Jump to content

הילד משער 8

משתמשים רשומים
  • Content Count

162
  • Last visited

2 Followers

About הילד משער 8

• Birthday 21 בפברואר

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

• Interests
    UK3

Recent Profile Visitors

5,312 profile views
  1. זמין בנטפליקס או בסלקום?
  2. הנושא הזה ממוחזר, לצערי, כי התרחיש הזה קורה שוב ושוב. חשבתי אז, וחושב גם היום, שאין מה להאשים את פ"ת. הם רוצים להוציא נקודה בכל מחיר, גם של הסרחת המגרש, וזו זכותם. האשמה הבלעדית היא של השופט שמאפשר להם. וכמו שצוטט מעליי - התרופה הטובה ביותר היא לא להגיע לשם. לדעת להרוג את המשחק.
  3. תעקבו באדיקות אחרי כל הפעולות שלו בתקציר - איכות מדהימה. עצירת הכדור שלו במהלך של הגול הראשון שלו. העקב שהביא למהלך עם השלשולון של חוזז. העובדה שהוא דופק ספרינט דקה 96 כדי לנעוץ ולסגור את הסיפור. הלוואי שיידע לקחת את הערב הזה למקום טוב, של עבודה קשה ורצון להתייצב על היכולת הזו.
  4. זו מכבי שלנו. מכבי שאני מזדהה איתה ב-110%. מכבי שבנויה על נוער שגדל במועדון, ושעושה העונה משהו שייזכר, כך או כך, לדורות. מכבי שהמאמן שלה גדל באופן אורגני מהאדמה בקרית שלום, והוא זה שהפך עציץ נובל לעץ פורח בשיא העונה. זו מכבי חסרת פנים. אין בה כוכב. אין אדם שהוא מעל לקבוצה. זו מכבי שגדולה יחד מסך חלקיה. הניצוץ בה, דור פרץ, נוצץ בעצמו, אבל בעיקר כי הוא גורם למכונה ככלל לעבוד טוב יותר, ולא משנה איזה חלקי חילוף מרכיבים בה. אני רוצה להנות מהרגע עד תום, כי אני יודע שאני אספר על מכבי הזו בעתיד. איזו גאווה עצומה את מכבי.
  5. יש לך כרטיס בשבילי? זה יכניס אותי לטירוף...
  6. אח שלי, למה ששחקן בשיא שלו יישב על הספסל ויהיה ילד טוב? ברור ששניהם אחרי השיא. בגלל זה הם שחקנים משלימים. אבל גם זה מביא איתו יתרונות גדולים, של אופי שלא קונים במכולת, פרופורציות, ניסיון. ומה לעשות, שחקנים עולים כסף
  7. בקשר למשפט הראשון, מצד אחד ומצד שני לא נוגדים את את השני. ריקן תמיד שם כשצריך, הוא חיובי, הוא משמעותי לחדר ההלבשה, והוא נותן תפוקה. הוא שחקן משלים, הוא יודע את זה, וזה שיש המון כשרונות על העמדה שלו רק מחזקת את העובדה שצריך אותו כשחקן משלים שילווה ויגבה אותם. מעבר לזה, לא הבנתי את הקשר בין ריקן לשכטר ולמה צריך לבחור אחד מבין שניהם.
  8. הייתי מכניס לרשימת החובה את אבי ריקן. איך אפשר שלא?
  9. התכוונתי מכבי חיפה או הפועל חיפה. בכל אופן, מפתיע לראות שזה כנראה עניין גאוגרפי, ולא ייחודי רק למכבי חיפה.
  10. השדר והפרשן (לכאורה) אלה אוהדי מכבי או הפועל חיפה?
  11. אבל רביד, לא כתבתי בשום מקום שהפועל אנטי-ציוניים (והם לא, זה שיש פלג קטן ואומלל בקהל שלהם שמצדיע ועושה טסססס זה לא מעיד על הכלל). אנחנו "קפיטליסטים" כי מכבי מלכתחילה הושתתה על עקרונות קפיטליסטיים, של מתן הזדמנויות להצליח ולשגשג והבלטת הישגיות והצלחות, לעומת הפועל, שמטרת העל שלהם בהקמה הייתה פשוט לאפשר למעמד הפועל לעסוק בספורט, בלי שום כוונה לחתור להישגיות מיוחדת.
  12. לא מסכים. קרא קצת על סיבות ההקמה של מכבי ושל הפועל. זה הרבה יותר שורשי משנדמה לך. אמנם הוויכוחים האלה קצת קהו עם השנים, אבל הם מושרשים עמוק. נתחיל מהבסיס. הסמל של האגודה, המהות והסיפור שמאחורי השם "מכבי", הצבע הצהוב, זה ציונות "אקסטרה"? אלה היסודות שעליהם קם המועדון. הסמל של הפועל, המהות והסיפור שמאחורי השם "הפועל", הסיבה להקמת המועדון - אלה היסודות עליהם קמה הפועל. יש פה פער אידיאולוגי גדול (ורחב בהרבה, זה רק הבסיס כאמור).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.