Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Figo10

1. תגידו מה נהיה שכל שער שלנו זה פצצה לחיבור?
  2. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה גניבה!!!!!
  3. הלוואי תיקו. הנבחרת לא מסוגלת להשלים מסירה אחת.
  4. ישראל בקושי עוברת ת'חצי.. לא יאמן
  5. צודק, עכשיו זאת קבוצה נורמלית. חוץ מניבאלדו? אתה רציני?? כי אני שואל ברצינות. אולי חוץ מעטר הייתה לו נפילה בכולם. זה שזיו העונה נראה כמו שחקן(וזאת תודות לאנשי מקצוע אחרים) לא ישנה את העובדה הזאת. אני תמיד מנסה להוציא את עצמי מהדיבורים על נמני כי זה כמו תיבת פנדורה וזה ויכוח שלא נגמר. אבל היו פה כמה הודעות מוגזמות. נראה כאילו גם אם נמני היה מוריד אותנו לליגה ג' היו פה כאלו שיאוננו עליו(בתור מאמן כן?).
  6. נתנו להם יותר מדי כבוד. הם באמת לא נבחרת כזאת טובה
  7. טיבי מציל גול. אבל עניין של זמן עד שפורטוגל משווים.
  8. נראה לי הוא התאמן איתם כשהוא לא נסע למחנה אימונים בדובאי. אני גם זוכר משהו על זה שמכבי העדיפה את אבידור.
  9. טוב, אם לא מקבלים מתנה מהשופטים אז מקבלים מהיריבה.
  10. :yahoo: "הרגשנו שאין יריב". אז מה אנחנו נגיד?!
  11. ראשון חייבת עוד שער, הפעול יקבלו פנדל מתנה בנוהל.
  12. בלי קשר לנושא הזה, איזה תחת יש לחיפה? משנת 2000, כל ההצלחות שלהם נבעו מחוסר תחרות. כשמכבי והפועל(-חוץ מהשנים הבודדות האחרונות) מדשדשות ובית"ר שהיית בדיחה לפני גאיידמק(באותו עשור), מי אתה מצפה שיקח מהם אליפות? יוסי שבחון? כל פעם שהיית קבוצה שהתחרתה איתם הם נכנעו וכמעט כל אליפות שלהם הייתה בלי מתחרים משמעותיים(תסתכל על הצמרת בעונת 04/05). אין קשר לזלזול או כבוד, חיפה פשוט כמעט תמיד משמיטה את זה כשיש לה יריבה ראויה(עונת הקיזוז ואפילו בעונת האליפות האחרונה שלנו).
  13. לא לומדים מטעויות. שוב פעם מביאים שחקנים מבוגרים בשלהי הקריירה. ונמאס כבר, עושים טובה שהם זזים על המגרש. קבוצה חולה...
  14. אני כבר יכול לדמיין שלט ענק שלו בתלבושת של ת'ור.
  15. חחחחחחחחחחחחח הרג אותי!! מה זה עתיד גרמני??? כאילו ילד בן 7 כתב את זה.
  16. נו באמת, ה-54 מזכיר את המספר 4. המשחק בוא השפילו את מכבי ושמחו שלקחו גביע אירופי.. אופס, סליחה.. עלו למקום התשיעי.
  17. אתה ברצינות משווה את הניצחון בדרבי כדורגל לכדורסל? שלא נדבר על השוואת ההפרשים. אם ככה מה תגיד על ה20 הפרש שאתם מקבלים בממוצע כבר עשר שנים(או אפילו רק בסיבוב הראשון)
  18. למכבי לקח 8 שנים. אתה לא יכול לספור לפני שכמה ליגה בכלל. רוב הקבוצות היום היו גם אז כולל מכבי חיפה, שהיא אחת הותיקות בארץ. מעניין שבליגות הכי בכירות באירופה מציינים אליפויותת מהמאה ה-19 רק פה יש כאלו שמתבכיינים. מה שעוד מעניין זה שלהפועל יש יותר תארים ממכבי מלפני קום המדינה אבל משום רק על מכבי מדברים. טוב ככה זה שאתה המועדון הכי גדול ומעוטר- מושך את כל האש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.