Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by roeeco

1. על מה שעשו לקליימן הם עומדים לדין ביום ד (לא היה דיון שבוע קודם שחלילה לא יפעילו את הראדיוס מול מכבי) סמוך על שחר שידאג לאחד בין שני המקרים בפועל הם צריכים לספוג 2 רדיוס על המקרה מול ביתר (הפעלת התנאי) ועונש כבד על היום:זריקת מוטות, מצתים, פגיעה של מצת בשופט רחבה וכו הימור שלי:הפעלת התנאי ותו לא
  2. מכבי חייבת סקורר דחוף , עדיפות לפריצה של לפני שנתיים , המשמעות היחידה היא שאם לא משחררים זר אז רק טוטו תמוז!!! שכטר זה סביר אבל רק בעיקר שלא יגיע לאף יריבה אחרת ובהנחה שיש סיכוי יותר מסביר שבן חיים הולך בקיץ חייב עוד שחקן בהגנה, בסגנון שג'ורדי אוהב - מגן/בלם , העיקר שידע להגביה כדור , מגיע לנו מגן כזה אחרי מי יודע כמה שנים חשוב לא פחות לדלל את הסגל: רייכרט, מרגוליס ושון חייבים להיות מושאלים כדי לצבור דקות, כי לא נראה שהם הולכים לשחק עוד העונה
  3. אני אוהב את ערן, הייתי הכי מבסוט בעולם כשהוא הגיע בינואר כי ידעתי שזה בדיוק השחקן שמכבי צריכה (לא הייתי מודע לגודל המפלצת) ועדין סוף סוף זה נגמר, לפני שחלקכם פה יוצאים עלי, זהבי חשוב הרבה יותר כשהוא השחקן החשוב בקבוצה אבל בטח לא היחידי , אני מעדיף אותו מאוזן ביחס שערים בישולים (להבדיל אלפי הבדלות את די מיכה בכיוון השני) , עם הרבה יותר גולרים בכושר: בן בסט, בן חיים, בדש וחלוץ שבטח יגיע בינואר (אני מעדיף טוטו אבל יש לי תחושה שג'ורדי יבחר שכטר?) אז ערן , שוב אתה ענק , את השיא שלך יקח הרבה זמן לשבור , אז תעשה מה שאתה עושה הרבה יותר טוב מלכבוש וזה להיות הווינר אולי הכי גדול שהיה פה ב 20 שנה האחרונות ותשבור שיא יותר חשוב , רצף אליפויות
  4. שאלה למבינים: מה העונש על פגיעת גליל נייר בראש של השוער שנזרק מהקהל????
  5. חלוץ 9 קלאסי שהוא בעיקר סקורר עם כל הצער (בעיקר כי נראה שפאקו לא רואה בו כשחקן הרכב) במקום פריצה , מה שיפנה מקום לזר. על משבצת הזר הייתי מחפש שחקן הגנה, עדיפות למגן שיודע לתקוף
  6. אשמח אם משהו יזכיר לי שחקן שחזר מפציעה כזאת (שלא לדבר שזה פעם שניה) וחזר ליכולת סבירה תוך פרק זמן קצר (שאני אומר קצר אני מדבר בטווח של עד חצי עונה) ממה שאני זוכר זה לוקח זמן, יש פציעות נגררות (בעיקר עומס על הרגל השניה), ככה שאני מאוד סקפטי לגביו השנה
  7. אם אני ג'ורדי אני מסכים רק תמורת סטוינוביץ והעברת פאבלו + הבטחה שהוא יפתח אצלהם בשער כל משחק
  8. שלי בן 6 אז תדאג כבר עכשיו , אה וכשתצליח תצטרך לדאוג להשיג כרטיס לאותו יציע שאתה מנוי אליו (משימה כמעט בלתי אפשרית). מזל שיש משחקי חוץ בשעות סבירות ולא רחוקים מידיי שלי בן 6 אז תדאג כבר עכשיו , אה וכשתצליח תצטרך לדאוג להשיג כרטיס לאותו יציע שאתה מנוי אליו (משימה כמעט בלתי אפשרית). מזל שיש משחקי חוץ בשעות סבירות ולא רחוקים מידיי
  9. שאלת תם (או טמבל): הזמנתי כרטיסים מהאתר ציינתי איסוף מהקופה, אני יכול לאיסוף מקופות האצטדיון ביום המשחק נכון?
