Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by roeeco

1. הראיון של דסה לרדיו של ערוץ הספורט: לגזור ,לשמור ובעיקר ללמד איך צריך להתנהל בראיון. •נותן כבוד גדול למועדון העבר בלי ללקק •נותן המון ריספקט ליריבה מהימנעות ממשחקי פסיכולוגיה בגרוש •מדבר ישירות ,בלי התחנפיות,בלי ליפול בקטנות,בגרות והמון שכל ריספקט ללא ספק אחד ההחתמות הכי משמעותיות בשנים האחרונות וזה מבלי להתייחס ליכולת המקצועית
  2. טוב שההגה בידיים שלהם / "הכל מקצועי" ברדה וזהבי הם הכוכבים הגדולים, אבל קרב האליפות בין באר שבע למכבי ת"א יוכרע במידה רבה על ידי היכולת של אוגו ואלברמן, שני הקשרים האחוריים הטובים בישראל אורי קופר פורסם: 20/01/2016 10:51 איזה שחקן כדורגל הייתם רוצים להיות? כמעט כל אדם בעולם עונה שם של שחקן התקפה, הרי כולנו רוצים לרוץ לקהל אחרי הבקעת שער, אבל לוויסנטה דל בוסקה יש תשובה שונה. כשמאמן נבחרת ספרד התבקש לענות על השאלה הוא השיב "סרחיו בוסקטס", והסביר: "כשמסתכלים על בוסקטס לא רואים שחקן אחד אלא משחק שלם". לעוד טורים של "הכל מקצועי" מקורי, מעניין, אבל לא חוכמה גדולה, הרי בוסקטס נחשב היו
  3. סוייר למד מהתגובה של בוזגלו על הפנדל משבת: "ידעתי שאם הוא ישאר באמצע יזכרו אותי בגלל הפנדל הזה אבל גם שאם זה יכנס יזכרו אותי" וסוייר כמו שאמר כבר הבקיע כמה פנדלים בקריירה שלו,אז הוא פשוט בעט לאמצע
  4. אנשים פה חיים בסרט,ב"ש קבוצה מצויינת ובעיקר מאוזנת: 1. היתרון הכי גדול שלהם זה דווקא משחק ההגנה,הם לא סופגים והכי חשוב שכמעט לא מגיעים מולם למצבים. 2. אוגו זה כמו בולדוזר באמצע ,לא עוברים אותו והכי חשוב מבחינתם שהשנה הוא גם ממעט לאבד כדורים. 3. מליקסון וווקאמה פשוט בפורמה מצויינת,הראשון עושה מה שהוא רוצה והשני פשוט מגנט לכדור 4. מאוד מאוזנים,מספרית:ברדה,בוזי,מליקסון,ראדי... 5. צבירת נקודות מטורפת,הליגה פח וקשה לראות איפה הם מאבדים נקודות אבל (החלק האופטימי): 1. אנחנו (אם ננצח בשני) במרחק נקודה בלבד. 2. ינואר בפתח ולא משנה מה הם יביאו לנו אם יפגעו ברכש החיזוק קריטי
  5. בעניי ,בכל עמדה מכבי חייבת חיזוק/רענון ,אבל וזה אבל גדול שינואר זה לא קיץ והשינוי/חיזוק חייב להיות נקודתי ובעיקר מדויק לחולשות הכי גדולות שלך ,ולכן: 1. כבר הוכח שאליפות (בעיקר בארץ) לוקחים דרך הגנה,הקבוצה שסופגת הכי מעט גם לוקחת אליפות,השנה ההגנה שלנו מאוד פגיעה והעמדה הכי בעייתית בעניי היא המגן השמאלי ,נכון שהבלמים לא מציאה אבל התעלות של טיבי ובר כוח והיציבות היחסית של קרלוס אמורה להספיק,בן הרוש בעני בלם לא פחות טוב מכל השלושה,דסה? בינגו שורה תחתונה: מגן שמאלי חובה!!! 2. איך שלא נהפוך את זה התלות שלנו בזה אבי עצומה עד תלותית,בהעדר גולר אמיתי,רצוי חלוץ 9 קלסי שגם כובש ובעיקר מפנה א
