Jump to content

טוני

משתמשים רשומים
    550
  • Last visited

3 Followers

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

5,940 profile views
  1. אנחנו מדינה חלשה. אין לנו שום כוח להחליט על העתיד שלנו. זו בדיוק הסיבה שאני אישית לא רואה איך אפשר יהיה לגור כאן עוד 30-40 שנה מהיום. ברוכים הבאים למדינת 50% מוסלמים 50% חרדים ושהברברי ביותר ינצח. אף אימפריה לא שורדת לנצח. אפילו לא מכבי.
  2. הרעיון של עולם אחד, ללא דתות הוא רעיון נחמד. פשוט כולם מחכים למוסלמים שיצטרפו לרכבת. בואו נחכה בסבלנות כי אלה ערבים עם השטויות שלהם. השאירו בן אדם עם חצי מוח אחרי שבעטו לו בראש בעכו, ואף אחד לא נעצר.
  3. האמת היא שזה לא משנה לאן התיק הולך, המטרה המרכזית הייתה להוריד מהשלטון אדם שהיה מאוד קשה להכניע (כמו שכתבתי למעלה, אני סולד לגמרי מהמשחק הפוליטי, במיוחד של ביבי). ככה שהמשפט עצמו לא ממש משנה איך יגמר, עוד שנה ועוד שנה, והשנים עוברות וביבי כבר מבוגר וזהו ביוש. אפשר להמשיך להכשיר את השרץ, מוסלמים לא משלמים מחיר, יהודים כן. כרגיל. הכל בשם הטראומה של יהדות אשכנז בזמן השואה, שהתפצלה לחסידויות סגורות שממשיכות את אותה טראומה לדורות הבאים, ומצד שני היהודים שלא מרגישים יהודים ואף שונאים את העם שממנו הגיעו. אם יהדות ארצות ערב הייתה בשלטון בזמן מלחמת ששת הימים, עזה הייתה עיר כמו אשקלון היום ולא היו לנו בוגדים מוסלמים שלא משנה כמה נפנק, עדיין ישחטו אותך ברגע. מדינה של מטומטמים.
  4. הפרד ומשול, השיטה שעובדת מושלם כבר 5000 שנה. תמשיכו לאכול מה שמאכילים אתכם.
  5. אדם עם עבר פלילי כמו אריה דרעי, שישב בכלא, עדיין יכול להיבחר לתפקיד שקובע לנו מה חוקי ומה לא. אהוד אולמרט, אדם עם עבר פלילי שישב בכלא, הוא הבעלים של חוות קנאביס רפואי, למרות שאף אדם בעל עבר פלילי לא יכול להחזיק ברישיון כזה. אישה כמו רות דוד, לא נשפטת בגלל שיש לה מידע על שחיתות נוספת בפרקליטות, וכנראה תצא מהתיק הזה ללא פגע. אדם כמו חיים דעואל לוסקי, אפילו לא מוזכר בשמו, למרות שהוכח כי הטריד מינית, רק בגלל שהוא ממקימי הBDS. לי יש אפס אמון במערכת המשפט, ובפוליטיקה הישראלית. קרקס ילדותי בין בעלי שליטה וכוח.
  6. תהילה והונאה לא הולכת ביחד. אתה לא יכול להופיע באמצע החיים ולטעון שאתה איש עסקים, כשאף אחד לא יודע מה העסקים שלך. הנושא מעלה חשד וכלי תקשורת מתחילים לרחרח וככה זה נגמר, לכאורה וכביכול כמובן.
  7. במה השקעת? ולא הלך הכסף, יש לך מטבעות. תמתין זה יחזור לעצמו.
  8. לא סתם רציתי שתראו את הסרטון שפרסמתי למעלה. הבאתי סרטון קצת יותר קליל (גם של צ׳ארלס, כי הוא פשוט איש המקצוע שאני מעריך בכל שוק הקריפטו)
  9. קונספרטיבי. איזה נכס יש לך כרגע? שלא קשור למט״ח, מניות, קריפטו, זהב
  10. קודם כל יש לזכור שאני לא חייב לאף אחד שום דבר. ואפשר ללמוד כמו שאני למדתי, באופן עצמאי. אני מנסה למצוא זמן, כי פשוט לכתוב המון מלל מבלתי להשתתף בדיונים עצמם, נראה לי לא הכי יעיל. זה יקרה בקרוב. בוא נתחיל בסרטון הזה - אשמח אם תראו הכל, ובכך נסיים את הדיון של זיהום, יעילות, אבטחה ותוכניות עתידיות. מי שמדבר הוא צארלס הוסקינסון, המקים של קרדנו (ADA) ואחד המפתחים של אית׳ריום (שפרש מהפרויקט כי הוא בזבזני ולא יעיל).
  11. 1. זה שוק שפתוח למניפולציות כי עוד אין בו רגולציה. 2. יש בו המון הונאות (כמו במט״ח/פורקס, בשוק מטבעות החוץ יש הונאות עד היום גם לאחר רגולציה) 3. גם המחשב שאתה משתמש בו עכשיו מזהם. 4. ביטקוין מזהם, קרדנו לדוגמה לא. לא בושה ללמוד דברים חדשים, רק להיות עם ראש פתוח.
  12. אני השקעתי את כל הכסף שלי. אתה מכליל ואתה לא מכיר מספיק אנשים מהתחום הזה.
  13. זה כל העניין, אי אפשר להוציא את התחום מחוץ לחוק, אתה יודע למה? כי כמעט כל מדינה לא דמוקרטית הצהירה שהיא אוסרת סחר בקריפטו (במיוחד סין שכל חודשיים גורמת למפלה בשוק הקריפטו עם הודעות כאלה). ממשלות עושות לשוק הקריפטו מה שהמוסד עושה לאיראן, עיכוב בלבד. זה ישמע קצת הזוי, אבל כדי לסגור את הברז על התחום הזה אנחנו צריכים שלא יהיה אינטרנט. איך אתה יכול לאסור על ביטקוין להיות חוקי? הוא לא כפוף לאף חוק ואי אפשר להפסיק את המערכת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.