Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Figo10

 1. עזוב את זה, עטר הגיע כשגולדהאר היה בקושי עונה אחת במכבי, אני בספק אם הוא שמע עליו בכלל לפני ובטח לא על העבר שלו. כשהוא היה מודע למעשים של מיכה ואצילי הוא השעה אותם ישר ואז העיף אותם, לעומת שחר שהחתים את אצילי במודע בקושי חצי עונה לאחר המקרה. אבל אין פה באמת נסיון לטיעון ענייני מצידם, סתם תירוץ.
 2. מדהים איזה תגובות אינפנטיליות יש לאוהדי חיפה
 3. מצער לשמוע. יהי זכרו ברוך ותנחומים למשפחה.
 4. צריך לקוות לתיקו בין אוסטריה וסקוטלנד למה אין מצב שאנחנו מוציאים משהו מדנמרק
 5. פףף נהיה מאוס כבר כל הקריאות של "איטס קאמינג הום" למיניהם.. הלוואי יפסידו את היורו
 6. לא ברור גם למה הסירו את העברית. צריך להסיט את הכיתוב באנגלית הצידה ולהוסיף בעברית בצד השני. וגם להעיף את ה'since', ברור לכולם מה הכוונה בשנה.
 7. יותר מדי כחול אבל הרבה יותר טוב מהסמל הגנרי שהיה עד עכשיו.
 8. חתיכת אפס כזה (הוא וחזיזה), למרות שזה לא מפליא עם האופי המסריח שלו. אם זה עובר בשקט זה בזיון אבל היה לי די ברור שהחגיגות של חיפה יגיעו לרמת גועל כזאת יחד עם הפסטיבלים התקשורתיים.
 9. בזבזו את הקלף הכי חזק שלהם ועוד כל כך מוקדם
 10. איך בדיוק אפשר באופן מעשי להגביל שימוש במטבעות דיגיטליים? מה יכול למנוע נניח משני אנשים לבצע העברה של מטבעות אחד לשני? הרי הם לא באמת תלויים במערכת בנקאית רגילה שאחראית על ביצוע העברה (וגם יכולה לזהות ולעקוב אחרי הפעולות שלהם)
 11. השאלה היא מה הרקע. אם אתה כבר יודע לתכנת ברמה מספקת, זה יכול להיות עניין של כמה ימים בלבד. יש מלא מדריכים טובים באנגלית, אפילו בחינם (סרטוני יוטיוב או טקסטואלים) .
 12. מסכים. השסע הוא בכלל לא ימין ושמאל מדיני (שיח שכבר לא רלוונטי שכן הימין כבר עשרות שנים לא ריאלי). מדובר על דתים/חרדים/מסרותים מול חילונים, שמרנים מול ליברלים. החילונים-הליברלים הם מיעוט במדינה ולכן טבעי שהם לא מצליחים להכריע שום בחירות. אני אפילו מופתע שהצליחו לשרוד עד עכשיו. אם ביבי (שבמקור מגיע מהזרם החילוני-ליברלי למרבה האירוניה) יזוז זה יוריד הרבה מתח, יעדן את השיח, אבל הבעיה באמת עדיין תשאר.
 13. חחח "ישראל של ה-0:5 מול אוסטריה" זה המקביל של הנבחרת לחיפה של 94'. איזה מביך הוא, במה זהבי נופל מכל השחקנים ששיחקו אז בנחברת כולל אלו שהזכיר?
 14. צריך לקבל חוזה לכל החיים כמו באירופה. שאם הוא משחק X משחקים בעונה אז החוזה מתחדש אוטומטית.
 15. העלתי סברה לאור הגישה הזאת של התנערות מאחריות באופן מוחלט, מה שבטח לא היה עושה רושם חיובי על גולדהאר. יש לי לא מעט מה להגיד על ה"חוסר אשמה" הן בהיבט המוסרי והן בנזק התדמיתי שהדבר יכל היה לגרום למכבי ולגולדהאר באופן אישי. אבל ממש לא מתכוון לצלול שוב למה שלא רלוונטי כבר חצי שנה. אז תסלח לי. למה שלא יטהר את האווירה ולפחות יצא ידי חובה מפרשה הרבה יותר חמורה מעלאק "הקהל שנפגע ממנו" ?
 16. הוא לא עשה כלום גם עוד כשלא ידע על עתידו במועדון. מי יודע אם הייתה אופציה להשאיר אותו בהתחלה אבל גולדהאר נתקל בהתנערות מאחריות שלהם (בטח כשמוסיפים לזה את התגובה של רונן קצב אחרי החתימה בחיפה) ואולי החליט לוותר. אבל אתם קופצים כהרגלכם מבלי להבין את המהות של הדברים, שהיא הצביעות של אצילי. על ההסתבכות, שהיא יותר חמורה, לא התנצל (אפילו לא בחוואה) אבל על החרטה של חיזבאללה כן?
 17. אבל הוא כן התנצל. בפני אוהדי חיפה, כי הרי זה הרבה יותר חשוב.
 18. על עצם ההסתבכות שלו בסיטואציה, בפני המועדון שברור שלא ראה בעין יפה את ההתנהגות שלו. אפילו משפט גנרי מעפן בסגנון של "אם במקרה מישהו נפגע וכך וכך..." הוא לא היה מוכן לתת כדי לצאת ידי חובה ולמתן את הביקורות. אני אפילו לא מדבר על עניין המוסר אגב, כי ברור שזה לא מעניין אותו. אם אין לו בעיה להתנצל על שטות כמו חיפה חיזבאללה אז את המינימום הזה לא? אבל כנראה שלשיר לחיפה זה הרבה יותר חמור, שחיתות מוסרית שדורשת התנצלות מידית.
 19. מדהים, אפילו התנצלות גנרית כדי לצאת ידי חובה הוא לא היה מוכן לתת (גם כשעוד מושעה במכבי) אבל על חרטות כמו הקנטות של אוהדים ישר התנצל כאילו שזה מה שבאמת חשוב.
 20. זה נאמר בטון ציני, הוא מבקר שם את לוזון
 21. אולי זאת רק משאלת לב, אבל גם לי נראה שכל הסיפור של מיכה שונה משל אצילי.
 22. מה כבר יש להגיד? שכטר היה זונת קהל שדיבר (וקילל) נגד מכבי על ימין ועל שמאל בחגיגות שלהם. לא רציתי אותו במכבי (וגם לא את ורמוט אגב, שהיה הרבה פחות קיצוני ממנו). ברגע שחתם במכבי מה כבר נשאר לי לעשות חוץ מלקוות שיקדם את הקבוצה? לא חושב שצריך לקלל אבל הוא כבר לא יהיה כמו זהבי שהפך את הכל
 23. וואו ורמוט באמת היה אחד המיותרים אי פעם. ועוד קיבל דאבל וצ'מפיונס לרזומה על הגב שלנו האפס הזה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.