Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by roeeco

1. נראה כי ההתלהבות פה מוקדמת מידי , נשאר עוד שעה וחצי והסייסטה הספרד לא לטובתנו. האם שוב זה יהיה באשמת הפקס??
  2. חומר למחשבה , האם פידלף מיועד להיות המגן השמאלי בשביל להעביר את זיו ימינה ?? , הריי זיו הוא שחקן ימני במקור לא כזה בטוח שג'ורדי יתאבד על גבאי
  3. ע"פ הפרסומים באינטרנט : 1. זהבי סיכם וזה נראה סופי 2. לפחות לפי ערוץ 5 , גבאי קרוב מתמיד. כנראה שיצאתי חומוס , אבל מעדיף תמיד לצאת חומוס ושזה יהיה התוצאה. לסיכום - מודה , חמור קופץ בראש
  4. הפסדתה לקבוצה שהוציאה 1/21 אפשריות לפניך , אז אתה בטוח לגבי כל השאר?? שוב לנו אין את כל האינפורמציה , אבל אים אין מחליפים בזמן הקרוב זאת טעות לשחרר בתקידים האלה. שחררו את ארשנקו אף אחד לא חשש כי יש מספיק מחליפים ראוים , לפני שאניימה הלף לאליפות אפריקה דאגו למחליף , לשני העמדות האלה חייב מחליףלפני שמשחררים. דרך אגב אתה באמת חושב שאם המחליפים יגיעובסמוך לדרבי הם יהיו יעילים???
  5. זה בדיוק הנקודה , אלו שתי העמדות הכי בעייתיות מתחילת העונה ולכן למה לשחרר שחקן לפני שמגיע מחליף גורי רוצה ללכת? אין בעיה תלך רק אחרי שיגיע מחליף (ואם סיכום השחרור שלו היה לפני שהוא התפשר זה גם בעיה) דהן רוצה ללכת בסדר גמור אילו מומלץ שיצבור דקות אבל רק אחרי שיגיע מחליף. נכון יש עוד זמן עד שהחלון יגמר אבל בנתיים יש משחקים חשובים , ובמשחקים הקרובים אתה תשחק ללא מגן טבעי , כי בנינו ורד לא ישחק , ובלי מחליף עם אוריינטציה התקפית בקישור האחורי
  6. אני מקווה שמישהו בצוות המקצועי יודע מה שהוא עושה: 1.גורי שוחרר ומחליף טרם הגיע בעמדה הכי בעייתית של מכבי,עם כל הכבוד ייני לא מגן ואת ורד כנראה אוסקר לא ממש סופר. 2.דהן משוחרר לפני שמגיע מחליף , עם כל הסחבת סביב זהבי עדין לא רואים שהסגה הזאת לפני סיום.העמדה הזאת בשיטה של אוסקר היא הכי חשובה , המשוטף לכל משחקי החוץ שמכבי לא ממש מניעה כדור והקשרים שהם הלב של השיטה לא ממש באים לידי ביטוי ולכן מכבי מתבססת על כדורים ארוכים ומבציעים אישיים. דהן הוא עוד הקשר הייחידי מבין המחליפים שידע לשלב משחק הגנתי עם משחק התקפי (אומנם ברמה בנונית אבל בכל זאת). הליגה מגיעה ליישורת האחרונה והפועל לא תמשיךלעד
  7. מכור או לא , כשאתה ערב משחק מדבר על הרצון לעבור ליריבה , כשאתה מחמיץ שני שערים של 100% גול זה לא נראה טוב
  8. חיפה בנוער , בדיוק לזה התכוונתי, מכבי מובילה , יותר טובה בחצי השני ואז משום מקום , מעבר לתוספת הזמן הרחקה מהחצי של שחקן חיפה + טעות ביציאה של טובלי (שהיה מצוין היום דרך אגב) וחיפה משווה. במקום שיהיה 5 הפרש ומומנטום של שתי הפסדים רצופים לחיפה, תיקו שני של פיספוס למכבי והרגשת ניצחון לירוקים. שוב זה לא משנה איך זה יסתיים אחרי משחק כזה יש ריח באוויר.
