Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Figo10

1. על סמך מה אתה אומר את זה? בלאט מאמן מצויין, אין מצב שאליפות זה קריטריון.
  2. לדעתי צריך חילוף כפול. זיו ומיכה, כאשר מיכה יכול לסייע לורד בימין.
  3. מכבי עצבנית, לא מדוייקת ובלי הגנה. לא רוצה לעצבן אבל טוב לא יצא מהמשחק הזה...
  4. הפועל עם התלהבות מכבי בלי הגנה. טוב לא יכול להיות...
  5. תן לו להתלהב. עד שהוא משדר את מכבי....
  6. מעניין שבאופן עקבי העונה למכבי יש תמיד בעיה ברבע שלישי.
  7. רגע, רגע.. למה לא סופרים דרבים בכל המסגרות? בגביע אנחנו מובילים ב-8 מקום המדינה, יש למישהו נתונים מלפני?
  8. גונזאלו+יצחקי+כסף? לא נשמע לכם מוגזם? אם כבר יצחקי/גונזאלו...
  9. למה זה טוב לנו? אפשר לחשוב שריאל ומנצ'סטר מחכות לו. דור יפספס הזדמנות נדירה לשחק בטורניר יוקרתי כמו יורו(גם אם זה רק לנבחרות צעירות). מי יודע מתי תהיה לו הזדמנות נוספת. פשוט מגעיל מה שהולך שם.
  10. למה פלייאוף? אפשר לעלות לבתים של הליגה האירופית. מסכים שלא צריך להשתגע, אבל צריך להתחיל לצבור ניקוד וזאת ההזדמנות.
  11. כמו תמיד השופטים מחזירים את הפועל למשחק, עבירות כאלה הזויות.
  12. 200 מיליון + 9 חודשים בכלא חוץ מזה גולדהאר רק בשנה האחרונה הגדיל את ההון ב-100 מיליון.
  13. 11-3 מקום המדינה אם אני לא טועה.
  14. אני מניח שזה מתקשר אליי: אף אחד לא אומר שצריך לשיר לבית הלוי או גלזר. גם אף אחד לא מערער על העובדה שאבי הכי גדול ב-20 שנה האחרונות. לי אישית מפריע שמכחידים זהות והיסטוריה("אין לנו את מי לזכור מלבד אבי", "מלך", "אלוהים" ושלל סיסמאות ריקות מתוכן). תעודדו כמה שבא לכם, רק תצמדו לעובדות.
  15. אמרתי ברמה העקרונית(מבחינתי לפחות). לי אין יותר מדי בעיות עם זה. רוצה לשיר? תשיר. אבל אני מבין לגמרי את אלו שמתנגדים. לא התערבתי ואני לא הולך להתערב בשירי יציע של אחרים(בטח שלא לשרוק בוז) אלא אם כן יש פגיעה אישית בשחקנים(גזענות וכדומה..)
  16. אין לי יותר מדי בעיות עם זה ששרים לאבי. ואני נגד שריקות הבוז זה סתם מטופש. אבל עצם העובדה ששחקנים נלחמים על המגרש ונמני עדיין מקבל יותר תשומת לב מהם, ברמה העקרונית זה לא נכון ולא צריך להיות ככה. מילא היה פעם ב.. אבל גם זה לא. כי אתה סתם ציני.
  17. ישש!!1 למרות שאני לא אוהד חיפה. למה נגד סמלים? אדרבה, מסרב לשכוח אותם. איפה ראית שכתבתי משהו או יצאתי נגד נמני(לצורך העניין)? כל כמה זמן קופץ מישהו לגבי השם משתמש(מתמעט עם הזמן אני חייב להגיד). בד"כ זה כשנגמרים הטיעונים. לכן אגיב כמו תמיד- מה בין הוקרת שחקן(גדול, התלבטתי עם מקמנמן. אולי אשנה בשביל הגיוון) ע"י שם משתמש בפורום אוהדי מכבי לבין הדיון הנוכחי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.