Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Figo10

1. מקום 3 עם 4 נקודות הבדל ממקום ראשון אחרי הקיזוז.

על סמך מה אתה אומר שאין קשר למציאות?

להזכיר לך מתי הפועל לקחה אליפות שנה שעברה?

יפה מאוד, אחרי הקיזוז. זאת תוצאה משקרת, בתכלס אנחנו 8 נק' מהמקום הראשון(מבחינת יכולת) ולפי המגמה הפער היה רק גדל.

2. תצחק תצחק,

בשני הוא נותן לבית"ר בראש, קונה את ליבו של גולדהאר, ומביא לנו דאבל קל כמו שתמיד חלמנו.

איציק עובדיה - אגדה בהתהוות.

כן בטח... ועונה אחרי זה עולים לצ'מפיונס, מגיעים לרבע גמר ומפסידים למנצ'סטר רק בפנדלים אחרי 3:3 באולד טראפורד

3. 1)חמוד אתה בעצמך התחלת עם השפה המלוכלכת אז אל תצדק לי עכשיו.

2)אתה באמת מאמי.למה שאני אשקיע בתגובה עניינית עבורך כשאתה יכול להיות פה עם 7 משתמשים ולשגע את הפורום עם האג'נדות שלך?

רק תשימו לב כמה משתמשים נרשמו בשבועיים האחרונות והפלא ופלא,לכל אותם המשתמשים יש את אותו סיסמא נדושה.וכאן אני קורא למנהלים לעשות בדיקת איי-פיי ולהוריד את כל אותם האנשים שפתחו יותר ממשתמש כי זה כבר מציק.

אוהד מכבי לא יכול להגיד אני שמח שהשחקנים עשו סבוטאז' למאמן.

אוהד מכבי לא יכול להגיד אני שמח שהקבוצה הפסידה וזה כדי שהמאמן יודח.

ובגלל שאני קורא את הדעה הזאת בפעם הראשונה בצורה מסיבית כזאת בפורום,נשאלת השאלה אם אלו באמת אוהדי מכבי או אלו אנשים עם אג'נדה סמויה כמו שניתן לראות בטוקבקים אחרי כל כתבה שמפרסמים.אותו בחור עם הכינוי "מכביסט ותיק" ושלל הכינוים שלו שהסית לאורך כל השנה האחרונה.

פשוט הזוי ומעורר רחמים.

איפה בדיוק אני התחלתי? אתה הזכרת את ה"אומללים" כתגובה להודעה נקייה בת שורה אחת.

למה להגיב עניינית? יותר קל לחשוב שיש 7 יוזרים תחת אותו אדם.

אני אדם אחד ואין לי קשר לאחרים, אולי הרבה נרשמו מאחר שהתרחש אירוע גדול שגרם לאחרים לרצות להביע את דעתם(אני נרשמתי לפני פיטורי נמני אגב), לא רק לך מותר, וזה שיש הרבה עם דעה מנוגדת לשלך לא אומר שזה אדם אחד עם מטרות הסתה.

חוץ מזה, איפה מצאת זכר לדוגמאות שכתבת בהודעות שלי?

4. אני אישית מכיר כמה כאלה.לא הגיוני נכון?מה לעשות זה חלק מהקהל שלך כמו אותם אנשים שרוצים שהמאמן בא יכשל.

ותודה רבה שאתה קורא לי מסכן ומסביר לי שהקבוצה מעל הכל-גילית את אמריקה.עושה רושם שאתה זיין שכל אחושמוטה וקיבלת אובר ביטחון מאחורי המקלדת אז תמשיך לשעשע אותי בחור נחמד שכמוך.

תודה רבה שאתה מכנה אוהדים כאומללים בהקשר להודעה שלי (רמז למשהו..?)

אני אומר את הדעות שלי גם לא "מאחורי מקלדת" ואין קשר לאובר ביטחון.

מעבר לזה, לא באמת ציפיתי לתגובה עניינית אז זה בסדר... ככה עונים שאין משהו נורמלי להגיד, אבל לפחות אתה משועשע.

5. חובת ההוכחה עליכם משמע,שאתם אמרתם שעם נימני אין לנו סיכוי לאליפות(מקום 3-פער 4 נקודות מהמקום הראשון).אז נימני כבר לא במכבי,לא נתתם לו לסיים את העונה היחידה שבה הוא באמת נבחן וקיבל מעל ומעבר מבחינה תקציבית,וחובת ההוכחה עכשיו היא על הסקת המסקנה ההזויה הזאת שיבוא מאמן חדש במקום אבי ויביא לנו אליפות.

