Jump to content

טוני

משתמשים רשומים
    550
  • Last visited

Everything posted by טוני

1. אם כל מה שרצית זה לציין שאדייק (כמו ששמת לב, תיקנתי), אז אני חוזר בי. למרות שהאמרה שלך לא ממש יצאה מהקשרה, כי הופתעת איך הזכרתי את כפר קאסם, כאילו שבכפר קאסם לא היו פעולות כאלה - אז הוכחתי שכן. מה שאתה עשית לאחר מכן זו התנצחות (וזה בסדר אני מקבל את זה כי יש דברים בגו, וגם אני חוטא בזה). לא אמרתי שכל הערבים מחבלים, אני תמיד מציין את האסלאם כמקור הרוע. אתה יכול לבדוק הודעות שלי מכל העשור האחרון ואתה תראה שאני מאוד משתדל לדייק בנושא של ערבים נוצרים אל מול ערבים מוסלמים. אנחנו מבינים שלא כל המוסלמים ערבים נכון? רצח מ2017 בכפר קאסם (שהיא צמודה לראש העין כן?) מוכיח ששטיפת מוח מוסלמית לא חסה על אף אחד מאיתנו. אבל זה בסדר תנסו להוכיח אותי ואנחנו נמשיך לפחד לצאת לשתות בירה. ועוד משהו בנוגע לסימטריה - חיילים, שפעלו בצורה של פשע מלחמה, נושא שאין עליו עוררין וגם אי אפשר להתווכח בנוגע אליו. הויכוח שתמיד אין עוררין כלפיו הוא טרור אסלאמי ערבי ישראלי. תמיד זה לא ״כולם״, תמיד צריך להסתכל על הנושא בפרטנות נקודתית ועצימת עיניים.
  2. איפה אמרתי שסאדאת השתמש בטאקייה? ראביד שאל אם המנהיגים האלו השתמשו בטאקייה (שזו דמגוגיה), אני עניתי שכשהשתמשת באלימות גבוהה מהאלימות שהם השתמשו בה הם הורידו את הראש. עניתי בדוגמה כלפיי סאדאת שברגע שהוא קיבל את הרושם שמהלך ה׳נקמה׳ או מושג ה׳כבוד׳ של האסלאם הם אפשריים, הוא קפץ על ההזדמנות. זה כל מה שטענתי. אגב, שים לב שהתשובה שלי עם הטאקייה הייתה כלפי התמימות הפרוגרסיבית, שיטה שבה פועל מחמוד עבאס (ג׳יהאד אזרחי).
  3. ההבדל הגדול הוא - שעל פשעים יהודים מותר לדבר, על טרור ערבי מוסלמי משתדלים להתפלפל, ולייצר שוויון עם פעולות מלפני 70 שנה (: סימטריה
  4. גומורה עונה 5 יש תרגום מובנה באתר מורידים.
  5. 2 המחבלים מחדרה מאום אל פחם* התבלבלתי כי מבחינתי הם כולם אותו דבר. אתקן. https://he.wikipedia.org/wiki/רצח_ראובן_שמרלינג https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3310489,00.html למרות שהאינטרנט זוכר הכל (:
  6. פעילות חריגה שלא הייתה הרבה זמן. ככה זה שיש שקט תקשורתי העיקר שהממשלה תחזיק מעמד. אךך סירחון פוליטי מכל קצוות הקשת.
  7. https://rotter.net/forum/scoops1/738476.shtml פעילות בג׳נין כעת. כוחות צה״ל רוצים את בני משפחת המחבל ונתקלים באש חיה. יש מחבל/משת״פ שפונה במסוק לבית חולים מסיבות בטחוניות. בהצלחה לכוחותינו
  8. אין אבל עכשיו אנחנו נצטרך לחכות לתשובה בנושא קונספירציות שלעולם לא תגיע כל הזין
  9. עשה לך מהלך שראו אותו מקילומטר. איך נפלת בזה
  10. https://www.facebook.com/watch/?v=1933368556847786&aggr_v_ids[0]=1933368556847786&notif_id=1649447244701944&notif_t=watch_follower_video&ref=notif לצחוק? לבכות?
  11. למה החלו ההסכמים איתו? על זה בדיוק אני מדבר. עד השלב שהוא הבין שיזיינו אותו ואת כל הפרעונים, הוא חיי בשגעון גדלות. בכל פעם שנכנסנו לשיגעון, הם נכנסו לקונכיה. אהבה מביאה אהבה, אלימות מביאה תוצאות. אגב, אפשר לראות שזה בדיוק מה שהם עושים לנו כרגע. מגבירים אלימות = מקבלים מתנות. תרבות ההכלה הזו היא בדיחה עצובה.
