Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. כמוכם אני מקווה שזה לא נכון אבל קשה לי להאמין שפריצה אמר משהו ככה סתם
  2. חחח אני מקווה שזה לא יקרה בכל מקרה אני רק השליח אין לי מושג על עוד מידע סטאנדרט ליאז, מחר. זהו
  3. לא פורסם באתרים כלשהם המקור שיודע אמור להיות אמין מקווה שזה לא נכון אבל יש סיכוי גבוה שהכנף מחליף דווקא את פריצה
  4. אני קורא פה בכל הנושאים ולא מבין קבוצה שהיא במינימום שווה שלבי נוקאאוט מאוחרים בליגה האירופאית נגררת איתנו להארכה ואתם מסתכלים על זה בעין ישראלית טיפוסית ״הם לא נראים טוב, יכלנו יותר״ ״השד לא כזה נורא״ מעניין למה השד לא נורא.. איביץ הכין את הקבוצה בצורה מעולה, קווי הגנה שזזים ביחד וסגרו לניס את המשחק בצורה הרמטית מדובר פה על קבוצה עם שחקנים שהאיכות שלהם היא הרבה הרבה הרבה (לרשום עוד הרבה?) יותר גבוהה ממה שיש לנו ולמרות זאת נראינו די שווים מולם השחקנים לא נתנו 100% אלא נתנו 200% כל החכמים בדיעבד שרצו את גויאגון לפני, בטח הייתם מאלה שציקצקו לעמם וסיננו ״חייב להכניס את ערן במחצית״ ואז כשערן לא היה נראה ככ טוב זה פשוט פרח מזיכרונכם הדיעבדי אבל בגלל שגואיגון נתן 10 דק טובות אז כל החכמים בדיעבד התעוררו, מייעצים לאיביץ עלאק נדפקנו עם הגרלה הזייתית ובכל זאת הצגנו יכולת מעולה ב2 המשחקים אל מול יריבה איכותית אני גאה בשחקנים ובחלומות הכי טובים לא ציפיתי שבכלל נראה ככה בהתמודדות מול ניס בואו נתרכז בטוב ולפני שאתם כותבים ביקורת אז תנסו לחשוב עוד שנייה אחת לילה טוב
  5. למה הדבר היחידי שאני רואה זה ״הזמנת כרטיסים לשינוי מקום״?
  6. פשוט הזייה מה שהולך בנושא הזה הואיל בטובו? תגידו, בגלל שאתם לחוצים על פוש אז הבן אדם חייב להודיע לכם מה קורה איתו? הוא שחקן חופשי ויכול לקחת את כל הזמן שהוא רוצה כדי לקבל את ההחלטה הנכונה עבורו, מכבי מנגד, לא חייבת לחכות לו אבל לא חושב שיש אף שחקן ישראלי ברמתו כיום ועם ההיצע בשוק הישראלי- ידו על העליונה וזה בסדר גמור עלה לו עלאק 4 שנים הזיע בכל קוביית דשא בבלומפילד, אם יחתום פה תגידו תודה ואם יחתום בחול תאחלו בהצלחה
  7. חחח אני מת על כל ה "משחרר אותו ואותו ואותו" , כאילו אין מגבלת 5 זרים בהרכב וכאילו ישראלים מחכים על המדף בשפע עוד מעט יבואו כל ה"עדיף לשחק עם הנוער" שאלה דיבורי סרק שברגע הראשון שלא נחבר 2 ניצחונות יתחילו להגיד שאי אפשר להתבסס על הנוער. צריך להשקיע בבחירת זרים, לעשות את הכל כדי להנחית פה את זהבי. לגבי הלשחרר- חוץ מחוזז ובן חיים- כל השאר משאיר/אדיש לגבי שחרור בעמדות רוויות.
  8. והקומץ שזורק חפצים? איכס להקיא בפה
  9. אחלה שחקן לליגה שלנו, מה אתה מבין? מת על כל אלה פה בפורום שלא יודעים לתת פס ואין להם מושג מה הרמה בכדורגל הישראלי שבאים פה בביקורת על שחקן כמוהו
  10. מוכר כרטיס ל11. עדיפות ללוחמים.
  11. זה עובר מתחת לרדאר לדעתי אבל אני תופס ממנו שחקן מאוד איכותי אתמול הוא החליף כל כך הרבה דאבלים על שטח קטן, מהאלה שיש בדיוק נתיב ספציפי ובעוצמה ספציפית על מנת שיגיעו לשחקן שאיתו מבצעים את הדאבל פס אותו דבר עם ביטון קרה בגול חלוץ עם נוכחות, אני ממש מחזיק ממנו וחושב שהיה לו אחלה של משחק אתמול
  12. מצטרף לשאלה מישהו שם ויודע לומר?
  13. בדוק אחי? מחפש כרטיס אם מישהו מוכר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.