Jump to content

טוני

משתמשים רשומים
    550
  • Last visited

Posts פורסם על ידי טוני

1. On 8.12.2022 at 01:04, YNWA said:

שמעת על הדיבור שארבעה מיליארדרים של קריפטו מתו תוך מספר ימים בנסיבות מחשידות? אחד התרסקות מסוק, ועוד דברים מוזרים 

אומרים שיש קשר ל cia 

לא ממש הבנתי למה 

אולי תוכל לתת הסבר על הספיקולציות שרצות 

אחד מהם אפילו אמר כמה ימים לפני שהולכים להרוג אותו 

Javier Biosca 
    Vyacheslav Taran
    Nikolai Mushegian
    Tiantian Kullander

כל מיני מיליארדרים של קריפטו לרוב עשו את הכסף שלהם כסקאם או בשיתוף וגיבוי של ממשלות כשהם הקוף

הם תמיד ״מתים״ ולא מוצאים את הגופה שלהם. עושים ניתוח וקונים זהות חדשה ואף אחד לא יודע מה הם לעולם (כן זה קורה).

אין ספק שארגוני ביון וממשלות זרות משחקות תפקיד חשוב במה שקורה בשוק הקריפטו.

ביטקוין יגיע ל12 אלף דולר בסוף דצמבר תחילת ינואר. זה יהיה הדיפ הנמוך מכולם כנראה אבל עוד נפגוש אותו שוב בחודשים הקרובים לפני תחילת הבולראן בשנת 2024.

2. לפני6 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אשרייך שאתה מצביע בגאווה לנאשם בפלילים ועוד יותר אשרייך שאתה מצפה שהממשלה הזאת תיישם מדיניות ימין אמיתית ותעשה מהפכות מרחיקות לכת במגזר הציבורי.

כל מי שעומד בראש מפלגה סובל מהפרעת אישיות נרקסיסטית במקרה הטוב. אתם מצביעים כולם לאותם אנשים. אני אכליל ואומר שכולם שם צריכים להיות נאשמים בפלילים.

להצביע לנאשם בפלילים היא פעולה גרועה יותר מאשר להביא מורשע בפלילים לאולפן טלויזיה ולהתעלם מעצם הרשעתו בזמן שכיהן כראש ממשלת ישראל? (ועדיין לקרוא לו ראש ממשלת ישראל לשעבר).

הפרד ומשול עובד נהדר במדינה הזאת.

3. On 7.10.2022 at 01:45, YNWA said:

עקרונית אני מסכים איתך 

אבל אמרתי את זה גם שהיה שער של 3,000 דולר (וגם שהיה 60,000)

ואכלנו את הכובע

מעניין אותי מה טוני חושב בימים אלו 

נראה שהמטבע יציב, אפילו יותר ממדדים מאד חזקים, מעניין מאד 

לדעתי האישית תהיה עוד נפילה בקרוב מאוד. עד דצמבר נראה את התחתית האמיתית. לדעתי נראה ביטקוין ב15

4. לפני1 שעה , YossiNew said:

הרגו אותנו עם הבורסה הזאת

מתי היא תתחיל לעלות בעקביות כבר

בערך שנה.  אי אפשר באמת לדעת אבל זה בין 12-18 חודשים.

חכה לנפילות הקרובות ותקנה. אותו דבר בקריפטו.

5. לפני15 שעות , YossiNew said:

יש פרסומים של אנליסטים שמראים שדווקא הירידה הולכת וקרבה... 

