Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by roeeco

1. אם חייב את שניהם: אז דסה - פחות חור הגנתית אם אחד מהם: אז טווטחה - במערך של 3-5-2 , הוא צד אחד ושחקן קו מהצד השני זאת מפלצת התקפית אחד מהם במערך של 4 בהגנה - זה קשה לבחור בעניי
  2. לא מעשן ותבדוק אותי , בכל פס מעל 10 מטר הוא לא מדייק, שלא לדבר על הכדורים הארוכים שלו
  3. שוער: חואן פאבלו - אונמנם סטנקוביץ הוא השוער הטוב בליגה אבל לא יכול להיות שוער העונה כשהוא סופג בצרורות ובטח לא חקוק כאחד שהביא נקודות במו רגליו, חואן היה יציב (גם במשחק הרגל המזעזע שלו),ספג הכי מעט ובהעדר אניימות זכה אצלי מההפקר. מגן ימני: שרן ייני - לקח בנקודות אצלי מול ביטון, ביטון התקפי מאוד אך חלש הגנתית וייני בדיוק ההפך,במבחן היציבות ייני לוקח בגדול והכי חשוב תארים לוקחים דרך ההגנה. בלם: איתן טיבי - הבלם הכי טוב בליגה בפער. מהיר,והכי חשוב יציב, אם רק היה לו משחק רגל סביר לטעמי מזמן לא היה איתנו. בלם: וויליאם סוארז - אחראי העיקרי על החלק היותר טוב של ב"ש, מאוד יציב וחכם עם משחק רגל וראש טובים, כמעט איבד אצלי את המקום בעקבות הסיום העלוב של כל הקבוצה מתחילת הפלייאוף. מגן שמאלי: חן דלמוני - אומנם לא בלט בהכרח אבל אף מגן שמאלי בליגה לא עשה זאת, יש לו חלק בהצלחה של ק"ש, סביר הגנתי וטוב התקפי. קשר קו: מאור בוזגלו - השחקן הראשון שהייתי מחזיר למכבי, שחקן קו מצוין שנותן מספרים (בן חיים תילמד), החסרון הענק שלו שהוא עדיין לא נגמל מהטיטול (ראה ערך כל משחק עונה ובעיקר גמר הגביע). קשר: נוסא איגיבור - השחקן הכי אנדרייטד בתקשורת ולצערי ביציע, גרזן הגנתי, כוח מתפרץ התקפי ,רק מה עם הסיומת?? (אם היה לו גם את זה בחיים הוא לא היה חוזר לארץ). קשר: רועי קהת - שנים אני טוען שהוא יהיה הזהבי הבא, חכם מאוד, נע ללא כדור והכי חשוב גולר הפיספוס הכי גדול שלנו (ולא רק באשמת מכבי) ,נתן עונה גדולה והיה השחקן הכי חשוב בק"ש (לקח בנקודות את אוגו) קשר קו: דור מיכה - נייד, הכי קרוב לברקו בראיית המשחק, אם רק ישפר את משחק הרגל שלו ואת היציבות (בזה יש שיפור לעומת שנה הבאה) יהיה הסגן של אלוהים בשנים הקרובות קשר: ערן זהבי - עזבו מיותר, כל מה שנגיד רק יקלקל. חלוץ: מוחמד גאדיר - סגן מלך השערים.עשה קפיצת מדרגה ענקית העונה והכי חשוב השחקן הכי טוב באחת מהפתעות העונה שלי - סכנין.