  10. ממש לא מדויק: בעיקר מאז "התבוסה" בדרבי בחסות פואד והשופט אנחנו פשוט לא משחקים טוב , יותר נכון לא משחקים נכון 1. פאקו מתעקש או לפתוח במערך של שלשית הקשרים האחוריים וכשהוא כבר עולה במערך נכון הוא מתעקש לחרב אותו כשאנחנו מובילים במקום לדרוס (זה קרה בכל המשחקים ובנס עד אתמול לא איבדנו נקודות בגלל זה) 2. למעט זהבי אין לנו גולרים בקבוצה- פריצה לא פוגע, בן בסט בקושי משחק, בן חיים התחיל טוב אבל אף פעם לא היה כזה, מיכה הוא הכל חוץ מגולר ובדש אני לא מצפה ליותר מידיי למרות שכשהוא משחק הוא עוד סביר עונות קודמות היה לך את עטר (דרך אגב הוא היה לבד עד ינואר ואז באו זהבי ופריצה), יצחקי ופריצה שנה שעברה , השנה פשוט כלום. 3. ג'ורדי אמר באחד הראיונות הראשונים שלו שבארץ בשביל לקחת אליפות אתה צריך לספוג הכי מעט (ובצדק) , השנה אתה סופג כמעט בכל משחק וכל התקפה מולנו זה הכנה לגול משחק ההגנה שלנו הוא בושה 4. יתרון הכושר הגופני - רק על זה היינו מנצחים משחקים בעונות הקודמות, קבוצות היו נופלים מהרגלים בסביבות הדקה ה 70 כששלנו רצים כמו מטורפים , העונה אנחנו אלה שנופלים מהרגלים בדקות האחרונות ולא סתם הפסדנו נקודות חשובות 3 פעמים בדקות האחרונות (מאריבור, ב"ש וביתר) 5. היריבות- אתם יכולים לזלזל או להתעלם אבל ב"ש קבוצה מאוד איכותית ומאוזנת והכי מדהים שבעמדה שעלינו עליהם בפער הם טובים מאיתנו - קישור אחורי, כיום חובן ואוגו טובים יותר מהמשולש שלנו וזה מדהים , אל תשאלו אותי למה מק"ש אני לא מפחד עדין על הנייר יש לנו יותר איכות וגם יותר עוצמה במשחק, אנחנו בכל משחק נראים כאילו אנחנו הדומיננטיים (לעומת היריבות שלנו) ועם כל זאת אם לא נחליף דיסקת , נתחזק בינואר בגולר ושחקן עם יכולת הגנתית (עדיף מגן) יהיה קשה מאוד מאוד לשחזר אליפות השנה
  11. לדעתי בסגל הנוכחי שלנו הכי נכון לשחק ברק שפונגין, טיבי, קרלוס, עמב"ה אלברמן, איגבור, זהבי מיכה, פריצה, בן בסט 1.שפונגין יותר התקפי מייני ולביתר אין חוד איכותי 2.איגבור או מיטרו זה לא ממש משנה-איגבור פשוט כרגע יותר מאיים על השער 3.בן בסט או בן חיים, שוב לא ממש משנה בן חיים פשוט שחקן שתלוי איך הוא קם בבוקר ובן בסט נראה שמתחיל לחזור לכושר (והרבה יותר גולר)
  12. על הנייר אין שלושה קשרים אחוריים בפועל אתה מאבד את: 1.מיטרו נראה אבוד במערך הזה, לא התקפה לא הגנה 2.איגבור חלש בקו ובאמצע בתפקיד של זהבי הוא לא חודר מספיק לעומק וכך למעשה אף קשר מהשלישיה לא תומך בהתקפה 3.אתה מאבד מהאפקטיביות של זהבי כי הוא מוגבל בכניסות לעומק והכי חשוב אין לך חלוץ 9 קלאסי שיודע לשחק עם הראש ולהיות שחקן ציר גם במעבר וגם בחוד 4.בהעדר מגנים תוקפים אתה נשאר עם 2.5 שחקנים שמחפשים את השער והתוצאה- התקפה אנמית כמו נגד סכנין
  13. לא יודע אם אמרו את זה פה ,אבל כל מי שגר באיזור שדרות, נתיבות ,אופקים וכו (ניתן לברר באתר של הרכבת), עד ה 24/12 הרכבת חינם (הנפקת רב תו).
  14. נימני:" הפסד היום של מכבי חיפה מרחיק אותם משמעותי מהמרוץ.." מהמרוץ למה?? למיליון?
