Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Figo10

1. גם אני חשבתי על זה. לא יכול להיות שלאוהד מכבי אין דבר אחד חיובי להגיד על מכבי והתהליך שהיא עוברת
  2. זה בעצם להגיד שליהודים אין מקום פה- אנטישמיות לכל דבר. סה"כ הזונות שלנו, לא נראה לי שכבשנו נגדם פחות משלישייה ב3-4 שנים האחרונות.
  3. תגידו מה שאתם רוצים, "שכיר חרב", "לא יכול להיות באמת מכביסט" וכו'... כל האירועים האלו גורמים(לי בכל אופן) לסוג של סולידריות מיוחדת איתו... וד"א, לא זכור לי שאנחנו בכינו כששבחון חגג מולנו בדרבי טוטו ובאחד הראיונות בפתיחת העונה אמר שהוא מרגיש כאילו הוא עלה מהנוער לבוגרים.
  4. העיקר קבעו שהוא הולך לרכוש אותם כבר, וכל זה אחרי "חשיפות" ופרסומים ראשונים למיניהם. טפוו על האתר הבזוי הזה.
  5. למה לא סופרים דרבים בכל המסגרות? ככה יש למכבי פער גדול(כולל מלפני קום המדינה)
  6. אם אין להם בושה לקרוא לעצמם מכבי, אז בטח גם אין להם בושה להיות צבועים...
  7. וכמובן שאי אפשר בלי להזכיר את גולדהאר כל פסקה וחצי...
  8. תשתמשו בתוסף שהעלו פה https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/go-mobile זה יעבוד נורמלי
  9. מה אתם לוקחים ברצינות תגובה באינטרנט? סתם מישהו חירטט שם...
  10. הוא חלוץ טוב אין ספק, אבל אני לא בטוח כמה הוא ישתלב במכבי. במיוחד עם הרוטציה...
  11. האוטו לא אמור להאט (עד לכדי עצירה כמעט מוחלטת בסופו של דבר) בגלל החיכוך עם הכביש?
  12. מילא צביעות, אבל לפחות שיראה משחקים וידע למי יש נשמה בקבוצות הזאת ולמי אין.
  13. חחח הייתה שם כתובית "מכבי הופכת לאימפריה שתהרוס את הכדורגל בארץ"- בדיוק ה"רצח אופי" שעשו למכבי סל.
  14. די כבר מהנוואקמה הזה!! כולה נתן משחק טוב נגדנו, זהו.. חלאס. בקשר לשאר הזרים. כולם טובים גם אם לא צלחו בארץ. ארנשואו היה עם סטטיסטיקת כיבושים מטורפת בליגה אנגלית. מאנה גם כן עם רזומה מרשים לליגה שלנו. גוהורי היה שחקן מצויין שלא הסתדר פה(יכול להיות עם אוסקר, לא זוכר בדיוק מה היה). גונזלאו סטייל מדוניאנין, פוטנציאל גדול שלא ממומש בגלל גורמים אחרים(מנטליות וכו'). קשה מאוד במעמד שלנו(וגם תקציבית-אנחנו לא ריאל) להביא זרים ברמה גבוהה ולפגוע בכולם. מעבר לזה- פריצה גדול, מיטרוביץ' טוב, חואן פבלו סביר וקרלוס עצום.
  15. חחחח בספורט 5 יש כתבה על זה שמכבי מעוניינת בנוואקמה; ברעננה אישרו את הידיעה כי אנגלידיס אמר אחרי המשחק שהוא "שחקן נהדר". מזה הסיקו שמכבי "מעוניינת".
  16. גם עכשיו, אם היו מראים ממוצע קהל ביחס לגודל האצטדיון, אנחנו בפסגה ביי פאר.
  17. x10000000000 כל כך ברור שאם לא היינו שוברים אותם ב-5 דקות היה שם בונקר מגעיל ובזבוזי זמן והיו כותבים שקורצקי מאמן מסריח ואנטי כדורגל
  18. פשכצקי הזה בדיחה, הטוטו מתנה את הסכם השיווק בחתימה של מכבי והוא מאשים בזה את מכבי. כמובן תוך כדי התעלמות מב"ש ואשדוד שגם הן לא מסכימות להסכם.
  19. אחי הערוץ יוטיוב שלך? אחלה ערוץ! מכיר אותו כבר הרבה זמן וחרשתי כבר חצי ממנו.
  20. לא הבנתי. הוא חושב שקבוצה ישראלית בהכרח שווה צ'מפיונס בעוד שחוץ ממכבי אין שום קבוצה ששווה אפילו ליגה אירופית?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.