  4. זה עדין משנה, כי אם בסיבוב השני תעוף קבוצה מדורגת אז אתה יכול להיכנס למדורגות (לפני שנתיים עפו מדורגות כמו זבובים)
  5. כאשר הסיכוי שקרלוס ישחק קטן מאוד , פרץ מורחק וייני בספק גדול למשחק הגביע , הייתי עולה לפחות בהגנה כהכנה לגמר: טיבי ובן הרוש בלמים, זיו ושפונגין מגנים כל השאר כרצונו רק עם התניה אחת: יצחקי חייב לשחק (בהעדר זהבי הייתי פותח איתו על אותו תפקיד) הרכב שלי: פאבלו, שפונגין, טיבי, בן הרוש, זיו, מיטרו, איגבור, ראדי/פרץ, בן חיים, יצחקי ומיכה
  6. הכל תלוי בב"ש ב"ש לא מפסידה מחר וזה: 1.חיפה בית 2.ב"ש בית 3.ק"ש חוץ 4.ביתר בית 5.פ"ת חוץ מה שנקרא פלייאוף סיוט לבעלי לב חלש
  7. 1. ק"ש אף פעם לא איימו עלינו באמת זה היה בעיקר פיקציה של התקשורת. 2. אני לא מגלה את אמריקה אבל היריבה העיקרית של מכבי זאת מכבי עצמה (יש יגידו פאקו) 3. ב"ש עם כל הזלזול של חלקכם פה הם היריבה העיקרית ותישאר כזאת עד הסוף ,אלא אם מכבי תעשה לזה סוף עוד שבועיים (אין לי ספק שמחק זה יהיה ב"ש קל מול סכנין) 4. כמו שזה עכשיו נראה הפלייאוף לא יהיה פיקניק, לכן גם המיקום חשוב כי במצב מסוים אפשר לסיים את זה לפני המפגשים מול ביתר וחיפה 5. בכל שנה היורדת השנייה היא הקבוצה שלא ספרו אותה (בני יהודה,רמת השרון,כ"ס...) , אשדוד (לצערי לא הפועל) בדרך הבטוחה לשם.
  8. הרכב פנטזיה: הצלם אל קפיטן, אל+, אל++ בן הרוש,אלברמן, איגבור, זהבי (ורמוט), די מיכה יצחקי, פריצה (זהבי) 3-5-2
  9. פח לא פח זה סמנטיקה של מילים, 1.בגדול אין לי בעיה עם 3 קשרים חזקים באמצע בתנאי שיש לך שחקנים שיודעים לפצות על כך:מגנים שיודעים להתקיף,שחקני קו גולרים,חלוץ סקורר, מערך שמפצה על זה (לדוג' 3-5-2), לבטח שילוב של חלק מהם. כרגע לנו אין שום דבר מזה (זהבי לא חלוץ). 2.בעני השפעה הכי גדולה של מאמן נמדדת באיך שהוא פותח את המשחק (סוזה היה גאון בזה-הורג משחקים בהתחלה הרבה בגלל משחק טקטי נכון) או באיך שהוא מגיב תוך כדי (שינוי מערך,חילופים וכו) השנה לא זכור לי אף אחד מהדברים האלה: לא מערך מפתיע/ששיטת משחק בהתאם ליריבה או שינוי תוך כדי משחק ע"מ לשנות מומנטום. 3. יש תחושה שההפך הוא הנכון ,שקבוצות בוחרות אחת משתי האופציות ודיי מביכות אותנו : משחק לחץ גבוהה (נתניה,ביתר, ק"ש) או התגוננות ועקיצה במתפרצות בשני המקרים ובעיקר בראשונה נראה כאילו מכבי לא מוכנה לזה (אם כן זה נראה רע). אז נכון יש את מבחן התוצאה (השוקו שלנו, הגביע חיי ונושם ו 4 פור על הליגה עם *) ומצד שני עם ליגה כזאת חלשה (אנחנו עם נצחון 1 מ 5 האחרונים ועדיין עם פער כזה) הפלייאוף היה אמור להיות לפרוטוקול בלבד. דרך אגב כל הבטוחים בעצמם שזה שלנו אשמח לדעת מה הם לוקחים (נכון אנחנו רמה אחת לפחות מעל הליגה ומצד שני מתקשים מול רוב הקבוצות העתידיות לפלייאוף העליון והפער בעניי לא משמעותי) אז באו נסגור על זה שפח זו מילה גסה מידיי אבל פאקו כמו רוב הזרים שלנו לא מעל הליגה ובטח לא שובר שיוויון נ.ב הכותב אינו חדש בפורום/טרול/אוהד הפועל משועומם
