Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by roeeco

1. רגע,אם הארגון לא מגיע אז זה אומר שלא יהיה את שיר האונס??? אה כן גם לא יהיה את שירים גזעניים נגד ערבים???? אה בטח גם לא ידליקו אבוקה או דגל להבה ביציע... עם כל הכבוד לארגון ויש הרבה כבוד לצבע (בדגלים,שילוט,דגלי פריסה...) ובעיקר לגרון שהם משאירים הקרב העיקש נגד ההנהלה (שכנראה לא צדיקה במיוחד אבל פועלת לפי הוראותיו הישירות של מיץ) בעיקר בנושא הפירו והגזענות הדווקא עם השיר הדוחה והקריאות הגזעניות שמובילות לענישה. בעניי ולצערי דיי מגדירה את הארגון כ"בעל מכה" שמייד ולפני המכה מפנק את אישתו. טוב יתעשת הארגון שיפסיק עם הדווקא,יגיע להידברות עם ההנהלה כי כל מה שהיא רוצה (גם אם היא ל
  2. ב 80% מהמשחקים בליגה המערך הזה מצוין , עם כל הכבוד לרעננה לא צריך מולם 3 קשרי אמצע בן בסט לא חלוץ שפיץ התפקיד שלו תמיד היה החלוץ השני במערך עם שני חלוצים או שחקן קו עם כוח מתפרץ בשונה מבן חיים (שחייב גם לנוח) הוא עוזר למגן בסגירה הגנתית (בעיקר במערך עם 2 באמצע זה מאוד חשוב) וכן תסלח לי שאני לא משתתף פה בחגיגת בוא נהרוג שחקנים של מכבי (בן בסט,איגבור,טב"ח הכוח וכו) ועושה את חלקם עלמוות (בן חיים המוח)
  3. סייקו דסה,טבח,יגור,ריקן גולסה,מדו סקריונה מיכה,וידר,בן בסט
  4. 1. שוטה הוא מאמן טוב אבל ניהול המשחק שלו עד עכשיו בינוני מינוס. בכל המשחקים הרשמיים שלנו העונה הוא עושה חילופים מאוחרים והכי גרוע שהוא לא מגיב נכון לשינוי במשחק. מול אשדוד הוא עשה חילופים הזוים שכמעט עלו לנו במשחק מול ביתר במקום להרוג את המשחק עם קשרים שמחזיקים כדור הוא הכניס 2 חלוצים שהפקירו את ההגנה אתמול ב 3-0 כשבן חיים נשפך הוא בחר להשאיר אותו ויותר מזה שוב לא השכיל להכניס קשרים שיהרגו את המשחק (בעיקר שיורידו את הלחץ) לגבי הקבוצה, ימים יגידו. על פניו בחלק הקידמי אתה הרבה יותר ורסטילי ובעיקר לא תלוי באף אחד משחק ההגנה שלך זוועה (כקבוצה) וגם כשהוא משתפר כמו אתמול 70 דקות אין
  5. אם אני לא טועה ה 50% הנוספים על הכרטיס שייכים לשחקן עצמו ולא לג'קי כך שתסמכו על דאהן שבמכירה עתידית הוא כבר יסתדר עם אלונה
  6. נוסא,מדו,אוסקר אם יגיע מגן זר: ברוב המשחקים - מדו,גולסה,אוסקר במשחקי צמרת - גל,נוסא ומדו
  7. סתם השערה (יותר נכון משאלת לב) : אולי בכלל ג'ורדי רוצה כל כך את בירנבאום והוא יודע שכרגע הוא לא יכול לשחרר אותו אבל בינואר הסיכוי להביא אותו גדול מאוד עכשיו זה או לשרוף זר 6 על בלם או לחכות לינואר ולהביא את בירנבאום על תקן ישראלי??? דילמה לא פשוטה בעניי ועדין הייתי מחכה לינואר
  8. התכוונת אלברמן מיותר, נוסא מאחור עם מדו זה שילוב הרבה יותר עוצמתי התקפית ולא פחות הגנתי מהשילוב עם אלברמן את מדו. יש נטיה לאנשים פה לגמור מהיכולת של אוגו ולהמעיט מזאת של נוסא לא סתם אוגו לא שחקן נבחרת ונוסא כן (גם היה בורג משמעותי על לפני שנה שנתיים בנבחרת) בכמעט כל פרמטר (כולל פיזיות,למעט פציעות) נוסא גובר עליו
  9. הוא אמור לדעתי לשחק ליד איגבור ומעליהם סקריונה אלברמן לדעתי משחק יותר מידי לאחור ולרוחב וממעט לאיים עם השער והכי גרוע שהוא בכושר פחות טוב הגנתית לעניין המספרים: הוא בישל העונה כמעט בכל משחק גול מסכים שהוא חייב לסכן יותר את השער תן לו חלוץ סביר לידו או בן חיים רק עם מוח והיה לו מזמן כמות בישולים משולשת
  10. כלום ושום דבר. לא הוחלף בסיום לא זכה לטקס מיטרו/קרלוס חזל"ש