שהביטקוין יהיה 15 אלף נדבר

אני מהמר וזה הימור בלבד - ביטקוין יגיע ל13-14 (95% ירידה מהשיא שזה מה שקורה כל bear market)

יש סיכוי שניגע גם בביטקוין ב11 אלף דולר. שם אני לוקח כל שקל שיש לי ומכניס הכל לאדא (שכנראה יהיה על 0.1)

6. On 18.6.2022 at 22:27, YNWA said:

אני באמת מקוה בשביל כל החברים כאן שקראתם והקשבתם למה שרשמתי ויצאתם בזמן

קראתי את ההודעה שכתבת אבל אני לא אראה וידאו של 50 דקות בנושא, כבד עליי, לא מעניין אותי מספיק

השאלה היא, אם כולם נופלים, למה להסתפק בירידה של עשרה אחוז במטבע אחד, במקום בעשרים אחוז במטבע אחר (דוגמת הביטקוין והמטבע השני שציינת) ולא פשוט לצאת לגמריי ולהיכנס כשיהיה שינוי מגמה 

ובאמת אני חושב שתעשו גילוי נאות כשאתם ממליצים (לא אתה ספציפי), בכל זאת פורום של אוהדי מכבי וכולם כאן חברים וערבים זה לזה 

כשאתם ממליצים על מטבע, תעשו גילוי נאות, האם אתם מושקעים בו, באיזה כמויות, ובאיזה שער נכנסתם, על כל בן אדם שהוא לא אוהד מכבי, מצידי תעשו סיבוב על הזין שלי 

יש מספר שיטות מסחר - השיטה שאתה מדבר עליה נקראת סקאלפינג. זה בעצם עסקה לטווח קצר עם סטופ לוס ומימוש רווחים מהיר (לפעמים של דקות). זו שיטה שהבסיס שלה בעצם אומר שאתה לעולם לא משאיר כסף בתוך פרויקט.

לי יש עסקאות לטווח הארוך [יש לי אדא לטווח הארוך, יש לי מילק (סוואפ בתוך קרדנו) לטווח הארוך] ויש לי גם סקאלפינג שאני עושה על בסיס יומי (יש ימים שאני לא נכנס לעסקה כמו עכשיו לדוגמה). רוב הסקאלפינג שלי הוא על ביטקוין או אדא או קוטי (כי אני יודע מה הולך עם הפרויקטים האלה חוץ מביטקוין ששם יש את נפח המסחר הגבוה ביותר מכל המטבעות ופוטנציאל הרווח שם גבוה יותר.

השיטה שאתה מדבר עליה היא מאוד פופולרית ואני דווקא דוגל במימוש רווחים תמידי בקריפטו.

בקשר לגילוי נאות נאות בנוגע לכמה מושקעים במטבעות, באיזה שער נכנסנו וכאלה זו קצת בעיה בפורום פומבי. דבר איתי בפרטי אני אשתף אותך בתהליך שלי.

אתה רוצה את השיטה הכי טובה שאני מכיר כרגע?

1. תעבור בול ראן ואז בר מארקט 1 לפחות.

2. תלמד מכל הטעויות של הסייקל הראשון שעברת (גם אם הפסדת את כל מה שיש לך)

3. תתמקד במספר קטן של מטבעות/פרויקטים

4. תחכה לבר מארקט כמו עכשיו ותבין שיש סיכוי שהוא יכול להימשך גם שנה וחצי שנתיים.

5. תכין את כל הכסף שיש לך זמין וברגע שאדא (לדוגמה) מגיע ל0.1-0.09 בשיא של השפל תקנה בכל מה שיש לך אדא.

6. שב בשקט ותחכה לפי 10 ותמכור.

7. On 16.11.2021 at 15:06, טוני said:

קודם כל יש לזכור שאני לא חייב לאף אחד שום דבר. ואפשר ללמוד כמו שאני למדתי, באופן עצמאי. אני מנסה למצוא זמן, כי פשוט לכתוב המון מלל מבלתי להשתתף בדיונים עצמם, נראה לי לא הכי יעיל.

זה יקרה בקרוב.

בוא נתחיל בסרטון הזה - 

אשמח אם תראו הכל, ובכך נסיים את הדיון של זיהום, יעילות, אבטחה ותוכניות עתידיות.

