Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Figo10

1. משחק מסוכן, סכנין עוד יכולה לגנוב פה גול.
  2. טוב עזבו שטויות, קבלו... http://www.youtube.com/watch?v=dk8nxBDipFA אתם יודעים, פתאום אני כבר לא כועס או מתעצבן על פרימו או שרף. אני מרחם עליהם... הבנאדם אולי לא היה מסי או רונאלדו אבל הוא טעם את הרמות הכי גבוהות. 99.5% מהשחקנים בישראל רק יכולים לחלום על מה שהוא עשה. "חקרתי" עליו קצת יותר, ואני ממש גאה שהאיש מאמן את מכבי. בנימה אישית, לא האמנתי שאהיה גאה ככה בשחקן של ברצלונה.
  3. שמעתם איך הוא התחיל לצחוק בהתלהבות אחרי השער השני של בית"ר?
  4. אני לא מבין על מה הטענות לאוסקר, גם עוד שנתיים לא היינו כובשים שם. ההרכב הפותח אולי היה בעייתי אבל מכאן ועד להאשים את אוסקר בבזיון הזה זה עוול. פשוט לא הגיע לנו... מה שמבאס זה ההפסד לבית"ר- המזרן של הליגה. כולם אונסים אותה משפילים אותה ודווקא אנחנו בקושי בועטים לשער, מתסכל... מקווה לפחות לנקום בהם בליגה, שניתן להם רביעייה ונשאיר אותם מחוץ לפלייאוף העליון. מקווה גם שהמשחק הזה יוריד את השחקנים לקרקע (עושה רושם שהראש של רובם עדיין בדרבי) ויגרום להם להבין שהכל עוד רחוק מלהיות גמור. בקשר לגביע- חבל, דאבל היה עושה את העונה הזאת חלומית עוד יותר. אבל אחרי 10 שנים כאלו עלובות מי אנחנו שנהיה בררנים כאלה. צריך להרגיע את האווירה, לא קרה אסון. אם המשחק הזה יסכן(מבחינה מוראלית) את מה שנעשה במכבי העונה אז על הזין הגביע.
  5. על מה הוא מדבר? פעם ראשונה בעשר שנים האחרונות שיש לנו קבוצה נורמלית ואנחנו מנצלים את זה עד הסוף. איזה פחדים הוא רואה כאן? צריך כל משחק רביעייה? בכלל, אני מתחיל להעדיף את המצב הנוכחי מאשר שילקקו לנו כל הזמן. לא צריך אף אחד, אנחנו לא מכבי חיפה.
  6. איזה הגנה עלובה יש לבית"ר. זה פשוט לא ייאמן
  7. איתן טייב מאמן את בית שאן-מסילות
  8. דווקא ענו לו... יש כמה "נורמלים"(יחסית כמובן) אה! והמנטרה הקבועה של חצי מדינה בעונה הנוכחית
  9. פרימו כבר הביע פעם מרמור על זה שמכבי לא נותנת כלום לתקשורת. בשביל רכילאי כמוהו זה כאב לב... מאז שהוא כתב את השטויות על אוסקר, הוא מנסה לתרץ ולהצדיק את עצמו בכל הזדמנות.
  10. לא עד כדי כך נורא. מכבי מגיעה לרחבה של בני יהודה בתדירות גבוהה, רק צריך לדעת לסיים את זה.
  11. מה הבעיה בסטרול? הוא לא שחקן בית? הוא לא בסגל? אפילו שיחק כמה דקות. אם כבר מבזבזים עליו משכורת לפחות שיכלל במניין הזה.
  12. ייני, מיכה, לוגסי, ורד, ברק לוי, דאבור, מרגוליס, ראדי וסטרול(תקנו אותי אם פספסתי או טעיתי במשהו). 9(!!!) שחקנים שגדלו במכבי נמצאים בסגל. חלק ניכר מהתקציב הוא על שחקנים מושאלים או שחקנים שהם גרורות של עונות אחרות. אין שום רכישות מטורפות, הזרים לא דומיננטים יותר מאחרים(רק 2 זרים שהם באנקר בהרכב) ואין כל השוואה לאליפויות המלאכותיות של גאידמק.
  13. פרימו הוא לא עיתונאי, הוא סתם רכילאי. אם תשימו לב הוא כמעט לא מדבר על הפאן המקצועי אלא רק "סקופים" ודברים ש"מאחורי הקלעים", ואם כבר כן אז הכל זיבולי שכל...
  14. מה הקשר? אי אפשר להוקיר שחקן ע"י שם משתמש מבלי ליחס אמירות שלי אליו(זה לא פעם ראשונה שזורקים הערות). פיגו שר פוטה בארסה הכי יומיים בריאל? חוץ מזה, הביקורת שלי היא לא על המעבר שלו אלא היריקה על הפועל אחרי 2 וחצי משחקים במכבי(לא שיש בלי עם זה באופן כללי, שיזדיינו, אבל מנסה להיות אובייקטיבי).
  15. אם כבר פותחים נושא על כל דבר קטן. זמן טוב להזכר בפעם שעברה https://www.youtube.com/watch?v=iOAs-mExm2w
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.