Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Figo10

1. אני לא מבין על מה העניין. למה ציפיתם? שיכתבו "איזה קבוצה מרגשת מכבי"? תפסיקו להתעסק בהם.
  2. לפי איך שאני רואה את זה: הפועל(קבוצת הכדורסל) הפכו להיות לא רלוונטים כבר שנים ארוכות(עשרות אולי?), מבחינה ספורטיבית כמעט ואין להם ערך. אז מוצאים תחליפים- להראות שהם כאן, להפגין נוכחות ולעורר פרובקציות. הרי הם לא הפועל אילת או אשדוד, הם חייבים להיות באור הזרקורים. עכשיו, בהעדר יכולות ספורטיביות, זה מה שנשאר- הקונטרה למכבי... כמה שיותר קיצוני יותר בולט. זה הסיפוק- הרי קשה להתרצות מנצחון אחד בעשור.
  3. אתם מדברים כאילו ריאל זה הפועל ג'לג'וליה, ריאל מסוגלת לנצח את יונייטד גם ב11 שחקנים. אי אפשר לדעת מה היה קורה אם ואם ואם... על אף שיונייטד קופחה(לא הראשונים ולא האחרונים) ריאל קבוצה טובה וראויה שיכולה לנצח כל קבוצה באירופה.
  4. בן זונה טוואטחה. רק נושמים לידו והוא נופל
  5. וואי איזה בעיטה. כמעט גול להפועל
  6. הפועל חיפה עומדת יפה מאוד. היית צריכה לרדת ביתרון.
  7. הם באמת מסכנים. הם צריכים את הנקודות כמו אוויר
  8. יותר מזה, זה כמו להגיד שהצ'מפיונס זה לא הליגה של ריאל, באיירן, יובנטוס וכו' בגלל שאין להם הישגים כבר הרבה שנים.
  9. קודם כל, אתה שם לב מה אתה אומר? אם מכבי לא לקחה את הגביע בסוף אז הכל סתם? כל העונה המטורפת הזאת שהתחלנו כאנדרדוגים היא "נאדה" בשבילך? הסדרה הגדולה נגד קאחה? כלום? הכל בגלל משחק גמר אחד? אם לא התרגשת ונהנת מזה, אני לא רואה סיבה שתתרגש ממשחק עם הפועל אילת או אשקלון. מכבי אולי השנה מדשדשת, בעשור האחרון היא אחת הקבוצות המצליחות באירופה. מה זה בשביל מה כל זה שווה? עשר שנים לא הפסדת דרבי, אז הפסדנו הפעם, זה מבאס, מתסכל, אבל זה יכול לקרות? בחיים אני לא יאחל למכבי לקרוס. אני גם רוצה שינוי, גם רוצה אווירה אחרת וקהל מוחבר יותר. אבל לא לשבור את כל הכלים. אל תתפה לפיקציה של אוסישקין, לא כל יום דרבי שמה.
  10. לפני שנתיים בעונת הפיינל פור זה דווקא היה אחרת, היית אווירה מדהימה. אולי זה בכל זאת הקבוצה... זה כבר תלוי בך. אם אתה מעדיף קבוצה בינונית, מקום לפני אחרון שבשבילה דרבי זה כמו אליפות, אבל עם אווירת כדורגל זה עניין שלך. אני בהחלט מבין למה אתה מתכוון, אבל הפתרון צריך להיות שילוב של קהל צעיר ומסור יותר בד בבד עם קבוצה מצליחה ולא לשאוף למצב של הפועל. אתה מבין שאירופה זה הלחם והחמאה של המועדון הזה?
  11. נכון, אבל איך זה סותר את העובדה שכרגע יש למכבי סל יותר מנוים? כשמכבי תיקח את הצ'מפיונס נדבר...
  12. כמו סנטה, גם הוא חילק מתנות לבית"ר.
  13. אתה מפסיד דרבי פעם בעשור, בהפרש מינימלי, ומחלקת הכדורסל היא זאת שמבזה אותך?
  14. ברור שיש צביטה, כמו שכתבתי זה העיקרון- לא להפסיד להפועל ולא לראות אותם חוגגים עלינו.
  15. מכבי מסריחה את הפרקט עם 28(!!!) נק' במחצית. נגעלתי מהמשחק הזה, גם אם היינו מנצחים לא הייתי חוגג.
  16. חחחחחחחחחחחח רסקין גומר שם כאילו הם לקחו אליפות אירופה.
  17. אם לא כל העבירות הטכניות והבלתי ספורטיביות לטובת הפועל המשחק כבר היה גמור. שיפוט שערורייתי.
  18. תודה רבה. עשו ממנו שעיר לעזאזל על כלום. מאמן גדול הוא לא היה, אבל כל הדמוניזציה שעושים לו לפעמים היא פשוט מגוחכת.
  19. איזור האחריות של אלברמן במגרש הוא החלק היותר חזק אצלנו. הוא לא אמור לתקוף או להבקיע. הוא ממעט לאבד כדורים , יש לו המון תיקולים פנטסטים ובכלל המעבר מהחלק האחורי להתקפה הוא מצויין. והגול נגד רמה"ש התחיל ממנו, אחרי שהתפתל על הדשא וחילץ כדור(על הרחבה שלהם!). אחד הבאנקרים אצלנו.
  20. אף אחד לא אמר עונה טובה, רחוק מזה. אבל מכאן ועד העונה הכי גרועה ורוויה בסבל זאת הגזמה, בטח אחרי שעוד הנפנו גביע בסופה. היו עונות גרועות יותר... ושלא תבין לא נכון, אני לא חושב שקלינגר היה מאמן טוב, אבל את ההישגים שלו אי אפשר לקחת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.