  6. העונה והסיבה ממש לא מעניינת (הסרוב שלו להמשיך חוזה כרגע) הוא ממש לא איתנו,סגירות לא נכונות,מאבד לא מעט כדורים באזור המסוכן ומשחק רגל על גבול השערוריה הבעיה של בן הרוש היא בעיקר ריכוז כי: פיזית - הוא חזק מאוד ,אולי קצת מבן חיים מהירות - לדעתי גובר על כולם משחק ראש - הכי טוב משחק רגל - שוב חוץ מבן חיים בפער גדול מהשאר חוכמת משחק - ביחד עם טיבי בתחתית הרשימה ועדין אם תשכלל את הכל,מאוד צעיר עם הכי הרבה חומר גלם
  7. 1. זה שהוא הבלם הכי טוב שלנו רק מעיד עד כמה אנחנו חלשים בעמדה הזאת 2. לטעמי רק במערך של 3 בלמים הוא טוב מאוד ,הוא משחק באמצע ,יותר תלוי בחוכמת המשחק שלו (ויש לו הרבה מזה) ופחות על המהירות (שאין לו בכלל) 3. חייב להיגמל מלשחק עם ידיים ,פשוט חייב שורה תחתונה: כרגע הכי טוב שלנו (בכל מערך),האבסורד שלטעמי הטוב אחריו כבלם זה בן הרוש. צריך להמשיך עד סוף העונה אבל חייב להיות מוחלף לקרת שנה הבאה בלפחות קרלוס גרסיה מודל 2013
  8. את מה שהרווחנו בקמפיין הזה נוכל כנראה לדעת רק בעתיד: 1. כסף והרבה- נכון למיץ לא חסר ,אבל הוא אמר יותר מפעם אחת שהוא יוציא בייחס להכנסות והמטרות (ראו ערך דסה,אזולאי,ראיקוביץ) התקווה שבכסף הזה הוא ישתכנע להביא לפה זרים אכותיים יותר 2. הרעב של מיץ- הוא כל הזמן מדבר על טווח רחוק עם יעדים בדרך,עצם ההגעה אולי תיתן לו דרייב לקפוץ לשלב הבא וזה לתקוע ייתד ואף לעשות משהו במפעל הזה 3. חשיפה לזרים- ראיקו כשהגיע אמר שהוא בחר במכבי כי היא בליגת האלופות, אין ספק שהגעה נוספת לשם בתוספת לכך שכבר היינו שם תעזור לדרבן זרים להגיע לכאן (וזה כולל מאמנים טובים) 4. קייב- הקמפיין לא נגמר ,נכון שאם עד
  9. נראה לי שאפשר לסכם את זה ככה: 1. ביחס לעבר שלא הייתה קבוצה שתיתן פייט נראה כי השנה יש כזאת 2. ב"ש ביחס לשנים הקודמות משחקים טוב יותר ולוקחים נקודות גם כשלא ממש הולך להם 3. במשחק בנינו למרות שנצחנו ולמרות שהם לא ממש סיכנו את השער הייתה תחושה לראשונה בשנים האחרונות שהם משחקים מולנו בלי פחד ואפילו דיי שלטו בכדור 4. ב"ש עם הווייב ואנחנו עם הלשון בחוץ מקורח הנסיבות ולכן התחושה הכללית שהשנה זה אפשרי אבל... אליפות זה ריצת מרתון ולכן: 1. השאלה אך נראה אחרי שהעומס ירד 2. מי יפגע יותר בינואר - אנחנו בחיזוק שבטוח יגיע (לפחות בהתקפה) או ב"ש עם הזר הנוסף שעדין חסר להם
  10. אז ככה.. 1.זה שהוא נדחה זה נכון,והפלא ופלא יש עכשיו פגרה אז למה לא בשבת הקרובה?????? אה כי 2 שחקנים של בני יהודה משחקים בצעירה??? שוב העסקנות מנצחת כי דמאיו קרוב יותר לצלחת (הינה גם יצא לי חרוז) 2. רייטינג? הצחקת אותי, כשרוצים הכל אפשרי,כי דרבי בשבת בשעה 18:00 זה שעת שיא הרייטינג (הרי עצרת רבין חשובה יותר ,אל תבין אותי לא נכון כי ימני קיצוני אני לא),ועוד אלף דוגמאות אם תרצה להזזת משחקים לימים פחות סקסיים בגלל אלף ואחת סיבות.
