Jump to content

צהובי המדים

משתמשים רשומים
    14
  • Last visited

2 Followers

About צהובי המדים

• Birthday 04/09/1982
  1. יואב יואב בו תיהיה יותר מדוייק זוהר זרק בקבוק זה בקושי פגע בגדר עטר זרק בקבוק מים שכנראה היה עם בטון בפנים פגע בצלעות של איזה עמלק חיפאי יצא לו קצף מהפה ואתמול כל הלילה במקום לעשות סליחות בכותל התפללתי לשלומו (: אם נסיים עם דאבל כמו בעונה ההיא... עטר יכול לתפוס להם בביצים לבעוט לחם בתחת בקיצור לעשות להם כל מה שהוא רוצה (:
  2. תפסיקו להעצים ולחפור על הנושא סתם ולהלהיט יותר את הרוחות. יש עובדות בשטח מושיקו שחקן גדול בעל פוטנציאל להיות ענק. ראינו את זה העונה והוא עוד יוכיח לנו בהמשך. בשני המשחקים האחרים בהם מושיקו נכנס במחצית הוא היה חלש וזאת גם עובדה וזה גם קורה ועוד יקרה. הטעות היחידה היא של איווניר. פעמיים. הראשונה אלברמן נתן 2 מחציות טובות פלוס מול קייב וחיפה ולכן היציאה שלו עוררה זעם. שנית קשה לי להאמין שכל השבוע מושיקו היה מצויין באימונים ופתאום במשחקים האלה היה נפילה איווניר היה חייב לראות את זה. ובמיוחד שהחילופים לא שיפרו את צורת המשחק של מכבי ולאו דווקא בגלל החולשה הספציפית של לוגסי ב 2 המחציות האלה. הוא גם חזר מפציעה תשלב ביותר הדרגתיות
  3. לא רולוונטי עכשיו כבר כלום מה שכן רלוונטי שהוא כבר לא במכבי ולא נצטרך לראות את אבא שלו יותר מכבי עשתה טעות עם החוזה שלו ושילמה על כך. לשחקן שעוד 5 חודשים יהיה חופשי חצי מליון יורו זה הרבה מאוד ולמיץ לא מפריע חצי מליון או מליון או רק רצה להיפטר מיעקב בוזגלו גם מאור כבר לא מעניין אותי מצידי שיצליח ויכבוש 30 גולים בעונה ומצידי הוא יכול לשבור גם את הברך מלפני כמה דקות גם ה 2 אחוזים שעניינו אותי נעלמו.
  4. יש לי. זה בשביל קרוב משפחה שאני רוצה שיהיה איתי ב 11
  5. מעוניין לקנות מנוי ל 11 מבוגר עד 1000 ש"ח או לחילופין לתת מנוי לשער 8 במקום.
  6. מזה מחזקות את הקבוצות היריבות ?? תמיר כהן לא שחקן מכבי וגם הכרטיס שחקן שלו לא שייך למכבי. מכבי לא רצתה אותו ובצדק אין לו מקום מבחינת מקצועית במכבי. אז גם לא רוצים וגם לדרוש ממנו שלא ישחק בקבוצות אחרות ?? מה רצית לחתום איתו על חוזה יקר ולהושיב אותו בספסל כדי לא לחזק את היריבה ? נגמרו הימים האלה
  7. אי אפשר לבוא בטענות לשחקן שאנחנו לא רוצים ולהגיד לו אין לך מקום אצלנו אבל גם אל תחתום אצל קבוצה אחרת. עם כל הכבוד לתמיר כהן אין לו כרגע מקום במכבי וגם רצוי לא להביא עוד קשר שיגרום לעומס בקישור. גם ככה אנחנו מגיעים למצב שאלברמן אפילו לא בסגל. מה שאנחנו צריכים זה רק מגן שמאלי וזהו!!!! שמישהו יתעורר כבר במכבי!!! שיהיה לתמיר כהן בהצלחה רק לא מולנו. בוז בטוח הוא לא יקבל ממני.
  8. אלירן עטר אולי השחקן היחידי במכבי שאסור לתת לו הוראות אלא לתת לו לשחק בצורה חופשית כמה שיותר. בצורה כזאת נוציא ממנו את המיטב. נכון גם אני התעצבנתי עליו כמה פעמים על חוסר פרגון אבל הוא גם מפרגן. הגול העצמי הגיע אחרי מהלך מעולה שלו שיש חלוצים שהיו גם מנסים לבעוט בעצמם והוא הוציא רוחב. לצורך העניין צריך לחיות עם עטר כמו שהוא למרות שהוא לפעמים מתנהג שכונה. צריך לחיות איתו לטוב ולרע אני מבטיח שיהיה הרבה יותר טוב. נכון שיש לו חסרונות אבל אם הוא ישפר את כל החסרונות שלו בינואר הוא כבר יהיה על המטוס לאירופה לאחת הקבוצות המובילות. אגב זה רק אני או שהיה נדמה שהוא מנסה לפרגן במיוחד ליצחקי אפילו יתר על המידה חחח
  9. פה כבר לא מדובר על הפסד במשחק ליגה מדובר פה על מועדון שלם שיכול ללכת קיבינמאט כמובן שאין לי אפילו סימפטיה אליהם אבל בכל זאת רק שתדעי שאם מיץ פתאום קם בבוקר ומחליט שזהו המצב שלנו יהיה יותר קשה משלהם בדיוק כמו שנגיד שמכבי לא בחיים לא תרד ליגה זה לא יכול לקרות זה מכבי ולפני כמה עונות ניצלנו מחזור אחד לסיום
  10. באמת אחלה אתה צודק זה מה שאנחנו צריכים כנראה כדי לקחת אליפות כי עם עוד קבוצות קשה לנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.