Jump to content

-Oran-

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. לא נמצא בפורום אפשר להיתקשר חופשי
  2. מחליף כרטיס מבוגר שער 8! גם ילד וגם מבוגר יכולים להיכנס איתו ככה שאין בעיה רוצה בתמורה כרטיס לשער 11 לא אכפת לי נוער או מבוגר!
  3. הלווו בחורצ'יקקקק שלח תמיספר שלך דחוף
  4. אז ככה חברה.... איפה קובי מוסא זאת השאלה.. מיום רביעי הוא משתתף בטורניר נייקי במגרשי הגולטיים בכפ"ס משחק בקבוצה פריים והפסיד היום בגמר...הראה יכולת חמודה .... אז שם הוא מעביר את הזמן...
  5. שניר !!! לא עברנו הרבה ביחד כמו שעברת עם אנשים במכבי אבל היה לנו תקופה אחת דרבי עונה שעברה ההינו אחד בתחת של השני... שתיים וחצי בבוקר אתה מתקשר הולכים לאכול פיצה בפאנן אני חצי מתתת... אבל יאלה לשבת איתך שווה הכל... עוד כמה וויות עברנו כמו הערב המשוגע בת"א סבב פאבים מטורף....הכי מצחיק שיכול להיות היה! ועוד... קיצר וואלה זה היה סתם זיכרון קצר ותקופה בתתת זונהההה! אבל בתכלאס פתחתי תגובה כדי לאחל לך את כל הטוב שבעולםםםם אתה אחדדד האנשים שאני הכי אוהב ביציעע עם לא האחד... עוזר תמיד ותמיד שם שצריך אותך.... אתה המלך....אזז בקיצר אחי.....מזלללל טובבבבבבבבבב...... אוהב אותך כפרההההה אח אתה
  6. גוזלן מזל טוב אח שלנו! אוהב אותך כפרה
  7. יאלה סולש...........סולש סולשששששש סאבבב אוווווווו אווווווווו סולששש עמית עמית סולששששששששש! מתגעגע אליךך אח יקר! חבר אתה חסר! יש לך הבטחה אחת שאת חוזר לדרבי יילד זין הוא עוד פחות מחודש ואתה לא תיהיה פה כל הזין! תישאר בחול אתה לא מבין מה הולך פה ימים של שביזות ודיכאון מכבי גמורה! איפה הנסיעותתת שהיו לנו איפההה!
  8. אחד האנשים! פפר מזל טוב אח יקר אוהב אותך! כל הנח"ל על הזין!חחח אוהב אותך אח...
  9. מחיר מוזל אבל עד200-300 שקל משהו טוב אבל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.