Jump to content

roeeco

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by roeeco

1. אתם קצת מתבלבלים,האליפות הזאת היא של כל מי שאוהד מכבי, בין אם הוא אוהד כורסא ובין אם הוא שייך לאחד הארגונים. אי אפשר וזה בטח לא נכון למדוד עוצמה של אהדה לקבוצה. המושג "טרמפיסטים" מגוכח בעניי, היא שייכת לאנשים שחושבים שהקבוצה בבעלותם , כאילו מישהו פתאום בא ותופס להם את המקום. אוהד הוא אוהד באשר הוא ,תהיו גאים שיש למכבי כמות כזאת של אוהדים , גם אם רובם מזוהים כאוהדי הצלחות וה"רולקסים". והכי חשוב בזמן שרוב הקהל (שכן מגיע למגרשים ולא שייך לאחד הארגונים) מתפלל לאחדות ביציעים הדיון הזה רק מרחיק אותו , סוג של טפיחה עצמית על השכם. נ.ב אני בן 34 ומנוי למכבי עוד לפני שרוב הכותבים פה נולדו (מגיל 6 ,בחשבון פשוט כבר 28 שנה) אז בטרמפיסטיות אי אפשר להאשים אותי.
  2. 18:00 עירוני קריית שמונה - בני יהודה 1 19:10 הפועל באר שבע - הפועל חיפה X 19:10 הפועל עכו - הפועל רמת גן 2 19:10 בית"ר ירושלים - מכבי נתניה 1 19:10 מ.ס. אשדוד - בני סכנין 1 יום ראשון: 20:15 הפועל תל אביב - הפועל רמת השרון 2 יום שלישי: 21:45 ברצלונה - באירן מינכן X יום רביעי: 21:45 ריאל מדריד - בורוסיה דורטמונד 1
  3. תכלס שיר האליפות צריך להיות רימיקס של שיריי יציע בשילוב קטעי שידור של שדרנים בשערים חשובים , בסגנון של הרימיקס באליפות הקודמת , לזה כולם מתחברים וזה הכי מצמרר שיש , מה שבטוח לא נצטרך ללמוד את המילים והקצב
  4. מה עם אבא של ייני ? שישיר עם השחקנים
  5. תראה אני לא מכיר אותך אבל מניסיון של אחד שחווה כמה אליפויות ( הראשונה הייתה ב 92 כשהייתי בן 13 ) זה בטוח יבוא , התזמון ? יכול להיות בכל רגע נתון ,: כשתצא למגרש ותראה שיירות של רכבי ?חתונה צהובה? לכיוון ר?ג , אולי בכניסה לאיצטדיון כשתראה אותו מלא ב 40000 צהובים , כשמכבי תוביל ( נקווה שזה יהיה התסריט ) וכל הקהל ( רובו ) ישיר ? עוד יום יבוא? , כשזה יגמר סוף סוף ( נקווה שהיום ) וייני יניף את הצלחת , בנהירה המטורפת לכיוון גני יהושוע בצורה ספונטנית ( ראה ערך הדרבי ?4? ליד הקופות של שער 11 וקרית שלום או באליפות הקודמת ב 2003 ) ואולי כשתלך לישון כשכל זה יגמר ואז תעכל את כל זה , מה שבטוח זה יבוא !!! כאבא לילדים, בלידה של ביתי זה הגיע רק ,אבל רק כשהיא יצאה לאוויר העולם , עד אז נאדה כלום . ?עוד יום יבוא ,וזה בסוף יקרה...?
  6. יום שבת: 17:00 הפועל תל אביב - עירוני קריית שמונה-2 19:15 הפועל באר שבע - הפועל עכו -x 19:15 בני סכנין - הפועל רמת גן x 19:15 הפועל חיפה - בית"ר ירושלים-1 19:15 מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד-x יום ראשון: 20:00 בני יהודה - מכבי חיפה -1 יום שלישי: 21:45 באירן מינכן - ברצלונה-1 יום רביעי: 21:45 בורוסיה דורטמונד - ריאל מדריד-2
  7. מסכים עם הרוב רק תיקון קטן, התפקיד של רמת השרון היא להלחיץ את המשטרה , הקצאה נמוכה של כרטיסים יוצר יותר לחץ עליהם. ובאש ובראשונה תפקידם הוא להפיל את כל האחריות על ההתאחדות. תפקידנו , לבוא בהמונינו ללא קשר לספינים , אנחנו לא יוצרים לחץ אנחנו יוצרים מציאות!!!!!
