Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,230 profile views
 1. אה? מאז נמני לא היה קונצנזוס כזה לגבי שחקן
 2. מי יתן ואלו יהיו החגיגות היחידות שלהם. השוואת סטטיסטיקות מינוריות של קבוצות מלפני כמה עשורים
 3. בעיקרון קונצנזוס חברתי קובע נורמות. בכל אופן, אתה יכול לראות בעצמך איך כל פעם מחדש יש שערוריות בנוגע למין בגילאים האלו (ואת הסערה הציבורית שזה גורר). לא אינדיקציה מספיק טובה? ו..? אתה חושב שגם שם אין עם זה בעיות? ראה את תגובותו של לופו. עדיין יכול להיות חשוף לכתב אישום (הרבה תלוי בסיטואציה). לעשות העתק הדבק לחוק זה נחמד, אבל בפועל המציאות יותר מורכבת.
 4. למה בדיעבד? זה תקף לכל מקרה. מה הטעם לתת אוטונומיה להחליט כשנערים בגיל הזה לא באמת בוגרים מספיק ולרוב גם אין להם שיקול דעת מתאים. כל קיום יחסים מתחת לגיל ההסכמה נחשב לבעילה אסורה. זה קורה כל הזמן בגילאים האלו ואף אחד לא עושה מזה עניין.
 5. כל העניין הוא גילן של הנערות והשיקול דעת הלקוי שמתלווה אליו (כי אז מה תעזור "אוטונומיה להחליט" במקרה כזה) , אל מול גברים בוגרים (מאוד) שאמורים לדעת טוב יותר מה ראוי ומה לא. הרי אם היה מדובר נניח בנערים בני 17-19, אף אחד לא היה עושה כזה עניין אפילו שגם אז הייתה אותה בעיית חוקיות.
 6. מיטש כבר עשר שנים מדבר על תרבות מועדון ועל חינוך וערכים. תוסיפו לזה שהוא בא מחברה מערבית-ליברלית אמיתית (להבדיל מפה) שבה המעשה של השחקנים נחשב באמת לא ראוי. בינתיים ההתנהלות של מכבי כוללת חופשה זמנית לשחקנים שזאת הגדרה עדינה להשעייה; הודעת נייטרלית שכוללת בקשה "לא להכפיש שום צד", כלומר התחשבות גם במצב הילדות; ושרן בראיון מדבר על לשמש דוגמא לבני נוער שזאת כבר ביקורת ברורה (וחכמה, הרי מי באמת יחלוק על משפט כזה?). אם הדברים באמת מגיעים מלמעלה אז לא יפליא אם גולדהאר יגיב בענישה. והאמת לפי חלק מההודעות הדוחות פה, לא יזיק איזה אקט חינוכי. באופן אישי, אם תהיה תגובה ממיטש, הייתי מעדיף שלא תהיה פרידה מדור. שחקן שמעולם לא לבש סמל אחר על החזה, הייתי רוצה להאמין שבאיזשהו מקום דבר כזה כן יעניק לו פריווילגיה.
 7. גברים בגיל כזה ששוכבים עם תלמידות תיכון זה באמת מטריד (בלשון המעטה). אם אלו היו האחיות או בנות שלכם בחיים לא הייתם מקבלים את זה. אבל לא פחות מטריד אותי זה הקלות הבלתי נסבלת שדברים מודלפים ומופצים במדינה הזאת. באמת שבקטע של הרשתות החברתיות הישראלים הם בין המטונפים שיש.
 8. 2010/2011 2 בליגה, 2 באלופות, 2 בגמר הסופרקאפ ועוד אחד בגמר גביע המלך.
 9. הוא איחד את ה"גוש" תחת אינטרסים פוליטיים משותפים בלי קשר לאידאולוגיה מדינית כזאת או אחרת תוך כדי שהוא מצליח לשאוב ציבור מצביעים הרבה מעבר לספירה האידאולוגית שלו. ברגע שהוא ילך ליורשים שלו לא תהיה באמת סיבה להצמד לחרדים-סמוטריץ'-פרץ ואז יוכלו להתחבר בחזרה עם מפלגות מרכז ואפילו חלק מהשמאל לגוש הומוגני הרבה יותר. מצד שני זה בכל זאת הליכוד אז אי אפשר לדעת.
 10. התכנים אבל משתנים כל כמה זמן.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.