Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. חוצפה לבקש להחליף את בלומפילד!
  2. רק שמישהו ייתן לי הסבר למה לא מחזירים את המלודי? תארו לכם.. כל היציע מחובק, זזים מצד לצד ושרים לאט.. נה נה, נה נה נה נה נה, נה נה נה נה או או, או או או או או או, או או או או יותר מהר.. נה נה, נה נה נה נה, נה נה נה נה ואז כולם קופצים בטירוף.. או או או או או אואו אווואוווו אווו אוווו הסבר בבקשה..
  3. אין מספיק בלאגן בתקשורת על החרם ויש תחושה של אדישות קצת. תפיצו בפייסבוק, בטוויטר, מצידי גם באיי סי קיו אבל תתנו קצת מעצמכם יש מצב שזה יחזור לטובתנו ויורידו מחירים. "גם אני מחרים את הדרבי התל אביבי"
  4. יום שבת: 18:00, בני סכנין - הפועל חיפה 1 18:00, עירוני ק"ש - הפועל עכו x 18:00, הפועל ב"ש - מ.ס. אשדוד 2 19:30, בית"ר ירושלים - הפועל רמה"ש x יום ראשון: 20:50, מכבי נתניה - הפועל ת"א X יום שני: 19:30, מכבי חיפה - בני יהודה 1
  5. העניין הוא שכותב הנושא אומר משהו אחד ואלה שמחזקים אותו מכוונים בכלל למשו אחר! הכותב אומר שהוא לא מתעניין בהשלכות של חרם והאידאולוגיה שלו היא לא לקנות כרטיס בסכום כזה גבוה. אלה שמחזקים אותו בכלל מכוונים לאידאולוגיה שמבוססת על ?החרם הזה יזיז משהו ואולי יבינו דרך זה להוריד מחירים? כותב הנושא אומר את דעתו וזאת זכותו. לגבי המגיבים שמחזקים אותו, שדעתי מתחברת לדעתכם, לצערי 1600 אוהדים ייקנו את הכרטיסים, גם אם שני הארגונים יישבתו נקבל מעט חשיפה תקשורתית ובתכלס? לא יקרה כלום. אבל!!! אם נקנה כרטיסים ונכנס דקה 10 בתוספת שלטים וכרזות נרוויח משני הצדדים- גם נשנה משהו (מקווה) במחירי הכרטיסים ונקבל חשיפה ענקית בטלוויזיה ואתרים וגם נהנה מהדרבי. זאת דעתי בכל אופן.
  6. רגע לא הבנתי. בבלומפילד מוכרים כרטיסים לאוהדי הפועל בהצגת מנוי בלי שום קשר לעמותה שלהם? זאת אומרת שאם יש לי מנוי של הפועל ביד אז אני יכול לקנות כבר עכשיו?
  7. חחחחח ?עמלה?, עם כל הf5 שאני עושה הם צריכים לשלם לי.. 1600*15=24,000 שקל מעמלות נטו. מישהו יכול להסביר לי למה לא מוכרים בקריית שלום בלי עמלה?
  8. זהים למחיר שהם מכרו לעמותה המזדיינת שלהם.
  9. 135 שקל זה המון! 125 עוד התלבטתי. מהסכום הזה כל שקל משנה ושקצת קראתי תגובות פה יש מצב שטעיתי שאמרתי שחובה ללכת. החלטה לא פשוטה אני בהתלבטויות. כנראה שבסוף אצא ילדה ואכנע בגלל הרגש. מקווה שב19:00 תהיה נפסקת חשמל בראשלצ ואז הכל נהיה קל יותר
  10. בואו נעשה שנייה הבהרה של מספר דברים: 1.הפועל לוקחת 110 שקל למבוגר, תמיד הם היו גובים 100 אז הוא העלה ב10 שקלים. 2. העמלה של לאן לא קשורה לרמון!!! 15 תמיד היו ולצערנו כנראה שתמיד יישארו. 3. המחאה הקצרה עשתה את שלה ורמון הוזיל ב20% את מחיר הכרטיס. 4. זה דרבי!!! מכבי בתנופה וצריכה אותנו. 5. לפני שאתם מבקרים אני אחד האוהדים שיותר כועס על מחירי הכרטיסים בליגה שלנו אבל הדרבי זה המשחק האחרון שאנחנו צריכים להחרים. 110 שקל זה רק 10 שקלים יותר מפעמים קודמות. שהמחיר היה 132 זה היה באמת הגזמה אבל עכשיו? החרם יהיה מיותר. מה יבינו מזה? שצריך להוריד ל100? ייתנו לנו דקה של שיחה בערוץ 1 ואיזה פסקה בכתבה בוואן, דרבי-בואו נגיע. ולכל מי שהולך לקפוץ, אני משתחרר עוד חודש והכרטיס המזדיין הזה הוא שליש משכורת ככה שגם לי זה כבד.
  11. הורידו 22 שקל והגענו ל110. בואו לא נעבוד אחד על השני זה אותו המחיר פלוס כמה שקלים. לדעתי יש לבטל את החרם, החזיר די התקפל
  12. לא... נוסעים ללאן עם מנוי של חבר ונגמר הסיפור
  13. עזבו את הבן אדם. זאת דעתו ומותר לו. ובואו נהיה כנים, כריסטיאנו משתיק 98,000 צופים וכלום לעומת זאת טוטו שסופג נהמות כל המשחק מורחק. ככה שהוא קצת צודק. זה שאבוקסיס מתבטא בצורה כזאת זה בושה. אם אתם רוצים את הצד המטומטם והלא חושב- השופט צודק!!!! הפועל זונהההה! דרבי קל. אבוקוף בכייייייןןן. תעשו לי טובה. בסופו של יום? למי אכפת? 3-2. הפועל נהנים לא מעט מטעיות שיפוט כאלה.
  14. הפועל חיפה - הפועל ב"ש - 1 מ.ס. אשדוד - עירוני ק"ש - 2 הפועל ר"ג - מכבי נתניה - x הפועל רמה"ש - בני סכנין - 1 בני יהודה - בית"ר ירושלים - 1 הפועל ת"א - מכבי חיפה - X
  15. למה מכבי לא ברשימת המשחקים? נאחס וכאלה?
  16. איף אף אחד לא מזכיר את מה שהלך בין גרמניה לשבדיה??? פשוט טירוף!
  17. סך הכל המושבה אחלה איצטדיון! שמח לחזור לשם למשחק אחד.
  18. אתה מבסוט ש10 נהיה בית קברות? להזכירך הם גם אוהדי מכבי. ותורמים את הגרון שלהם 90 דק. וכל הסכסוך בין הארגונים לא מעניין וגם נמאס ממנו כבר.
  19. מי שמבין קצת בכדורגל יכול לראות שהגול של מקרייב באשמתו! התקפה לכיווון צד שמאל שלנו אומרת שהמגן הימני חיייב לצמצם לאמצע, טיבי לקח את אבו ענזה וגורי היה צריך לקחת את מקרייב. הרבה פעמים הוא משחק אותה נמרגיע הלאומי ועומד מאחורה ומניע בצורה רוחבית את הכדור, לא מבצע הרבה עקיפות ולא מייצר דאבל פסים נכונים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.