  11. לטעמי ההתייחסות להתנהגות הארגון לא באה לידיי ביטוי מספיק: מילא כבר תקופה שהארגון הופך ללה פנטיקוס (ראה ערך שירים גזענים גם נגד ערבים שמועמדים אלינו וכו') אבל השריקות ליוסי סביב סרט הקפטן (שדיי נכפה עליו ,הוא ממש לא רצה אותו) ובעיקר השריקות לעדן ,לא פחות ממביש בכלל כל שריקות הבוז לשחקנים שהם עדין שלנו ולא יצאו בגנות הקהל או המועדון לא פחות מבושה במשפט התנהגות הקהל הוא סימפטום האב המכה,נותן סטירה ואז הוא חושב שזה יסלח באיזה שירה עוצמתית
  12. נוסא הוא השחקן היחיד במכבי שעושה תנועה לעומק,מדו הוא אמן בחוכמת משחק ובמסירות על מגש של כסף אם מכבי תביא חלוץ שעושה תנועה נכונה נוסא לא יהיה לבד במערכה
  13. כן קראתי את מה שהוא רשם (כשכתבתי התגובה שלו לא היית כתובה)אני מקווה שהוא צודק , מה שבטוח שככה זה היה עד עכשיו
  14. בקטע הזוי עדיף לב"ש לא להיות מדורגים בשלב הזה: 1. יש הרבה קבוצות ורובם או ביכולת שלהם ואפילו נחותים מהם 2. הקבוצות החזקות עדין לא נכנסות להגרלה 3. והכי חשוב שמכיל את הסעיפים הראשונים, זה השלב היחיד שהמנצחת בו לוקחת את הדרוג , כלומר נצחו הם מדורגים בשלב הבא המשמעות בלהיות מדורג בשלב הבא זה הסבירות לעבור אותו וההגעה לשלב הפלייאוף שמבטיח שלב בתים בליגה האירופאית למה זה אמור לעניין אותנו? שחקנים טובים רוצים להגיע לאיפה שחלום האלופות חיי (ראה ערך כל המאמנים שלנו,רייקו ושאר הירקות)
  15. מתי אם הכלל יש צמצום של היריבות האפשריות??
  16. •בישול גדול •המשולש :מיכה ,מדו והוא באגף מטורף •בינוני מינוס בהגבהות כדור •משחק הגנה מזעזע:בגול הראשון היה חייב לעצור את מגבו בעבירה ,בשני סגירה מזעזעת ובתווך ניצל באדום (אם שכטר במקום רוקוביצה זה נגמר באדום) •סך הכל לדעתי משחק טוב שלו,בעיקר כי אני עדין לא התאוששתי מהסיום המטורף הזה •וכן ,הבבונים נאמו לו ,בעיקר לקראת סוף המשחק
  17. פעם ראשונה שאני יכול לצעוק : ישששששששששששששש
  18. רק אני חושב שלא צריך להתאבד על המשחק בטרנר?? נכון ,ניצחון שם זה מכה קשה מאוד בכנף שלהם אבל וזה אבל גדול זה גם מכת מוות לשלנו במידה ונפסיד לדעתי צריך לשחק שם חכם וטקטי ולתת להם להתבשל עם הלחץ עד שהם יבואו לבלומפיד
  19. מאוד מקווה שמיץ לא יאשר את המתווה שלפחות מפרסמים כל ליצני החצר. בשונה מראדי (שגם את שחרורו בחינם ליריבה היחידה שלך מתוך רצון טוב לא אהבתי/הבנתי) ורמוט זה סיפור אחר: 1. גילי לבלבי נעלבי (שהייתי מאוד בעדו דרך אגב) משתין בקשת על כל המערכת,המקורבים שלו מדליפים על ימין ועל שמאל בעיקר בתקופה האחרונה. וכל זה כשמכבי נמצאת אולי בתקופה הכי חשובה שלה במירוץ. 2.חיפה הידועה בכך שסרבה במשך שנים לבצע איזה שהיא עסקה עם מכבי לא צריכה לקבל דבר בהנחה ובטח לא בחינם.. 3. כל חיזוק היריבות שלך בחינם פאטתי בעני , לא רוצה להישאר תוותר על השכר ותמצא קבוצה רק למכירה. שורה תחתונה - חיפה, רוצה את ורמוט ת
  20. מה שקורה בנתניה זה ביזיון קבוצה שמחליטה בינואר להרים ידיים ולעשות מכירה פומבית של השחקנים שלה פשוט בושה
  21. יש פה כמה שחיים בסרט, עזבו את באר שבע אנחנו משחקים פח הגנה זוועה,בעיקר הבלמים,קישור שלא תורם כלום התקפית ושחקני שיודעים רק ליצר הבלחות כשאנחנו נשחק סביר נסתכל על האחרות
  22. ברוך הבא מס 4 (חצי 8)
  23. שאוהד הפועל יפרוץ למגרש ,ירביץ לווקאמה ,ווקאמה יורחק,המשחק יפוצץ ואז יורידו לקבוצות 2 נקודות ויקבעו שהמשחק נגמר בתיקו אפס ללא נקודות. ת'אמת סתם תסריט דמיוני...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.