Jump to content

princess

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

1. בין האפל לנסתר בעולמנו המר אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה בין האתמול לעתיד בין האוצר לתחתית אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה בין הבלבול לאסון תדעו שיש פתרון קוראים לזה אהבה בין הזיוף לאמת בין כל מה שחי למת ישנה אהבה יש בי אהבה והיא תתעורר ותיגע יש בי אהבה והיא תנצח בין השפיות לשינה בין הילדות לזקנה אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה בין האתמול לעתיד בין האוצר לתחתית אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה
  2. ישנה ברוח של הבוקר הרגשה של חוסר משקל כשאתה עוזב בשקט את הצריף המכוסה בטל ובחצר ישנו צינור שהמים עד נוזלים לו מהחור ויש ים יותר למטה שיהיה להם תמיד לאן לחזור שוב לא ישנת כל הלילה אתה קורא לזה חגיגה אבל ברגע שגרמת אתה שוב מוכה דאגה אתה חוזר לכאביך אתה עוד מנסה לשמור שלא יקרה בך שינוי שיהיה לך תמיד לאן לחזור שיהיה לך תמיד לאן לחזור שיהיה לך... ישנה ברוח של הבוקר הרגשה של חוסר משקל כשאתה עוזב בשקט את הצריף המכוסה בטל ובחצר ישנו צינור שהמים עד נוזלים לו מהחור ויש ים יותר למטה.. להם יהיה תמיד... תמיד לאן לחזור תות וג.ע אהבה של פעם בחיים=) תודה
  3. קובי יצחקי או מי שלא תהיה ילדון פורומים חביב כדאי שתרגע בזריז אבל. ובקשר לבלומפילד..חחח הצחקתני!
  4. I see you comb your hair and gimme that grin. It's making me spin now, spinnin' within. Before I melt like snow, I say Hello How do you do! I love the way you undress now. Baby begin. Do your caress, honey, my heart's in a mess. I love your blue-eyed voice, like Tiny Tim shines thru. How do you do! Well, here we are crackin' jokes in the corner of our mouths and I feellike I'm laughing in a dream. If I was young I could wait outside your school cos your face is like the cover of a magazine. How do you do, do you do, the things that you do. No one I know could ever keep up with you. How do you do! Did it ever make sense to you to say Bye Bye Bye? I see you in that chair with perfect skin. Well, how have you been, baby, livin' in sin? Hey, I gotta know, did you say Hello How do you do? Well, here we are spending time in the louder part of town and it feels like everything's surreal. When I get old I will wait outside your house cos your hands have got the power meant to heal. להיות ראשון זה מחייב!!!! מממ..לא נראה לי.. לאבתך תות!! סוג של משעשע..=)
  5. מה אני מבקש לי? לא הרבה, את זה כל מה שיש לי, בסביבה, בין הצער לאושר, מחפש לי, טיפת אהבה. מה שאני מבקשת זה דומה, לפעמים מתכנסת, ושונאת, לפעמים מסתפקת בלנשק, לך ת'דמעה. ככה זה שיש שניים, מסתבר, זה תמיד פעמיים, לדבר, זה נותן לי ת'כוח, להתגבר גם על מאה מכות. ככה זה שיש שניים, זה הרבה, זה תמיד פעמיים, לדבר, לא זה לא בשמיים, זה מה ש גורם לי לבכות. אל תבכי לא הפעם, אל תבכי, לא אחזיק מעמד מול ים הבכי, ואם בא לך לזוז קצת תרקדי, אני פה בסביבה. שים לי יד על פני זה שוב מזכיר, איך נישקת אותי פעם מול העיר, נעורינו היו אז מתוקים, כי היתה שם אהבה. ככה זה שיש שניים, זה הרבה, זה תמיד פעמיים, לדבר, לא זה לא בשמיים, זה מה ש גורם לי לבכות.
