Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. נשאר נוער למשחק? וכרטיסים בכלל לאיפה שהשחקן יושב? תודה לעונים
  2. הפועל ת"א - בני סכנין 1 מ.ס. אשדוד - מכבי נתניה X הפועל חיפה - הפועל ק"ש 2 הפועל עכו - מכבי חיפה 2 בני יהודה - עירוני רמה"ש X הפועל רמת גן - בית"ר ירושלים 1 אחי הודעת על זה רק מהשבוע לדעתי תתחיל מהיום טבלה חדשה
  3. בסופו של דבר אם נזיז את התחת דברים ישתנו. תפציצו את מרגלית, את הפייסבוק שלהם, ספורט 5,וואן. יאללה בול 10 דק כל הסיפור
  4. כרגע התקשרתי למרגריט ?אין מענה מהשלוחה? והשארתי הודעה. ברשותך מראש השתמשתי בסיפור שלך ואמרתי את כל מה שרשמת כאילו זה קרה לי. אני מצפה ממנה לתשובה עמוקה ורצינית לגביי המאנייק שלא נתן לך את הכרטיסים ואם תרצה אני מוכן ללכת איתך עד הסוף בקטע הזה. לא מזמן פתחתי נושא כרטיסים פה ואמרתי שהמחירים ביזיון אבל מה שעשו לך זה האמא של הביזיוו, עוד מהקבוצה שלנו שזה בכלל מצער עם כל ההתקדמות שעשו השנה. בסופו של דבר מכבי מפסידה מזה, אני נשבע שתכננתי ללכת עם כל המשפחה ועכשיו אני פשוט נגעל לבוא. אם אתה רוצה ללכת עם הסיפור הזה רחוק, במקומך הייתי פונה לואן ולספורט5 ומפיץ את הסיפור. אם לא יהיה אכפת לך אשמח לעשות זאת בעצמי. הולכים עם הקבוצה הזאת לכל מקום ובאהבה שאין לה דבר ופשוט רואים אותנו כלקוחות נטו. מאחל לבן אדם שאמר לך לא שיום אחד הבן שלו יצטרך כרטיסים בשביל לקחת את אבא שלו (מניאק) למשחק ויעמוד ספסר בחוץ ויזיין אותם ב200 לכרטיס. הלוואי.
  5. ואגב אם אתה חושב שמדוניאנין בלופ (כדורגל נטו) אז ההבנה שלך בכדורגל שואפת ל0.
  6. לפעמים אני תוהה על ממוצע הגילאים בפורום, זיינתם תמח על הכינוי הוא נבחר לפני מלא זמן ואין לו שום משמעות והוא לא קשור לדברים שאני אומר. דבר שני, הוא שיחק בבונדסליגה ובוויגן בתקופה אחרת. לדעתי התקופה היפה שלו עברה. איך אני קובע? לפי מה שראיתי ממנו. לא מסכימים? זכותכם, אבל זאת דעתי נכון לעכשיו. נראה מגושם ומסורבל.
  7. סטיב גורי נראה כבלוף הכי גדול שנחת פה. על סמך מה? על סמך הדבר הכי בסיסי, איך שהוא נכנס אבוחצירה היה מולו עם הכדור ועשה כאילו הוא בועט וגורי הסתובב אליו עם הגב. אתה רציני? לימדו אותי בילדים של מכבי שלא מסתובבים, פריימרליג? וגם הקטע שהוא משחק אותה המרגיע הלאומי עם הריצה השבלונית הזאת וההסתגרות מאחור מול 9 שחקנים. מקווה שאני אוכל חתיכת כובע בסוף..
  8. בלי שום קשר למצב של ניצן הקריאות האלה מגעילות. לא לרמה של השחקן לרדת לגועל כזה.
  9. מכבי אמורה להוציא הסעות לפי מה שהבנתי.. מישהו יודע פרטים?
  10. אם כבר עושים סיכום, היום עשיתי סיכום בחדר ארונות שלי ומצאתי תמונה ישנה ישנה שלי. בתוך התמונה ישנם 2 שחקנים שעלו לבוגרים במכבי וגם המאמן מוכר. התמונה מטושטשת קצת ככה שכל הכבוד למנחשים נכונה.
  11. סויר בלי לפגוע גבר, אתה עושה את זה בעקביות. דופק את ה2-3 עקיצות שלך, ואז מסיים באיזה ?8 זה בדם? או ?חג שמח? ויש אנשים מאחורי המשתמשים שרושמים ומשקיעים זמן וחבל אחי. אם תבין שהתגובה הזאת לא באה להקניט אותך אלא לגרום לך להסתכל מזווית שונה על הדברים אז כולנו נרוויח. חג צהוב לכולנו
  12. עטר שבר את אפו, ייעדר כחודשיים עלול להחמיץ את הדרבי.
  13. יאללה תצטרפו!!! זה המינימום
  14. סויר אני התכוונתי לכלמה שרשמת וזה כלול בכל העניין. אני מצפה מהארגון שהוא בעל כוח השפעה הרבה יותר גדול משלי להרים את הכפפה. כמובן שזה כרוך בהצטרפות שלנו. אתה ועוד 2000 תלכו ותיתנו לכץ עוד 2000 סיבות (או יותר נכון 200,000 סיבות) למה לגבות במשחק הבא עוד 100 שקל מכל אחד. 8 זה בדם, זה נכון. אין צורל לדחוף את זה בכל מקום.
  15. רשמתי תגובה גם בנושא המשחק,לקחת 100 שח למשחק של הפועל חיפה-מכבי באיצטדיון ק.אליעזר הרעוע זה 50 שקל יותר מהמקסימום שצריך לקחת. אני בטוח שכולם מסכימים איתי ומפה מגיעים לשאלה, מה עושים? מה עושים? לא באים! אולי זה יגרום למס אנשים פה להתרעם נגדי אבל זאת הדרך היחידה. הרי הקבוצות הקטנות מחכות למשחקים כאלה, נגד ה?גדולות?. כדי לגבות מחיר מוגזם ולכסות חצי מהחוזים שלהם בשבת אחת. אני חושב שמחאה+ להצביע ברגליים באמת ישנו פה משהו, אני באמת מאמין בזה. אני רוצה לראות את יואב כץ רואה 30 אוהדים בשבת (3000 שקל) ונשאר אדיש לפעם הבאה, במיוחד כשהוא יודע שהמחירים שלו גרמו לכך (פה נכנסת המחאה). בניגוד לדלק,מים,חשמל שאלו דברים שלא ניתן בלעדיהם, נוכל לחיות עם מכבי מהטלוויזיה פעם בשבועיים למשך מס שבועות. אני לא אגיע בשבת, מקווה שגם אתם לא.
  16. וגם איפה ההגיון של הבעלים וההתאחדות? הרי ב100 שקל לא יגיעו יותר מ2000 אוהדים. למרות שב50 היו מגיעים לפחות 5500-6000. אני לא מגיע למשחק בגלל המחיר בלבד. אם היו עושים ב50 הייתי מגיע עם הצוות הקבוע וכץ היה עושה 250 שח במקום 0. צריכים להתעורר ולהצביע ברגליים!!!!
  17. המחירים באמת נהיו בושה! 100 שקל על מה?!? 100 שקל זה יותר מדי בשביל הפועל חיפה-מכבי תא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.