Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. תוציאו את השטויות האלה מהראש שלכם, השיפוצים היחידים שבלומפילד יעבור השנה יהיו בקיץ 2013 אז ככה שאין פה חסרון לשחק שנה הבאה בבלומפילד. שיחקנו ברמת גן? מתי? לפני 8 שנים? ואיך תסתדר בדרבי? תחזור לרמת גן? אני אישית לא רוצה לראות משחק ממרחק של קילומטר. אמרתי את זה ואגיד שוב, צריך להפציץ את עמוד הפייסבוק של מכבי והמייל של מרגלית על מנת לטפטף את העניין שבכלל לא יהיה מחשבה להוציא את המעבר הזה לפועל.
  2. ברור שאפשר לקחת עכשיו כל הקצנה שלי ולהפוך אותה לאימרה רגילה ואז להתחיל לשחק עם זה "רק בלומפילד? אליפות גם בסכנין" "אליפות בסכנין? איפה העקרונות שלך? רק בלומפילד" אני משער שנשגב מבינתם של ילדים בני 10 לפתוח משתמש בפורום כך שאם יש לכם משו להגיב, תגיבו בענייניות ולא בילדותיות. ברור שמכבי היא לפני הכל (בפרופורציות הנכונות) ואליפות אחרי 10 שנים מעוקרות היא גם לפני מיקום האצטדיון הביתי אבל אם להיות רציניים לרגע אני חושב שמעבר למושבה זה סוג של זלזול באוהדים- שרובם מעדיפים להשאר בבלומפילד, סבלו 10 שנים ושילמו ממיטב כספם על מנת לבוא ולעודד את הקבוצה ברגעים הכי קשים ומעבר למושבה זה יריקה בפניהם. ועכשיו ברצינות, מעבר למושבה יעבור לידכם? או שתתנו דעה על העניין?
  3. כל אלה שנכנסים לעומק האמירה הצינית בתחילת ההודעה שלי רק מראה כמה אתם קטנוניים ולא כמה אני טיפש. ברור שהייתה פה הקצנה ואליפות אני מוכן לקחת גם באיצטדיון באזרביגן וליגה אני לא מוכן לרדת גם אם צריך להפסיד דרבים עוד 4 שנים, אז תעשו לי ולכם טובה ותחסכו את הקטנוניות הזאת ממני ומכולם. האמירה שנובעת מרוח ההודעה היא שיש להפעיל לחץ מאסיבי על ההנהלה על מנת שלא יחשבו בכלל לעבור אצצטדיון כי כולנו יודעים שאין כמו בלומפילד ( ) נאחסים ואמונות תפלות לא שוות מעבר לאצטדיון אחר. מנוי לשער 6
  4. אם שנה הבאה אנחנו ניקח אליפות וזה יקרה תוך כדי זה ש18 ממשחקי הקבוצה נערכים במושבה אני מעדיף לרדת ליגה. צריך להפעיל לחץ מאסיבי על ההנהלה לשחק אך ורק בבלומפילד! לא מושבה, לא נתניה, לא רמת גן (!) רק בלומפילד! יש התקדמות בנושא? אצטדיון סגור שער 11 בלומפילד
  5. אני אישית מפציץ את עמוד הפייסבוק והמייל של מרגריט לגבי ההישארות לבלומפילד. אבל עם כל הכבוד לי הכח שלי בטל בשישים לעומת כוחו של הארגון וכאן אני פונה אליכם להפעיל לחץ על ההנהלה לא לעבור כי אני חושב שזה יפגע בקבוצה. אני אישית מנוי בערך 9 שנים ולא מתכוון לעשות מנוי אם עוזבים את בלומפילד. שמיץ לא ינסה לחסוף את ה10 אלף האלה כי זה יהיה בעוכריו.
  6. איפה משחקים בכלל? אין בלומפילד-אין מנויים!
  7. היום אני פותח את אתר הספורט ״one" וקורא שרוברטו קולואטי עוזב את מכבי, טוב. אחרי שנייה אני קורא בספורט 5 שהסיכוי לעסקה קלוש... וזה מביא אותי לשאלה, מי האתר ספורט(גם עיתון נחשב) הכי אמין בארץ? אני אישית לא מאמין למילה שכתוב בפוסט או בישראל היום, לעומת זאת ידיעות אחרונות בדרך כלל אמינים.מה אתם חושבים? אולי בסוף הנושא הזה אני אאמץ לי אתר חדש
  8. אני לא יכול לראות שחקן של הפועל רץ לשער 11 וחוגג איתנו שער. פשוט לא!