  6. בין האפל לנסתר בעולמנו המר אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה בין האתמול לעתיד בין האוצר לתחתית אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה בין הבלבול לאסון תדעו שיש פתרון קוראים לזה אהבה בין הזיוף לאמת בין כל מה שחי למת ישנה אהבה יש בי אהבה והיא תתעורר ותיגע יש בי אהבה והיא תנצח בין השפיות לשינה בין הילדות לזקנה אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה בין האתמול לעתיד בין האוצר לתחתית אומרים שיש עוד תקווה קוראים לזה אהבה ומחכים לבואה
  7. יום אביב בהיר וצח אותך אני זוכר וכבר מאז היטב ידעתי שלא אוותר כי לי היית בבת עיני בכל יום וכל ליל, היית לי כמלאך האל מתוך הערפל רציתי לבקש ידך רציתי לך לומר סוד אהבה שבלבבי שמור מכל משמר רציתי לך לומר אהבתי אהבתי ונגמר אך לא העזתי גם כשהיה כבר מאוחר את עולמי עם שחר את לי כל היום את עולמי בלילה את החלום את בדמי, ברוחי ולבבי את הניחוח המתוק, הפרח בגני אז הלכת יומי קודר ארוך ומשעמם לשווא רוצה אנילשכוח ולהתעלם חזרי מהר כי בלעדייך עולמי שומם נדמו מיתרי קולי וכינורי דומם את עולמי עם שחר את לי כל היום את עולמי בלילה את החלום את בדמי, ברוחי ולבבי את הניחוח המתוק, הפרח בגני את עולמי עם שחר את לי כל היום את עולמי בלילה את החלום את בדמי, ברוחי ולבבי את הניחוח המתוק, הפרח בגני את הניחוח המתוק, הפרח בגני
  8. מאז שנפגשנו היה לי ברור שזו התחלה מתוקה של סיפור מרגע לרגע הבנתי יותר שכאן זה התחיל ולא יגמר רוצה להגיד לך כדאי שתדעי אני בעננים שאת לצידי וגם ברגעים שאני לא איתך יש מי שלנצח אוהב רק אותך ואין בעולם עוד כזאת אהבה כמו אז בתנ"ך כמו אדם וחווה אני רוצה שתדעי זה מכאן עד הסוף בטוב וברע אני אמשיך לאהוב אמריא לשמיים אחצה את הים אלך אחריך עד סוף העולם רוצה שתדעי זה מכאן עד הסוף בטוב וברע אני אמשיך לאהוב אמריא לשמיים אחצה את הים אלך אחריך עד סוף העולם כשאת מאושרת אז טוב לי בלב ואם את נשברת גם לי זה כואב כי את משלימה בי את מה שחסר אוספת אותי כשאני מתפורר הביטי אלי ותראי שאני חצוי וזו את החצי השני באש ובמים אהיה לך חומה אתן את חיי בשבילך נשמה ואין בעולם עוד כזאת אהבה... אני אוהבת אותך כמו שרק את יודעת. ולא, 2 לא בא טוב בכלל אה? (: *תות
  9. מפתיע למצוא את זה פה,אבל דווקא נחמד..=) עד המוות. מה שלומך? איך את מרגישה? האם את עדיין רק שלי? לפעמים אני פוחד קצת, לאבד אותך פתאום. איך אני משתדל תמיד למלא לך כל משאלה, שלא יהיה לך ריק בלב. בשבילך, בשבילך... יהיה לנו קשה, אך גם מזה נצא את לא תהיי לבד לעולם בשבילך, בשבילך... ניפול אל התהום, אבל בסוף היום אנוח בחיקך מצטער שפגעתי בך, גם הים טיפה אכזר. גם שם קר, את יודעת אני עוד לומד להיות מישהו טוב, או רק לפחות לא לפגוע בך עמוק, שלא תלכי רחוק-רחוק בשבילך, בשבילך.. יהיה לנו קשה, אך גם מזה נצא את לא תהיי לבד לעולם בשבילך, בשבילך... ניפול אל התהום, אבל בסוף היום אנוח בחיקך צד אל צד הפרחים שבך בין כל הקוצים שבי מנסים לגדול ביחד, מחפשים מקום שקט.
