Jump to content

Roey

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

1. מישהו מכיר בר/מקום בניו יורק שמשדר כדורגל ישראלי ויש סיכוי שישדר את המשחק היום?
  2. הכתבת היא סיוון כהן... אם אני זוכר נכון גם פיטרו אותה בסוף http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4222761,00.html
  3. נכון, היו לי שני כרטיסים כי קניתי מצעים של מכבי.. רשום איפשהו על המשחק הזה (מבקיעים וכו׳)? סתם מעניין אותי כי אני זוכר אותו מעורפל לגמרי..
  4. הפכתי את יוטיוב ולא מצאתי משחק משנת 1997.. לפי הזכרון שלי הפסדנו ברמת גן 2-0 ואחד מהגולים בבעיטה חופשית (שי אהרון?)... מישהו זוכר דבר כזה?
  5. עמית הורסקי - "לרשת לרשת לרששששששת"
  6. אני חייל קרבי ולא הייתי אמור להשתחרר למשחק ביום ראשון. הצלחתי לצאת אל נתקעתי בלי כרטיס... יש מצב שמישהו פה מוכר כרטיס?
  7. איך אני יכול לקבל את הקוד שמבררים את הציונים של הבגרות?
  8. לזה ששאל על המייקס הוטל לפי מה שאני זוכר הוא דיי רחוק מהסקוור... מה שהכי חשוב בנאפה זה שהמיקום של המלון קרוב לסקוור שזה האיזור של המועדונים והדאנסברים....
  9. רן יטמבל תעתיק מעבודה בספריה זה רועי...
  10. צ'לסי - בארסה - 2 דרוגבה - אטו - 2 רייג'רס - ויאריאל - איקס ניוקאסל - צרלטון - איקס 705 ש"ח.....
  11. אם מישהו היה בקוס במלון THALASSA שיכתוב איך הוא, אם הוא שווה, קרוב לים ואזורים של מסיבות והכל.... אם יש מלון אחר להמליץ עליו אני גם אשמח....
  12. מישהו אולי יכול לברר לי מאיפה אני יכול להשיג רק כרטיס למשחק?? טיסה כבר יש לי, אני צריך רק כרטיס...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.