מי שמדבר הוא צארלס הוסקינסון, המקים של קרדנו (ADA) ואחד המפתחים של אית׳ריום (שפרש מהפרויקט כי הוא בזבזני ולא יעיל).

אחד מהם

8. 1 hour ago, YNWA said:

מנסה להבין, חס ושלום לא לעקוץ 

מה אותו ערך? ולמה הערך שלו גבוה/נמוך מביטקוין 

ולמה זה נחשב שהוא מחזיק יפה אם שניהם איבדו ב12 חודשים האחרונים סביבות ה-70%

אתה מדבר כאילו, על יומיים שלושה אחרונים?

פרסמתי המון סרטונים אינפורמטיבים בעמוד הראשון (סרטונים שאף אחד לא טרח כמובן לצפות בהם).

אני מדבר על השבוע האחרון כן. יש לזה כמה סיבות, גם כי בסוף החודש משתחרר הvasil hardfork שיאפשר למערכת מספר שיפורים רציניים (יותר טרנזקציות לשניה לדוגמה)

הדוגמה של מחזיק טוב מול ביטקוין או מול אית׳ריום היא שבשונה מזמנים אחרים, בדרך כלל אלטקוינז יורדים בדיוק או יותר מהירידות של ביטקוין וביטקוין ואית׳ריום הם הראשונים שיתקנו למעלה.

הפעם המצב שונה, עמלות הסוואפ או הטרנזקציות של אית׳ריום יקרות מאוד (מאוד עד הרמה הלא משתלמת להעברת סכומים נמוכים), בשונה מקרדנו.

לאט לאט המערכת היעילה, המהירה והזולה יותר תנצח, והיא קרדנו.

הערך המרכזי הוא מערכת יציבה, מבוזרת, ירוקה שמבססת את כל הקוד והפיתוחים שלה על מחקרים ומאמרים מדעיים מאוניברסיטאות מרכזיות במקומות שונים בעולם.

אתה יכול לבדוק על מערכות כמו Djed של קוטי הישראלית (מטבע יציב שונה לחלוטין מזה של לונה לדוגמה), Profila אמפורה. יש גם שיפורים נוספים למערכת כמו היידרה או פלוטוס שיאפשרו לאדא להתפתח ולהתעדכן במשך השנים בעזרת החלטות רוב.

https://www.nasdaq.com/articles/cardano-is-worth-considering-for-its-utility-and-strong-leadership-2021-04-07

https://investorplace.com/2021/04/with-utility-and-differentiation-cardano-is-a-buy/?cc=referral&cp=nasdaq

9. לפני2 שעות , Keano said:

עוד 9% למטה היום, פעם בכמה שנים זה יחטוף מכה של 80%, אין תשואה גבוהה בלי סיכון

קרדנו מחזיק מעמד יפה גם אל מול הביטקוין ולא נופל. רק מציין שקרדנו זה פרויקט עם ערך.

10. לפני17 שעות , קמאנן said:

ההבדל בין וויז\וואטצאפ למטבעות קריפטו הוא שמוויז יש ציפייה לצמיחה ורווח, מה שאתה לא יכול לטעון על קריפטו. קריפטו בגדול זה לחפש את הפראייר הבא שישלם לך יותר ממה שאתה שילמת, אין לו שום מנוע צמיחה (כמו זהב לדוגמא).

זה הבדל מאוד גדול, לכן ההשוואה שלך לא נכונה.

יש מטבעות קריפטו עם ערך.

11. לפני6 שעות , שגיא53 said:

דרבי 2.2002

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1612568,00.html

למישהו יש תקציר למשחק הזה? הרבה זמן אני מחפש

יהיה קשה למצוא, אבל מהזיכרון המצוין שלי זה היה אחד מהאירועים היותר שנויים במחלוקת. אבי הרים יד למעלה ובכלל הסתכל לכיוון השני והשופט היה עם הגב אליו ולא היה יכול לדעת בוודאות שהוא ניסה להכשיל אותו.

