Jump to content

טוני

משתמשים רשומים
 • Posts

  550
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

6,332 profile views
 1. עוד 30 שנה 50% מהאוכלוסיה תהיה ערבים מוסלמים קיצוניים אחי. אני מעדיף שיגזלו לי את הכיס ולא יגזלו לי את הצוואר.
 2. לא נכון. יש סקטורים שונים. יש סקטורים שמתים להם לאט לאט, ויש סקטורים חמים יותר (אם אתה מדבר על טכנולוגיה אז כן זהו סקטור חם כבר תקופה ארוכה). יש סקטורים שכאן כדי להישאר (מזון, מוצרי בנייה וכו׳). אם אתה מדבר על אנרגיה (דלקים, גז) או אנרגיה מתחדשת (ירוקה, סולארית) אפשר לשים לב לשינוי מגמה. אתה גם צריך לדעת מתי הגעת לפיק, מתי אתה בדשדוש והאם בעתיד יש אפשרות ליציאה מהדשדוש הזה. בתקופה שכסף חדש נכנס לשוק לא בטוח שהכסף יחזור לאותם סקטורים או לפחות לא בכמות הגדולה שהייתה לפני הפיק.
 3. התקופה שבה אתה שם כסף ומחכה 10 שנים כדי להרוויח מיליונים עברה מהעולם. יש גלים, יש שינויים גלובליים, יש רובוטים. במצב כזה צריך לדעת לממש רווחים או להשקיע ברעיון שבו אתה באמת מאמין שיניב ערך.
 4. שוב הכללה. ״אתם אומרים לאנשים להשקיע בקריפטו״. אני משקיע ברעיון שנותן פיתרון. רעיון עם צוות מוכח בתחום, עם חזון גדול וגם חברה שמספקת את השורה התחתונה. אם תרצה לפתח את השיח הזה אז תנסה לא להגיע ממקום פוסל. סקאמים יש גם בפורקס, הרצות יש גם במניות, גניבות יש גם בבנק. שוק הקריפטו הוא שברירי יותר מהשווקים האחרים, אבל ההחזר הוא גבוה פי כמה. זה משחק מסוכן, למי שלא באמת יודע מה הוא עושה או לאנשים חדשים בתחום.
 5. טעות. אגב, אסור להכליל כי יש פרויקטים שמנוהלים בדיוק כדי למנוע את הבעיות שאתה מדבר עליהן. יש גם פרויקטים עם חזון ומטרה מדויקת כדי להפוך את עולם הקריפטו (לא צריך רק להתרכז בשוק הקריפטו) למשהו חיובי הרבה יותר שזו בעצם הייתה המטרה הראשונית של התחום. לדעתי האישית וזו לא המלצה פיננסית, לקנות אדא ב-0.5 זה מצוין וזה לא קרוב לתפיסה של סכין נופלת. אפשר לחזור לעמודים הראשונים ולראות אתה סרטונים הארוכים ששמתי כדי להבין את הרעיון. אם מישהו רוצה סרטון נוסף של צ׳ארלס הוסקינסון מלפני שנה (שבו הוא פותר את הבעיה של טוויטר, הבעיה שהתעוררה עכשיו עם העסקה הגדולה של אילון מאסק)
 6. אימצו את השיטה בברצלונה. נמאס להם שבאים לשבור להם את העיר כל פעם חח
 7. cardano era החלה (:
 8. לדעתי מי שלא אזרח הולנדי לא יכול לקנות. תצטרך למצוא קומבינה
 9. לא צריך להכריז הכרזות קאוטיות. אבל זו תקופה קשה ולא בפעם הראשונה. גם אני (:
 10. זה כמו לטעון שאם המחנה השני לא היה מפריע ככ הרבה היה אפשר להשיג פה המון דברים טובים. הלחץ הציבורי על נתניהו הוא תמיד קודם כל לחץ של פוזיציה. ״לחץ ציבורי״ שלא קיים כרגע כי הפוזיציה טובה למי שלוחץ את הציבור. אני מדבר על אנשי תקשורת, ארגונים אנרכיסטים, אנשי רוח, אנשי צבא שנשתלו בתוך ארגון טהור והופכים אותו למסורס, אנשי משפט ובג״ץ ועוד ועוד אנשים לא מוסריים בעליל. בקשר לשורה האחרונה בטקסט שכתבת, מספר מחקרים של הCIA הוכיחו שלימודים אקדמיים ומצב כלכלי טוב לא מונעים מאנשים פנאטים דתיים (מוסלמים) להפוך לקיצוניים יותר. אגב, המחקרים מגובים גם בעדויות מהשטח וניסויים פרקטיים באנשי אל קעידה. ושלא תבין אותי לא נכון, אני ממש לא בעד כאוס. אני לא שונא ולא אכפת לי איך אף אחד חי את חייו. פשוט יש להפסיק לעצום עיניים. אנחנו תקועים עם הבעיה הזו ואתה גם לא יכול לעשות כלום כי כל החלטה שמתקבלת היא החלטה בינלאומית ולא ישראלית גרידא. אתה תקוע עם בעיה שעכשיו הופכת גם לבעיה פנימית. התסיסה של ערביי ישראל היא בגלל עוני? אתה יודע באיזה עוני אני גדלתי? המשחק מכור - אתה חייב להיות מוסרי כלפי האויב שלך או שתהיה כלוא בעוצר כלכלי בינלאומי וחרם. אין לך חופש פעולה בגלל לחץ בינלאומי ובגידה מבית. אז נמשיך להירצח הכל טוב, חכמים על יהודים. כשאלו יהודים אז המוסר לא כ״כ קריטי, יש להכיל.