  9. לפני כמה שבועות פורסם שוורמוט ובן שהר מועמדים למכבי תל אביב. אני מידע ליכולת של השתיים במיוחד לשל ורמוט אבל אני אישית לא יכול לראות לא אותו ולא את בן ולא את איגיבור ולא אף שחקן שחגג באדום חוגג גם בצהוב, מצטיין ככל שיהיה. לא בקטע ילדותי, פשוט זאת באמת ההרגשה שלי. אני אישית זזתי באי נוחות על הכיסא כששמעתי את השמות שלהם כמועמדים לקבוצה שלי. אני לבד בדעה? מה דעתכם?
  10. אני עניתי בספק ואני אומר לך שגם אם יביאו לפה את בניון, מליקסון ושאר כוכבים אני לא(!) יעשה מנוי אם נעבור למושבה. את ה10 אלף שקל שהוא רוצה לחסוך הוא יפסיד במנויים.
  11. בשעה 12:00 תיערך בקריית שלום מסיבת עיתונאים בשהתתפות יורדי קרויף ואוסקר גרסיה מי ייתן והעיתונאים ישאלו שאלות באמת חשובות שיספקו תשובות מעניינות ולא שאלות כגון ?יורדי או ג?ורדי??
  12. יאללה.... פסיכומטרי? קיץ מקולל :/
  13. השנה שהייתי הכי קרוב לא לעשות מנוי הייתה 2009-2010, 3-1 על סכנין ו2-0 על הפועל פתח תקווה גרמו לי שוב להתפתות אף על פי שהבטחתי לעצמי שלא משנה מה אני לא יעשה, עשיתי. 0-0 מול בני יהודה מחזור לאחר מכן הזכיר לי למה הבטחתי הבטחות שכאלו. ובלי קשר... אין בלומפילד-אין מנוי! חג שמח
  14. אין בלומפילד-אין מנוי!!!!!
  15. אין בלומפילד-אין מנוי.
  16. מה אתם מפגרים? איך אפשר לעזוב את בלומפילד? אצצטדיון שכולו סגור, יציעים מאחורי השער קרובים לדשא. איך אפשר לחשוב בכלל על מעבר מהאיצטדיון שנימני שם שם את החופשית לבני יהודה ב02-03, את הגול של קמנאן מהעקב של מסודי, את הצומת של החגיגות מהדרבי? איך? כל מי שרוצה לעבור הוא בעל אינטרס קירבה למקום וזהו!
  17. אל תתנו לשמות לסנוור אותכם. לא למדתם עדיין?!? גם אם הוא יחתום בסופו של דבר הוא לא איזה מוריניו עדיין למיטב ידיעתי. שיהיה לו בהצלחה ונקווה שבאמת יביא שינוי
  18. תפוצצו את המייל של מרגלית ואת דף הפייסבוק של מכבי! אין בלומפילד-אין מנוי!
  19. למחלה הזאת יש גבול! לפחות בואו נילחם על מנת שהמעבר לא יתבצע בסופו של דבר.
  20. אבי תעשה לי טובה! אמונות הנאחס שלך לא שוות אפילו התייחסות רצינית
  21. שלומי אתה מדבר שטויות. האיצטדיון הוא לפחות 50% מהחוויה שבמשחק, זה עוד בלי שציינתי שהקבוצה שלנו במילא פח במשך עשור ואז אתה מוצא את עצמך מתנחם שלפחות יש את בלומפילד. בנוסף גולדאהר חוסך למשחק באיצטדיון החדש כ-10 אלף שקל (200 אלף בשנה) שזה בערך שליש מהרווחים שהוא היה אמור לעשות על מנויים אם הייינו מארחים בבלומפילד. אני לא מתכוון לזרוק עוד 800 שקל על דלק בשנה ועוד בשביל אצטדיון מסריח. מה זה פה גביע הטוטו? מצידי שלא יקנה אף שחקן ושלא יעביר אותי מבלומפילד.
  22. מרגלית כבר קיבלה ממני 2 מיילים עם מיטב הציטטות מהנושא הזה. הם (ההנהלה) במילא לא קוראים פה לפחות נדאג שיהיו מעודכנים במספר האנשים שיעשו מנוי.
  23. אחרי 9 שנים שאני מנוי ואני אחד מהחולים שעושים מנוי לא משנה מה, אני לא מתכוון לעשות מנוי אם הם יעברו למושבה.
  24. לפי מה שאבנר מספר, הסיכוי שיגיע לכאן קלוש. בואו לא נעבוד על עצמנו, השם שלו יתפרסם גם בשבוע הקרוב באתרים השונים ואז פתאום בבת אחת הוא יהפוך מכותרת ראשית לתזכור בפסקה אחרונה בכתבה שאומרת שבן שמעון חתם במכבי.
  25. ציניות בשקל. הנושא פשוט מתסבך עם הרבה מלל לא מובן ופשוט כבר לא ידעתי למה להאמין. יש גם קטע שמישהו רשם ? אני לא מאמין שהם האמינו שיש עיתון בשם ?ספורט? בספרד? אבל העיקר שאתם מצחיקים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.