12. 58 דקות לפני, ravid said:

אח שלי אתה לא מבין מספיק לעומק היצע וביקוש. אם תשכנע מיליון אנשים להשקיע בחברה מסויימת אז המניה שלה לא תרד. כל עוד הציבור מאמין שיש למניה ערך- יהיה לה ערך ואין לזה בהכרח קשר לרווחי החברה. מתי המניה תרד? ברגע שהציבור חושב שהערך שלה ירד, ויכולות להיות לזה אלפי סיבות. לא חסרות דוגמאות לחברות שלא ירוויחו בחיים דולר אבל בעלות שווי של מיליארדים. ווייז ו- וואטסאפ למשל. יש להן ערך כי יש מי שחושב שיש להן ערך ולא כי הן צפויות להרוויח. מנצ'סטר יונייטד נסחרת לפי שווי 2 מיליארד פאונד. היא תהיה רווחית מתישהו? כנראה שלא, והנה, עדיין השוק רואה בה ערך.

בדיוק אותה פרקטיקה נכונה עבור כל נכס שנסחר כולל מטבעות קריפטו. כל עוד הציבור חושב שיש להם ערך- יש להם ערך. כשהמחיר עולה זה כי הציבור חושב שהערך גדל, בדיוק כמו במניות. כנראה שגם מטבעות קריפטו פותרים איזושהי בעיה למישהו שיהיה מוכן לשלם עליה (בדיוק כמו וואטסאפ או ווייז או יונייטד) וזה מה שנותן להם את הערך שיש להם שהוא מגובה ע"י השוק.

אולי בעתיד יהיו בנקים של קריפטו ומי שמחזיק אותם יוכל ליהנות מריבית יפה? אולי בעתיד מטבעות פיאט יקרסו מאיזושהי סיבה, ואז יש ערך משמעותי לאחזקת מטבעות קריפטו? אולי אנחנו סינדיקט פשע או ארגון טרור ומטבעות קריפטו פותרים לנו את בעיית העברות הכספים? יש מספיק סיבות שבגינן יש מי שיחשוב שיש לנכסים האלה ערך ועובדה שיש. וזה השוק אמר, לא אני.

איווה סיכום יפה. אגב, כבר היום אפשר להרוויח עמלות יפות בסטייקינג ופארמינג בקריפטו.

לדוגמה - אם תקנה טוקן בשם מילק שהוא היוטיליטי טוקן של מוזלי סוואפ (הדקס הראשון על קרדנו), ותכניס אותו לבריכה תוכל להרוויח טוקנים שאיתם עושים סוואפ חזרה לADA

ו-ADA שווה כסף. אותו אפשר להחליף למטבע יציב צמוד דולר.

13. לפני14 שעות , YNWA said:

זה לא מדויק 

אם אני אומר לך להיכנס לחברת טכנולוגיה כי היא לפני פריצת דרך, או שהוחלף מנכל, או שהולכים לחלק דיבידנד, או שעומד לצאת דוח רווח והפסד ויש לך מידע פנימי שהשנה הזאת הייתה הפתעה וכתוצאה מכך לחברה יש שווי שוק גבוה מהשווי שהיא נסחרת בו, זה אחרת. 

אבל שים לב, זה תמיד יהיה אחרי שאני אשקיע בעצמי, שלא תעלה לי את השער

מה שכתבת לא מדויק כי, גם אם תשכנע מליון אנשים להשקיע בחברה מסוימת, אבל היא בהפסדים, אז המניה שלה תרד וכל זה לא יעבוד לך, במקסימום תצור בועה, שמהר מאד תתפוצץ

בביטקוין אין את כל הדברים האלה 

זה נכון שההיצע מוגבל, אבל אין לו ביקוש הלכה למעשה, לא בונים איתו תעשיה (כמו מתכות כבדות למשל), לא מאכילים איתו חזירים (כמו חיטה למשל), זה משהו אחר, לי אישית אין בזה הבנה גדולה, ולדעתי זו השקעה שמבוססת על ניתוח טכני נטו.