  10. כן אוגו , לא אוגו , כנ"ל לגבי חובן , שניהם שחקנים טובים אבל בטח לא כאלה שעולים על מה שיש לנו ובכלל הבעיה של מכבי זה לא האמצע אלא האגפים פאקו אוהב שלישיה חקחזקה באמצע ואני זורם איתו (כי אני באמת חושב שכשהוא משחק רק עם 2 אנחנו פגיעים מאוד) אבל וזה אבל גדול, כשיש לך 3 באמצע ואת זהבי שמצטרף לשם (בעיקר כשהוא משחק בקו אבל גם כשהוא משחק חלוץ) אתה חייב מגנים שתומכים כל הזמן בהתקפה ולנו כבר שנים אין, לכן תמיד המדחק שלנו תקוע סוזה היחידי שהבין את זה ושיחק לא מעט פעמים בשיטה שמעלימה את החיסרון הזה: 3-5-2 פאקו היה משחק בשיטה הזאת במקסיקו ולא ברור לי למה הוא לא משחק איתה פה 3 בלמים (ממש לא חשוב מי הם) 3 קשרי אמצע כמו שהוא אוהב 2 קיצונים שאחד מהם הוא גם מגן ( לדוג' : מיכה ובן הרוש) 2 חלוצים זהבי ועוד אחד (יצחקי תפור לשיטה כשהוא בריא) שוב האמצע הוא לא הבעיה אלא מגנים ושחקני קו (למעט מיכה) שכמעט לא תורמים למשחק ההתקפה מהאגפים
  11. אולי זה רק אני אבל... 1. כמו הרבה פה אני חושב שפאקו צדק כשעלה יותר זהיר עם הגנה נמוכה , ק"ש בעניי קבוצה מאוד מוגבלת: כשאין לה אפשרות לשחק מהר (משחק מעבר או מתפרצות) או מצבים נייחים אין לה מה למכור , וגם בעיקר כשאתה במשבר (אל תכנסו לקטנות אנחנו לא משחקים טוב ולא מנצחים יותר מידיי זמן) זה הדרך לשחק בעניי. 2.עד סביבות הדקה ה 60 זה עבד מצוין אבל אז מכבי הפסיקו לשחק מסודר ובעיקר נפתרו מהכדור מהר , מה שייצר תחושה של בונקר למרות שעד לדקה ה 85 ק"ש ממש לא סיכנה את השער (באינטנסיביות) 3. מה שבלט בעניי שלאורך כמעט כל המשחק לא היה לנו יתרון באמצע, גם כשק"ש ותרו על הקשר השלישי. משם גם נכנס הגול לכן בעני למרות משחק לכאורה טוב של אלברמן זה לא מספיק,שלא לדבר על השאר. עם יתרון איכותי באמצע ובעיקר בשלבים גדולים יתרון מספרי ושום הרגשה כזאת במשחק זה כל הסיפור בעניי 4.ספיגה בדקות אחרונות בדרך כלל מעידה על כוח מנטלי אבל בעניי בעיקר כושר גופני לא יכול להיות שמכבי לא שורפת את הדשא עם לחץ בדקות האחרונות ק"ש הניעה כדור בחופשיות מידיי בדקות האחרונות גם ביתר אפילו נתניה וכשאנחנו היינו צריכים ללחוץ מול ק"שק"ש במפגש שעבר כל תוספת הזמן הכדור בכלל היה אצלהם. רק להמחשה , בעונה של אוסקר קבוצות היו נופלות מולנו בדקה ה 70 ולא משנה מה הייתה התוצאה. 5. לא אוהב לדבר על מי שלא נמצא אבל.. בדש כחלוץ משחק רחוק ומאוד מסורבל, בן חיים הוא עזרא משודרג (היה חייב לגמור את זה) ובן בסט לא נותן מספיק מספרים וגרוע מזה לא מגיע למספיק מצבים. רק לחשוב שברק היה כשיר העונה בעיקר במשחקים כאלה ופריצה בכושר אפילו של שנה שעברה כחלוץ חוד נורמלי הזמן אוזל ואני מחכה יותר מיכולת מרשימה או ניצחון על היריבות לאליפות "למזל של אלופים", נצחונות גם כשחושך וצריך גול בדקה האחרונה, לדעת לשמור על יתרון גם כשמובילים בגול קטן בקיצור את אותם משחקים כשיוצאים מהם אומרים זה שלנו העונה לא זכור לי אחד כזה אלה הרבה של ההפך
  12. תומר לוי אמר 3000 בווינט רשום 800 אז למי להאמין?
