Jump to content

רז מקדסי

משתמשים רשומים
    65
  • Last visited

About רז מקדסי

• Birthday 13/01/1991

Recent Profile Visitors

1,851 profile views
  1. אני עכשיו בקורס מדריכים (שהקורס שאתה צריך לעשות לפני הקורס מאמנים) שהתחיל במרץ ונמשך חצי שנה, עולה 5450 ש"ח ואתה מקבל תעודה לאמן עד נערים א' (גילאי 16). את הקורס מעביר אמנון רז (אחד מהיחידים בארץ שמעביר גם את הקורס פרו). אני גם לא שיחקתי בשום קבוצה אבל אתה לא צריך להגיע עם ידע קודם. חוץ מהלימוד המעשי על כדורגל וחלק של תורת האימון של הכדורגל אתה גם לומד ונבחן באנטומיה, פיזיולוגיה ופסיכולוגיה. באירופה אני לא יודע אבל בארץ הקורס נמשך יותר זמן מהמינימום של אופ"א. בשביל להשלים אחרי זה לקורס מאמנים אתה צריך לעבוד שנתיים עם משכורת בתור מאמן (או אפילו עוזר נחשב..)
  2. מישהו מאשדוד? או אפילו חולון ראשון תל אביב משהו כזה...?
  3. מישהו יודע אם התחנת רכבת בנתניה קרובה לוינגייט? או מה הדרך הכי קלה להגיע מאשדוד?
  4. אם אני רוצה לבוא רק למשחק (בלי שאלקה וכאלה) הדיל של השטיח המעופף טוב? מישהו יכול להביא אותו (אם נשארו חבילות אליו בכלל...)?
  5. אם מישהו רוצה 2 מבוגר לשער 8 במחיר עלות שיכתוב פה או הודעה פרטית...
  6. הזמנתי באתר ועשיתי להטעין במנוי אבל הם לא ביקשו מספר מנוי...הגיוני?
  7. אני יכול להיכנס עם המנוי או שצריך כרטיס מהקופה?
  8. סליחה על המיני הקפצה.. הזמנתי עכשיו כרטיס טיסה באינטרנט (כי בטלפון אמרו לי המשרדים סגורים אבל פתוחים מ7 בבוקר עד 8 בערב ועכשיו רק 6 בערב...) יש לי מספר הזמנה, אני צריך לקבל עוד משהו?לחתום על משהו? לאשר משהו?
  9. מכבי פתח תקווה - בני סכנין 1 הפועל עכו - בני יהודה 2 הפועל רעננה - מ.ס אשדוד X בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה 1 יום ראשון : הפועל תל אביב - מכבי חיפה 2 יום שני : הפועל באר שבע - עירוני ניר רמת השרון 1 בונוס א' 2. לפחות פנדל אחד יוחמץ ובנוסף לפחות כרטיס אדם אחד יונף בונוס ב' 3. במשחק יהיו יותר קרנות מאשר במשחק המרכזי
  10. הפועל רעננה - מכבי חיפה 2 הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה 1 מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד 1 בני סכנין - עירוני רמת השרון 1 בית"ר ירושלים - בני יהודה X הפועל תל אביב - הפועל עכו 1 בונוס 1: ג. ממוצע השערים במשחקים של בית"ר עומד על שני שערים למשחק - במשחק ביום שבת יכבשו שני שערים. בונוס 2: ד. לפחות שני שחקנים יכבשו צמד או יותר
  11. הוא אמר רק קנס 250 או קנס +פיצויים(נגיד 100 קנס ו150 פיצויים)?
  12. הפועל חיפה - בני יהודה X הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה X בני סכנין - מ.ס אשדוד X הפועל רעננה- הפועל עכו 1 מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה 2 בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב 2 שאלת בונוס א: ג. ישרקו לכל היותר 2 פנדלים , לפחות אחד יהיה בחוץ שאלת בונוס ב: א. ישלפו לפחות 6 כרטיסים במהלך המשחק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.