  12. חוסיין חלש, אז הוא לא עושה בעיות מובארק היה חלש, לא עשה בעיות סאדאת היה חלש, לא עשה בעיות. התחזק, מה עשה? אתה מכיר את מושג ה׳נקמה׳ באסלאם? שלא תבין לא נכון, אני לא שונא או מפחד ממוסלמים, ואני מכיר די הרבה ואני בקשר יומיומי עם מספר לא מבוטל מהם, אבל אני גם ער. הלוואי והיה אפשר אחרת, הם מסבירים לך פעם אחר פעם, שזה פשוט מה שזה.
  13. כן אבל הוא גם מציין את המילה ביביסטים עם כל מי שדעתו שונה משלו. זה בסדר, עוד פיגוע ועוד פיגוע עד שהוא יבין. מה לא עושים בשביל צלחת חומוס עם 2-3 פלאפל ביפו.
  14. זה פיגוע שיביא איתו פעולה גדולה (על פניו). אנחנו מכירים את ממשלת ישראל, הכל למראית עין. כל אדם לעצמו חבר׳ה.
  15. מפקד מחוז ת״א - ״האינדיקציה היא שזה פיגוע אבל אני צריך להיות זהיר בדבריי אנחנו בודקים אפשרויות נוספות״ מפקד מחוז ת״א - ״זוהי שעתה היפה של משטרת ישראל״ הפרוגרס לא יעזוב אותנו לעולם, לא יאמן.
  16. אצלנו בשמאל אוהבים ומחבקים את כולם! 2 המחבלים מחדרה מאום אל פחם, אחד בדואי מהנגב, אחד מהשומרון וכולם כמובן קשורים לדעאש.
  17. טוב אז כמו שזה נראה עד יום ראשון שיקלי יפרוש גם. מה הלאה?
  18. אשמח לדעת למה חיים לוסקי לא בכלא?
  19. סיכמת הכל יפה. יש בעיה לישראל הראשונה לשחרר את האחיזה. ביבי הוא ישראל הראשונה אבל הוא מעצבן כי הוא לא מתיישר. האמת הייתי בטוח במאה אחוז שכל התיקים נגדו יגמרו אותו פוליטית, בן אדם בן 72 ולדעתי ביום שלא יציקו לו יותר זה היום שבו הוא יתעייף השמאל הפוליטי לא הבין שביבי הוא כמו מכור לקראק. תן לו קראק והוא ישרוד שנים, תכניס אותו לגמילה ותוך שנה הוא ימות.
  20. סילקת, משהו עזר? קיבלת תקשורת מלטפת ומחבקת, צבועה ומתחסדת. קיבלת התעלמות ושתיקה רועמת על כל תיק פלילי שקשור לליברמן, גנץ, גדעון סער (וכדאי להם מאוד להתיישר, או שהמתפרה תחל לעבוד שוב) אביר קארה לא פורש, כי הוא מפחד להישפט על ההצבעה הכפולה שלו. את בני מחזיקים בגרון, את גדעון מחזיקים בגרון, אהרון ברק מחזיק את שי ניצן בגרון, שמחזיק את מנדלבליט בגרון שמפחד מרות דוד אז רות דוד לא תשב דקה בכלא והתיק שלה יתמסמס. היחיד שיצא פה גבר זה אפי נווה שהבין את המשחק והדליף מספיק חומר כדי להשהות את התביעות נגדו.
  21. כן אבל להיתקע על ביבי ולהתעלם מהבלוף הפרוגרסיבי שמתפוצץ לכולם בפנים זה כבר לא הגיוני. הציפייה מהריבון להכיל כל דבר היא ציפייה רק מהריבון היהודי (גם אם תשווה כל מדינה אחרת בעולם) הסיבה שזה קורה היא תחושת הרדיפה, הכניעה המאפיינת יהודים (מזרחים או אשכנזים זה כבר לא ממש משנה). אפשר להמשיך לדבר על בנימין נתניהו, שאני באופן אישי בקושי מזכיר כי הוא מעניין לי את הביצה. אבל פשוט בלתי אפשרי להתעלם כי המילה ״ביבי״ נכנסת לכל דיון פוליטי גם כשהוא לא ראש ממשלה. יש פה טראומה אובססיבית שמאפיינת מגזר מסוים בקשת הפוליטית כמו שכתבתי למעלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.