Jump to content

zeevik

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by zeevik

1. חדשים/ישנים... התופים נותנים תקצב תשברו רגליים אוי אוי אוי מכבי ת"א בשילוב אני מודה אווו אוווווו אוווו שדוחפים בכל שיר (זה באמת מרדים) במחלה הצהובה תירמסו עד שזה יכאיב שוב אני לא אומר שהשירים לא יפים.אבל מה לעשות שאף אחד לא זורם איתם?!
  2. בקשה לי אליכם נציגי האוהדים... מספיק לשיר ת'שירים החדשים המרדימים האלה, אף אחד לא זורם ואף אחד לא מכיר אותם עדיין. לפחות רק בדרבי הזה תשירו שירים שהקהל מכיר ויודע . אל תתנו לביזיון שהיה בדרבי הקודם להימשך. אני לא בא פה בטענות לאף אחד,ולא נגד השירים החדשים.רק חושב שבדרבי אין זמן להריץ ת'שירים החדשים.
  3. הסוופיט כמה קמ"ש לליטר היא עושה?
  4. פולקסווגן - גולף אוטומט חסכוני בדלק? ואמין?
  5. פשש תודה חברים... אני מבין הרבה אומרים סוזוקי אהה...
  6. היה לך 120 דקות להבקיע מול קבוצה מהארצית ולא הבקעת. אז עכשיו אתה מאשים לי את מסיקה?!
  7. פונטו חסכוני אבל זה לא אוטומט ...(עד שנת 98)
  8. איזה אוטו אוטומט הכי חסכוני בדלק? עד שנת 98. לא מכוניות מהקטנות משהו סביר כזה...
  9. דן מלך!!! אחד כזה שבהתחלה לא אוהבים כי הוא מרמה את כולם,אבל עם הזמן מתחילים לאהוב תתחמנות של הבן אדם.
  10. אז הוא שם שתי גולים מה קרה??! רואים שאתה מאנשים שמסתכלים על שחקן רק עם הוא שם גולים.
  11. במידה ומנצחים את הרצליה ... בעזרת ה' אמן. עושים כמו אהבלים "עולה" עם השחקנים?
  12. באמת כל הכבוד!!! מעריץ תאנשים שתכננו ועשו את כל התפאורה...! (רק נישאר לשפר את נושא העידוד ותיאום והכל בסדר)
  13. בידיוקק...!!! מה שהיה הכי מצחיק זה המראה של משה/פיניש ... כמו שתי עלים של נענע.
  14. אני ישבתי אתמול בין השחקן ב-12 לאולטרס (מאוחרי השער בידיוק) וכל מי שישב באזור שלי, יודע איזה שוק היה בעידוד...השחקן שר שיר, האולטרס שר אותו שיר בקצב שונה ושער 8 שר שיר אחר לגמריי והשיא היה שער 8 ושער 13 שרו משהו ושער 11 שר משהו אחר... זה פעם ראשונה שכל כך התאכזבתי מהעידוד בדרבי. נ.ב מהמקום שישבתי שמעו את שער 8 הכי חזק . (אני לא בא בטענות לאף אחד זאת רק הערה.)
  15. דיכאון דיכאון דיכאון לפחות נראה תמונות יפות של התפאורה זה הדבר היחיד שיצא טוב בדרבי.
  16. אי אפשר להירגע כל דרבי לחטוף מיהם שלישיה זה פשוט נמאסססססס... בא לי למותתתת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.