Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. רק עכשיו אני קולט שיש פה ילדים בני 14. ?הדרבי הראשון שלי זה דרבי המשבצות? זה מצחיק ועצוב אבל בדרבי הראשון שלי עליתי עם פישונט למגרש והוא סיים עם צמד. בטוח בגללי
  2. אבי נימני זה ללא ספק השחקן הכי מרגש שאני מכיר. מלך.
  3. המהפך של קולואטי בדרבי 2-2. לא זוכר כזה טירוף המון זמן
  4. http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.285.128584.htm לדעתי עשה התקדמות ענקית מההתחלה שלו אצלנו ועד עכשיו. מעולה בתיקולים ובכל הקשור למשחק ההגנתי, ולצד ראדי הוא גם משתפר התקפית. כפיים
  5. נראה כמו יציאה לאומן 17 ולא למשחק בבלומפילד
  6. כי בשער 11 ישבו השחקן ששרו כמו שצריך לאט ובקצב, וב10 שמים זין ושרים מה שבא להם באותו רגע.
  7. שוב חוזר הניגון. משחק אחד והורסים את השחקן. משחק אחד והופכים אותו לכוכב ומנהיג. תנו זמן, לטוב ולרע. אינדקציה עליו לא באמת קיבלנו, מישהו פה צייץ על גורי וקרלוס ביחד, אני חושב שייני בלם יותר ממצויין ויש לו מקום בנבחרת גם. נתן אתמול משחק מצויין. בלי קשר לנושא הזה, אתמול במחצית הראשונה ניתן היה להבחין שחיפה מביכה את ההגנה שלנו במשחק הלחץ שלהם. איבדנו מלא כדורים ולא הצלחנו לעבור את החצי, נקודה שחייבים לעבוד עליה.
  8. הקטע שאסור לשבת מעל החור יישאר לתמיד? כי זה מכוער אם כן
  9. רוצה. לא מצאתי באפשרויות דרך שנותנת לי להחליף.
  10. כולנו רוצים לנצח היום וזה נכון שיש משמעות אדירה לניצחון כזה, במחזור הראשון בעידן ?גארסיות? בבלומפילד ועוד על חיפה. אבל... אסור לשכוח שחיפה קבוצה שנראית מצוין לפי משחקי ההכנה שלהם, יש להם מאמן טוב והקהל שלהם יודע לתת דחיפה טובה לשחקנים שלהם, ככה שאם להיות הגיוניים, בהתחשב שזהו משחק ראשון ולא באמת ראינו את שתי הקבוצות במבחן אמיתי, הסיכוי הוא 50-50 לצאת מפה עם 3 נק. בנושא הזה חשוב לי להבהיר שגם אם נפסיד 3-0 צריך לקחת את ההפסד בפרופורציות הנכונות, זה מחזור ראשון של העונה והכל עוד יכול להשתנות במהלך העונה. סה?כ נראה שעושים עבודה יפה במכבי מכל הבחינות, קלישאה ככל שזה נשמע- גם את רומא לא בנו ביום אחד. גם לא ביומיים. אני חושב שסה?כ הקהל שלנו הוא קהל מצוין, בשבילי גם הכי טוב בארץ, אבל אם יש משהו שאנחנו נופלים בו זה הלחץ הבלתי נפסק על המערכת, השחקנים והמאמן מכל תוצאת תיקו/הפסד. זה מקרין ליציע ולתקשורת שעושה מזה בכלל מה שזה לא. הלוואי ונדע לנשוך את השפתיים שצריך, לבלוע את הרוק המר ולנשום עמוק שצריך. בעניין אחר, אתמול ישבתי באוטו וחשבתי קצת על מיץ גולדאהר. הבן אדם הגיע משום מקום ומשקיע כל כך הרבה בקבוצה. ההבדל שלו מארקדי זה שהוא לא רוצה להבחר לעיריית תל אביב (למרות שהוא עדיף על חולדאי ) והוא משקיע במותג כולו שקוראים לו מכבי תל אביב., מהלב. היום במשחק, מגיעה לו הרבה אהבה. להחזיר לו קצת מההרבה שהוא נותן. 8 שעות *פרצוף משתגע* (ככה זה שזה מהאייפון) בהצלחה.
  11. לבוא בצהוב! לא בלבן, לא בשחור, לא באפור, לא בסגול, לא בתכלת, לא באדום (!), לא בירוק (!!!), אנשים, תבואו ב-צ-ה-ו-ב! ותגרמו לכל החברים גם להגיע ככה. בהצלחה מכבי שלי
  12. איך זה שהוא היה איתך בטירונות באותו האוהל הופך את זה לברור שאין לו מושג?
  13. איזה כיף לקרוא את זה שאין לנו מכביסטים ואז לשוטט בראש במחשבות אחר מכביסט במכבי ואחרי 2 שניות להפסיק בחיפוש. אפילו אם הוא היחידי- ייני
  14. ואני אמשיך לחפור שלא! תשמרו את זה למשחק אליפות,דרבי, משחק מכריע בפליאוף עליון. חיפה מחזור 1, מי ישמע..
  15. איך תעבוד השנה הליגה? אני מבין שיש 14 קבוצות ונשחק 26 משחקים בשיטת בית/חוץ. אבל מה קורה אחרי זה? בנוסף, האם יש תכנון עתידי לקצר את הליגה? לשנות שיטה?
  16. אין ספק שלעשות את זה פעם בשנה עדיף על 3 פעמים. נקודה, סוף ויכוח. מצפה מהשחקן לדעת להשתמש בזה בתבונה, כי זה אחלה נשק להטריף את השחקנים בחימום
  17. מסכים עם כל מילה. אתם מתלהבים ממשהו יפה וכאילו בכוח מנסים להרוס אותו. זה דבר מיוחד שצריכים לשמור אותו למשחקים מכריעים/דרבי מיוחד. נוכל להרים את בלומפילד (?) גם מהיציע בלי אף אחד על הדשא.
  18. סה?כ הארגון עושה עבודה נהדרת ורואים שהוא מצליח לסחוף את הקהל אחריו ליותר ויותר זמן מהמשחק, אני באמת חושב שאין סוף לדעות ועצות אבל בסיכומו של עניין, השחקן ה12 באמת עושה עבודה יפה וכיף לראות את זה. ביום ראשון במושבה איש הגדר סימן לקהל (הנלהב מדי) לשיר יותר לאט והארגון המשיך בקצב שצריך לשיר ולא נכנס לקצב הנלהב של הקהל. צריך להרחיק מהמגרשים את מוחאי הכפיים בקטעים שלא צריך!!!
  19. נצבע את הרחובות פשוט א-ד-י-ר. להוציא עלונים עם המילים של השיר נגד חיפה מהכסף של עמותת האוהדים שלנו (?)
  20. השיר החדש שמופיע בקליפ ענקקקקק מישו יכול לתת מילים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.