Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. אתה תשרוק בוז כי אתה בטח בן 14. מי שיודע מזה אבי נימני בחיים לא יעז לשרוק לו בוז. זאת העבודה שלו, תתבגרו.
  2. חיפה-הפועל ר"ג 1 הפועל רמת השרון - הפועל חיפה 1 בני סכנין - בני יהודה 2 מכבי נתניה - הפועל עכו 1 אחי השקעת חבל על הזמן, כפיים :clap: :clap:
  3. עימות עלק. בכל אימון בכל גיל יש תקריות במשחקונים.
  4. בסוף גם הוסיף שכל מה שנאמר על זה שהוא המליץ לחקור את החוזים של השחקנים זה בולשיט ושישתדלו לא לשקר כי זה לא פייר פליי
  5. לא מבין לעומק את תפקידו, ברור לי שהוא עושה לא מעט כי אחרת הוא לא היה פה. אבל לשבת ולראות איך הוא עונה לעיתונאים באלגנטיות ובמחשבה זה פשוט תענוג. מנומס, לא מאבד את הראש מהשאלות ובעיקר משרה שקט על המערכת. אוהב את הגישה שלו You lose on sunday wake up in monday and look for the next match in sunday that's football.
  6. לינק לשלאקה מתחנןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן :please: :please: :please:
  7. חייב אתר שיש בו לינק למשחק של שאלקה. מישהו יכול לעזור לי?
  8. אני חייב לינק לצפייה במשחק של שאלקה-מונפלייה מישהו יכול לעזור באתר שמשדר? תודה רבה!!
  9. המבצע של ישראכארט מוגבל במשו? הכוונה היא רק פעם בחודש? שנה? בחיים? או שכל שבוע אוכל לעשות זאת..
  10. יכול להבטיח לך שכולם אוהדי מכבי, יש כאלה שפחות פאנטיים (משחקי חוץ וזה) הכוונה הייתה שלא לכולם יש צהוב שנוח לשחק איתו וזו הכוונה. לי למשל (אני אוהד מגיל 5 אותם) יש בארון רק את החולצה של נמני (להיות איתך) מהדרבי והיא גדולה רצח וכבדה שמזיעים בה. אני לא אבוא איתה אם היא לא נוחה לי. בלבן יש לי מגוון חולצות ספורט, הכי הוגן לדעתי לחלק גופיות.
  11. מכל בית עולות שתיים? שיטת הניקוד רגילה ? )ניצחון-3,תיקו-1?) הקטע עם הצהוב בעייתי קצת אני בספק אם לכולם מהקבוצה שלי יש...
  12. חפרתם עם זה. ניסיתי, לא ניתן באופן עצמי והמנהלים מתעלמים מהודעות. אם אתה לא יכול לעזור, עדיף שלא תדבר.
  13. מהות כל החפירה שלי למעלה.
  14. לא באתי לחפור פה יותר מדי אבל יש דברים שחשוב שיאמרו. בניגוד לשנים עברו מרגישים שהקבוצה הזאת היא שונה. משחקת מהר, נושכת באמצע, יציבה בשער. אז הפסדנו, קורה. גם לגדולות ביותר מדי שבוע. זה לא שהצגנו תצוגת נפל והפסדנו, שיחקנו סביר, רק סביר. בניגוד לפעם מתחולל גם שינוי אצלי כאוהד. פעם הייתי מסתכל על כל העונה ?יאו יש את אשדוד ואז עכו בחוץ קשה ורג בבית גם סוג של מוקש ואז דרבי ובני יהודה ואי ואי? ככה גם הקבוצה שיחקה. העונה אני מסתכל על כל שבוע לחוד. שבוע הבא אשדוד וזה מה שמעניין, את הטעויות נשתדל לתקן 12/15 כולכם ההיתם קונים וביוקר. בעוד ארבעה ימים הקבוצה תעלה על כר הדשא בבלומפילד למשחק חדש. אפילו שופט אחר. התוצאה תהיה 0-0 ונקבל 90 דק חדשות לשנות אותה. שבוע הבא צריך להראות לאשדוד שלא סתם הליגה מפחדת ממכבי. בוז מהדקה הראשונה בכל נגיעה שלהם, עידוד למשך 90 דק. בואו נעזוב את המשחק המסכן הזה מאחורה, עונה שלמה לפנינו. יאללה מכבי!
  15. תסתכלו משבוע לשבוע לא על עונה. השבוע הפסדנו ושיחקנו משחק לא טוב, קורה. זהו השופט שרק והמשחק הוא היסטוריה, בשבת הבאה יש את אשדוד וזה מה שמענייין עכשיו. תרגעו. כל הכבוד לקהל שהלך ועודד, באמת.
  16. יש 36 מחזורים. קונה 4 ניצחונות והפסד. יהיה בסדר, שבוע הבא בלומפילד, אווירה חשמללל יהיה בסדר. להרים את הראש, גם אתם, יש קבוצה השנה.
  17. פשש איזה יופי לראות את כל הפורום אומר ?תרגעו יהיה בסדר? גם אם נפסיד יהיה בסדר, יש קבוצה השנה. יאללה מכבי!
  18. ממש לא! אז המגרש יהיה צר וארוך מדי. עדיף שיחלקו ל2 ונשחק על חצי לרוחב אל תשכח שזה 7 על 7! שזה 14 שחקנים על רבע מגרש, בלתי אפשרי.
  19. לצערי, הפרטים היחידים שיש שם זה מי זכה. לא רשום איך עובד הטרוניר? צריך לבוא עם חולצות בצבע אחיד או שמחלקים גופיות? יש שופט בכל משחק? כמה זמן כל משחק? איך עובד שיטת הניקוד? רגייל? מתי תפורסם ההגרלה? על איזה מגרש משחקים? חצי ממגרש שלם לרוחב? בקיצור יפית יש פורום שלם אך מעט פרטים.
  20. מקפיץ בגלל השאלה שלי! מישהו יכול לענות?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.