  10. בן בן מאיפה מתחילים ברכה לבן אדם כמוך? כל כך הרבה השתנה,אבל יש דברים שבחיים לא ישתנו.. יש לי איתך זכרונות מימים שהכל היה כל כך תמים,טהור וחדש.. היינו שנינו ילדים..במלוא מובן המילה כבשת אותי עם האישיות שלך הגעת אליי לחיים משום מקום("את היית לי במסנג'ר,אולי מאיזו שיחת וועידה?") מה שבטוח שזה לא היה סתם.. "בחיים לא דיברתי עם מישהי מהצד שלכם באמת" ואני אז,ילדה בת 16 שאין לה ממש מושג,הייתי מספרת שהכרתי מלאך=) קבענו שניפגש בדרבי..אבל בסוף באתי חולה לבת ים רק כי לא הצלחתי לחכות..=) ואחר כך,במקדונלדס רק כדי לראות..זה היה כל כך כייף אינסוף שיחות..אותו שבוע בלתי נשכח שהייתי חולה ואני חושבת שאתה היית התרופה..בקושי יכולתי לדבר..אבל היינו בטלפון במשך שעות הלמדא הבלתי נשכחת.. שאתה מספר לי על מסעותיך להדר יוסף..כמו איזה פרק בסידרה קומית=) הויכוחים שלנו על מכבי הפועל..המכות שעוד הייתי עם החולצה של ההוא שבגד,ואתה עם חולצה של השחקן. מצטערת בהזדמנות זו על הביס ההוא שיש מצב שעוד יש לך סימן ממנו הוכחת כמה אתה סומך עליי,וידעתי שעלייך אני יכולה לסמוך בעיניים עצומות,יותר מעל עצמי. אין אנשים כמוך,ואפילו לא כאלה שמזכירים..אתה מיוחד,יש לך אישיות כובשת..ויש לי אין סוף עדים לדבר. אני חייבת לך כל כך הרבה על כל כך הרבה דברים שלימדת אותי שגרמת לי לראות את הדרך הנכונה. על מי שאתה ועל כך שהייתה לי את הזכות להכיר אותך בעולם הזה. אני רוצה לאחל קודם כל שתמשיך להיות מי שאתה קודם כל.. אחר כך כל השאר,אז ככה.. המון המון מזל טוב אני לא מאמינה שאתה בן 20 וואו=) את האושר האולטימטיבי,שתדע נחת מכל מה שסובב אותך(אבל עד הדרבים כן? ) תשמור לי עלייך. אוהבת.. דניאל בנייקקקקק, אני רוצה להתחיל את הברכה בהמון תודה, זכיתי בהיכרות איתך. תמיד תמיד לא משנה מה היה, היית מאחורי בן והיית לצידי כשהייתי צריכה אותך ואת זה אני לא אשכח בחיים לא עזבת, תמיד היית שם. לא הנחת לי גם כשלא רציתי לשמוע ממך, לא עזבת אותי ולא הרפת, בדיוק כמו שאחת כמוני צריכה הצחקת, ריגשת, דאגת, הגנת, שמרת, נעלבת, כעסת ותמיד בסופו של דבר הכל חזר אנחנו מכירים עוד קצת זמן חצי שנה ואני באמת מרגישה כאילו אנחנו מכירים שנים החיבור בנינו היה מידי, זוכר? יום שישי בצהריים " אני חושב שהקהל שלכם ממש מגעיל" חחח אני לא אשכח את השיחת טלפון של אחר כך, עד שנכנסה שבת. או... "מה? מאיזה צד אחר? מה את חייזר?" ציניות אדומה שכזאת כבר אמרנו, כן? =) בן.. הבן אדם והצניעות תמיד תמיד, אני מבקשת ממך שתשמור על האמונה שלך בעצמך אני כל כך מאמינה בך בן ויודעת שתגיע הכי רחוק שאפשר, למקומות שאף אחד אחר לא מדמיין שיגיע, אם רק תאמין בעצמך. תדע מה אתה שווה, ותעריך את זה אני לא אשכח את השטויות שלנו עם החצי גמר גביע, או את הדרבי שהפסדנו היה מרגש לפני אה? עד היום שאני עוברת איפה שהיינו אני נזכרת ומחייכת, אפילו הראיתי לדניאלי את המקום הזה במשחק לפני כמה ימים! לא אשכח את השיחות אחרי, את הריבים האלה שהיו מפוצצים את שנינו, את הדרך שבה היינו משלימים אחרי ומבטיחים שלא נדבר על זה יותר, כי זה