  8. אין לי מושג מאיפה ספורט 5 מוציא את הידיעה הזאת , כנראה המשך של המלחמה הבלתי פוסקת בינם לבין אופירע , כל פרסום אצל אחד מהצדדים ישר זוכה לפרסום נגד. מה שבטוח הוא שהדיון על מיקום המשחק יהיה רק היום בערב או מחר. רמת השרון עושה הכל בכדי להעביר את המשחק ובד ובד לא לאבד את הלגטימציה של המגרש לשנה הבאה. הם הוציאו מכתב להתאחדות בטענה שהם רוצים לארח בבית כי הם לא רוצים שלא יאשרו להם את המגרש בשנה הבאה מול הגדולות ומנגד הם טענו שההחלטה היא של המשטרה , השיא של הספין שלהם הוא בזה שלמרות התכולה של 4000 מקומות והיכולת לספק 2500 לאורחת (אם הם ממש רוצים למלא את האצטדיון אז גם יותר) הם מוציאים הודעה שהם מתכוונים לשחרר רק 800 כרטיסים למכבי. שוב היחידה שמתנגדת להעברת המשחק היא ההתאחדות. מה שבטוח לא משנה מה תהיה ההחלטה כולם באים למשחק , במקרה הגרוע אם וכאשר זה יקרה בסוף ,בסוף המשחק נחגוג כמו שאוהדי ביתר חגגו במשחק האליפות המפורסם שלהם כשארחו את הפועל אם אני לא טועה וזכו באיצטדיון רק !! במחשבה נוספת זה יכול להיות אפילו מתוק יותר לחגוג אליפות מול ההתנהלות הבזיונית של הלוזונליג
  9. 15:30 הפועל תל אביב - מכבי חיפה 1 18:00 עירוני קריית שמונה - הפועל רמת השרון 1 18:10 הפועל רמת גן - מכבי נתניה X 18:10 הפועל עכו - בני סכנין 1 18:10 מ.ס. אשדוד - הפועל חיפה X 20:20 בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע X
  10. 16:00 הפועל חיפה - הפועל רמת גן 1 18:10 מכבי נתניה - בני סכנין X 18:10 הפועל באר שבע - מ.ס. אשדוד 1 18:00 הפועל רמת השרון - בני יהודה X 20:30 מכבי חיפה - עירוני קריית שמונה 2 יום שני: 20:30 בית"ר ירושלים - הפועל עכו X
  11. כאחד שראה את המשחק מהבית היה עידוד נפלא היום 90 דקות יציע שלם , פשוט תענוג. שפו לכל אחד נסע צפונה
  12. מי הגאון שסידר את לוח המשחקים של הפיילאוף?? זה שארגנו מחזור אמצע שבוע אחרי משחק כפול של הנבחרת כבר ביזיון , הריי לא חשבו ששחקני הנבחרת שמשחקים בארץ יהיו בעיקר מהקבוצות המובילות ? , לא יכלו לעשות מחזור אמצע בשבוע אחר פחות עמוס? , ואנחנו נדפקנו כי סדר ההגרלה אומנם פותח למוליכה עם שני משחקי בית אבל יוצר רצף מטורף של משחק בית מול ה 2 - חיפה , חוץ מול ה 3 - ק?ש ובית מול ה 4 - הפועל ,דווקא המקום ה 2 נהנה לכאורה מיתרון מסוים , פתיחה מול ה 5 חוץ נגד ה 1 ( שלדעתי עדיף לה כי זה משאיר את הגומלין אצלה בבית ובדרך כלל הוא היותר משמעותי ) ואז שוב מקבלת שני משחקי בית מול ה 6 וה 3 . והשיא מגיע שאחרי הרצף המשוגע שיש לנו ( פלוס תוספת הנבחרת ) אנחנו יוצאים ללא פחות מ 3 משחקי חוץ רצופים ששיאם בחיפה. אז תגידו לי אתם מה רע בבית חוץ המסורתי ?? אני רק מקווה שהשבוע יעבור חלק כי אם לא אני אצטרך להיות מחובר לקוצב