  13. יש כל כך הרבה הבדלים בין העונה ההיא לנוכחית , אבל לדעתי הגול הזה מספר יותר מכל על ההבדל בניהם: 1. הטיל הניצחון של לוגסי נכנס בדקה ה 97 כשבדקה ה 89 בני יהודה עוד עלתה ליתרון , באותה שנה נצחנו לא מעט משחקים משערים בדקות האחרונות העונה? בדיוק הפוך , למעט השער של בדש במשחק האחרון בדקה ה 86 (וגם הוא כנראה תודות ליפת ראה ערך הפנדל שלא נשרק) שהביא לנו נקודה הפסדנו לא מעט נקודות בגלל ספיגה בדקות האחרונות (מאריבור,ב"ש, ביתר ונתניה) 2. בעיקר אחרי הגול (וגם כבכמה מקרים נוספים באותה עונה) עשינו נצחונות הקרואים ע"ש : "ניצחון של אלופים" נצחונות כשאחריהם אתה אומר אין מצב שזה לא שלנו העונה? לא נתקלתי באחד כזה , גם הדרבי הכי חד צדדי נגמר בתחושת החמצה 3. אולי זה רק הזיכרון שמטעה אותי אבל האווירה של אז ובעיקר מה שהתפרץ אחרי הגול (והדרבי ועוד כמה) היו של טירוף העונה? גם כשמנצחים יש פרצוף קצת חמוץ שאנחנו שווים ויכולים הרבה יותר היו ימים...
  14. ירדתם מהפסים, כשזהבי היה חייב למסור פעמים לבן חיים לא דברתם ככה כשבן חיים צריך למסור אז טוענים שהוא סתם טיפש נכון , בן בסט לא חד, לא בבעיטה וגם לא בקבלת ההחלטות אבל מי שמסתכל מחוץ לקופסא (וסוייר אתה מאלה שרואים את השידור החוזר) יכול היה לראות שהוא עשה המון תנועה, היה קרוב לכדור, עשה לחץ טוב, הגיע להזדמניות ( ששיכנסו כשהחדות תחזור) ובעיקר היה מעורב כל המצבים המסוכנים שהיו לנו בחצי השני כולל השער
  15. לא נפתח פה את הדיון הזה , אבל רוב אוהדי מכבי הם אוהדי מכבי גם בדוקים. וכן הלוואי ונהיה מכבי סל, שליטה מוחלטת בליגה, שליטה מוחלטת במאזן הדרבים, ביסוס במפעל ארופי ראוי, החתמת כל השחקנים הכי טובים בליגה עם שינוי קל שיתוף מבוקר של בוגרי הנוער: זה התחיל עם לוגסי, דאבור, מיכה וברק וממשיך היום עם דור ואני בטוח שיהיה לזה המשך גם בשנים הקרובות
  16. אולי מספיק עם הדמגוגיה בשקל: 1.זהבי עשה לא פחות מורמוט כשהיה בהפועל - הוא בגדר אל אצל 99% מהקהל 2.בן חיים התגאה בסמל למרות ששיחק שם שנה, לא חסך בפוסטים מרופסים לאוהדי הגועל - אחד האהובים ללא ספק 3.אניימה הצהיר שבעד מיליון דולר לא ישחק במכבי - אין אחד שלא ישלם לו עכשיו כפול רק שיחזור 4.על רייכרט לא צריך להכביר במילים - חלקכם מקללים אותו ובאותו נשימה טוענים שזאת טעות לשחרר אותו אלו הם חייו של שחקן,תמיד ירצה את הקהל של הקבוצה שלו, תשאלו את האליל השני של רובכם פה שמחמיא לקהל הירוק (ותחסכו ממני את התירוץ שנכפה עליו להגיע לחיפה, מי שלא רוצה לא עובר, תשאלו את דמרי) ורמוט קן ענק ובעיקר כזה שאין לך בהתקפה, החיזוק הזה יהיה משמעותי בעיקר שנה הבאה אז.. רק אחרי שאראה את התמונה עם ג'ורדי אאמין
  17. קסיאס? הוא רשום לא פחות מזהבי על אחד הדרבים הכי מרגשים
  18. את ראדה הייתי משחרר עוד בקיץ ביחד עם הצלם ומיטרו , מכיוון שביניאר אי אפשר לשחרר את השוער שלך (אלא אם כן הוא זוועת עולם והוא לא) ואת מיטרו לא הייתי משחרר עכשיו , אז כן פריצה כל האהבה שלי אליו צריך להיות משחורר, כי: 1. בתפיסה שלי זר צריך להיות רמה מעל הליגה, אצלנו כבר שנה שניה שהוא לא שחקן הרכב 2. הוא מבוגר מידיי ופצוע מידיי 3. צריך שחקן על התפקיד שלו, וכשאן ישראלי פנוי אז זה צריך לחתוך נ.ב אם הוא היה יכול לשחזר רק 70% של פריצה של אותה חצי עונה ראשונה שלו הסיפור שלו לא היה בכלל על הפרק