  15. חחחחחח טיילת חיפה!! דרך אגב בישול ענק לעאבד
  16. שחקן מיותר מאוד: נתן 2 משחקים גדולים (התקפית בעיקר, ובאחד מהם הפסדנו) 90% משחקים פרווה מינוס אם לנתח אותו מקצועית: נותן מסירות עומק ברמה גבוהה (רק אם נותנים לו שטח) חלש מאוד הגנתית: איטי ולא מחלץ כדורים במצב נתון שכל מכסת הזרים מלאה הייתי בכייף משחרר אותו ומביא חלוץ גולר אמיתי או מגן עדיף ימני (כי אנחנו כבר 3 שנים משחקים בלי משחק אגפים של המגינים בכלל) הלוואי- בחיים לא יקרה
  17. לטעמי אפשר לחלק את המשחק ל 3: 1. עד החילוף של אלברמן: שוב משחק שיותר מידי שחקנים לא משחקים בעמדות שלהם א. נוסא הולך לאיבוד באגף/אמצע - איטי ומסורבל ובעיקר אין לו למי למסור ב. מיטרו מרגיש מיותר בצפיפות באמצע ובעיקר שהנשק הכי חשוב שלו (כדורי עומק) לא יכולים לבוא לידי ביטוי כי אין תנועה לשם ג. זהבי נעלם באגף (השיפור אצלו ואצל כל הקבוצה התחיל כשהוא החליף תפקיד עם בן בסט) ד. בן בסט- עושים לא עוול, עד שהוא משחק קוברים אותו בחוד שם הוא לא מרגיש בנוח ובעיקר בכושרו הנוכחי הוא לא יכול לבוא לידי ביטוי. 2. לאחר החילוף (שינוי המערך): סוף סוף 4-3-3 קלאסי, א. זהבי במאחורי החלוץ עושה הרבה תנועה, ב. בן בסט באגף עושה פעולות טובות וכובש, ג. פריצה בחוד עם משחק גב ובעיקר מושך אילו את ההגנה ומפנה המון שטח לזהבי/בן בסט/איגבור ד. נוסא חופשי מאחור עושה פעולות טובות בעיקר בהנעת כדור ה. מיטרו יותר משוחרר , יש למי למסור ובעיקר שטחים פתוחים לנהל את המשחק ( הגיע לשני מצבים מעולים) 3. חילופי מנוחה (15 דקות אחרונות): כדורגל לא היה שם (למרות מצב אחד או שתיים שמכבי הגיעה אליו), פאקו רק רצה שהמשחק יגמר לסיכום: אני צועק את זה מתחילת השנה (לחברים שסובלים אותי) זה לא כל כל מי משחק: 1. איגבור/ראדי/מיטרו/אלברמן/... בקישור מאחור 2. בן בסט/בן חיים/מיכה/יצחקי (כשיחזור) בקו 3. פריצה או בדש בחוד העיקר שישחק במערך שבו אנחנו הכי דומיננטים,שבו זהבי הכי מסוכן ובעיקר במערך שבו נראה לפחות שאנחנו לא בנויים רק על שחקן אחד (כי השאר מפיקים מעצמם הרבה יותר) פאקו אני מתחנן ,אליך חזור ל 4-3-3 בלי ניסוים , כמו בימים הטובים
  18. מכבי במשחק אימון פנימי
  19. אני מקווה מאוד שהוא יודע מה הוא עושה (עד עכשיו זה לא מריח טוב) אני רק יודע מה אני הייתי עושה: 1.מתחיל את כתב ההגנה "קרה דבר בכדורגל הישראלי - אוהד הכה שחקן!!!!!!!!!" חוזר על המשפט עשרות פעמים וממשיך תקפו שחקן והמשחק לא הופסק!!!! (מפוצץ בראיות ולא חסר, של מקרים דומים מהעולם) 2.לשאלה על עלית השטן לראש של זהבי/ג'ורדי וכו צריך לענות: "אוהד הכה שחקן , האבטחה כשלה, המשחק לא הופסק למרות שהיה חייב להיפסק , איך אפשר להגיב לטרגדיה ספורטיבת להגדרתכם? " 3.שוב חופר " אוהד הכה שחקן והמשחק לא הופסק!!! איפה האחריות של האבטחה או בא כוחה (הפועל), איפה אחריות השופט שאחראי לדאוג לבטחון השחקנים!!!! 4.לאישום של גרסיה זה פשוט הרבה יותר , מצרף סרטון עם 100 גרסאות לפירוש תנועת הידיים בנוסף מציג את הסרטון הרציני היחיד שהיה שבו הוא היחיד שמנסה להרגיע את האוהדים שפרצו 5.חותם באמירה "אכן 2 ארועים חמורים קראו בדרבי: שחקן הוכה ע"י אוהד, המשחק לא הופסק מיידי מה שסיכן את שלום השחקנים"
