Jump to content

טוני

משתמשים רשומים
    550
  • Last visited

Everything posted by טוני

1. 5. המועדון רשאי שלא להכניס לאצטדיון ו/או להוציא מהאצטדיון כל אדם אשר נוכחותו או התנהגותו מעלה חשש סביר להיותה מקור לסכנה, לאיום על הסדר הציבורי או עבירה לפי חוק איסור האלימות בספורט (לרבות במקרים בהם האדם הינו, או נראה לכאורה, במצב של שכרות או תחת השפעת סמים). https://www.maccabi-tlv.co.il/מידע/תנאי-שימוש-כרטיסים/
  2. הדקס הראשון על קרדנו (מוזליסוואפ) התברר כמשהו רציני. מוזמנים לקנות את הטוקן של הדקס בשם MILK איך קונים? מורידים ארנק נאמי לדפדפן, מעבירים אליו ADA, נכנסים לאתר של מוזלי סוואפ (שימו לב שאתם לא נכנסים לאתר פישינג/סקאם מתחזה), נכנסים למרקט ושם בוחרים מילק אתם יכולים או להגיש הצעה בBID או לקנות הצעות של אחרים שרוצים למכור. אחרי הקניה תחכו כמה דקות וההזמנה תהיה בדף הזמנות פתוחות. אחרי שההזמנה אושרה ע״י המוכר היא תיכנס לכם לארנק נאמי ושם כרגע כל הטוקנים של מוזלי נמצאים עד שהמערכת של קרדנו תתעדכן עם מערכת הידרה בחודש מרץ. כרגע מילק עולה 8 אדא, לפני שבועיים עלה 1.22 אדא. מרקטקאפ של 10 מיליון מטבעות שמתוכם 5 נמצאים בסירקולציה. וזה הדקס הראשון והאמין היחידי כרגע (ביחד עם סאנדסוואפ שהתברר כחצי בלוף כרגע), מה שאומר שהמחיר למטבע יכול להגיע בחודש הקרוב גם ל50 אדא למילק אחד. לינקים: https://namiwallet.io/ ארנק נאמי https://ada.muesliswap.com/ אתר מוזלי סוואפ בהצלחה. 2 הטוקנים שאני מחזיק שם הם מילק ופאביה.
  3. לא. הכרייה היחידה שהולכת להישאר היא בכמה מערכות חדשות יחסית כי איתריום עוברים POS כמו קרדנו. כולם עוברים לאנרגיה ירוקה של סטייקינג ולא של כרייה.
  4. חברים זו החשיבה, אני כמו אקיטה. כל עוד אני לא מוכן מבחינת השקעה אני שמח שהמחירים נמוכים. להמשיך לאגור עוד ועוד ונתראה עוד 3 שנים בטולום עם כל הביצ׳ז.
  5. ברור שיהיו. הכל עניין של מרקטקאפ. רווחים של 100-200 אחוז בביטקוין אומר שמ35 אלף נצטרך להגיע ל70 אלף דולר לביטקוין. במקומות אחרים הרווחים יכולים להיות הזויים כמו מה שקרה עם שיבה מאפריל עד ספטמבר (עליה של מעל 6 מיליון אחוז). צריך להיזהר מהשקעה באלט קוינז כרגע. לא כל מטבע ישרוד את השנתיים הקרובות. לכל החברה ששלחו לי הודעות בפרטי, אני לא יכול לעזור עם עצה פיננסית כי אני לא מומחה קריפטו או ברוקר וזו עבירה על החוק. תמשיכו לקרוא פה את הנושא ולאט לאט יתבהרו המון נושאים.
  6. הוא מתבגר, אבל הוא לעולםלא יהיה PC אין צורך להגזים (:
  7. through the wire - נראה לי שזו התקופה המויקלית הכי משמעותית בחיים שלי. ותודה ל Dave Chappelle Block Party
  8. כל המדינה מעשנת וויד כבר שנתיים אף אחד לא בפוקוס.
  9. הכוונה אלבום לרדיו היא לאו דווקא בהקשר שלילי במקרה הספציפי הזה. לדעתי אין להיטים גדולים באלבום הזה, אבל המסר כן חשוב. זה מסר שטוב להיתקל בו בזמן נסיעה כשכופים עליך להאזין לשיר שלא תכננת להיתקל בו. הוא מתאים לרדיו כי אין הרבה ניבולי פה ושיח לא מוסרי. בנוגע למרדכי, זה שם המשפחה שלי (המקורי). סבא וסבתא שלי הגיעו מעיראק ונאלצו לשנות את שם המשפחה למשהו שנשמע ערבי יותר (morad) כדי להגיע לישראל בזמנו. אנקדוטה פרטית שלי, ללא קשר לאלבום (גם שנת הלידה שלי) (:
  10. אין לי מושג עד כמה זה רחוק מהמציאות.
  11. לאסוף כמה שיותר מטבעות של קרדנו. להתחיל עם המהלך מעכשיו (כשהוא מאוד נמוך).
  12. אלבום שמתאים לרדיו סאקר של מרדכי מ1987
  13. מעניין מה שאתה כותב. בינתיים אף אחד לא חוקר במרץ מאות מקרי ירי מהמגזר הערבי. אף אחד לא יושב בכלא על לינץ׳ בשומר חומות. נהיגה מסוכנת ללא רישיון והבדואי הולך הביתה. אני מחכה שמישהו יתרגש כשכל הדברים האלה קורים. אבל אתה יודע, מוסר כפול וזה.
  14. אנחנו מדינה חלשה. אין לנו שום כוח להחליט על העתיד שלנו. זו בדיוק הסיבה שאני אישית לא רואה איך אפשר יהיה לגור כאן עוד 30-40 שנה מהיום. ברוכים הבאים למדינת 50% מוסלמים 50% חרדים ושהברברי ביותר ינצח. אף אימפריה לא שורדת לנצח. אפילו לא מכבי.
  15. הרעיון של עולם אחד, ללא דתות הוא רעיון נחמד. פשוט כולם מחכים למוסלמים שיצטרפו לרכבת. בואו נחכה בסבלנות כי אלה ערבים עם השטויות שלהם. השאירו בן אדם עם חצי מוח אחרי שבעטו לו בראש בעכו, ואף אחד לא נעצר.
  16. האמת היא שזה לא משנה לאן התיק הולך, המטרה המרכזית הייתה להוריד מהשלטון אדם שהיה מאוד קשה להכניע (כמו שכתבתי למעלה, אני סולד לגמרי מהמשחק הפוליטי, במיוחד של ביבי). ככה שהמשפט עצמו לא ממש משנה איך יגמר, עוד שנה ועוד שנה, והשנים עוברות וביבי כבר מבוגר וזהו ביוש. אפשר להמשיך להכשיר את השרץ, מוסלמים לא משלמים מחיר, יהודים כן. כרגיל. הכל בשם הטראומה של יהדות אשכנז בזמן השואה, שהתפצלה לחסידויות סגורות שממשיכות את אותה טראומה לדורות הבאים, ומצד שני היהודים שלא מרגישים יהודים ואף שונאים את העם שממנו הגיעו. אם יהדות ארצות ערב הייתה בשלטון בזמן מלחמת ששת הימים, עזה הייתה עיר כמו אשקלון היום ולא היו לנו בוגדים מוסלמים שלא משנה כמה נפנק, עדיין ישחטו אותך ברגע. מדינה של מטומטמים.
  17. הפרד ומשול, השיטה שעובדת מושלם כבר 5000 שנה. תמשיכו לאכול מה שמאכילים אתכם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.