Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. הכוונה הייתה גם להעיף מבט על הקבוצה שיש לנו ולמצוא נקודת תורפה ולחזק בשחקן של פעם
  2. אם הייתם יכולים להחזיר שחקן מפרישה/מקבוצה אחרת שהיה במכבי למכבי של היום, מי זה היה? אל תלכו רחוק מדי, 1990+ הייתי מחזיר את נימני שישחק לי לפני החלוצים או את אילייב כנף
  3. תתעסקו קצת בדברים אחרים זה יתרום לכם. בחיים לא ראיתי ויכוח כל כך שטחי וחסר טעם. בעניין אחר, לא צריך להאדיר את ה8:0 כמו שלא צריך לגמד אותו. היה משחק אומנם נגד קבוצה הרבה פחות טובה אבל התוצאה יפה. בתכלס? אנחנו יכולים לעשות עם התוצאה הזאת חמוצים, מצידי שייגמר 0:0 ושאוסקר וגורדי יצליחו להפיק תועלת מהמשחק להמשך הדרך מאשר שננצח 100:0 ושלא נתייעל בכלל.
  4. חיימוב שוער מצוין! מה אתם שיכורים? אם הבקשה שלי להביא את מוטי מלכה היא בקשה הזויה אז הקלות שאתם מוכנים לוותר עליו בשביל חתול בשק היא הזויה!
  5. מוטי מלכה חחחח סתם בסוף עוד יחשבו שאני אבא שלו לנושא, לדעתי זה יהיה רפי, הוא ענקק
  6. ואני אישית זוכר את עצמי רואה משחקים שלהם בבית והשחקן היחיד שהייתי סומך עליו שיתקע להפועל/חיפה/ביתר גול מבש היה הוא. ההחלטה לשחרר אותו נראית לי תמוהה אבל אני לא אלישע, לשם שינוי במקום לזרוק את האוביוס ולהגיד ?תחתימו את בניון/שכטר/רפאלוב? אני באמת חושב שטמון בילד פוטנציאל, ציפיתי שיותר אנשים יכירו אותו ויסכימו אותי אבל זאת דעתכם וזה אחלה
  7. זה נאמר רק בשביל שידעו בוודאות למי אני מתכוון. אני לא מכיר אותו ואין לי אינטרס בפתיחת הנושא הזה, פשוט אומר את דעתי ומצפה לתגובות ענייניות
  8. למי שלא מכיר הוא שיחק בבש שנה שעברה (בעט את הבעיטה שאדל הדף לרגליו של אקסברד בדקה ה90 בוסרמיל שנגמר 1-1) ילד בן 22 נדמה לי, כשרוני בטירוף, יציאה מהמקום ומהירות שאין כאלו בליגה, לדעתי שחקן ענק שיכול להשתלב טוב במכבי (3 רמות מעל דיא סבע לדוגמה) מקווה שמכבי יזהו את הפוטנציאל.
  9. מעבר לזה שהיה מצויין שנה שעברה מדובר במכביסט שכל משחק מסיים עם חולצה מלוכלכת ושפשופים, בקיצור נותן את הנשמה. מכביסט. לגביי אסקודה, לא נראה אמיתי, אני שם את עצמי במקומו ומכבי זה המקום האחרון שהייתי מגיע אליו מבין כל האופציות שעומדות בפניו.
  10. ראיתי שמישהו פירסם פה את לו"ז הקבוצה לחודש הקרוב (שבועיים אולי), מישהו יכול בבקשה לפרסם שוב? מתי האימון מחר?
  11. רפי שחקן ספסל? איפה אתה חי? מוטי וניר במיוחד ביזבזו לנו אותו. השנה הוא חייב לפתוח! וראדי בדרכ משחק קדימה יותר ולא קשר אחורי.
  12. הסיבה היא פשוטה: הבן אדם שיש לו ?חבר? לא עשה מנוי שנה שעברה ולכן ההזמנה שלו בוטלה מפאת העניין שמכבי שומרת למנויים ותיקים את מקומותיהם עד ה26 ועד אז אף אחד לא יכול להזמין אלא אם הוא היה מנוי דנה שעברה. אגב, חשוב לציין שהזמנה מקריית שלום בטלפון כרוכה בתוספת 15 ₪ עמלה (גנבים! על מה?) וילד חייל ל11 זה 765 (הנחת ותיק+ עמלה) למבוגר זה 1015(ברצלונה?). נאמר לי גם שהצפי הוא לארח את נתניה בטוטו במושבה ואת המשחק הראשון בליגה שנארח, נארח גם במושבה.
  13. זה בכלל לא בטוח, חבר מהמכירות אמר לי שנשארו בערך 450-500 מנויים ל11. אל תשכחו דמכבי מחוייבת למכור רק 1800 בגלל הקטנת האצטדיון.
  14. הרוש הכי אוברייטד בליגה. טל בן חיים מעדיף את הפועל? שלא יתקרב לקבוצה שלי, שחקן מתנשא, ילד שחושב שכל העולם סובב סביבו ושהוא מינימום תיירי הנרי. באמת שחוץ ממגן שמאלי הסגל שלנו טוב.
  15. אני אישית כמעט בטוח שיעופו בסיבוב הראשון של הצמפיונס וששנה שעברה באמת הייתה חד פעמית. בכללי מי נראית לכם הכי מסוכנת לבינתיים? לדעתי, הפועל הכי מסוכנת בהתחשב שלא עזב אותם עד עכשיו כמעט אף אחד ושנה שעברה הם היו לא רעים עם הסגל הזה.
  16. מי עושה קצת סדר? עד עכשיו החתמנו 2 גארסיות. אלברמן? קולואטי? דיע סבא? אלי זיזוב? יצחקי שוחרר ןאין איזשהן שמועות על מועמדים חדשים לקבוצה ולבינתיים הסגל די דליל לא? ומה לגבי שאר הזרים? מה התכנון?
  17. אם היית קורא את כל התכתובת מתחילת הנושא היית מבין שזה נאמר כהקצנה למה שבאמת ניסיתי לומר.
  18. השנים הטובות היו בלי קשר לאצטדיון! 11 אלף בדרבי? איפה ה500 מקומות הפרדה? 1000 כרטיסים להפועל? עם מה נשארנו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.