  20. נוסא רוב המשחקים לא משחק בעמדה שלו: 1.עד היום שיחק באגף שם הוא איטי ומבוזבז. 2.היום התחיל בתפקיד של זהבי והיה חלש , לא מצטרף מהעומק , לא בא לקבל את הכדור. 3.כשאלברמן יצא הוא הלך לאחור לעמדה הטבעית שלו, היה טוב, הניע מצוין את הכדור, היה יותר כרוב לשער, חלוד עדין אבל הוא ומטרו הניעו את הכדור מצוין. לסיכום: טעון שיפור אבל יש שם פונטנציאל רק אם ישחק בעמדה שהוא רגיל , אם לא אז לספסל
  21. 1. סויר אתה צודק לחלוטין, תופעת ה"אם" בתקשורת (ובעיקר בחיפה בשנים האחרונות) כל כך צבועה שבא להקיא, אז באו נשחק גם ב"אם": א. אם ההגנה של חיפה בשנים האחרונות לא היו עם IQ של נעל ומהירות של צב אז כנראה לא היו להם אדומים כל משחק נגדנו (כנראה רק היו חוטפים שער) ב.אם מיצל היה חוטף אדום נגד ביתר על עבירה ללא כדור ( שלא זכתה לתגובה בכלל) כנראה שהם היו מפסידים יותר מ 1-0 בטדי. ג.אם הדמעות של חיפה (הקבוצה וליצני החצר מהתקשורת) לא היו ממלאות את ים התיכון כנראה שאף אחד לא היה מדבר על העברה של בן חיים כי כשחזרתי הבייתה מהמשחק לא היה לזה אזכור בשם שידור חוזר ואף כתבה באף אחד מהאתרים לא ציינה טעות של השופט. ד.אם ב"ש כל משחק בית שלה מולנו לא הייתה מקבלת גול מהשופט מנבדל ברור כנראה שלא היינו מפסידים שם אף פעם ה.להמשיך... 2.דברים שרואים משם.. כל התקשורת ובעיקר הגדיל לעשות מי שהיה עד לא מזמן 8 אלוהי ,קבעו שעד להרחקה נראת רק קבוצה אחת במגרש ואני אומר או שאתם רואים תקצירים או שהמציאות מעוותת נכון חיפה הגיעו ל 3 מצבים טובים אבל וזה אבל גדול 2 מהם הגיעו ממשחק מעבר המהיר שלהם (בעיקר מאיבודים שלנו) ואחד ממצב נייח , שלטנו ללא עוררין בכדור וגם הגענו לשני מצבים מצויינים 3.לא יודע מה אתכם אבל יצאתי מהמגרש בתחושה לא טובה: לא שחקנו טוב, ההגנה אבדה כדורים שטותים ומאוד מסוכנים והייתה הרגשה שלא רצו לשחוט את המשחק (בעיקר כשהם נשארו ב 9 שחקנים) אבל ככל שעבר הזמן הבנתי שאני מאוכזב אחרי שנצחנו 3 את חיפה, כשמחזור קודם היינו מצוינים התקפית והפסדנו הגענו לזמנים טובים
  22. איך הפך עומרי אפק לפרשן האהוב עלי בערוץ הספורט ( ולא מהיום אני חייב לציין ): 1.הכי ענייני 2.הכי נטול אינטרסים 3.הכי אובייקטיבי (למרות העבר בהפועל) 4.לא דופק חשבון לקולגות 5.לא מתלהם בקיצור ,ערוץ 5 נחנקנקו , תנו לנו יותר אפקים מאשר הללים /פרימויים /שרפים ולצערי גם נימנים ( שלמען הסר ספק אליל שלי כשחקן)
  23. הימורים מה השטות של 5 ביציע? ( בטח קשקוש של הללי( 1.תן לבן בסט לשחק 2.אל תתן למיכה לשחק 3.תוריד את הזקן זה לא רציני 4.כל התשובות נכונות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.