Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Figo10

1. חתיכת אפס כזה (הוא וחזיזה), למרות שזה לא מפליא עם האופי המסריח שלו. אם זה עובר בשקט זה בזיון

אבל היה לי די ברור שהחגיגות של חיפה יגיעו לרמת גועל כזאת יחד עם הפסטיבלים התקשורתיים.

2. איך בדיוק אפשר באופן מעשי להגביל שימוש במטבעות דיגיטליים? מה יכול למנוע נניח משני אנשים לבצע העברה של מטבעות אחד לשני? הרי הם לא באמת תלויים במערכת בנקאית רגילה שאחראית על ביצוע העברה (וגם יכולה לזהות ולעקוב אחרי הפעולות שלהם)

3. לפני2 שעות , קמאנן said:

אין גוש שמתנגד לנתניהו ואין גוש שבעד נתניהו. גם זה פיקציה.

יש שמרנים ויש ליברלים. בוא נקרא לילד בשמו. גם אם ביבי יזוז הצידה, המחלוקות בין הערכים האלו ישארו כאן.

מסכים. השסע הוא בכלל לא ימין ושמאל מדיני (שיח שכבר לא רלוונטי שכן הימין כבר עשרות שנים לא ריאלי). 

מדובר על דתים/חרדים/מסרותים מול חילונים, שמרנים מול ליברלים. החילונים-הליברלים הם מיעוט במדינה ולכן טבעי שהם לא מצליחים להכריע שום בחירות. אני אפילו מופתע שהצליחו לשרוד עד עכשיו.

אם ביבי (שבמקור מגיע מהזרם החילוני-ליברלי למרבה האירוניה) יזוז זה יוריד הרבה מתח, יעדן את השיח, אבל הבעיה באמת עדיין תשאר.

4. 2 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

חתולבלב

זה מדהים במיוחד לראות שחיפה שיחקו בעונות האלה (למרות שהפועל חיפה היו הקבוצה הבכירה בעיר שלהם בזמנו). אם הם היו זוכים באיזה גביע זניח בטח היו סופרים אותן.

הגיעו לגמר גביע ב-42', חטפו 12 מבית"ר ת"א.

5. 26 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לא אני ולא אתה יודעים בדיוק מה קרה מאחורי הקלעים בין אצילי לאנשי מכבי באותה תקופה. 

בכל מקרה אני מבין ומקבל את הקו שלו לשמור על שתיקה באותו זמן כשהפרשה עוד מתנהלת במשטרה ויש נגדו חקירה. לא התנצלויות ולא בטיח. 

וכשאתה תסתבך בדבר שאתה לא אשם בו, דבר שהרס לך את החיים וחיבל לך בקריירה, נראה אותך מתנצל על זה מול כולם, במיוחד שאתה לא חושב שעשית משהו רע כי שיקרו לך. 

אני לא מבין למה אתה נתפס על ה"חרטה של החיזבאללה", הוא הולך להעביר שם 3.5 שנים לפחות ואמור לראות את הקהל שנפגע ממנו כל שבוע. 

הוא גם קיבל מסרים מאוד לא נעימים בתקופה האחרונה בגלל זה. למה שלא ינסה לטהר אווירה ולפתוח איתם דף חדש? כדי להיות מגניב ולהראות שהוא לא מתנצל מול אף אחד? 

העלתי סברה לאור הגישה הזאת של התנערות מאחריות באופן מוחלט, מה שבטח לא היה עושה רושם חיובי על גולדהאר.

יש לי לא מעט מה להגיד על ה"חוסר אשמה" הן בהיבט המוסרי והן בנזק התדמיתי שהדבר יכל היה לגרום למכבי ולגולדהאר באופן אישי. אבל ממש לא מתכוון לצלול שוב למה שלא רלוונטי כבר חצי שנה. אז תסלח לי.

למה שלא יטהר את האווירה ולפחות יצא ידי חובה מפרשה הרבה יותר חמורה מעלאק "הקהל שנפגע ממנו" ?