גורם להתפוצצות מ2 הצדדים (: אני לא אשכח את הדרך שאתה קורא לי... "יייייייייייייייקקקק" (אתה יודע מה בא לפני) אני לא אשכח שהיית שיכור בפורים חחחח ואני הייתי שיכורה בדיוק יום לפני, איזה מצחיק היה אה? ילד בן שלוש אוכל סטלות , מה קשור עכשיו גיל 20 ?! בן... איך שהכרנו אמרת לי מה התאריך, כל כך לא ידעתי שזה הולך להגיע.. והנה זה הגיע והשאיר אותי חסרת מילים אני באמת מתרגשת בן, בחרת לעצמך דרכים שטובות בעייניך, ובשבילך ואני כל כך גאה בך על זה אני חושבת שבחיים לא יצא לי להגיד לך את זה. " ****** תכירי, זאת שמאלנית (מצביע עלי), זאת אוהדת הפועל וזה גיא ע , אנחנו ממש כמו סדרה " בן, אתה יודע שאני הכי לא מאמינה בדברים שאתה מאמין , ואתה יודע שמעבר לזה,אני אולי דווקא יותר לכיוון הנגד זה אבל אני נהנת לשמוע אותך, ונהנית לשמוע שאתה החלטי, שאתה ממש בוחר את הדרך שלך ומאמין בה באמונה שלמה, זה כל כך חשוב - ואני מבקשת ממך להפסיק עם הנסיונות הפחדה ב2 בלילה, שיניים של תינוקות וכדומה ? חחח - אני מאחלת לך מכל הלב, באמת באמת מכל הלב, שתמצא את האושר שלך בן, שתמצא את האהבה שלך, שתמצא את האמת שלך שתמצא את המקום שהכי טוב לך להיות בו (כל כך הייתי רוצה שזה יהיה בצד השני.. אבל איך אתה אומר לי? בסוף לא חח), שתדע לפתח חסינות מפני אנשים שהם כלום ושום דבר, שתדע לא לקחת ללב הטוב שלך כל כך הרבה מעמסות, שתדע להעריך את עצמך, שתדע להיות גאה בעצמך. במי שאתה, ובמה שאתה. בוביקקקקקקקקקקקקקקק , אני אוהבת אותך ברמות שאני באמת לא מבינה אם אתה מבין, ומקווה שיותר שום קנאה של כזאת או אחרת =) תפגע בקשר שלנו, אנחנו הרבה מעבר לזה ושנינו יודעים את זה וההוכחה לכך היא שחזרנו ואנחנו חוזרים לקשר ואפילו קשר טוב התמימות שלך תפסה חלק בגוף שלי והיא מלווה אותי בכל מקום בן , זה חשוב לי שתדע את זה. התמימות שלך היא דבר טהור מקסים ומהמם כל כך חשוב לי שתשמור על זה בן זה כובש, החיוך המבוייש שלך זה הדבר הכי יפה בעולם והצחוק שלך מהדברים שלי זה הדבר שהכי כיף לשמוע תודה על זה שאתה אתה תודה על זה שאתה חלק מהחיים שלי תודה על זה שאני אוהבת אותך ברמות כאלה תודה על זה שאתה איתי לא לוחץ, לא כועס, לא עושה פרצופים, אלא פשוט איתי. " ...... !!!!!!!!! את באמת באה להגיד לי שאת לטובתם!?!?" חחח כבשת אותי בטלפון לפני כמה ימים כשאמרת את זה, שתדע לך =) אנחנו נחגוג ממש ממש בקרוב תהיה מוכן לאכול הרבה סטלות , ולא כל כך בטוח ממה (: אני אוהבת אותך בן ברמות שרק ה' (אם הוא זה...) יודע (: ולסיום, " בן לערוך את הירושלים לירדן?" "זה ממש יהיה נחמד מצידך בוביק " איןןןןןן בעולם דברים כאלה ! ועוד דבר קטן, בעצם ממש גדול =) אני חושבת ששנינו בחיים לא נשכח איך שאני הבאתי אותך לכתוב לי שירים אתה יודע איפה.... מישהו אמר שאתה לא יכול מול אדומות? "רק הפועל בן" רקקק אבל רק אתה (: זה כבר דיי עובר את הכדורגל מפעם לפעם, ואני לא בטוחה שאני כל כך שמחה מזה (כי אין כמו להציק לך על מכבי) אבל זה רק מראה על כמה הקשר שלנו חזק חזק חזק ממש ! *תות