קשה לי לראות את זה קורה אבל הלוואי ואני אתבדה.

בכל מקרה,יש לי הרבה דברים להגיד מאידך,זה לא ישנה כלום אז עדיף להתמקד בעיקר ולא בתפל.

בהצלחה למכבי.

עריכה:

דבר אחרון,אני רוצה שתבינו איזה טיפוסים אומללים יש לנו בקהל כשאנחנו שמחנו מהמשחקים האלה הם פיללו שנפסיד ואבי יעוף.תזכורת קטנה:

לגבי הדבר האחרון, אתה ממש מסכן אם אתה חושב שיש אוהדים שרצו להפסיד משחקים ע"מ שיעיפו את נמני. עם כל הכבוד לאבי, למה מי הוא שנרצה הפסד של הקבוצה בגללו? הקבוצה הרבה מעל נמני אם עוד לא הבנת. (אני אישית שמחתי במשחקים שהצגת לא פחות ממך ד"א). למען האמת, עושה רושם שאתם מייחלים לכשלון המאמן הבא כדי לזעוק על "הטעות" לאחר מכן.

לעיקר- אחרי התסבוכת של העונה הזאת, אני בספק עד כמה אפשר להביא אליפות עוד העונה(למרות הקיזוז). אבל אולי לפחות נראה את הקבוצה משחקת טוב ומימוש הפוטנציאל של הסגל(שיהיה שלד לעונה הבאה), אולי סוף סוף ננצח משחק אחד גדול, אולי דרבי ואולי לא נתבזה מול הפיקציה הזאת שנקראת מכבי פ"ת.

ושוב- איך כישלון של המאמן הבא, בתקווה שלא יהיה, יסתור את זה שנמני נכשל והקבוצה נראית רע כבר 16 מחזורים? כשלון עתידי לא ימחק את העובדה הקיימת הזאתי, המטרה של ההליך הוא לנסות להציל את העונה.

בהצלחה למכבי, עם זה אני כן מסכים איתך....

6. ...

זה 2% מהתגובות פה שמדברים על כמה יש לנו סגל חרא, אולי יש באמת כאלו שחשבו שהסגל לא משהו אבל אני מתערב ש 95% מהפורום היללו את הסגל הזה וכמעט השפריצו עליו.

כל שבוע בכיתם כמה אבי מוציא כלום מסגל שצריך לקחת אליפות בהליכה, שרק מאמן כושל יכול להוציא כל כך מעט מסגל אדיר כזה.

אתם תתחילו להכין את הקרקע שלכם לנחיתה רכה כדי שאחרי זה תגידו לנו שהמאמן לא אשם.

אבל אני לא מטומטם מה שאתם עשיתם לאבי אני יעשה אותו דבר למאמן הבא.

אני יבוא לכל משחק יעודד אבל אם אני לא רואה תוצאות ב10 המחזורים הבאים אני עושה לו את המוות.

לא אמרתי שהסגל חרא(למרות שחלק ניכר ממנו לא ראוי להיות שם). דברתי על מכבי כקבוצה, וכקבוצה היא כושלת, מהרבה סיבות שאחראים עליהם בעיקר הצוות המקצועי.

מה כבר עשינו לאבי?? ומה אתה מאיים?? תעשה את המוות למאמן ורק תפגע בקבוצה, אני לא יודע אם תוך 10 מחזורים נראה תוצאות(לפי הדדליין שלך) כי יקח זמן לתקן את הכשל של העונה הזאתי.

7. נבנה פה סגל בילדותיות וגחמנות.יקח זמן להשתקם מהעצים הרקובים והמאד יקרים שנקנו.

מי יודע אם מיטש יתן אמון במאמן הבא, כדי לשחרר ולהביא חדשים לאחר הפארסה הכלכלית הזאת.

פתח תקווה קבוצה טובה מאיתנו,אין כאן שום הפתעה.

מסכים.

הקבוצה הזאת היא תוצר קלוקל של נמני ומזרחי. לא משנה מי יהיה מאמן אי אפשר להצליח עם הקבוצה הזאת כרגע, בטח לא נגד מכבי פ"ת, קבוצה מאומנת ואיכותית מאיתנו.

יותר מ100 מיליון על בדיחה בצבע צהוב, עצוב....

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.