שיניע, אלברמן סביר מינוס, איגבור חלוד והשאר לא לרמה שחקני קו- אחד מהיר, השני דריבליסט , אבל שניהם לא גולרים וזה בעיה, עד שבן בסט לא יעבור לקו ויצחקי לא יחזור אנחנו שם בבעיה, צריך חיזוק חלוץ- פשוט אין כזה ברמה טובה לאירופה, בדש לא ברמה, פריצה בירידה תלולה ולבן בסט נוח יותר בקו לליגה זה יכול להספיק אבל זה יהיה קשה הרבה יותר משנים שעברו , באירופה הסיכוי קלוש לשחזר את שנה שעברה 5. רעשי רקע:הלחימה, אובדן הבייתיות וכל המיסביב לא צריכים להיות תרוץ מרכזי אבל משקל בטוח היה וגם את זה צריך לקחת בחשבון במכלול הדברים 6. ועם כל זה:הגרלה נוחה בפלייאוף באירופית והעפלה תוביל לדעתי לחיזוק נוסף (קשה לי לבחור עמדה כרגע נראה לי שהעדיפות היא :קשר דפנסיבי-חלוץ-מגן-שחקן קו) מה שיגדיר את פתחית העונה לטעמי כטובה בסה"כ החיים זה לא כישלון או הצלחה, עכשיו הכל שחור אבל עם סבלנות וקצת מזל אני בטוח שזה יתהפך #גילוי נאות, הכותב שייך למועדון הפסימים.
  6. למבינים ובעלי הניסיון - חברים רוצים לפתוח קבוצה איזה אתר הכי מומלץ? למי מהם יש אפליקציה לאנדרואיד? תודה לעונים
  7. אולי המשפט נשמע קשה אבל אני מזדהה איתו לחלוטין 1. לא רוצה לחלוק את האהדה שלי למכבי עם אף אחד , בטח לא רוצה סימפטיה מאוהדי הגועל. הכי משמח כמעט כמו הניצחון זה הפאטטיות ופרצוף המעורר רחמים שלהם אחרי הצלחות שלנו 2. אין לי טיפת סימפטיה לא להפועל/ביתר/חיפה כשהן משחקות באירופה (כולל ירושלים בכדורסל), ההפך הוא הנכון לרובן אני מאחל תבוסות.
  8. את תעשה סקר קצר נראה לי ש95% מהמשתמשים פה לא נולדו כשזה קרה ( הרבה מהם לא נולדו ב97 , אני ב79)
  9. אז שאבין אתה טוען שכשחקן וורמוט לא מספיק טוב?
  10. כן יבוא , לא יבוא , מקצועית הוא בול מה שמכבי צריכה: 1.קשר יצירתי שיודע גם לשחק בצד 2.סוג של שובר שיוויון בליגה-מוראלית מול הגועל ומקצועית בליגה כשחקן ישראלי בכיר בקישור ההתקפי. ערכית 1.אניימה אמר שתמורת מיליון דולר לא ישחק במכבי והפך ליקיר האוהדים 2.בן חיים שר כאיש גדר בשער 5 והיום הוא הסגן של אלירן בשער 11 3.זהבי גדל בהפועל שר/לבש חולצת "הזונה ה12" והיום בלי להתבלבל מוזכר בנשימה אחד עם ה סמל נמני ורמוט גדל בהפועל חיפה משחק בהפועל 4-5 שנים , נכון הוא מוגדר על ידם כסמל , מצד שני היום גם אורי כהן הוא סמל אצלהם , אז.. אם הוא יגיע , אני אהיה מאוד מבסוט 99% ממכם תשירו לו אם יהיה טוב, ותתאהבו בו אם יכבוש שער ניצחון בדרבי ויחייך סמכו עליהם שאם זה יקרה הם ימררו לו את החיים שהוא מהר מאוד ישכח איך נראה/מגיעים לחודורוב (אותו תהליך שעבר על זהבי) תחושה אישית - לא יגיע
  11. סמל? אז נכון כל הקהל דיי סוגד לו (ואני בניהם). אבל וזה אבל גדול : הוא רחוק מלהיות סמל , כי: 1.עד שלא יוכח אחרת הוא עדיין בגדר שכיר חרב (ולא שזה רע) , יצטרך להישאר הרבה שנים גם תמורת ויתור על שיפורים זניחים בשכר/התקדמות מקצועית. 2.לא רק שלא גדל במועדון , הוא גדל בהפועל. סמל בשבילי זה אחד שצמח אצלך בבית, גדל על שער 11/(12/4 המיתולוגי של ר"ג) שמרגיש מחובר למועדון. מה שבטוח שביכולת המקצועית ובעיקר בתלות של הקבוצה בו , הוא מזכיר מאוד את אבי , בעיקר אם זה ימשך לאורך זמן אם ישאר לאורך זמן אז הוא כנראה יהיה הכי קרוב אל אבי ימים יגידו...