  19. האמת אני כבר לא יודע מה לחשוב , אבל:1. ג'ורדי כבר תקופה רוצה את שכטר וזה לא סוד 2. כרגע למכבי יש עומס ( יחסי ) של שחקני קו 3. ידוע שזהבי היה מת ששכטר יצטרף אליו 4. בעונה הבאה לפחות חצי משחקני החוד שלך לא יהיו בקבוצה 5. הסיפור של שכטר לחפיה צבר תאוצה מטאורית אתמול, דברו על פגישת סיכום לאתמול בלילה ועד עכשיו כלום יכול להיות שזה המצאה , אבל להגיד שזה תסריט הזוי זה הזוי
  20. האמת שדווקא לא, אלא חבר טוב סיפר לי, לפחות עכשיו אני יודע מאיפה המקור. אם זה באמת משם, הם בטוח יותר אמינים מכל אתרי התקשורת בעיקר בגלל הערבוב של לפחות אחד מהם בכל הנוגעים בדבר
  21. מקורבים מאוד לשכטר טוענים שלא רק שהוא לא מעדיף את חיפה הוא אפילו כבר סגר אתמול את הכל מול ג'ורדי רק שג'ורדי אמר לו שהם רוצים להשאיל אותו העונה , שכטר נעלב וכמובן לא הסכים,ועכשיו הוא חזק מול חיפה הוא עדין לא סגר את הגולל מול מכבי ונתן להם עוד 24-48 שעות להתחרט (חייב להגיד שזה נשמע דיי אמין , בהתחשב שג'ורדי מאוד רצה אותו תקופה ובעיקר בגלל שמאתמול אמרו שהוא יחתום ועדין לא נסגר כלום מול חיפה) התקשורת ידועה כאנטי מכביסטית ובעיקר מרובה בליצני חצר של הזקן עם הקסקט כך שאני לא מאמין לשום השערה/כתבה שהיא לא ציטוט של השחקן או איש מטעמו
  22. 1. התקשורת ציירה לנו שבכל הסיפור של עטר מכבי מחזיקה את הקלפים קרוב לחזה כי היא לא רוצה שהיריבות לאליפות יתחזקו, אומנם הם כנראה לא אבל אני רוצה לקוות שגם על העונה הבאה ג'ורדי חשב 2. בהנחה שבן חיים עוזב בקיץ וסיכוי גדול שגם זהבי, יהיה קשה להמשיך לשלוט בכוח שתמיד הביא אליפיות בארץ = הישראלים הכי טובים 3. מכבי חייבת גולר , הכי נכון לנו זה 9 קלסי בין אם זר (לצערי פריצה זה כבר לא זה) והישראלי היחיד זה טוטו (גם הוא לא בכיוון) לכן ההתפשרות על אחד מהצמד :שכטר (עדיף בעניי , יותר ורסטילי) או עטר הייתה מחייבת עכשיו 4. מילה לכל שונאי שכטר: לכולנו זיכרון קצר, סלחנו לאניימה, לזהבי ולבן חיים שהיו זונות קהל בהפועל , כולם פה מהללים את עטר כאילו נולד מכביסט ודיי שוכחים שאם ינקלה לא פותח את הארנק הוא מזנק לוולפסון מבחירה שחררו, כולם שכרי חרב נ.ב יש למחוק תגובה זאת אם גורדי ידאג להחתמונת קטנה של גולר
  23. לפי האתר של ההתאחדות לזגורי וורמוט יש 4
  24. 1. הדיון של ב"ש נדחה והמשחק שלהם היה אתמול 2. במקרה של ב"ש זאת דחייה שניה אבל למעשה זה ממש לא משנה : א. בהנחה שיופעל עלהם רדיוס ממשחק 1 זה לא היה רלוונטי אם הוא היה מתבצע מול רעננה (בהנחה שהדיון היה מתקיים במועדו המקורי), מכבי פ"ת (אם היה מתקיים היום) או נגד עכו (משחק הבית הבא שלהם) ב. זה יהיה בעוכריהם אם הרדיוס יהיה יותר ממשחק 1 (סיכוי קלוש) או שהוא יוחל על משחק אחד אחרי ההחלטה (בגלל הסמיכות למחזור - ההחלטה ביום ד לכל המוקדם והם משחקים בשבת) כי אז זה יהיה מול הפועל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.