Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. אני שואל ברצינות, כי יש כאלו שאמרו שהחור מימין לגוש של השחקן אם אנחנו עם הפנים ליציע (זאת אומרת שקרוב ל13). אז מה עכשיו חלק עונים שבדיוק באמצע?
  2. לא עברתי על התגובות אבל אם לא שמתם לב בסרט אבי מבקש להביא את ג?מבה ג?מבה לקבוצה. אותו שחקן שעכשיו בהפועל?
  3. הנדב יעקובי הזה הוא הבן האדם הכי שנוא עליי כיום במדינת ישראל. בן זונה
  4. בועט פנדלים שיש לו פינה קבועה עם הזמן הופך לגרוע אלא אם הוא משכיל לשנות את הרגלו, לצערי אניימה בעט משו כמו 8 פנדלים, 7 לאותה פינה ואחד לשמיים.
  5. בן זונה רק שידרוך בקריית שלום ומה שמדוניאנין קיבל יהיה מצחיק לעומת מה שהכלב בן זונה הזה יקבל
  6. השנה נראה דבר שלא נראה אף פעם בשום קבוצה בארץ. כל הקטע השיווקי וההתנהלות במכבי עלו בכמה רמות, זה התחיל בפתיחת החנות לאוהדים , ממשיך בפרסומים ראשונים ממקור אמין לפני שזה מופיע באתרי ספורט שונים לגבי החתמות ועדכונים, סרטוני הוידיאו שמועלים באתר הקבוצה ובפייסבוק, ראיונות עם אנשי הצוות והשחקנים וזה פשוט כיף לראות את זה. לפני כמה דק ראיתי סרטון שהעלו על הדרבי האחרון וזה נותן זווית אחרת על הניצחון מכפי שזה נראה מהבית/באיצטדיון. אני חושב שמגיע בקטע הזה מילה טובה להנהלה. שאפו!
  7. אם זה מה שהוא אמר עדיף שלא יבוא? עדיף? שלא יתקרב לקריית שלום הבן זונה הזה, שלא ילבש צהוב בחייים שלו ושהסמל שלנו לא יתקרב אליו. אין לי ברירה? למה אנחנו איזה ברירת מחדל? חיימוב עדיף עליו רק בגלל המוטיבציה והרצון לקדם את המועודון. גם כן שוער שתפס עונה אחת ויבש את הספסל בצרפת, מי צריך אותו בכלל? ואתם עוד מעודדים חתימה שלו אצלנו. שילך להפועל ושיזדיין לי מהקבוצה
  8. אני פותח נושא חדש כי האחרים מדברים על מחירים/שער 11 בלבד. רציתי לשאול אם מישו קיבל את המנוי שלו כבר? ועל כמה מנויים בערך אנחנו עומדים עכשיו? תודה לעונים!
  9. מה שמצחיק זה הדבר הבא: מכבי מפרסמת מחירים למנויים וישר כולם מתרעמים אבל שהפועל מוכרת כרטיס למשחק גביע הטוטו (!) באיצטדיון רמת גן (!!!!!) ב90 שקל שזה בערך עשירית ממחיר מנוי לא מוזל לכל השנה אז זה בסדר, כולם רצים לשלם. לדעתי, המשחק הזה מיותר ופוגע בערך הדרבי, מי שרוצה שיילך, מי שלא שיראה ב5+live ומי שלא זה ולא זה שיעשה ריפרשים פה בפורום או יילך לחבר לראות. בסופו של דבר האימון הזה ייגמר וידגדג לנו את הביצה .
  10. חחחח אנשים מבינים פה שזה משחק אימון? מה נדפקתם? גם שיתקיפו 1000 פעם וישימו לנו 2-1. זה משחק אימון וכשמו כן הוא.
  11. סוייר מעדכן כאילו הוא בספסל של מכבי... יש שחר לעדכונים סויר?
  12. יש שידור? או שאתה סתם דופק לנו פה חארטות?
  13. הכל נחשב, גם אבי. לדעתי אתם מזלזלים בחיימוב ושלא בצדק.
  14. הכוונה הייתה גם להעיף מבט על הקבוצה שיש לנו ולמצוא נקודת תורפה ולחזק בשחקן של פעם
  15. אם הייתם יכולים להחזיר שחקן מפרישה/מקבוצה אחרת שהיה במכבי למכבי של היום, מי זה היה? אל תלכו רחוק מדי, 1990+ הייתי מחזיר את נימני שישחק לי לפני החלוצים או את אילייב כנף
  16. תתעסקו קצת בדברים אחרים זה יתרום לכם. בחיים לא ראיתי ויכוח כל כך שטחי וחסר טעם. בעניין אחר, לא צריך להאדיר את ה8:0 כמו שלא צריך לגמד אותו. היה משחק אומנם נגד קבוצה הרבה פחות טובה אבל התוצאה יפה. בתכלס? אנחנו יכולים לעשות עם התוצאה הזאת חמוצים, מצידי שייגמר 0:0 ושאוסקר וגורדי יצליחו להפיק תועלת מהמשחק להמשך הדרך מאשר שננצח 100:0 ושלא נתייעל בכלל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.