 11. איך הציבור אשם בהחלטות ממשלה? כל ממשלה שקמה פה קיבלה החלטות גם נגד דעת הקהל (שמתחלקת בנושא הזה ל2 בצורה די שווה) כמו שהציבור לא אשם במה שבנט עושה, כך הציבור לא אשם בקבלת ההחלטות של הממשלה (כי כידוע, הבטחת בחירות הן משהו אחד ומימושן הוא משהו אחר). איזה ציבור אשם בשטות הזאת? אני חושב שהשמאל הישראלי לא חושב שיש עוד זרזים ותמריצים לטרור פרט לכיבוש והדיכוי (כיבוש ודיכוי, כאלה שלא היו לפני שנאלצנו לכבוש ולדכא כן?) אני שמח שאנחנו לאט לאט מבינים שיש לאמת מספר צדדים ואולי הגיע הזמן לשאול את עצמנו שאלות קשות כמו: איך אפשר לגשר על הפער המנטלי והתרבותי? איך מגשרים על ארגונים אנטישמיים מארצות אחרות או אישים שפועלים בחתרנות כנגד המדינה היהודית היחידה בעולם. יש אין ספור מפגעים ורוצחים ערבים מוסלמים שהגיעו ממשפחות עמידות עד מאוד עם תארים אקדמים ושלל מכוניות פאר.
 12. אז עכשיו הציבור אשם? השכנים של בנט אשמים במחדל הזה? מי אלו אותם מפריעים שעל פיפס קטן בממשלת הליכוד יצאו בכתבות וריכולים, המציאו שקרים ומיררו לממשלה את החיים והיום שותקים? למה לא לגעת באנטישמיים ובאוטו אנטישמיים שחיים כאן שהם הגורם המרכזי לסירוס הצבא? אלה שרוצים עולם אחד גדול ללא תרבויות ומי שמשלם את המחיר הוא אנחנו? פוליטקלי קורקט הוא קורקטי רק שהימין בשלטון. אני האמת כבר לא אכפת לי ימין או שמאל ממש מציק לי המוסר הכפול. האויב הגדול של המדינה הוא לא זה שרוצח, הוא זה שמרוויח (כסף). מרגיש שאלימות מביאה תוצאות במדינה הזאת. די זה כבר לא נורמלי כל ההכלה בשקל 90 הזאת. אתה רואה את עצמך חי פה עוד 30 שנה עם הברברים אלה? כל בעיה נפתרת באלימות במגזר הזה (ראש השב״כ לשעבר אמר את הדברים האלה לא אני https://www.mako.co.il/tv-ilana_dayan/2021/Article-4806bb556f1ef71026.htm?partner=mobileAutomaticChannel אפשר לראות כאן ב18:00), אנחנו רחוקים שנות אור מהתרבות שלהם וקצת נמאס להמתין שהמגזר הזה יתקדם לעבר העולם המערבי. עכשיו למה כתבתי את כל זה? כי אתה טוען שרבים מהם עושים את זה בגלל לחץ כלכלי. אני טוען שזו רק בעיה אחת מתוך שלל בעיות. רבים עושים את זה בגלל הסתה, שנאה יודקת וקיצוניות דתית. הרי השנאה הזו וההסתה הזו הולכים ומתגברים כל הזמן ואיתם גם האמצעים. ״יש בנינו לבינם מלחמה דתית, ויש תרבות שונה, אנחנו מאוד רחוקים מהם. לא במובן של העבודה והפן הכלכלי בישראל כן פרצה בגדר או לא פרצה בגדר, רחוקים תרבותית, רחוקים מנטלית. אני אגיד את זה בעדינות, העובדה שכל בעיה נפתרת שם באלימות, זו בעיה שהציבור הישראלי לא מוכן לקבל. כל בעיה שם נפתרת באלימות ולא רק בעיות שקשורות בישראל, גם סכסוכים בין משפחות, חמולות, בין עדות. הציבור הישראלי לא רוצה לחיות עם אכזריות או ברבריות כזו. אנחנו צריכים לתת להם תחושה שמקדמת אותם מבחינה כלכלית, שגשוג, תנועה, מבחינת הרגשה״ ציטוט של ראש השב״כ לשעבר יורם כהן הטקסט של הציטוט נכתב תוך כדי ששמעתי אותו ברמקולים אז תסלחו לי אם טעיתי במילה פה או שם. את סוף הציטוט אתה ממש משתדל לתת, ועדיין. אפשר להיכנס ללינק ולשמוע ואף לצפות.
 13. ואז לשחרר אותם בעסקה הבאה ולבכות שהם חזרו לפעילות טרור והפעם בתפקידים בכירים יותר, וחוזר חאליילה (משחק מילים שכזה ) אחד מהם נעצר מספר פעמים בעבר על עבירות ירי.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.