Jump to content

HM6

משתמשים רשומים
    2
1 Follower

Recent Profile Visitors

1,515 profile views
  1. זה דיון על אבא של וידאר, אם אתם רוצים לדבר על וידאר תפתחו דיון משלכם.
  2. בשנתיים האחרונות זה קרה באמצע יוני, בשנתיים שלפני זה קרה בתחילת יוני. ברוב השנים האלו, אגב, קרויף לא התחייב בסיום העונה שהוא נשאר. אז אנחנו במצב מקצועי רע יותר (וזה נכון לכל קיץ מאז 2013), אבל ההתנהלות היא בסה"כ עוד מאותו דבר.
  3. מתי היתה הפעם האחרונה שלמכבי היה מאמן ב-29 במאי?
  4. הציפיה ממכבי היא בהחלט לקחת אליפות כל שנה, ולו רק עקב היתרון הכלכלי האדיר שיש לנו. לא מבין איך אפשר לחיות בשלום עם 'מאבק' (גם כן, מאבק שנגמר ב-1 באפריל...).
  5. ואם הם לא יהיו בקבוצה בחודש יולי, כל המסנגרים על העסקה הזו יידעו לבקר את קרויף על כישלון?
  6. HM6

שטוטגרט!

גרתי שם חמישה חודשים. שלח לי פרטית.
  7. כמו עם הפרץ הקודם, לא מבין מה כ"כ מיוחד בו. שניהם שחקני אול-אראונד סבירים (קרובים לרף התחתון של סביר). זה אוכל כשהם שחקני בית צעירים שכל שניה שלהם על הדשא נתפסת כבונוס וכל פעולה חיובית כניצוץ, אבל אין פה שום דבר לעתיד.
  8. ההודעה הרשמית של הפועל ב"ש זו עבודה של האבא?
  9. כיוון שהשאלה החשובה היחידה היא 'האם אני מעדיף שהשחקנים הצעירים שלי ישחקו בהשאלות בליגה הלאומית/ליגת העל או אל מול חיילים שלא היו טובים מספיק בגיל 18 וכנראה משחקים בחינם?' והתשובה המתקבלת היחידה היא 'ברורררר שאופציה א'', לכל היתרונות שמנית אין שום משמעות. עניין ליגת המילואים נכשל בכל מקום ובכל מודל בו ניסו אותו. זה פשוט רעיון רע.
  10. אופציה טובה יותר היא לחזל"ש מראש רעיון שאין לו שום אפסייד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.