  11. צודקים? מעוותים את המציאות: 1. מכבי לא התלוננה על הדרבי ,אלא על גביע השוקו שיצר את הרצף ההזוי: שני-ביתר,רביעי-בני יהודה,שבת-דרבי... כמובן ששום התייחסות שלהם לגביע השוקו 2. ברור שמכבי תסרב לשחק ביום ב ללא פרץ שוב שום התיחסות לכך שפרץ ישחק ביום ב ויצטרף לנבחרת יום אחרי או לחילופין שהמשחק ישוחק ביום א ההתנהלות של המנהלת כהתנהלות התקשורת כולה: אישית,אינפנטילית,צהובה ובעיקר מונעת מאינטרסנטים
  12. שנה? לא נראה לי אבל לי יש ילד בן 7 שמגיל 4 מגיע למשחקים,אני יושב בשער 8 ועד היום אני בוחר בפינצטה את המשחקים שהוא יכול ללכת. פירו,קללות,אלימות וכו כל הויכוח פה מיותר: אבוקה,מצית,גזענות וכל מה שאסור חלק/הרוב בארגון משתתף/מתעלם מלגנות אז מה הארגון מצפה?? לזר פרחים על קללות לראדי? ,פאקט סיגריות על השלכת מצתים?? או מדליה על פירו ביציע?? (כן זה יפה ונותן אוירה אבל אסור ומביא קנסות כבדים ורדיוסים) אבל מה שהכי מרשים זה שהם שרים: "הכל בשביל מכבי לעולם לא תצעדי לבד.." אה עד שזה מגיע לאחד הטמבלים בארגון....
  13. שנה? לא נראה לי אבל לי יש ילד בן 7 שמגיל 4 מגיע למשחקים,אני יושב בשער 8 ועד היום אני בוחר בפינצטה את המשחקים שהוא יכול ללכת. פירו,קללות,אלימות וכו כל הויכוח פה מיותר: אבוקה,מצית,גזענות וכל מה שאסור חלק/הרוב בארגון משתתף/מתעלם מלגנות אז מה הארגון מצפה?? לזר פרחים על קללות לראדי? ,פאקט סיגריות על השלכת מצתים?? או מדליה על פירו ביציע?? (כן זה יפה ונותן אוירה אבל אסור ומביא קנסות כבדים ורדיוסים) אבל מה שהכי מרשים זה שהם שרים: "הכל בשביל מכבי לעולם לא תצעדי לבד.." אה עד שזה מגיע לאחד הטמבלים בארגון....
  14. בדיוק ככה,אני שמח שאנחנו במפעל מהסיבות שמניתי אבל וזה אבל גדול, אני לא באבל על כל הפסד,ובעיקר מגיע עם חיוך לכל משחק וכך גם הולך בסיומו ולא משנה התוצאה עדין המפעל הזה בעדיפות מישנית בעניי
  15. גם אני חלמתי לעלות לצמפיונס, למה? מרבה סיבות: 1.החלום לטוס עם מכבי במפעל גדול 2.קפיצה מקצועית אדירה - רצון של שחקנים ברמה גבוהה לבוא לכאן (וכן ראיקו זה דוגמה מצויינת) 3.קפיצה כלכלית אדירה (מיץ לא פראייר ופותח את הכיס ביחס להכנסות,ראה ערך דסה אזולאי וראיקו) 4.לפגוש מקרוב את הגדולים ביותר ... וגם אני חושב שהמשחק הזה מיותר,הליגה הרבה אבל הרבה יותר חשובה, וכרגע אנחנו פצועים ובעיקר סחוטים (גביע שוקו,ליגת אלופות,ליגה ונבחרת.כמעט כל שלושה ימים משחק) אז נכון כשניהיה רוזנבורג,באזל ודומהם,שלוחקים אליפויות כל שנה ובדרך כלל גם מעפילים למפעל הזה נדבר אחרת ונשאף בשלב ראשון להיות פקטור אחר כל לסי
