Jump to content

Karin A

משתמשים רשומים
    67
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,504 profile views
  1. זה הכל תלוי מה בדיוק הבעית שינה יכולים לתת לך פטור ליקיצה טבעית שזה בערך חלומו של כל חייל אבל יש דברים שהצבא לא לוקח עליהם אחריות ומשחררים אותך על פרופיל 21 אני מציעה לך להתייעץ עם הרופא האזרחי לפני שאתה מצהיר על זה..
  2. מילואים תמיד יבואו לך לא בטוב- אין מנוס מזה הסברה לחי"ר זה יכול להיות סתם שם לאימון / הכרה עם הגדוד וכאלה דברים
  3. נושיקו נחמיאס=) אתה בטח תראה את זה עוד איזה שנה שתחזור הביתה יא צעיר נטחן 21 אה? איך גדלנו ...(השעון מתקתק חח) שיהיה לך המון מזל טוב! מאחלת לך כמו תמיד את כל הטוב שבעולם!!
  4. אני לא מכירה אישית את ר' עתכ"א סדיר אבל שמעתי שהוא אחלה גבר... אבל עדיין זה לא התפקיד הכי טוב בעולם כי אתה צריך להתאים את עצמך ללו"ז של סא"ל - קח בחשבון שזה לא כל יום 8:00-17:00, והעבודה די משעממת
  5. לי זה נתן בערך 450 ש"ח לקניה בH&O / מגה ספורט ולא יודעת איך זה עובד אצלכם תברר את זה... והכרטיס מגיע אליך עם שליח...
  6. כרטיס אשראי של חבר אתה צריך להזמין דרך הבנק שלך יש את הכרטיס של ההנחות (יש עליו ציור של מתנה כזה) שאותו היית אמור לקבל בדואר ואם לא אז תתקשר 03-6100100 דרך שם אתה יכול גם לשנות את הסיסמה שלך שהיא גם לאתר עצמו וגם לכל מה שתרצה להזמין חוצמזה יש את הכרטיס של מר"צ שכדי לקבל אותו אתה צריך לשלוח פקס למספר 0304-6029/6638 עם נגררת סוג שרות , דרגה והצבה (תוודא שזה הגיע 03047027)ואז הם אמורים לשלוח את זה בדואר רשום
  7. חיים יפים וקטנים שלי! האמת הכנתי לך הפתעונת קטנה שתחזרי לארץ- אז שלא תחשבי ששכחתי אותך! והתקששרתי אליך לדירה כמה פעמים ולא הייתה תשובה=/ קיצר יפה שלי, אין לך מושג כמה אני מתגעגעת ורוצה כבר שתחזרי, אני מחכה לזה יותר מלשחרור שלי אני מקווה שבעזרת השם שנה הבאה את יודעת איפה נחגוג לך...!! שיהיה לך המון מזל טוב, שתמיד תהיי מאושרת, שתמיד יהיה לך שקט את החיים שלי! מפתח המרחק פתח לי שער של געגועים והפחד השואל בי האם את שלי אל תעזבני את המלאך שלי לפעמים אנ'לא מבין אותך את עוברת שינוי לפעמים אני בורח לא להיות תלוי אבל חוזר אלייך את המלאך שלי אני נווד זרוק שהתאהב לו בנסיכה בין כל היפות האלו את היית שונה אני שלך לנצח את המלאך שלי אני שלך לנצח את המלאך שלי
  8. נוי קצת באיחור מאמי אבל שיהיה המון מזל טוב! שיהיה לך בהצחה בכל דרך שתבחרי!! אוהבתותך
  9. תנסי להגיש טופס 55 תרשמי שם שאת רוצה לעשות מילואים ביחידה פעילה (למרות שפיקוד העורף אמורים להיות ממש פעילים..)
  10. מאורייי נשמה שלי, קצת באיחור אבל תסלח לי יצא לי לחשוב בשבוע האחרון איך אני אכתוב לך משהו שיעביר לך את מה שאני חושבת עליך אנחנו מכירים מאז שאני באה למשחקים נראה לי אבל רק בשנה האחרונה יצא לי להכיר אותך טוב... והאמת? ההפסד כולו שלי, אתה באמת אחד האנשים שיותר נוח לי וכיף לי להיות בחברתם, אתה יודע להרגיע ולעודד אותי שאני עצבנית אני יודעת שאני יכולה לסמוך עליך בכל דבר ושאני יכולה לדבר איתך על הכל ואני יודעת שאתה תמיד תשקיע תתן מעצמך לאנשים שאתה אוהב ותעשה הכל כדי שיהיה להם טוב תמיד תדע לתת את המילה הטובה הזאת שתעלה חיוך על הפנים, אני יודעת שלא משנה מה אם אתה בסביבה אז בטוח שיהיה כיף- גם אם לא מכניסים אותנו לאיזה מקום ביום שישי בערב אתה באמת בנאדם מדהים עם לב זהב , הלוואי וכל הגברים היו כמוך אני רוצה להגיד לך תודה ענקית על מי שאתה בשבילי ובשביל כל העולם תודה על כל הדאגה , והתמיכה ועל הכל בקיצור. ובדיוק כמו שדרשת בשבילי אז אני דורשת בשבילך שתמיד יהיה לך טוב שתמיד תהיה מאושר שתזכה לאישה הכי טובה בעולם- כי מגיע לך את הכי טוב שיש שרק תצליח ב"ה ולעצמי אני מאחלת שתמיד נהיה בקשר טוב כמו שאנחנו עכשיו אני אוהבת אותך המון, ותמיד פה בשבילך! שיהיה מזל טוב למרות שכבר עבר שבוע ועוד לא חגגנו לך כמו שצריך!
  11. לא הבנתי אותך... בעיקרון לכל מי שמשתחרר יש תעודת שחרור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.