  13. אמן, ואם אפשר בקשה נוספת שיחליף את שחקני מכבי (לפחות חלק)במחצית
  14. כשאני קונה חולצה אז אני בוחר רק סמלים של המועדון ולכן זה חייב להיות או שחקן בית ( נימני , דריקס )או שחקן שהגיע אלינו כשהוא צעיר ועבר תקופה במועדן ( ראול של ריאל , זאנטי באינטר דוגמה לזר ). אבל זה רק אני
  15. סיכום משחק : סה?כ בסדר , אין פצועים בכוחותינו , אולי מיני פציעה לטווטחה ( לטעמי השחקן הכי חשוב בחיפה קצת אחריו זה קטן ובוקולי ). לוזון עם משחק עם הרכב דיי מוזר לטעמי , מעדיף את קבהא שחקן ליגה לאומית על פני לוגסי באמצע , אגב גם החילוף הראשון שלו זה עזאם שחקן קבוצת תחתית. דסה לא שיחק כל העונה בביתר ( התחיל לשחק בגביע מולנו ) והוא כבר הרכב ראשון ורטה טוב ממנו , והשיא מיכה לא רק שהוא לא בהרכב הוא גם חילוף 7 כשבמשחק הראשון הוא בכלל לא שותף , אלטמן שחקן מצוין משחק באנגליה וכמו מיכה הוא בקצה הרוטציה , רק להבין את האבסורד , כאליבת, סולליך ואחמד עבד לפניהם.
  16. נו אולי יצא מהמשחק הזה משהוא טוב , טווטחה פצוע או נגמר לו האוויר?
  17. כדור ענק של דבור , עם רגש בין שני גרמנים ( ולא שייע , זה לא פגע בגרמני )
  18. את האמת , כבר 25 שנה אני במגרשים , הייתי עם מנוי עוד כנער באליפויות בתחילת שנות ה 90 וגם בזאת ב 2003 עם אליפות במשחק האחרון מול הפועל פ?ת , אבל משום מה לחץ כמו שאני מרגיש בתקופה האחרונה לא הרגשתי אך פעם , לכן המסקנה היא - לקום במאי ( מקווה שזה יגמר איפה שהוא באפריל )
  19. בדור ההוא לנימני היה מקום בהרכב רק בתור מגן שמאלי החולשה של הדור ההוא הייתה חלוצים פחות טובים ובעיקר הגנה איטית יותר בעיקר במרכז
  20. רק שיום שלישי יש משחק נוסף לנבחרת וביום שבת/רביעי/שבת משחקים על עונה שלמה
  21. טוב מיצינו,ייני "המצטיין של המחצית הראשונה" בקש חילוף , שמור על הרגליים וטיבי "בישול ענק (למרות שיורם סנילי ארבל טוען שהבישול של חמד)" צא לנוח , יש עוד שבוע משחקים חשובים יותר
  22. לא שאכפת לי יותר מידיי , בכל זאת עדיף שישמרו שחקני מכבי כוחות לשבוע המטורף שהולך להיות בליגה אבל , גיא לוזון מעדיף על פני מיכה , שחקן הרכב בקבוצה הכי טובה בליגה ועוד שמיכה הוא בין המצטיינים שלנו את : כאליבאת שחקן קבוצת תחתית , זגורי כנ?ל , סולליך שהוא מחליף בק?ש , ואחמד עבד אותו דבר , מה אני אגיד לכם פשוט בדיחה , מיכה , דבור , לוגסי חייבים להיות שחקני הרכב בנבחרת הזאת ומרגוליס כל עוד הוא כשיר ובעיקר רוצה חייב להיות שחקן סגל לגיטימי , אין שחקן עם מהירות ודריבל כמו שלו בנבחרת. למזלנו לוזון לא מבין את זה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.