Jump to content

אלחנדרו קניג

משתמשים רשומים
    20
  • Last visited

Everything posted by אלחנדרו קניג

1. לא יודע מה זה על הנייר, אתה מחרבן שלושה משחקים ועדיין בפער 3. הרצון להחתים זרים הוא יותר מנותק ממבצע טריפל של הוט, להביא כרגע גם זר שהוא גם שחקן כדורגל וגם ברמה טובה? עוד לא המציאו ביצת קינדר מורכבת כזאת. היית צריך להסתער על השוק הישראלי המקומי ומעבר לים. אבל רק ישראלים.
  2. לומר שקינדה גמור זו משאלת לב, לומר שהוא התחנן לבוא לפה זה לאכול את עצמך עם כפית. בשנייה שמכבי החליטה לוותר עליו הייתה צריכה לבוא תגובה הולמת, להראות שאנחנו אולי טובים אבל לא מסתפקים בכך. מכבי קצת נראית כמי שקפאה על שמריה.
  3. הקיץ היה טוב כי הוא שם אותך בעמדה מצוינת לקראת החלון חורף, את ינואר היינו צריכים לסגור לפני חודשיים עם 2 שחקנים בכירים לפחות. קינדה היה אחד מהם.
  4. הקיץ היה יחסית טוב, הגענו לינואר שבו היו צריך להיות מקצה שיפורים שכבר סגור בנובמבר, עכשיו המחירים שונים וההיצע קטן.
  5. אם להסתכל על חצי הכוס, אז במכבי מבינים עכשיו שהסגל הזה קצר מידי, לא יודע מי על המדף ומי בפנקס אבל ללא רכש משמעותי יהיה בלתי אפשרי לרוץ עד הסוף.
  6. נותן כרטיס ל13 גוש 302 מבקש שער 11. אם יש כזה אני פה
  7. מי שמקבל הודעה כזו משמע המנוי שלו לא זכאי לכרטיס אם יש מספר מנויים צמודים כמו למשל אצלי 3 מנויים אך זכינו רק ב1 אז רק המנוי המסוים שזכה זכאי.
  8. ישתלב מהר וזה מה שחשוב כעת. להביא בלם זר שיצליח פה בינואר זה עובד כמו לאכול בננה לרוחב.
  9. אם כך מחזלש, חלש מצידו לשרוק על זה.
  10. דל״פ. עמיחי ואפק ננעלו על המותן של דהן, השריקה של פריד הייתה בעקבות היד של דהן לתוך הגוף יוספי, המותן הגיעה אחר כך. שריקה גבולית שאפשר לתת לכל צד, הוא עמד קרוב וזה המגע שהוא ראה בגלל זה הוא גם אישר את הפנדל כי הוידאו הראה לו בדיוק את מה שהוא שרק.
  11. מקצועית משחק מאכזב עבורו, מומנט של הארכת חוזה הזדמנות נהדרת מבחינתו להפוך לקלף משמעותי, אני לא הרגשתי אותו. מקווה עבורו שיפתח גם נגד חדרה ויעשה את השיפור.
  12. גולסה בשיאו אחד השחקנים החזקים פיזית. שחר נראה נעים וחומל לידו
  13. חד משמעית. משחק מעולה שלנו במגרש לא פשוט, בכלל כיף לראות את מכבי העונה, תמיד משחקת, תמיד מנסה אין פה עניין של רק איכות שחקנים כי היינו שם שנה שעברה וזה לא באמת עבד, יש פה עבודת אימון טובה מאוד שמורגשת בכל אלמנט כמעט. שחקנים מוציאים מעצמם הרבה יותר ממה שהורגלנו. מעט חבל שזה מתרחש בעונה שהכדורגל קצת פחות משמעותי
  14. חסר קשר. ביטון חזר לצוף ושחר צולל איפשהו
  15. אין פתרון מושלם, צריך פשוט לקבל את המצב ולקוות לטוב. לי ברור שמכבי עושה את המקסימום בעניין. אגב בעניין הגדלת המכסה אני מאוד בספק אם זו החלטה חכמה, זו החלטה שצריכה לבוא רק שיודעים שהעניין בטוח, לא חושב שיש מישהו אחד שיכול להתחייב כרגע על כך, עם כל החרמנות המובנת לאסקפיזם.
  16. מבט מהיר על החודש מגלה שהולך להיות הכי קשה שאני זוכר, ונאחס צידה רגע אפשר לסגור את הסיפור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.