  12. יאלה נמאס מההתעסקות עם נמני , שחררו כבר הוא מכביסט בכל רמח אבריו !!!. לרוב המקשקשים פה אין מושג כמה הוא תרם כלכלית/חברתית לשחקנים הצעירים כשהיה שחקן, כמה השקיע באוהדים ובכל האוהדים לא רק לחבריי האירגון מי שאתם מכנים "חיילים". כמה השקיע במועדון מעבר לשעות האימון ועוד ועוד אז נכון היום הוא במקום אחר ,ואני מבין את כל הממורמרים שהוא לא מתנהל כמו הפרשנים שגדלו בגועל ובאשדוד של הכרמל והוא לא ציוני (בעד מכבי בכל מצב) את אלה שטוענים שיש ניגוד עיניינים כשהוא מפרשן את הלקוחות שלו (ובצדק) את אלה שמעצבן אותם שהוא לפעמים "בעד" הגועל כי יש לו אינטרס עם השחקנים שלו שמשחקים שם. שהוא "הורס" למכבי כי הוא עושה לה חיים קשים עם השחקנים שהוא מייצג. אני גם נגד אלה ששרים לו ויותר מתנגד לאלה ששורקים להם בוז. אבי היה אגדה כשחקן , לבטח שחקן הבית הגדול שצמח במועדון לאורך קריירה ענפה (לפחות ב 40 שנה האחרונות). עצוב שאנחנו לא יודעים לכבד סמלים ומקווה שזה ישתנה פעם. אבל עד אז... שחררו: אלה ששרים ורק פוגעים בשמו עם המריבות המטופשות ביציע. מאלה שאין להם כבוד ולא מבינים את מהות השירה דייייייייייי 8 זה בדם , היה בעבר ותמיד ישאר
  13. כמה סימלי שאת השער הכי חשוב של הגועל כבר זהבי חחחחחחחחח אל תדאג סויר , זהבי אוהב מתח , את שובר השיוויון הוא שומר לשבת
  14. פאבלו תופס משבצת של זר וככזה הוא חייב להיות אקס פקטור, הוא רחוק מזה , לא מביא נקודות, משחק רגל זוועה שרק מלחיץ את ההגנה , בקיצור לא אניימה /שורה/צ'אנוב וכו... אם לא שוער ברמה גבוהה אז עדיף שוער ישראלי: הרוש נחשב להכי טוב בין הישראלים, תוסיף לזה שהעלות שלו לא בשמיים ברק לוי פונטנציאל זה בטוח אבל לא הייתי מהמר עליו כשוער ראשון , אם אני ג'ורדי אני שולח אותו לשנת שפשוף בליגת העל/קפריסין/בני יהודה בלאומית או וואטאבר שיחזור בשל אם הפונטניאל ימומש
  15. פאבלו תופס משבצת של זר וככזה הוא חייב להיות אקס פקטור, הוא רחוק מזה , לא מביא נקודות, משחק רגל זוועה שרק מלחיץ את ההגנה , בקיצור לא אניימה /שורה/צ'אנוב וכו... אם לא שוער ברמה גבוהה אז עדיף שוער ישראלי: הרוש נחשב להכי טוב בין הישראלים, תוסיף לזה שהעלות שלו לא בשמיים ברק לוי פונטנציאל זה בטוח אבל לא הייתי מהמר עליו כשוער ראשון , אם אני ג'ורדי אני שולח אותו לשנת שפשוף בליגת העל/קפריסין/בני יהודה בלאומית או וואטאבר שיחזור בשל אם הפונטניאל ימומש
  16. כמו שאנחנו משחקים כבר כמה חודשים ותוסיפו לזה שסיכוי קטן שזהבי ישחק ,הסיכוי היותר סביר שאוהדי הפועל יפרצו לדשא אחרי ניצחון לאחר 6 דרבים רצופים ללא ניצחון שמתוכם 5 הפסדים
  17. מאוד פשוט , הכל מסריח , בין אם זה כסף (ובמקרא הזה אנחנו לכאורה מרוויחים יותר אוהדים במשחק שיכול להיות הכתרה) ובעיקר בין אם זה ספין על מנת לבטל את העונש ממשחק הדרבי . מה הם רוצים בעצם? דרבי עם בלומפיד מלא , כדי למכור עוד כמה אלפים ליציעם שלהם. על מה ולמה זה מגיע להם??
