Jump to content

Figo10

משתמשים רשומים
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,601 profile views
 1. צריך לקוות לתיקו בין אוסטריה וסקוטלנד למה אין מצב שאנחנו מוציאים משהו מדנמרק
 2. פףף נהיה מאוס כבר כל הקריאות של "איטס קאמינג הום" למיניהם.. הלוואי יפסידו את היורו
 3. לא ברור גם למה הסירו את העברית. צריך להסיט את הכיתוב באנגלית הצידה ולהוסיף בעברית בצד השני. וגם להעיף את ה'since', ברור לכולם מה הכוונה בשנה.
 4. יותר מדי כחול אבל הרבה יותר טוב מהסמל הגנרי שהיה עד עכשיו.
 5. חתיכת אפס כזה (הוא וחזיזה), למרות שזה לא מפליא עם האופי המסריח שלו. אם זה עובר בשקט זה בזיון אבל היה לי די ברור שהחגיגות של חיפה יגיעו לרמת גועל כזאת יחד עם הפסטיבלים התקשורתיים.
 6. בזבזו את הקלף הכי חזק שלהם ועוד כל כך מוקדם
 7. איך בדיוק אפשר באופן מעשי להגביל שימוש במטבעות דיגיטליים? מה יכול למנוע נניח משני אנשים לבצע העברה של מטבעות אחד לשני? הרי הם לא באמת תלויים במערכת בנקאית רגילה שאחראית על ביצוע העברה (וגם יכולה לזהות ולעקוב אחרי הפעולות שלהם)
 8. השאלה היא מה הרקע. אם אתה כבר יודע לתכנת ברמה מספקת, זה יכול להיות עניין של כמה ימים בלבד. יש מלא מדריכים טובים באנגלית, אפילו בחינם (סרטוני יוטיוב או טקסטואלים) .
 9. מסכים. השסע הוא בכלל לא ימין ושמאל מדיני (שיח שכבר לא רלוונטי שכן הימין כבר עשרות שנים לא ריאלי). מדובר על דתים/חרדים/מסרותים מול חילונים, שמרנים מול ליברלים. החילונים-הליברלים הם מיעוט במדינה ולכן טבעי שהם לא מצליחים להכריע שום בחירות. אני אפילו מופתע שהצליחו לשרוד עד עכשיו. אם ביבי (שבמקור מגיע מהזרם החילוני-ליברלי למרבה האירוניה) יזוז זה יוריד הרבה מתח, יעדן את השיח, אבל הבעיה באמת עדיין תשאר.
 10. חחח "ישראל של ה-0:5 מול אוסטריה" זה המקביל של הנבחרת לחיפה של 94'. איזה מביך הוא, במה זהבי נופל מכל השחקנים ששיחקו אז בנחברת כולל אלו שהזכיר?
 11. צריך לקבל חוזה לכל החיים כמו באירופה. שאם הוא משחק X משחקים בעונה אז החוזה מתחדש אוטומטית.
 12. העלתי סברה לאור הגישה הזאת של התנערות מאחריות באופן מוחלט, מה שבטח לא היה עושה רושם חיובי על גולדהאר. יש לי לא מעט מה להגיד על ה"חוסר אשמה" הן בהיבט המוסרי והן בנזק התדמיתי שהדבר יכל היה לגרום למכבי ולגולדהאר באופן אישי. אבל ממש לא מתכוון לצלול שוב למה שלא רלוונטי כבר חצי שנה. אז תסלח לי. למה שלא יטהר את האווירה ולפחות יצא ידי חובה מפרשה הרבה יותר חמורה מעלאק "הקהל שנפגע ממנו" ?
 13. הוא לא עשה כלום גם עוד כשלא ידע על עתידו במועדון. מי יודע אם הייתה אופציה להשאיר אותו בהתחלה אבל גולדהאר נתקל בהתנערות מאחריות שלהם (בטח כשמוסיפים לזה את התגובה של רונן קצב אחרי החתימה בחיפה) ואולי החליט לוותר. אבל אתם קופצים כהרגלכם מבלי להבין את המהות של הדברים, שהיא הצביעות של אצילי. על ההסתבכות, שהיא יותר חמורה, לא התנצל (אפילו לא בחוואה) אבל על החרטה של חיזבאללה כן?
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.