  11. אורי משיח בן אדם מדהים עם לב ענק! אין לתאר כמה אני מעריכה אותך,ואוהבת. זה היה ממש מזמן אבל נראה כאילו זה קרה רק אתמול, אותו לילה הזוי "שנתקענו" עם האוטו בזכות אותו בחור מבריק=) ולא עברו יותר מכמה דקות והגעתם לנסות לעזור לנו.. מה שבטוח אני חייבת הרבה תודות על הלילה הזה כולו היה הזוי ביותר מהתחלה,באמצע וגם איך שהוא נגמר..=) השיחת וועידה שקיבלתי שהייתי עם חבר משותף שלנו,אחרי שחזרנו ממך.. ביומולדת של ההוא..ואיך התרגשתי,בזכותך. היומולדת בנאפיס לפני שנתיים..איזו תקופה=) אפשר לומר שהרבה השתנה מאז בדברים מסויימים, אבל יש דברים שלעולם לא ישתנו.. אורי, מאחלת לך קודם כל שתהנה היום הכי הרבה שאפשר! אושר עושר ובריאות ורקקק אהבה!! תודה על הכל,ובעיקר על מי שאתה. אני פה בשבילך,לכל דבר בעולם,בכל יום בכל שעה.. כבר אמרתי לך את זה באוטו לפני כמה ימים אבל בא לי שוב..=) בהקרנה של הסרט התרגשתי ממש מכל מה שראיתי,וזה עוד לא היה כלום.. גאה, אוהבת ומאחלת לך את הכי טוב שיכול להיות! דניאל וידס מוסר שהוא אוהב,מעריך,מכבד ותודה על הכל! אורי, שמחתי להכיר אותך. אתה נשמה טובה ואפשר להבין את זה משניה אחת של שיחה איתך המון המון מזל טוב, אושר בריאות ונחת (: *תות
  12. יאיר, זה שלידו אני לא צריכה להגיד.. והוא כבר יודע בדיוק מה,ומתי.. אההההההה תגבירררר!!!!!!!! ליד מי זה עוד ככה?-ליד אף אחד.לא יהיה,הלאה חצי, יא אחחחח שיהיה המון המון מזל טוב!! ושנה מלאה בעקיצות(תדמיין שטן קטן על הכתף ) מפקד טוב אתה-אבל כבילה תהיה אוהבת אותך,אתה יודע.. דניאל בצרי ביקשת שלא, אבל אם כבר יש אשכול אז חובה (: קצת מביך, אבל אני רוצה להגיד לך שאני נהנת ממש לשמוע את הסיפורים שלך, ולשמוע את הדיעות שלך (גם אם הן לא ממש נראות לי) (: ורוצה לאחל לך המון מזל טוב, אושר ובריאות, שהרגל תחלים!! אתה איש יקר, ממש אבל ממש מכבדת אותך רצח, צעיר *תות
  13. מיכאל, מה יש לי להגיד עליך ? , עלינו ? אני חושבת שהשיחה שלנו היום בבוקר מסבירה את הכל, גם עליך וגם עלינו .. ??ארבעים דקות סטלה יא ילד מכוער, ככה סתם באמצע החיים בלי שום קשר, זרימה כזאת כמו פעם, למרות הכל (יא מלשין) כל הצחוקים חחח רק אנחנו יכולים להזכר בזה ולהתקרקר כאילו זה רק קרה! השיחה הזאת היתה מין תוצר של כל הזמן ההזוי האחרון "נוהל יום שישי" בדם וזה אה? (: אתה לא מבין עד כמה חשוב לי להבין ולדעת שאתה מאמין לי ובי, בין כל הטירוף בזמן האחרון , ההשפעות ההמצאות והסיפורים של כל מיני אנשים כאלה ואחרים זה מחזק מיכאל.. זה עוד יותר מוכיח לי מי אתה או יותר נכון, מזכיר ידענו ואנחנו עדין יודעים,המון כעס אחד על השני, המון חרטות ואני באמת מאמינה שזה לא משהו שיעלם... להיפך, משהו שישאר איתי ואיתך תמיד אני מאחלת לך המון מזל טוב ובריאות יא אפס מכוער לנצח לא כמו כולן לנצח לא כמו כולם ולא משנה מה כל אחד אחר היה אומר אבא למטה מיכאל אני חייבת לטוס , סבא מחולון ארוחה וזה ?(: על השאר אנחנו נדבר כבר באופן קצת יותר אישי וכאלה * תות (או יותר נכון.. **** חחח לא יישכח !!! ) ודניאלי מוסרת המון מזל טוב גם !!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.