Jump to content

אור מלול

משתמשים רשומים
    119
  • Last visited

2 Followers

About אור מלול

• Birthday 06/12/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,854 profile views
  1. הקופות הערב ייפתחו ויישארו כרטיסים נכון?
  2. נכנס היום אש למשחק הוסיף קצב ומחץ בהתקפה רק שימשיך ככה! בלי קשר איך שהוא נכנס שיר אחד מתנגן לי בראש וחובה להכניס אותו - על המנגינה של "מי שנכנס אדר" צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקוווווו עולה עולה עולההההההההההה צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקוווווו עולה עולה עולההההההההההה צ'יקווו ציקוווו אופאדוווווו צ'יקווו עולה עולה עולהההההההההה"
  3. בקיצור חלום שלי שיכניסו לצ'יקו שיר על המנגינה של מי שנכנס אדר צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקוווווו עולה עולה עולההההההההההה צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקו צ'יקוווווו עולה עולה עולההההההההההה צ'יקווו ציקוווו אפואדוווווו צ'יקווו עולה עולה עולהההההההההה
  4. דצמבר הקרוב בעזרת השם אני טס לחודש... תכננתי את הטיול הסטנדרטי שהרוב עושים רק שיש לי באמצע הטיול התלבטות. בימים הראשונים טאנה כולל אומגות וכל השיט.. ההתלבטות היא אם אחרי הצפון ישר להגיע לבנגקוק ומשם שלושה 3 לילות פטאיה ואז לחזור לבנקוק ומשם פוקט 4 לילות וקופיפי 3 לילות או לעשות לטוס ישר מצאנג מאי בצפון לקופט ואז קופיפי ואחרי קופיפי לעשות פטאיה..(עם אותו מספר לילות כמו קודם רק סדר שונה) *ההתלבטות היא גם לגבי נוחות של הגעה לאיים וגם לגבי האווירה בכל אי אחרי השלושה האלו עושה שבוע קופנגן, שבוע קוסמוי ו3 לילות בנגקוק למי שיש עוד טיפים והמלצות חוץ מההתלבטות אשמח לעזרה ובמיוחד אשמח להמלצות לבתי מלון בפטאיה פוקט וקופיפי תודה לעוזרים ??
  5. כמה שאלות דחופות עד איזה תאריך המבצעים? האם זה רק און ליין או שזה גם בחנויות? המכנסיים הקצרים מידה L זה אינדיקציה לאיזו מידה נגיד בג'ינס?
  6. אני ו2 חברים מחפשים רביעי שישלים לנו 2 חדרים זוגיים לדיל באיסתא משני 11.9 עד שישי 15.9 בסביבות ה550 יורו לאדם כולל טיסה מלון וכרטיס למשחק מי שמעוניין שידבר איתי 0506768929
  7. תיסלםלמי שיש עוד שיעלה... צריך כמה תמונות באיכות טובה מהיום
  8. יש סיכוי שהמשחק הראשון בחוץ (17.8) יהיה סביבות השעה 18:00? כל הזין חתונה של חבר טוב באותו יום
  9. הוא לא האשם היחידי אבל הוא האשם הכי גדול! הקבוצה כבר חודשיים משחקים בלי שיטה בלי כלום הנעת כדור של ליגה ג' חילופים הכי טפשיים שיכולים להיות ונראה כאילו אין לו טיפת שליטה במה שקורה על הדשא בקיצור ביזיון בושה וחרפה שממוקה הזה עדיין בטייטל מאמן מכבי....
  10. קיצור הקפוצ'ון שבנושא הזה https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=153907 מידה L מישהו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.