Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
  • Content Count

2
  • Last visited

Recent Profile Visitors

2,331 profile views
  1. האוסטרים ירצו לגמור את הסיפור עוד לפני הגומלין. מצידם לתת גם 6
  2. עשה בשכל מכל בחינה אפשרית וגם הזדמנות לשדרג את הרקורד של קריירת המועדונים שלו
  3. הסטטיסטיקה גם מתעלמת ממהלך העונה עצמה חיפה לא לקחה ב-2010 רק בגלל קיזוז והייתה קרובה מאוד מאוד עד למחזור האחרון ב-2003. ומכבי לא באמת הייתה ברמה ב-2005, בלי קשר להשתתפות בצ'מפיונס.
  4. ירדן לא השתתפה ביום כיפור
  5. הוא יכול למרוח את הזמן ולסכל כל חתימה בקבוצה אחרת. אין מצב שמכבי תשלם לו שכר ותושיב אותו ביציע.
  6. שמע, אני מרגיש שאנחנו טוחנים מים, במיוחד בשינוי בעקבות האינתיפאדה (כבר קיבלת אפילו דעות נוספות, אין לי מה להוסיף) ומכבסת המילים על חלק נתניהו באוסלו אז אקצר... אוסלו לא באמת כבל, ישראל והפלסטינים הפרו אותו על ימין ועל שמאל כשזה התאים לאינטרס, עד היום. הסיבה העיקרית שהוא שרד היא פשוט שזה הביא תועלת לישראל במיוחד אחרי שערפאת מת. לרשות אין עתיד? כבר 20 שנה אחרי והיא עוד כאן וישראל תעשה הכל כדי לשמור עליה. ודאי שלא. אבל להגיד משהו אחד, תוך כדי שאתה מסית נגד הצד השני, ואז לעשות ההיפך זה דווקא כן. גם לך תסביר את זה למתנגדי כל פשרה אבל אומרים "רק ביבי" בכל אופן אני מבין שאתה מסכים
  7. "דוקטרינת הביטחון" חח, הוא פימפם את אותן הטענות שהיו רווחות בימין באותה תקופה. שום דבר יחודי לו. וכמובן עשה בדיוק ההפך כשנבחר לראש ממשלה. עד תחילת שנות ה-2000 רוב הציבור הלך בדרך של פשרה (כשהשיא היה עם הסכם טאבה שבו הציעו לערפאת כמעט הכל). רק במהלך האינתיפאדה החל השינוי, כהשציבור איבד אמון בערפאת וברש"פ (שבפועל תפקדה כמו ארגון טרור). אם כבר, זאת הייתה דווקא "הדוקטרינה" של שרון שדיכאה אותה (חומת מגן, מדיניות החיסולים, גדר ההפרדה וכו'..) וכמובן עליית אבו מאזן שדגל במאבק דיפלומטי ולא אלים. מה שאגב גם סותר את "דוקטרינת ביבי" כי מאז החל שיתוף פעולה חשוב עם מנגנוני הביטחון של הרש"פ. וואלה?
  8. א. לא כינית אותך ביביסט, אמרתי שאפילו ביביסט לא יטען את הטענה הזאת. ב. השינוי דאז החל בגלל האינתיפאדה, אין קשר לנתניהו. אם כבר להיפך, תמצא שבכל שנות שלטונו הוא מיישר קו מוחלט עם השמאל (ולא לרעתו אגב, המציאות חזקה יותר מכל סיסמת בחירות)
  9. ??? שמע בלי לפגוע, זה אולי המשפט המופרך ביותר שיצא לי לקרוא בפורום. פולחן אישיות קיצוני שאפילו ביביסט ממוצע לא מעז לטעון. אני מציע שתקרא את כל הכרונולוגיה של ישראל לפחות מאז הצהרת בלפור ובמיוחד של בן גוריון (מ-47' ואילך) ותלמד מה זה משמעותי ו"מכונן".
  10. ישראל לא נלחמה בלבנון המדינה או בעם הלבנוני. להפך, חלק ממטרות המלחמה היו כינון יחסים איתם. לא ברור למה שכל כך יפריע להם אקט סמלי על אסון אזרחי. ומה עם דגל מצרים שגם הציגו בזמנו? הרי אלפים מתו בחזית המצרית. הסכם שלום מבטל את הכל? תגובות של אלה שגם ככה שונאים הם גם ככה לא קהל היעד. כן, גם הצד השני משתמש בכלי הזה. אבל את רוב האנשים בעולם לא מעניין פוליטיקה ומלחמות (בטח לא של זרים) וקל יותר להגיע אליהם דרך נושאים אזרחיים.
  11. זה מיועד לרשתות החברתיות שם דברים מהסוג הזה רצים כל הזמן. אם יהיה איזשהו אימפקט חיובי לטובת ישראל זה כנראה יהיה דרך דברים מהסוג הזה ולא ממסעות ההסברה העלובים של משרד החוץ ודומיו. וחוץ מזה, גם אם לא יצא מזה כלום, אז מה? מה כבר קרה? איך אוהבים לעשות עניין מכל דבר
  12. הסיכוי היחיד שמישהו מהם ישאר במכבי זה רק אם לא ימצאו קבוצה ולא יפתרו את עניין החוזה. במקרה כזה קשה לי להאמין שמכבי תשלם שכר מלא ותושיב שחקן ביציע (אולי ימירו את העונש).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.