Jump to content

הילד משער 8

משתמשים רשומים
 • Posts

  162
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About הילד משער 8

 • Birthday 21 בפברואר

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  מכבי או מוות
 • Interests
  UK3

Recent Profile Visitors

5,809 profile views
 1. נחמיאס מתחת לכל ביקורת, ובאופן יציב. הוא בחור טוב, חיובי, אבל מקצועית פשוט לא מתאים לנו (או לקבוצת פלייאוף עליון). בכל אופן, זה פלסטר קטנטן בלבד. הבעיות במכבי עמוקות ושורשיות, ומתחילות מהראש. כל הצד המקצועי של מכבי בינוני ומטה. חייבים לרענן את המערכת.
 2. בגדול אם הם לא מנצחים פה הם יכולים לפרוש מהכדורגל הישראלי
 3. הקהל צריך לעמוד רק מאחורי אדם אחד, אם לא לבנות פסל שלו ולהעלות לו מנחות וזה מיצ' גולדהאר אבל בוודאי שיהיו כמה מטומטמים שבטוחים שהם יודעים יותר טוב מכולם שיעשו נזק לכולם
 4. מפתיע? איש מקצוע גרוע. בן אדם קטן. שרף עצמו במועדונים ישראליים נורמליים. בהצלחה בפלייאוף תחתון/ליגה לאומית. טיפש.
 5. לא רציתי להיכנס לספוילרים אבל כן, לגמרי, זה אחד מהתסמינים לסוף הגרוע
 6. הסדרה בנויה מעולה. הסוף, לעומת זאת, בנוי ממש גרוע בעיניי. מאפיל על כל הסדרה.
 7. כמה עוד אלמוג? די. חייב לצאת להשתפשף בקבוצה אחרת בינואר. פשוט לא טוב כרגע.
 8. נתחיל בעבר. מכבי בידיים של גולדהאר החל מאוגוסט 2009. ההתחלה הייתה מדשדשת, אבל לחלוטין היה ברור שיש מי שמנווט את הספינה ומבקש ללמוד על ניהול מועדון כדורגל, ובמיוחד במגרש הישראלי. לימים הגיעה ההבנה שכדי לצמוח ולבלוט, יש צורך במוחות ניהול וכדורגל מחו"ל. תור הזהב הספרדי החל. מכבי החלה לבנות לעצמה עמוד שדרה ניהולי חזק, יחד עם פילוסופיית כדורגל ברורה. עם השנים, הדבר שאפיין יותר מכל את מכבי הייתה וודאות: היה ברור מי נושא באיזה תפקיד, מה חלוקת הסמכויות, מה המטרות של המועדון בטווח הקצר והרחוק. לכן, גם כשהוציאו בורג, קטן כגדול, ממכונה משומנת שעובדת היטב, בקושי הורגשה מכה קלה בכנף. הווה. תחושת חוסר הוודאות שולטת. הגורמים המקצועיים רמי הדרג (בקנה מידה ישראלי) שנהגו לנווט בעבר אינם. נראה שרוב הידע מהתהליך המשמעותי ביותר שעבר על המועדון בעשורים האחרונים אבד, ואם קיים, מצוי בעיקר אצל שרון תמם, ברק יצחקי ויואב זיו, שיש לי ספק לגבי היכולת שלהם להכיל ובעיקר להוציא לפועל את שלמדו. לעיתים רחוקות אנחנו שומעים שמועות על מעורבות של דמות כזו או אחרת מעבר לים ששמה פלסטר לפצע מדמם כזה או אחר. חלוקת הסמכויות מטשטשת לאיטה, המטרות של המועדון בטווח הקצר והארוך לא ברורות. אבל מעבר לכך שנראה שהספינה איבדה כיוון, בעיקר בולטת העובדה שאין רב חובל. מי מכתיב קצב? מי מסמן מטרות? מי מקור הידע? יש תכנית סדורה? מי אמור להוציא אותה לפועל? עתיד. לאן מכבי הולכת תחת גולדהאר? האם הדעיכה, שמקורה הברור הוא בדרג הניהולי, תמשיך? מבחינה תקציבית, נראה שלא אמורה להיות בעיה, אלא אם גולדהאר יחליט להוריד משמעותית את התמיכה. מכבי צברה לא מעט כסף מהקמפיין האירופי, שיכול לעזור לחזק באופן ראוי את הסגל הנוכחי, גם בלי שמיטש יכניס יד עמוק לכיס. מבחינה ניהולית, ניכר שמה שאפיין אותנו - אבד. דעתי האישית - זה הזמן להשקיע בשלד הניהולי של המועדון, ולא של הקבוצה עצמה. העונה הזו אמנם לא אבודה, אבל גם אם נוציא ממנה משהו, נקבל פרס לטווח הקצר בלבד. מאמן חדש, שחקנים בינואר - אלה רק משכחי כאבים. ראוי שמועדון כמו מכבי, על אחת כמה וכמה תחת אדם כמו מיטש, תתכנן חזק לטווח הארוך. יש צורך בבניית שלד חדש. מאמן כזה או אחר הוא לא מה שישנה את התמונה, אלא צוות עם חזון, פילוסופיה סדורה, שיידעו לקחת כלים טובים מאוד בקנה מידה ישראלי ולבנות איתם חזרה מועדון שיידע להציב לעצמו מטרות ולעמוד בהן. מה שאנחנו צריכים זה רנסאנס נוסח ג'ורדי.
 9. אין בנו כלום. אין לנו כדורגל, אין לנו ניהול (שניכר על פני השטח), אין לנו חשיבה לטווח קצר או ארוך. זה מדכא, בעיקר כי לא ברור לאן נעלם מה שאפיין אותנו טוב כל כך בתקופת מיטש.
 10. לפעמים לא צריך דרמה גדולה מסביב לאמת פשוטה: הוא לא ברמה. יהיה טוב להיפרד באופן ראוי ומכובד, ויפה שעה אחת קודם - בכפוף למחליף טוב יותר כמובן.
 11. לכל אדם שעבר בין התל אביביות והפך למזוהה עם אחת הקבוצות יש את קו פרשת המים. כמו שזהבי הפך למכבי בכל רמ"ח אבריו, קלינגר כבר מזמן הפועל. אינפנטיל, מתאמלל, לוזר, התרכיז של היעדר תרבות הספורט בארץ שעוד מעז להתלונן על היעדר תרבות ספורט בארץ. קלינגר השחקן המכביסט היה ונגמר. קלינגר היום הוא התמצית של הפועל.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.