יכול להיות שזה משהו שכדאי להשקיע זמן וללמוד אבל זה שיעשה כל אחד מה שלראות עייניו

בביטקוין זה לא ככה, אבל באלקוינז אחרים כן.

14. לפני20 שעות , YNWA said:

אני לא פוסל, כתבתי הודעה אחרי כן, אני מניח שראית אותה, ואמרתי שסביר שזה יעלה בסופו של דבר, אבל לא נכון להיכנס כרגע, ע"פ ניתוח טכני , כשבאופן עקבי יש ירידה תלולה יום אחרי יום במשך תקופה 

ולנקודה שדיברתי עליה, אתה יכול שלא להסכים, אבל זה ברור כשמש שמי שמושקע בביטקוין, יש לו אינטרס שאנשים יקנו, משמע הביקוש יעלה, והערך יעלה, איך אפשר לחלוק על זה, לכן ברוב המקרים, מי שמושקע וממליץ לאנשים להכנס, באיזשהו אופן מנצל אותם, בטח במצב של ירידה כל כך דרמטית ועקבית 

וכמו שכתבתי בהודעה הבאה שלי, ברור שאדם אחד, בטח כאן בפורום, לא יכול להשפיע על שוק כל כך גדול, והכוונה שלי כשאמרתי "אתם" לא הייתה למישהו בפורום, אלא באופן כללי, לכל מי שמושקע בזה, שברור שיש לו אינטרס שאנשים יקנו, כל אדם עם שכל סביר אמור להבין זאת.

וכרגע למשל, אחרי יומיים של עליות מתונות, אולי אפשר לדבר אחרת, אבל אני אישית הייתי ממתין עוד קצת, כי יומיים זה עדיין לא משהו שאפשר להתייחס אליו בתור מגמה.

לדעתי האישית והלא מקצועית ביטקוין עוד הולך לרדת (אדא לדעתי יגע ב0.1 אולי אפילו 0.09 ושם אני מחכה בסבלנות)

15. On 20.5.2022 at 18:41, Zizou said:

כשמפלגת הימין הכי גדולה נשענת על מפלגות שמאל כלכלי קיצוני של החרדים, ומפלגות השמאל המדיני נשעות על מפלגות שמאל כלכלי קיצוני של הערבים ומרץ, אין עתיד למדינה הזאת.

עוד 60 שנה 30% מהאוכלוסיה תהיה חרדים וכל מי שיש לו יכולת יברח

עוד 30 שנה 50% מהאוכלוסיה תהיה ערבים מוסלמים קיצוניים אחי. אני מעדיף שיגזלו לי את הכיס ולא יגזלו לי את הצוואר.

16. לפני3 שעות , Keano said:

שוק המניות עדיין ימשיך לעלות בטווח הארוך כי הוא בנוי על צמיחה של חברות שבנויות על הרעיון של האנושות להתקדם קדימה כל הזמן

לא נכון.

יש סקטורים שונים. יש סקטורים שמתים להם לאט לאט, ויש סקטורים חמים יותר (אם אתה מדבר על טכנולוגיה אז כן זהו סקטור חם כבר תקופה ארוכה). יש סקטורים שכאן כדי להישאר (מזון, מוצרי בנייה וכו׳). אם אתה מדבר על אנרגיה (דלקים, גז) או אנרגיה מתחדשת (ירוקה, סולארית) אפשר לשים לב לשינוי מגמה. 

אתה גם צריך לדעת מתי הגעת לפיק, מתי אתה בדשדוש והאם בעתיד יש אפשרות ליציאה מהדשדוש הזה. בתקופה שכסף חדש נכנס לשוק לא בטוח שהכסף יחזור לאותם סקטורים או לפחות לא בכמות הגדולה שהייתה לפני הפיק.