6. 18 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אחרי איך שהמועדון התייחס אליו או יותר נכון העלים אותו בעקבות הפרשה, אין שום סיבה שיתנצל.

הוא לא עשה כלום גם עוד כשלא ידע על עתידו במועדון. מי יודע אם הייתה אופציה להשאיר אותו בהתחלה אבל גולדהאר נתקל בהתנערות מאחריות שלהם (בטח כשמוסיפים לזה את התגובה של רונן קצב אחרי החתימה בחיפה) ואולי החליט לוותר.

אבל אתם קופצים כהרגלכם מבלי להבין את המהות של הדברים, שהיא הצביעות של אצילי. על ההסתבכות, שהיא יותר חמורה, לא התנצל (אפילו לא בחוואה) אבל על החרטה של חיזבאללה כן?

7. 7 דקות לפני, Insigne said:

איזה להתנצל

אתם חיים בלה לה לנד

ראש הממשלה הקודם, שוחרר לאחרונה מהכלא. שר הפנים שוחרר מהכלא,

ראש הממשלה הנוכחי בדרך למשפט, נשיא שאנס, חצי ממשלה חשודה בקבלת דבר במרמה. 

מי אתם רוצים שיתנצל? במדינה שלנו מי שלא מתנהג כמו שרמוטה צריך להתנצל. מסתבר.

אבל הוא כן התנצל. בפני אוהדי חיפה, כי הרי זה הרבה יותר חשוב. 

8. 4 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

התנצל בפני אישתו. הוא לא ראש ממשלה ולא נשיא המדינה. הוא פאקינג כדורגלן. פרפורציות. 

בפני מי הוא אמור להתנצל?

על עצם ההסתבכות שלו בסיטואציה, בפני המועדון שברור שלא ראה בעין יפה את ההתנהגות שלו. אפילו משפט גנרי מעפן בסגנון של "אם במקרה מישהו נפגע וכך וכך..." הוא לא היה מוכן לתת כדי לצאת ידי חובה ולמתן את הביקורות. אני אפילו לא מדבר על עניין המוסר אגב, כי ברור שזה לא מעניין אותו. אם אין לו בעיה להתנצל על שטות כמו חיפה חיזבאללה אז את המינימום הזה לא? אבל כנראה שלשיר לחיפה זה הרבה יותר חמור, שחיתות מוסרית שדורשת התנצלות מידית. 

9. 15 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני יודע שאתם כנראה צודקים, אבל תחושת בטן שלי, שבגלל שזה מיכה ובגלל שהוא ישאר את העונה הזאת כמו גדול שם, להבדיל מאצילי, זה יקנה לו איזה נקודת זכות אצל גולדהאר. 

פלוס זהבי שאולי יחזור בקיץ (לדעתי עכשיו זה לא רלוונטי), אולי זה יקרה. 

אולי זאת רק משאלת לב, אבל גם לי נראה שכל הסיפור של מיכה שונה משל אצילי.

10. לפני3 שעות , robertod said:

סתם מעניין לדעת מה הדעה של מי שרשם את ההודעה כאן לגבי שכטר היום...

מה כבר יש להגיד? שכטר היה זונת קהל שדיבר (וקילל) נגד מכבי על ימין ועל שמאל בחגיגות שלהם. לא רציתי אותו במכבי (וגם לא את ורמוט אגב, שהיה הרבה פחות קיצוני ממנו). ברגע שחתם במכבי מה כבר נשאר לי לעשות חוץ מלקוות שיקדם את הקבוצה? לא חושב שצריך לקלל אבל הוא כבר לא יהיה כמו זהבי שהפך את הכל

11. לפני7 שעות , פנחס שוף said:

שימו לב שבאינסטגרם של סוזה, בסטורי הייליטס יש שם את קבוצות שהוא אימן... חוץ ממכבי

אז או שהוא מתכחש לעבר שלו פה או שהוא מכין את זה לזכרונות שיבואו

גם אין שם את פיורנטינה. לא בדיוק מועדון להתבייש בו

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.