  16. אני זורם עם השיטה עליה טוכמן מדבר: ראייקו ראלי,בר כוח,טיבי,קרלוס וריקן פרץ ואלברמן מיכה (ורמוט) זהבי ויצחקי •ריקן וראלי הרבה יותר אפקטיבים כמגינים במערך כזה (הם לא ממש מגינים) •אם זכור לי נכון זהבי ויצחקי בעונת סוזה פרחו ביחד במערך הזה •באופן יחסי זה הרכב נטול עייפים (זהבי לא בן אנוש,טיבי ובר מוח לא ממש התעייפו) •ורמוט לדעתי יותר אפקטיבי במערך כזה אבל מתישהו מיכה צריך לשחק •זה מערך מושלם אם דסה (במקום ראלי) ואיגבור במקום פרץ היו יכולים לשחק
  17. אחד הדברים הכי חשובים לחלוץ זה להגיע למצבים, אם נשכלל את זה שהוא עשה בחצי שנה האחרונה רק 2 אימונים מלאים ,נמצא עם הקבוצה בנטו שבוע (ברוטו שבועיים אם רוצים להחשיב את שבוע הנבחרת), והחיבור עם הקבוצה שואף לאפס אז.. הוא עשה אחלה משחק, הגיע ל4 מצבים ,2 מהם היו חייבים להסתיים בגול , מאוד פיזי עם יכולת טכנית סבירה פלוס לסיכום, יש פה הכנה לחלוץ מצוין
  18. משהו פה מסריח: 1. בבוקר אופירע טוענת שלבלבי מוצע כטרייד לבוזגלו, שממהר להכחיש ביחד עם אלונה. 2. עכשיו וואלה טוענים שהוא יהיה בהפועל אם רק תשלם את מה שקיבלה ממכבי. 3. לבלבי כשהיה מעבר לכביש מיהר תמיד להכחיש כל ספין שעף לכיוון שלו ( גם כשהוא היה נכון ) וכרגע דממה מגזרתו. 4. ברור שמישהו פה מנסה לייצר פה משהו, השאלה היא האם מכבי רוצה להיפטר ממנו (לא ממש נראה לי), קצב לבקשתו של לבלבי מחפש ומכבי זורמת?? 5. מה שבטוח שזה לא מריח טוב
  19. אני מבקש, לא ברדה, דורה הצוללת!!!
  20. אם חייב את שניהם: אז דסה - פחות חור הגנתית אם אחד מהם: אז טווטחה - במערך של 3-5-2 , הוא צד אחד ושחקן קו מהצד השני זאת מפלצת התקפית אחד מהם במערך של 4 בהגנה - זה קשה לבחור בעניי
  21. לא מעשן ותבדוק אותי , בכל פס מעל 10 מטר הוא לא מדייק, שלא לדבר על הכדורים הארוכים שלו
  22. שוער: חואן פאבלו - אונמנם סטנקוביץ הוא השוער הטוב בליגה אבל לא יכול להיות שוער העונה כשהוא סופג בצרורות ובטח לא חקוק כאחד שהביא נקודות במו רגליו, חואן היה יציב (גם במשחק הרגל המזעזע שלו),ספג הכי מעט ובהעדר אניימות זכה אצלי מההפקר. מגן ימני: שרן ייני - לקח בנקודות אצלי מול ביטון, ביטון התקפי מאוד אך חלש הגנתית וייני בדיוק ההפך,במבחן היציבות ייני לוקח בגדול והכי חשוב תארים לוקחים דרך ההגנה. בלם: איתן טיבי - הבלם הכי טוב בליגה בפער. מהיר,והכי חשוב יציב, אם רק היה לו משחק רגל סביר לטעמי מזמן לא היה איתנו. בלם: וויליאם סוארז - אחראי העיקרי על החלק היותר טוב של ב"ש, מאוד יציב וחכם עם משחק רגל
  23. זה עדין משנה, כי אם בסיבוב השני תעוף קבוצה מדורגת אז אתה יכול להיכנס למדורגות (לפני שנתיים עפו מדורגות כמו זבובים)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.