17. התקופה שבה אתה שם כסף ומחכה 10 שנים כדי להרוויח מיליונים עברה מהעולם.

יש גלים, יש שינויים גלובליים, יש רובוטים. במצב כזה צריך לדעת לממש רווחים או להשקיע ברעיון שבו אתה באמת מאמין שיניב ערך.

18. On 17.5.2022 at 00:52, YNWA said:

מה שמצחיק זה 

מי שיש לו קריפטו, עושה הכל כדי לייצר תודעה שהכל יעלה, והכל טוב, כדי שאנשים לא ימכרו, וימשיכו לקנות.

רוצים להשקיע בקריפטו? תתייעצו עם איש השקעות שאין לו קריפטו, ואז אין לו אינטרס, כי כשהביקוש עולה, המחיר עולה, ומי שיש לו קריפטו  מרוויח. אז ברור שאנשים כאלה יגידו לכם לקנות. עד שהם יצאו בעצמם

ואם אותו איש השקעות שאין לו קריפטו, מאמין בקריפטו, וממליץ, אז למה הוא לא קונה בעצמו?

תשובה: הכל ספוקלציה אחת גדולה 

כשאתה משקיע בחברה, אתה רואה תזרים, דוח רווח והפסד, מה הדוחות של ביטקוין? איך אפשר לחזות משהו? אתם שמים את כספכם על קרן הצבי 

אתם אומרים לאנשים להשקיע, תהיו אחראיים, בן אדם שנכנס לפני חצי שנה במליון שקל, הפסיד 450,000, תסתכלו לו רגע בעיניים ותגידו לו להשקיע, אתם נכנסתם בשער נמוך, לפני שלוש ארבע שנים, ומחפשים פראיירים שיגדילו את הבועה, זה על גבול הפשע.

שוב הכללה.

״אתם אומרים לאנשים להשקיע בקריפטו״.

אני משקיע ברעיון שנותן פיתרון. רעיון עם צוות מוכח בתחום, עם חזון גדול וגם חברה שמספקת את השורה התחתונה.

אם תרצה לפתח את השיח הזה אז תנסה לא להגיע ממקום פוסל. סקאמים יש גם בפורקס, הרצות יש גם במניות, גניבות יש גם בבנק.

שוק הקריפטו הוא שברירי יותר מהשווקים האחרים, אבל ההחזר הוא גבוה פי כמה. זה משחק מסוכן, למי שלא באמת יודע מה הוא עושה או לאנשים חדשים בתחום.

19. לפני17 שעות , ravid said:

המסחר בקריפטו מתנהל בבורסות ציבוריות עם נזילות כמעט אינסופית. 

אין שום רגולציה ואף אחד לא מונע הרצות ושלל קומבינות אחרות. זו אחת הסיבות לתנודתיות הגבוהה. ביום שתהיה רגולציה השוק הזה יקפוץ כמה כיתות למעלה וגם התשואות ירדו.

טעות.

אגב, אסור להכליל כי יש פרויקטים שמנוהלים בדיוק כדי למנוע את הבעיות שאתה מדבר עליהן.

יש גם פרויקטים עם חזון ומטרה מדויקת כדי להפוך את עולם הקריפטו (לא צריך רק להתרכז בשוק הקריפטו) למשהו חיובי הרבה יותר שזו בעצם הייתה המטרה הראשונית של התחום.

לדעתי האישית וזו לא המלצה פיננסית, לקנות אדא ב-0.5 זה מצוין וזה לא קרוב לתפיסה של סכין נופלת.

אפשר לחזור לעמודים הראשונים ולראות אתה סרטונים הארוכים ששמתי כדי להבין את הרעיון.

אם מישהו רוצה סרטון נוסף של צ׳ארלס הוסקינסון מלפני שנה (שבו הוא פותר את הבעיה של טוויטר, הבעיה שהתעוררה עכשיו עם העסקה הגדולה של אילון מאסק)

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.