  18. הדרבי הקרוב יכול להיות דרבי אליפות (דרך אגב גם הפסד לא עלנו בדוחה לא מבטל את האופציה הזאת). ומה שמטריד (אותי בכל אופן) זה שהפועל מנסה בצורה שיטתית יש לומר ל"נצל" את העובדה הזאת ע"מ לייצר לעצמה יתרון: 1.בהתחלה דיברו על העתקת המשחק לר"ג מסיבות בטחון הציבור "עאלק" , רוצה לומר רמון רוצה לעשות קופה שתאפשר לו לשלם משכורת לאורי כהן וחבריו. 2.עברו להמרת העונש לרדיוס באיצטדיון "הרדיוס" הלאומי ע"ש עמנואל סלע , רוצה לומר רמון מעוניין להרוויח כמה גרושים שיהיה לרב"ש גם כסף לענבים עם הלאפה. 3.עכשיו הדיבור הוא על דחיה של העונש מחשש לחציצה, כאילו שנולדנו אתמול והחציצה למעשה לא ממש משתנה עם או בלי קשר לסגירת שערים 4-5 (בעיה של חציצה? מבחינתי שלא יכנסו את אותם אוהדים מ 4-5 לשערים 8 ו 7). הריי זה ברור לגמרי שהמטרה היא אחת מ ה 2: 1.להכניס כסף למועדון. 2.ליצור יתרון בביטול העונש למשחק הכי חשוב בעיר!! ניחוש שלי , העסקונה תנצח , אופציה 3 תופעל וכרגיל בית הדין הוא בדיחה עצובה (גם אם תוכיחו לי שטעיתי זה לא משנה שהם בדיחה). אבל... למרות שהסיכוי לזכות בהגרלה הוא אפסי, אם יש דבר שיהפוך את העונה הזאת מעונה עם תחושה של מיצינו למרגשת (אם נוציא את דרבי המהפך ע"ש דגני ואת איש הגדר די מיכה) זה לחגוג בפרצוף שלהם לצלילי : "העיר ת"א",רק כדי שיסבלו עוד קצת. הלוואי!!!
  19. צוללן ראשי אבל שחקן ענק בקבוצה קטנה , היחידי שאכשהו החזיק אותם בדקות האחרונות אבל שוב סובל מבעיה חמורה ממחלת הנפילה
  20. באזל קבוצה מצוינת שמשום מה לא מספיק מועורכת בלצני החצר שקוראים לעצמם עיתונאים בארץ היא קבוצה מאוד טאקטית בעיקר מאז שסאלח עזב אותם אבל לראות את שטרלר (פריצה הוא שטרלר לעניים) ושטוקר ובעיקר את השוער המצוין זומר . יש להם מאמן שמאוד מזכיר את סוזה בקו החשבה הטאקטית שלו קבוצה פנטסטית. גולדהר וג'ורדי צריכים להבין שהיא בדיוק המודל שמכבי צריכה לאמץ. אין ספק שבנקודת הזמן הנוכחית אנחנו מתקדמים בכיוון הנכון וללא ספק אם נצליח להשתדרג בזרים (ובשביל זה אין מה לעשות צריך להשקיע) אנחנו נעלה כיתה. לא יודע מה איתכם אני בעדם ורק בשביל שיבינו אותם לצנים שקבוצה ששנה שעברה הייתה בחצי גמר הליגה הארופית ושהשנה ניצחה פעמיים את צלסי בשלב הבתים במניטיים ועפה מהבתים בעיקר בגלל טעות שיפוט היא קבוצה שהעמידה של מכבי מולה לפחות בשלושת המשחקים הראשונים היא לכל הפחות עמידה מרשימה
  21. זה דיי פשוט ב"ש כובשים את הרוב המוחלט של השערים שלהם ממתפרצות/התקפות מעבר ובעיטות חופשיות (שני המצבים היחידים בחצי היום היו גם מכאלה: הבעיטה של מאור וההצלה מהקו). בשביל קבוצה שרצה לאליפות הם משחקים רוב העונה חושך - מקסימום קבוצת פלייאוף עליון סבירה אבל שוב כמו שאמרתי לצערי רעננה תטעה ותיתן את השטחים הפתוחים ובטוח תעשה עבירה או שתיים סמוך לרחבה וזה יגמר בנוהל הלוואי שאני טועה אבל הקרמה אומרת אחרת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.