Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Figo10

1. ג'ורדי מינה מחליפים יחסית מהר. עושה רושם שהוא חיכה לזה...
  2. אלו שמבקרים את אוסקר מפליאים אותי. הרי כל הרעיון מאחורי אנשי מקצוע זרים זה יחסי הגומלין איתם; הם באים ותורמים מהאיכויות שלהם(שאין בארץ) בתמורה לבמה ואפשרות להתקדם. לבנות את עצמם ולהתקדם זאת הסיבה המרכזית שהם באים, אתם לא יכולים להציע להם יותר מזה. את הכסף הם יכולים לעשות גם באירופה. לכן אי אפשר למנוע מהם את זה אחרי שהם באים ונותנים את החלק שלהם. טוריחו ומרטינז הם הצוות של אוסקר והם כבר אמרו באמצע העונה שהם ילכו לאן שאוסקר ילך.
  3. אפשר לשנות את ההגבלה ל-7 זרים. כאשר מזר שישי ומעלה יש שכר מינימום, מה שיאלץ קבוצות להחתים זרים איכותים ששווים את השכר.
  4. מה דעתך על מכבי סל? ובמה זה שונה מהמצב של ספרד? (בארץ כמובן)
  5. עזוב שזה לא נכון מלכתחילה. טרומפלדור יכול לחתום על מכתבים איך שבא לו, הצורה המקורית והכי נכונה זה ת'. היום נהוג גם וגם, אבל זה לא סותר. (מה שגם בית"ר נהוג אך ורק עם ת). אוהדי הפועל לא יודעים אפילו להקניט...
  6. גוף שידור ציבורי צריך לקחת בחשבון את עניין הציבור. אם הציבור מעוניין במשחקי מכבי באירופה(והוא היה), צריך לתת לו את זה. תראה מה קורה עכשיו, כשיש מונדיאל ויורו ואנשים צריכים לשלם במיוחד בעוד יש גוף שידור ציבורי עם תקציב כזה גדול. איזה מתחרים של מכבי השתתפו במפעל בכיר וייצרו כזה עניין?(אל תגיד לי מכבי רעננה, את מי הם עניינו?)
  7. משחקי מכבי באירופה היו אחד המוצרים המבוקשים ביותר במדינה. טבעי שרשות השידור תרכוש זכויות שידור מתוך שיקולי רייטינג. האינטרס היה כולו שלה. הפועל קיבלה כסף מתנה, מכבי מכרה זכויות שידור וערוץ 1 הרוויח רייטינג מטורף.
  8. לגבי החלק הראשון, רק בשביל לבאר את העניין, מבחינתך ספורטיבי = הוגן? כי אולי אנחנו מדברים על דברים שונים. איך זה יכול להיות ספורטיבי אם מנטרלים את היתרון של קבוצה מסויימת(זה שהיא פשוט יותר טובה) ע"י חוקים? לגבי החלק בהשני, מצידי אפשר לחזור לליגה. עדיף. אבל אם כבר נטשו את הרעיון אז אפשר להתגמש על סדרות. כמו שכבר כתבתי, בסדרות אפשר להוכיח עליונות. מי שעוברת סדרה- ראויה.
  9. נכון. ואז עדיין זה לא הופך את זה לספורטיבי. בדיוק כמו עם הקיזוז. כשר אבל מסריח.
  10. במהלך סדרה(נגיד 7 או 5 משחקים), לקבוצה מסויימת יש הזדמנות להוכיח שהיא טובה יותר מזאת שמתמודדת מולה. יש לה הזדמנות לתקן וגם לשחק בבית. אתה לא יכול לקחת פלייאוף רק עם הבלחות ואם בגלל פציעה של שחקן אתה מתרסק אז אתה לא הקבוצה הטובה ביותר. אם קבעת מראש שהטבלה לא קובעת אלא משחקי פלייאוף, אז הקבוצות צריכות לקחת את זה בחשבון. כמו, לצורך העניין, שלקחתם אליפות בגלל קיזוז. חיפה ידעה מראש שצבירת הנקודות שלהם תאבד משמעות בהמשך. ברור שהשיטה ההוגנת ביותר היא זאת שמתחשבת בכל העונה ובכל המשחקים, אבל להגיד שפלייאוף לא הוגן באותה מידה כמו משחק אליפות בודד? הזוי...
  11. גיא לוזון כזה בן אדם דוחה. התנשאות מגעילה כזאת ועוד על כלום. הלוואי ויכשל בכל מקום שיהיה בו. איזה שמחה פתטית הייתה לו בסיום המשחק. כאילו זכה בטורניר... בחיים לא הייתה לי כזאת סלידה מנבחרת ישראל(גם אם זה רק הצעירה).
  12. קליימן לפחות תעשה את עצמך מנסה...
  13. זה כבר נשמע יותר הגיוני...
  14. אבל זאת הטעות. הכתיבה המקורית והנכונה ביותר זה ת'. בעברית מודרנית אפשר גם ט' אבל זה פחות נכון מת'(הרי במקור יש הבדל בין ת' לט'). אפשר לראות גם פה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%AA%22%D7%A8 זה שהם מגניבים זה ידוע אבל לפחות שיהיו צודקים.
  15. טוב זה אוף טופיק רציני- אבל שמתי לב לזה הרבה. מה הקטע של ביט"ר? הצורה הנכונה והמקורית זה עם ת'. אז מה העניין?
  16. וואו הנבחרת משחקת כל כך רע. לא יודע אפילו ממה להתחיל. רק במזל אין פה 3 לנורווגים.
  17. נו באמת. אין מצב שהייתם לוקחים אליפות בלעדיו (וגם לא נראה שתקחו בזמן הקרוב). ארקדי ילך בסופו של דבר, אבל האליפויות ישארו.
  18. בן זונה ליפשיץ!!! פרובוקטור מסריח. פעם שנייה כבר(שון ג'יימס משחק שעבר) שהוא מדליק שחקן בעבירה בוטה.
  19. לואיס פיגו לא התבטא באובססיביות וקיצוניות כזאת כלפי ריאל לפני שעבר. לואיס פיגו לא חיבל בקבוצה ולא הרעיל את חדר ההלבשה- הוא היה ספורטאי גדול. סה"כ שיחק בקבוצה אחת ועבר ליריבה המושבעת. היה שחקן גדול, מהטובים ביבשת. אני אוהד ריאל ותמיד הערכתי אותו כשחקן. (בשנייה וחצי שלקח לי להרשם לפורום השם שלו עלה לי לראש). פיגו הוא על משקל זהבי והאמת שהייתי סקפטי בזמן הבאתו בגלל שהייתי סקפטי לגבי הכושר שלו.
  20. אכן, כבר עבר כמעט חודש ואף אחד לא שינה נושא והגיב לא-עניינית לגבי השם משתמש. כבר חששתי...
  21. מסכים. לא רוצה את שניהם, אבל אם אחד מהם אז כבר עדיף יצחקי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.