  9. 18:00, עירוני קריית שמונה - הפועל חיפה x 18:00, מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד 1 18:00, הפועל רמת השרון - בני יהודה x 19:15, בני סכנין - הפועל תל אביב x 20:00, מכבי חיפה - הפועל עכו 1 יום ראשון: 20:15, בית"ר ירושלים - הפועל רמת גן 2
  10. א. שלא תבינו אותי לא נכון אין לי תלונות על העונה של מכבי להיפך , כבר שנים לא היינו חזק במרוץ והכי חשוב שברוב המשחקים ,בעיקר בבית אני ממש נהנה מהכדורגל ולא רק מהקהל. ב.השאלות ונקודות המחשבה שלך הם בדיוק למה שאני מתכוון: 1. עטר שם את הפנדל (וכשמישהו כבר יגיד לו שכל הליגה יודעת שהוא בועט את כל הפנדלים שלו לפינה הימנית של השוער למטה) ואתה מפרק את הפועל והפער היה 9 נק'. 2. תיקו מול חיפה והיא הייתה שוכחת מפנטזיות האליפות. וכו' שוב אין תלונות רק רצון להרגיש אפילו קצת את הסמפטומים הקטנים האלו (דוג' לכך :למרות שקשה להיזכר אני בטוח שלא היה לך ספק כשנתניה הובילו על הפועל 3-0 בדקה 77שהם ישוו ובעי
  11. בכל עונה ניתן לראות במהלכה אצל האלופה שבדרך אבני דרך שמעידים על אופי של קבוצה אלופה. אם זה בנצחונות בדקות הסיום , נצחונות מרשימים על קבוצות צמרת ובעיקר במשחקי חוץ , מהפכים וקמבקים מרשימים ,רצף נצחונות יחסית ארוך ובעיקר משחקים שאתה רואה ואומר שלא משנה מה התוצאה עכשיו בסוף היא תנצח. השנה אם אני לא טועה למעט הקאמבק המרשים מול רמת השרון (ותסלחו לי שאני לא מחשיב את הנצחונות הבייתים על קרית שמונה וחיפה ,כי בנינו זה היה במחזורים הראשונים כששתי הקבוצות היו בממומנטום פח).עדיין לא הרגשתי את ההרגשה שהשנה זה שלנו, שיש ריח באויר. בעונה שהיריבה שלך לא מנצחת 4 משחקים רצוף מול קבוצות תחתית ומשיגה רק 3 נק'
  12. בשיטה שבה משחק אוסקר 4-3-3 החוד צריך להיות בנוי משני קיצונים מהירים ורצוי גם טכנים. הוא משתמש בעטר באגף אחד ומי שהכי מתאים לאגף השני לדעי הוא גאל מרגוליס (ברגע שיכנס לכושר משחק ויצבור ביטחון לאט לאט). מי שעוקב אחריו יודע שהוא מהיר מאוד ובעיקר טכני והכי חשוב שחקן קו אמיתי ולא כזה שרגיל לשחק באמצע כמו אלירן. אם אני לא טועה מרגוליס עוד לפני שנתיים שיחק במחזור האחרון נגד אשדוד כשהיה בן 16 וגרם לפנדל אותו כבש יצחקי במשחק החזרה שלו אחרי הפציעה וזה היה בזכות המהירות המטורפת של הילד הזה. גם המעט דקות נגד החיפייות הוא היה היחיד שמהלכים שלו הובילו למצבים מסוכנים. עם שחקני כנף כמו גאל ועטר וחיזוק של
  13. יש פה מישהו שיודע מדוע מרגוליס לא משחק עם הנוער אם הוא לא משחק/בסגל של הבוגרת???
  14. למישהוא פה יש מושג מה קורה עם מרגוליס??? הוא עדיין פצוע?? הוא בכמה דרגות יותר טוב מכל הצעירים שמקבלים הזדמנות והוא אפילו לא בסגל, אם הוא כשיר הוא חייב לשחק לפחות בנוער משום מה יש תחושה שמכבי מפספסים עוד צעיר מוכשר מאוד , מה גם שהוא משחק בתפקיד שהכי חסר למכבי קיצוני טכני ובעיקר מהיר באגף
  15. במשחק היחיד שלו בבוגרים בשנה שעברה פריצה מדהימה שלו הובילה לפנדל וכרטיס אדום. הוא בדיוק מה שחסר בבוגרים קיצוני שמאלי מהיר ולא אגואיסט (המשחק היום הוא רק הוכחה לכך) ושוב יש חדש עם סיפור החוזה שלו? לצערי ההיסטוריה מוכיחה שמכבי תמיד מפספסת צעירים
  16. מישהו באמת יודע מה קורה עם החוזה של מרגוליס??
  17. לדעתי גדולה של מועדון ובטח של האוהדים זה לזכור את הגדולים ביותר שהיו במועדון. ולא יקרה כלום אם נקדיש לזה מס' רגעים במקום לקלל קהל יריב או לקלל את הבעלים,מאמן,שחקנים וכו' נ.ב ואני לא אומר שזה מה שאנו עושים בעיקר אבל אם נודה על המציאות אחנו עושים את זה מידי בעם (ואני עדין)
  18. בדומה לשירה למני לוי בדקה ה- 12 והעידוד לנימני (בעיקר בזמן שהיה בביתר ) בדקה ה-8 ו/או הדקה ה-88 , אני מציע מחיאת כפיים בכל משחק לכמה רגעים בדקה ה-5 (מס' החולצה אותה לבש בזמן ששיחק במכבי). אשמח אם תגיבו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.